E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Atorvastatin Zentiva 10mg dengtos tabletės N30

Širdies ir kraujagyslių sistemą veikiantys vaistai >  Serumo lipidų kiekį mažinantys vaistai
Pavadinimas: Atorvastatin Zentiva 10mg dengtos tabletės N30
Veikliosios medžiagos: Atorvastatin - 10mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Zentiva
ATC kodas C10AA05
Vidutinė kaina: 2,32 Eur (8,01 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Atorvastatin Zentiva vartoti negalima:

jeigu yra alergija atorvastatinui ar bet kuriam panašiam vaistui, vartojamam riebalų kiekiui mažinti, arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

jeigu sergate arba sirgote liga, kuri pažeidžia kepenis;

jeigu dėl nežinomų priežasčių yra pakitę bet kurie kepenų funkcijos tyrimų rodmenys;

jeigu esate vaisinga moteris ir nenaudojate patikimo kontracepcijos metodo;

jeigu esate nėščia arba planuojate pastoti;

jeigu krūtimi maitinate kūdikį.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju, vaistininku arba slaugytoju, prieš pradėdami vartoti Atorvastatin Zentiva. Toliau išvardytos aplinkybės, kurioms esant, Atorvastatin Zentiva gali jums netikti:

jeigu patyrėte insultą su kraujavimu į smegenis arba po anksčiau patirto insulto smegenyse susiformavo skysčio kišenės;

jeigu sutrikusi inkstų veikla;

jeigu Jūsų skydliaukės veikla susilpnėjusi (hipotiroidizmas);

jeigu Jūs kenčiate dėl pasikartojančio ar nepaaiškinamo raumenų maudimo ar skausmo, Jums ar Jūsų šeimos nariams buvo raumenų problemų;

jeigu anksčiau vartojant kitokių lipidų koncentraciją mažinančių vaistų (pvz., kitokių statinų ar fibratų), pasireiškė raumenų sutrikimų;

jeigu reguliariai vartojate didelius alkoholio kiekius;

jeigu sirgote kepenų liga;

jeigu esate vyresni negu 70 metų.

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku prieš pradėdami vartoti Atorvastatin Zentiva:

jeigu sergate sunkiu kvėpavimo nepakankamumu.

Jeigu yra anksčiau nurodytų aplinkybių, prieš pradedant gydymą ir gydymo Atorvastatin Zentiva metu gydytojas tikriausiai skirs atlikti kraujo tyrimus, kad numatytų su raumenų pažaida susijusio šalutinio poveikio riziką. Yra žinoma, kad šalutinio poveikio raumenims, pvz., rabdomiolizės, rizika didėja, jei kartu yra vartojami kai kurie vaistai (žr. 2 skyrių „Kiti vaistai ir Atorvastatin Zentiva”).

Taip pat pasakykite gydytojui arba vaistininkui, jeigu jaučiate nuolatinį raumenų silpnumą. Šiam sutrikimui diagnozuoti ir gydyti gali prireikti papildomų tyrimų ir vaistų.

Kai vartosite šį vaistą, gydytojas atidžiai stebės, ar nesergate cukriniu diabetu ir ar Jums nėra pavojaus ja susirgti. Jums gali grėsti susirgti cukriniu diabetu, jei Jūsų kraujyje yra padidėjęs riebalų ir cukraus kiekis, jei turite viršsvorio ir Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs.

Kiti vaistai ir Atorvastatin Zentiva

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Kai kurie vaistai gali daryti įtaką Atorvastatin Zentiva poveikiui, o Atorvastatin Zentiva gali daryti įtaką kitų vaistų poveikiui. Šio pobūdžio sąveika gali silpninti vieno ar abiejų vaistų poveikį. Be to, gali didėti nepageidaujamo poveikio rizika ar sunkumas, įskaitant raumenų irimą, vadinamą rabdomiolizę aprašytą 4 skyriuje.

Vaistai, kurie slopina imuninę sistemą, pavyzdžiui, ciklosporinas.

