E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Atorvastatin Teva (Staticard) 10mg plėvele dengtos tabletės N30

Širdies ir kraujagyslių sistemą veikiantys vaistai >  Serumo lipidų kiekį mažinantys vaistai
Pavadinimas: Atorvastatin Teva (Staticard) 10mg plėvele dengtos tabletės N30
Veikliosios medžiagos: Atorvastatin - 10mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Teva
ATC kodas C10AA05
Vidutinė kaina: 2,33 Eur (8,05 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Atorvastatinas priklauso vaistų, vadinamų statinais, grupei. Tai vaistai padidėjusiam lipidų kiekiui kraujyje mažinti.

Atorvastatinas vartojamas padidėjusiam cholesterolio ir trigliceridų kiekiui kraujyje mažinti tuo atveju, jeigu kitos gydymo priemonės (gydytojo skirta dieta, fiziniai pratimai, kūno svorio mažinimas) yra nepakankamai veiksmingos. Jeigu Jums yra padidėjusi širdies ligų rizika, atorvastatinas gali būti vartojamas šios rizikos sumažinimui, net jeigu Jūsų cholesterolio kiekis kraujyje yra normalus. Gydymo metu Jūs turėtumėte laikytis standartinės cholesterolį mažinančios dietos.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Atorvastatin Teva vartoti negalima:

- jeigu yra alergija atorvastatinui arba panašiems lipidų kiekį kraujyje mažinantiems vaistams arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

- jeigu sergate arba sirgote kepenų liga;

- jeigu dėl neaiškios priežasties buvo nenormas kepenų funkcijos kraujo tyrimai;

- jeigu esate galinti pastoti moteris ir nevartojate tinkamos kontracepcijos;

- jeigu esate nėščia arba ketinate pastoti;

- jeigu krūtimi maitinate kūdikį.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Atorvastatin Teva

jeigu vartojate arba paskutines 7 dienas vartojote vaistą, vadinamą fuzidino rūgštimi (vaistą bakterinėms infekcijoms gydyti) geriamą formą ar injekcijas. Kartu vartojama fuzidino rūgštis ir Atorvastatin Teva gali sukelti sunkius raumenų sutrikimus (rabdomieliozę).

Jeigu Jūs anksčiau turėjote insultą su kraujavimu į smegenis ar turite mažų skys

io kišenių smegenyse po ankstesnio insulto;

jeigu sutrikusi inkstų veikla;

jeigu yra pernelyg sumažėjęs skydliaukės aktyvumas (hipotirozė);

jeigu kartojasi nepaaiškinami raumenų diegliai ar skausmai, Jums ar Jūsų kraujo giminaičiams

buvo diagnozuotas raumenų sutrikimas;

jeigu anksčiau, vartojant lipidų kiekį kraujyje mažinančių vaistų (pvz., kitų statinų ar fibratų), pasireiškė raumenų sutrikimas;

jeigu reguliariai geriate daug alkoholio;

jeigu Jūs kada nors sirgote kepenų liga;

jeigu esate vyresni negu 70 metų.

Jeigu vartojate šį vaistą ir sergate cukriniu diabetu arba yra rizika, kad galite juo susirgti, Jūsų gydytojas Jus nuodugniai ištirs. Jums gali būti rizika susirgti cukriniu diabetu, jeigu Jums yra padidėjęs gliukozės ir riebalų kiekis kraujyje, turite antsvorio ir Jūsų kraujospūdis yra aukštas.

Prieš pradėdami vartoti Atorvastatin Teva, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką, jeigu Jūs:

- sergate sunkiu kvėpavimo nepakankamumu.

Jeigu yra nurodytų aplinkybių, prieš pradedant gydymą šiuo medikamentu ir periodiškai gydymo Atorvastatin Teva metu, gydytojas turės atlikti Jums kraujo tyrimus ir numatyti su raumenimis susijusio šalutinio poveikio riziką. Su raumenimis susijusio šalutinio poveikio, pavyzdžiui, rabdomiolizės, rizika būna didesnė, vartojant kartu kai kurių vaistų (žr. 2 skyriuje poskyrį ,,Kiti vaistai ir Atorvastatin Teva“).

Taip pat pasakykite gydytojui arba vaistininkui, jeigu jaučiate nuolatinį raumenų silpnumą. Šiam sutrikimui diagnozuoti ir gydyti gali prireikti papildomų tyrimų ir vaistų.