Kai kurie antibiotikai arba priešgrybeliniai preparatai, pavyzdžiui, eritromicinas, klaritromicinas, telitromicinas, ketokonazolas, itrakonazolas, vorikonazolas, flukonazolas, pozakonazolas, rifampinas, fuzido rūgštis.

Kiti vaistai, kurie reguliuoja lipidų kiekį, pavyzdžiui, gemfibrozilis, kiti fibratai, kolestipolis.

Kai kurie kalcio kanalų blokatoriai, kuriais gydoma krūtinės angina arba padidėjęs kraujospūdis, pavyzdžiui, amlodipinas, diltiazemas. Vaistai, kurie reguliuoja širdies ritmą, pavyzdžiui, digoksinas, verapamilis, amjodaronas.

Vaistai, kuriais gydoma ŽIV infekcija, pavyzdžiui, ritonaviras, lopinaviras, atazanaviras, indinaviras, darunaviras, tipranaviro ir (arba) ritonaviro derinys ir kt.

Kai kurie vaistai., kuriais gydomas hepatitas C, pvz., telapreviras.

Kiti vaistai, kurie sąveikauja su Atorvastatin Zentiva, įskaitant ezetimibą (mažina cholesterolio kiekius), varfariną (mažina kraujo krešėjimą), geriamuosius kontraceptikus, stiripentolį (preparatas nuo traukulių epilepsijai gydyti), cimetidiną (rėmeniui slopinti ir peptinėms opoms gydyti), fenazoną (malšina skausmą), kolchiciną (jo vartojama nuo podagros), antacidinius preparatus (vaistai nuo virškinimo sutrikimo, kurių sudėtyje yra aliuminio ar magnio) ir boceprevirą (juo gydomos kepenų ligos, pvz., hepatitas C).

Be recepto išduodami vaistai: jonažolės preparatai.

Atorvastatin Zentiva vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

3 skyriuje pateikti nurodymai, kaip vartoti Atorvastatin Zentiva. Įsidėmėkite šią informaciją:

Greipfrutų sultys

Gydymo šiuo vaistu metu galima išgerti ne daugiau kaip 1–2 mažas stiklines greipfrutų sulčių per parą, nes didesnis greipfrutų sulčių kiekis gali pakeisti Atorvastatin Zentiva poveikį.

Alkoholis

Vartojant šį vaistą, negalima gerti daug alkoholio. Žiūrėti 2 skyriuje „Įspėjimai ir atsargumo priemonės”.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nevartokite Atorvastatin Zentiva, jeigu esate nėščia arba planuojate pastoti.

Nevartokite Atorvastatin Zentiva, jeigu galite pastoti, išskyrus atvejus, kai vartojate patikimas kontracepcijos priemones.

Nevartokite Atorvastatin Zentiva, jei žindote kūdikį.

Nėštumo ir žindymo laikotarpiu vartojamo Atorvastatin Zentiva saugumas vis dar neįrodytas.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Paprastai šis vaistas neveikia gebėjimo vairuoti ar valdyti mechanizmus. Vis dėlto nevairuokite, jei jaučiate, kad šis vaistas trikdo Jūsų gebėjimą vairuoti. Nedirbkite su jokiais įrankiais ar mechanizmais, jei jaučiate, kad šis vaistas trikdo Jūsų gebėjimą valdyti juos.

Atorvastatin Zentiva sudėtyje yra laktozės monohidrato.

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Prieš pradedant gydymą, gydytojas nurodys Jums laikytis cholesterolio kiekį kraujyje mažinančios dietos, kurios teks laikytis ir gydymo Atorvastatin Zentiva metu.

Įprastinė pradinė Atorvastatin Zentiva dozė yra 10 mg kartą per parą suaugusiesiems ir 10 metų ar vyresniems vaikams. Prireikus gydytojas šią dozę gali didinti iki Jums tinkamos dozės. Gydytojas koreguos dozę kas 4 savaites ar rečiau. Didžiausia Atorvastatin Zentiva paros dozė yra 80 mg vieną kartą per parą suaugusiesiems ir 20 mg vieną kartą per parą vaikams.