Kiti vaistai ir Atorvastatin Teva

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Kai kurie vaistai gali keisti Atorvastatin Teva poveikį arba jų poveikį gali keisti Atorvastatin Teva. Dėl tokios sąveikos gali sumažėti vieno arba abiejų kartu vartojamų vaistų veiksmingumas. Be to, gali padidėti šalutinio poveikio, įskaitant svarbios būklės, dėl kurios nyksta raumenys, vadinamos rabdomiolize (ši būklė aprašyta 4 skyriuje), rizika arba toks poveikis pasunkėti.

Jeigu Jums būtina gerti fuzidino rūgštį bakterinėms infekcijoms gydyti, turite laikinai nutraukti šio vaisto vartojimą. Gydytojas Jus informuos, kada saugu vėl pradėti vartoti Atorvastatin Teva. Vartojant kartu Atorvastatin Teva su fuzidino rūgštimi retais atvejais gali atsirasti raumenų silpnumas, tempimas ir skausmas (rabdomieliozė). Daugiau informacijos apie rabdomiolizę žiūrėkite 4 skyriuje,

Vaistai, kurie veikia imuninę sistemą (pvz., ciklosporinas).

Kiti antibiotikai (vaistai bakterinėms infekcijoms gydyti) ar priešgrybeliniai vaistai (pvz.: eritromicinas, klaritromicinas, telitramicinas, ketokonazolas, itrakonazolas, vorikonazolas, flukonazolas, pozakonazolas, rifampicinas).

Kiti vaistai, kurie reguliuoja lipidų kiekį organizme (pvz.: gemfibrozilas, kiti fibratai, kolestipolis).

Kai kurie kalcio kanalų blokatoriai, kuriais gydoma krūtinės angina ar padidėjęs kraujospūdis (pvz.: amlodipinas, diltiazemas), vaistai, kurie reguliuoja širdies plakimą (pvz., digoksinas, verapamilis, amjodaronas).

Vaistai, kuriais gydoma ŽIV infekcija (pvz.: ritonaviras, lopinaviras, atazanaviras, indinaviras, darunaviras ir kt.).

Kiti žinomi su Atorvastatin Teva sąveikaujantys vaistai, įskaitant ezetimibą (kuris mažina cholesterolio kiekį), varfariną (kuris mažina kraujo krešėjimą), geriamuosius kontraceptikus, stiripentolą (prieštraukulinį epilepsijai gydyti vartojamą vaistą), cimetidiną (rėmeniui ir skrandžio opaligei gydyti vartojamą vaistą), fenazoną (vaistą nuo skausmo) ir skrandžio rūgštingumą mažinančius antacidinius preparatus (vaistus nuo virškinimo sutrikimų, kurių sudėtyje yra aliuminio ar magnio).

Nereceptiniai vaistiniai preparatai, kurių sudėtyje yra jonažolės.

Atorvastatin Teva vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Nurodymus, kaip vartoti Atorvastatin Teva, žr. 3 skyriuje. Be to, atkreipkite dėmesį į toliau išvardytas aplinkybes.

Greipfrutų sultys

Greipfrutų sultyse yra medžiagų, galinčių keisti Atorvastatin Teva veikimą. Gydantis Atorvastatin Teva tabletėmis, negalima gerti daugiau kaip vienos arba dviejų mažų stiklinių greipfrutų sulčių per parą.

Alkoholis

Vartojant šį vaistą, nevartokite daug alkoholio. Išsamią informaciją žr. 2 skyriuje ,, Įspėjimai ir atsargumo priemonės“.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Jeigu esate nėščia arba planuojate pastoti, Atorvastatin Teva vartoti negalima.

Vaisingoms moterims Atorvastatin Teva vartoti negalima, išskyrus atvejus, kai naudojamas patikimas kontracepcijos būdas.

Žindymo laikotarpiu Atorvastatin Teva vartoti negalima.

Nėštumo ir žindymo laikotarpiu vartojamo Atorvastatin Teva saugumas iki šiol neįrodytas. Prieš vartojant bet kokį vaistą būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Paprastai šis vaistinis preparatas neįtakoja gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus. Bet jeigu vaistas veikia Jūsų gebėjimą vairuoti arba valdyti mechanizmus ar įrenginius, vairuoti ir mechanizmų valdyti negalima.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Prieš gydymą Atorvastatin Teva gydytojas lieps valgyti maistą, kuriame mažai cholesterolio. Tokios dietos būtina laikytis ir visą Atorvastatin Teva gydymo laikotarpį.