Atorvastatin Zentiva tabletes reikia nuryti nekramtytas, užsigeriant vandeniu; jas galima vartoti bet kuriuo paros metu, su maistu ar be jo. Tačiau stenkitės tabletes vartoti kasdien tuo pačiu metu.

Gydymo Atorvastatin Zentiva trukmę nustatys Jūsų gydytojas.

Pasakykite savo gydytojui, jeigu manote, kad Atorvastatin Zentiva veikia per silpnai arba per stipriai.

Vartojimas vaikams

Atorvastatin Zentiva negalima gydyti jaunesnių negu 10 metų pacientų.

Ką daryti pavartojus per didelę Atorvastatin Zentiva dozę?

Jeigu atsitiktinai suvartojote per daug Atorvastatin Zentiva tablečių (daugiau nei Jūsų įprasta paros dozė), kreipkitės pagalbos į gydytoją arba į artimiausią ligoninę.

Pamiršus pavartoti Atorvastatin Zentiva

Jeigu pamiršote išgerti dozę, kitą dozę vartokite pagal gydymo planą numatytu laiku.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Atorvastatin Zentiva

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo ar gydymą norėtumėte nutraukti, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Jeigu pasireiškia kuris nors išvardytas sunkus šalutinis poveikis, nutraukite tablečių vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vykite į artimiausios ligoninės priėmimo skyrių.

Retas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 1000 žmonių):

sunki alerginė reakcija, dėl kurios pasireiškia veido, liežuvio ir gerklės patinimas ir dėl to labai pasunkėja kvėpavimas;

sunkus sutrikimas, pasireiškiantis sunkiu odos lupimusi ir patinimu, odos, burnos, akių ir lytinių organų pūslėmis bei karščiavimu. Odos išbėrimas su rausvai raudonomis dėmėmis, ypač delnų ar padų srityje, kurios gali apsitraukti pūslėmis;

raumenų silpnumas, jautrumas arba skausmas, ypač jeigu tuo pačiu metu blogai jaučiatės arba karščiuojate – tai gali būti nenormalus raumenų irimas. Toks nenormalus raumenų irimas ne visada išnyksta net ir nutraukus atorvastatino vartojimą, gali būti pavojingas gyvybei ir sukelti inkstų sutrikimų.

Labai retas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 000 žmonių):

jeigu Jums prasidėjo netikėtas ar neįprastas kraujavimas ar kraujosruvos, tai gali būti kepenų sutrikimas. Pasitarkite su gydytoju kaip galėdami greičiau.

Kiti galimi šalutiniai poveikiai vartojant Atorvastatin Zentiva

Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti mažiau kaip 1 žmogui iš 10):

nosies ertmės uždegimas, gerklės skausmas, kraujavimas iš nosies;

alerginės reakcijos;

gliukozės koncentracijos padidėjimas kraujyje (jeigu sergate cukriniu diabetu, ir toliau atidžiai matuokite gliukozės koncentraciją kraujyje), kreatinkinazės suaktyvėjimas kraujyje;

galvos skausmas;

pykinimas, vidurių užkietėjimas, dujų kaupimasis, nevirškinimas, viduriavimas;

sąnarių skausmas, sąnarių patinimas, raumenų skausmas, raumenų spazmai, rankų ir kojų skausmas ir nugaros skausmas;

kraujo tyrimų rodmenys rodo, kad trinka kepenų funkcija.