Rekomenduojama pradinė Atorvastatin Teva dozė suaugusiesiems yra 10 mg atorvastatino vieną kartą per parą. Prireikus, gydytojas gali dozę didinti iki tokios, kurios Jums reikia. Gydytojas dozę keis kas 4 savaites ar re

iau. Didžiausia Atorvastatin Teva paros dozė suaugusiesiems yra 80 mg vieną kartą per parą .

Vaikai ir paaugliai

Rekomenduojama pradinė dozė 10 metų ar vyresniems vaikams yra 10 mg vieną kartą per parą. Dozė gali būti padidinta Jūsų gydytojo iki didžiausios 20 mg dozės per parą.

Atorvastatin Teva nerekomenduojama vartoti jaunesniems kaip 10 metų vaikams.

Atorvastatin Teva tabletę reikia nuryti visą, užgeriant vandeniu, ją galima vartoti bet kuriuo paros metu valgant arba nevalgius. Vis dėlto stenkitės vartoti tabletes kiekvieną dieną tuo pačiu metu.

Gydymo Atorvastatin Teva trukmę nustato gydytojas.

Jeigu galvojate, kad Atorvastatin Teva veikia per stipriai arba per silpnai, pasakykite gydytojui.

Ką daryti pavartojus per didelę Atorvastatin Teva dozę?

Jeigu atsitiktinai išgėrėte per daug Atorvastatin Teva tablečių (didesnę už įprastą paros dozę), kreipkitės į gydytoją arba artimiausią ligoninę.

Pamiršus pavartoti Atorvastatin Teva

Jeigu pamiršote išgerti dozę, paprasčiausiai išgerkite kitą dozę reikiamu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Atorvastatin Teva

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo ar norite nutraukti gydymą, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Jeigu pasireiškė bet kuris toliau nurodytų sunkių šalutinių poveikių nutraukite tablečių vartojimą ir nedelsiant pasakykite gydytojui arba vykite į artimiausios ligoninės skubios medicinos pagalbos skyrių.

Retas: gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 1000 žmonių):

staigi alerginė reakcija, kuri sukelia veido, liežuvio ar gerklės tinimą, dėl ko gali labai pasunkėti kvėpavimas;

sunki odos būklė, kuri pasireiškia odos lupimusi ir tinimu, pūslių susidarymu ant odos, burnos, akių, lytinių organų ir karščiavimu. Odos išbėrimas, nevienodomis rausvomis dėmėmis, ypa

delnų ir padų srityje, kurios gali virsti pūslėmis;

raumenų silpnumas, jautrumas arba skausmas (rabdomiolizė), ypač, jeigu tuo pačiu metu jaučiatės prastai arba pakilo aukšta temperatūra, gali atsirasti dėl nenormalaus raumenų irimo, tai gali pasireikšti sunkia gyvybei pavojinga būkle sukeliančia inkstų sutrikimus;

Labai retas: gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10000 žmonių:

jeigu dėl nepaaiškinamų priežasčių pasireiškia neįprastas kraujavimas arba atsiranda mėlynių, tai gali rodyti kepenų funkcijos sutrikimą. Turite kiek galima greičiau kreiptis į gydytoją.

Kitas galimas šalutinis poveikis vartojant Atorvastatin Teva:

Dažnas: gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 žmonių)

nosies ančių uždegimas, gerklės skausmas, kraujavimas iš nosies;

alerginės reakcijos;

gliukozės koncentracijos kraujyje padidėjimas (jeigu sergate diabetu, reikia ir toliau atidžiai stebėti gliukozės koncentraciją kraujyje), kreatino kinazės padaugėjimas kraujyje;

galvos skausmas;

pykinimas, vidurių užkietėjimas, dujų susikaupimas virškinimo trakte, nevirškinimas, viduriavimas;

sąnarių skausmas, raumenų skausmas, nugaros skausmas;

gali būti nenormalūs kepenų funkcijos tyrimų kraujyje rodmenys.

Nedažnas: gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 100 žmonių):

anoreksija (apetito išnykimas), kūno svorio padidėjimas, gliukozės koncentracijos sumažėjimas kraujyje (jeigu sergate diabetu, reikia ir toliau atidžiai stebėti gliukozės koncentraciją kraujyje);

košmarai, nemiga;

galvos svaigimas, rankų ir kojų pirštų nutirpimas ar dilgčiojimas, skausmo ar lytėjimo jutimų susilpnėjimas, skonio pojūčio pakitimai, atminties praradimas;

miglotas matymas;

skambėjimas ausyse ir (arba) galvoje;

vėmimas, raugėjimas, pilvo skausmai viršutinėje ir apatinėje dalyje, pankreatitas (kasos uždegimas, dėl kurio pasireiškia pilvo skausmas);

hepatitas (kepenų uždegimas);

odos bėrimas, niežulys, dilgėlinė, plaukų slinkimas;

kaklo skausmas, raumenų nuovargis;

nuovargis, bloga savijauta, silpnumas, krūtinės skausmas, patinimas (edema), ypa

kulkšnių, kūno temperatūros padidėjimas;

baltųjų kraujo ląstelių aptikimas šlapime.

Retas: gali pasireikštine daugiau kaip 1 iš 1000 žmonių):

regėjimo sutrikimas;

nepaaiškinamas kraujavimas ar mėlynių atsiradimas;

gelta (odos ir akių baltymo pageltimas);

sausgyslių trauma.

Labai retas: gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10000 žmonių)

alerginė reakcija, kurios simptomais gali būti staigus dusulys ir krūtinės skausmas ar veržimas, akių vokų, veido, lūpų, burnos, liežuvio ar gerklės tinimas, kvėpavimo pasunkėjimas, apalpimas.

prikurtimas;

ginekomastija (vyrų ar moterų krū padidėjimas).

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):

nuolatinis raumenų silpnumas.

Vartojant kai kuriuos statinus (tam tikros grupės vaistai, kurie mažina lipidų kiekį organizme), gali pasireikšti toliau išvardytas šalutinis poveikis:

lytinės funkcijos sutrikimas;

depresija;

kvėpavimo sutrikimas, įskaitant nuolatinį kosulį ir (arba) kvėpavimo pasunkėji ar karščiavimą;

diabetas - jis tikėtinas, jeigu Jūsų kraujyje yra padidėjęs gliukozės ir riebalų kiekis, turite antsvorio arba Jūsų kraujospūdis yra aukštas. Šio vaisto vartojimo metu Jūsų gydytojas Jus nuosekliai tikrins.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Laikyti žemesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

Ant dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Atorvastatin Teva sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra atorvastatinas.

Kiekvienoje 10 mg tabletėje yra 10 mg atorvastatino (atorvastatino kalcio druskos pavidalu).

Kiekvienoje 20 mg tabletėje yra 20 mg atorvastatino (atorvastatino kalcio druskos pavidalu). Kiekvienoje 40 mg tabletėje yra 40 mg atorvastatino (atorvastatino kalcio druskos pavidalu). Kiekvienoje 80 mg tabletėje yra 80 mg atorvastatino (atorvastatino kalcio druskos pavidalu).

- Pagalbinės medžiagos. Tabletės branduolys: mikrokristalinė celiuliozė, bevandenis natrio karbonatas, maltozė, kroskarmeliozės natrio druska ir magnio stearatas.

Tabletės plėvelė: hipromeliozė (E 464), hidroksipropilceliuliozė, trietilo citratas (E 1505), polisorbatas 80 ir titano dioksidas (E 171).

Atorvastatin Teva išvaizda ir kiekis pakuotėje

10 mg: Atorvastatin Teva plėvele dengtos tabletės yra baltos arba beveik baltos, elipsinės, abipus išgaubtos ir lygios. Kiekviena tabletė yra apytiksliai 9,7 mm ilgio ir 5,2 mm pločio.

20 mg: Atorvastatin Teva plėvele dengtos tabletės yra baltos arba beveik baltos, elipsinės, abipus išgaubtos ir lygios. Kiekviena tabletė yra apytiksliai 12,5 mm ilgio ir 6,6 mm pločio.

40 mg: Atorvastatin Teva plėvele dengtos tabletės yra baltos arba beveik baltos, elipsinės, abipus išgaubtos ir lygios. Kiekviena tabletė yra apytiksliai 15,6 mm ilgio ir 8,3 mm pločio.

80 mg: Atorvastatin Teva plėvele dengtos tabletės yra baltos arba beveik baltos, elipsinės, abipus išgaubtos ir lygios. Kiekviena tabletė yra apytiksliai 18,8 mm ilgio ir 10,3 mm pločio.