Nedažni šalutiniai poveikiai (gali pasireikšti mažiau nei 1 iš 100 žmonių):

anoreksija (apetito nebuvimas), kūno svorio padidėjimas, gliukozės koncentracijos sumažėjimas kraujyje (jeigu sergate cukriniu diabetu, ir toliau atidžiai matuokite gliukozės koncentraciją kraujyje);

košmarai, nemiga;

svaigulys, rankų ar kojų pirštų nutirpimas ar dilgčiojimas, skausmo ar lytėjimo pojūčio susilpnėjimas, skonio pojūčio pokytis, atminties praradimas;

miglotas matymas;

spengimas ausyse ir (arba) galvoje;

vėmimas, raugėjimas, viršutinės ir apatinės pilvo dalies skausmas, pankreatitas (kasos uždegimas, sukeliantis pilvo skausmą);

hepatitas (kepenų uždegimas);

išbėrimas, odos išbėrimas ir niežulys, dilgėlinė, plaukų slinkimas;

nugaros skausmas, raumenų nuovargis;

nuovargis, bloga savijauta, silpnumas, krūtinės skausmas, patinimas, ypač kulkšnių (edema), kūno temperatūros padidėjimas;

tiriant šlapimą, aptinkama baltųjų kraujo ląstelių.

Reti šalutiniai poveikiai (gali pasireikšti mažiau nei 1 iš 1 000 žmonių):

regėjimo sutrikimas;

netikėtas kraujavimas arba mėlynių atsiradimas;

tulžies sąstovis (odos ir akių baltymo pageltimas);

sausgyslių trauma.

Labai reti šalutiniai poveikiai (gali pasireikšti mažiau nei 1 iš 10 000 žmonių):

alerginė reakcija (simptomai gali būti staiga atsiradęs švokštimas ir krūtinės skausmas ar veržimas, akių vokų, veido, lūpų, burnos, liežuvio ar gerklės patinimas, kvėpavimo pasunkėjimas, ūminis kraujagyslių nepakankamumas);

apkurtimas;

ginekomastija (krūtų padidėjimas vyrams).

Nežinomo dažnio šalutinis poveikis (dažnis negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):

nuolatinis raumenų silpnumas.

Galimas šalutinis poveikis, kuris pasireiškė vartojant kai kuriuos statinus (tos pačios grupės vaistus):

seksualiniai sutrikimai;

depresija;

kvėpavimo sutrikimai, įskaitant užsitęsusį kosulį ir (ar) dusulį arba karščiavimą.

cukrinis diabetas. Ji labiau tikėtina, jei Jūsų kraujyje yra padidėjęs riebalų ir cukraus kiekis, jei turite viršsvorio ir Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs. Jūsų gydytojas Jus stebės, kol vartojate šį vaistą.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant kartono dėžutės po „Tinka iki“ ir lizdinės plokštelės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Pastebėjus matomų gedimo požymių, šio vaisto vartoti negalima.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Atorvastatin Zentiva sudėtis

Veiklioji medžiaga yra atorvastatinas.

Kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 10 mg atorvastatino (atorvastatino kalcio druskos trihidrato pavidalu).

Kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 20 mg atorvastatino (atorvastatino kalcio druskos trihidrato pavidalu).

Kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 80 mg atorvastatino (atorvastatino kalcio druskos trihidrato pavidalu).

Pagalbinės medžiagos yra:

Tabletės šerdis: kalcio karbonatas, mikrokristalinė celiuliozė (E 460), laktozė monohidratas, mažai pakeista hidroksipropilceliuliozė, povidonas K12, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas (E 572).

Tabletės plėvelė: hipromeliozė (E 464), makrogolis 6000, titano dioksidas (E 171), talkas, geltonasis geležies oksidas (E 172), laktozė monohidratas.

Atorvastatin Zentiva išvaizda ir kiekis pakuotėje

Atorvastatin Zentiva 10 mg plėvele dengtos tabletės yra baltos arba balkšvos, dengtos plėvele, apvalios, abipus išgaubtos tabletės. Tabletės skersmuo yra maždaug 6 mm.

Atorvastatin Zentiva 20 mg plėvele dengtos tabletės yra gelsvos, dengtos plėvele, apvalios, abipus išgaubtos tabletės. Tabletės skersmuo yra maždaug 8 mm.

Atorvastatin Zentiva 80 mg plėvele dengtos tabletės yra geltonos su oranžiniu atspalviu, dengtos plėvele, apvalios, abipus išgaubtos tabletės. Tabletės skersmuo yra maždaug 12 mm.

Pakuočių dydžiai:

10 mg: 10, 14, 15, 28, 30, 50, 56, 60, 90, 98, 100 arba 200 plėvele dengtų tablečių.

20 mg: 10, 14, 15, 28, 30, 50, 56, 60, 90, 98, 100 arba 200 plėvele dengtų tablečių.

80 mg: 7, 10, 14, 28, 30, 50, 56, 60, 90, 98, 100 arba 200 plėvele dengtų tablečių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Zentiva, k.s.

U kabelovny 130

Dolní Měcholupy

102 37 Praha 10

Čekija

Gamintojas

Zentiva, k.s.

U kabelovny 130

Dolní Měcholupy

102 37 Praha 10

Čekija

arba

UAB „Oriola Vilnius“

Laisvės pr. 75

LT-06144, Vilnius

Lietuva

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

UAB „SANOFI-AVENTIS LIETUVA“

A. Juozapavičiaus g. 6/2

LT-09310, Vilnius

Tel.: +370 5 2755224

Faks.: +370 5 2755239

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Bulgarija Торвакард Зентива 10 mg/20 mg/40 mg/80 mg филмирани таблетки
Čekija Torvacard Neo 10 mg/ 20 mg/40 mg/80 mg
Estija Atorvastatin Zentiva 10 mg/20 mg/80 mg
Ispanija Atorvastatina Zentiva Lab 10 mg/20 mg/40 mg/80 mg comprimidos recubiertos con película EFG
Italija, Malta Atorvastatina Zentiva Italia
Jungtinė Karalystė Atorvastatin 10 mg/20 mg/40 mg/80 mg Film-coated Tablets
Kipras, Graikija Atorvastatin/Zentiva
Latvija Atorvastatin Zentiva 10 mg/20 mg/40 mg/80 mg apvalkotās tabletes
Lenkija Torvacard neo
Lietuva Atorvastatin Zentiva 10 mg/20 mg/80 mg plėvele dengtos tabletės
Portugalija Atorvastatina Zentiva
Prancūzija Atorvastatine Zentiva 10 mg/20 mg/40 mg/80 mg, comprimé pelliculé
Rumunija TORVACARD 10 mg/20 mg/40 mg/80 mg comprimate filmate
Slovakija Torvacard Novum 10 mg/20 mg/40 mg/80 mg
Vengrija Torvacard Zentiva 10 mg/20 mg/40 mg/80 mg filmtabletta
Vokietija Atorvastatin Zentiva 10 mg/20 mg/40 mg/80 mg Filmtabletten

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-10-20

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Atorvastatin Zentiva 10mg dengtos tabletės N30" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti
/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Acus vaistinės, UAB filialas Mažeikiai Basanavičiaus 22
Visuomenės vaistinė
J.Basanavičiaus g. 22, Mažeikiai
(8 443) 90 350
Darbo laikas: I - V 08:00 - 17:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 331 Klaipėda Vingio 16

Vingio g. 16, Klaipėda
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 126 Varėna
Visuomenės vaistinė
Vytauto g. 11, Varėna
(8 310) 52 827
Darbo laikas: I - V 07:30 - 19:00 VI 08:00 - 14:00 VII 08:00 - 12:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 44 Vilnius Architektų 152
Visuomenės vaistinė
Architektų g. 152, Vilnius
(8 5) 24 42 555
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 19:00 VII 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.35 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Ozo g. 25, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 2val. 33min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 216 Marijampolė Šaulių
Visuomenės vaistinė
Šaulių g. 37, Marijampolė
(8 343) 51 719
Darbo laikas: I - V 09:00 - 20:00 VI 09:00 - 18:00 VII 10:00 - 17:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 177 Priekulė
Visuomenės vaistinė
Klaipėdos g. 14, Priekulė
(8 46) 45 41 10
Darbo laikas: I - V 08:30 - 18:30 VI 09:00 - 13:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 26 Klaipėda Vingio 6
Visuomenės vaistinė
Vingio g. 6, Klaipėda
(8 