Atorvastatin Teva tiekiamas po 7, 10, 14, 15, 20, 28, 30, 50, 50 x 1, 56, 60, 84, 90, 98, 100 ar 200 tablečių, supakuotų į aliuminio-aliuminio lizdines plokšteles bei didelio tankio polietileno buteliukuose, kuriuose yra po 50, 100 tablečių arba kaip sudėtinė 100 tablečių pakuotė – 2 buteliukai po 50 tablečių kiekviename.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Teva Pharma B.V.

Swensweg 5

2031 GA Haarlem

Nyderlandai

Gamintojas

Teva Pharma, S.L.U.

C/C, n. 4, Poligono Industrial Malpica

50016 Zaragoza

Ispanija

arba

TEVA UK Ltd.

Brampton Road, Hampden Park, Eastbourne

East Sussex, BN22 9AG

Jungtinė Karalystė

arba

Merckle GmbH

Ludwig-Merckle-Straße 3

89143 Blaubeuren

Vokietija

arba

Teva Operations Poland Sp.z.o.o

ul. Mogilska 80

31-546 Kraków

Lenkija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

UAB „Sicor Biotech“Molėtų pl. 5LT-08409 VilniusTel. +370 5 266 02 03

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Austrija: Atorvastatin ratiopharm 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg Filmtabletten; Belgija: Atorvastatine Teva 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg filmomhulde tabletten; Bulgarija: Avanor 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg Film-coated tablets; Čekija: Atorvastatin ratiopharm GmbH 10 mg, 20 mg, 40 mg potahované tablety; Danija, Estija: Atorvastatin Teva; Suomija: Atorvaratio 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg kalvopäällysteiset tabletit; Prancūzija: ATORVASTATINE TEVA Santé 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg comprimé pelliculé; Graikija: TEVASTATIN 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg Επικαλυμμένα με λεπτό υμένιο δισκία; Islandija: Atorvaratio 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg filmuhúðaðar töflur; Airija: Atorvastatin Teva 10mg, 20mg, 40mg, 80mg film-coated tablets; Italija: Atorvastatina Teva Italia 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg compresse rivestite con film; Nyderlandai: Atorvastatine 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg Teva, filmomhulde tabletten; Norvegija: Atorvastatin Teva 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg filmdrasjerte tabletter; Lenkija: 10 mg, 20 mg & 40 mg: Atorvastatinum 123ratio; 80 mg: Atorvox; Portugalija: Atorvastatin Teva; Švedija: Atorvastatin Teva 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg filmdragerade tabletter; Slovėnija: Bisatum 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg filmsko obložene tablete; Slovakija: Atorvastatin Teva Pharma 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg; Jungtinė Karalystė: Atorvastatin 10 mg, 20 mg, 40 mg, 80 mg film-coated tablets.

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-05-30.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu"Atorvastatin Teva (Staticard) 10mg plėvele dengtos tabletės N30" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti
/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.266, Vilnius

Ukmergės g. 223, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 17:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 1val. 57min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.118, Nemenčinė
Visuomenės vaistinė
Švenčionių g. 40, Nemenčinė
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI 08:00 - 16:00 VII 09:00 - 15:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 2val. 57min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.15 Vilnius
Budinti vaistinė
Visuomenės vaistinė
Ukmergės g. 282, Vilnius
(8 800) 50 005
Vaistinė dirba visą parą.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.17 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Justiniškių g. 91, Vilnius
(8 5) 24 28 446
Darbo laikas: I - V 09:00 - 21:00 VI 09:00 - 18:00 VII 09:00 - 16:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 2val. 57min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 320 Vilnius Šeškinės 24

Šeškinės g. 24, Vilnius
(8 5) 24 64 197
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.292 Vilnius

Antakalnio g. 76, Vilnius
(8 800) 50 005
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.306 Vilnius

L.Asanavičiūtės g. 27a, Vilnius
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Vaistų pasaulis, UAB, vaistinė, filialas Nr.3
Visuomenės vaistinė
Veteranų g. 2, Visaginas
(8 386) 32 702
Darbo laikas: I - V 09:00 - 21:00 VI 09:00 - 20:00 VII 09:00 - 19:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 2val. 57min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 285 Širvintos I.Šeiniaus

I.Šeiniaus g. 12, Širvintos
(8 382) 51 162
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Vaistų pasaulis, UAB, vaistinė
Visuomenės vaistinė
Taikos pr. 80A, Visaginas
(8 386) 74 412
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI, VII 09:00 - 17:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 1val. 57min.
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena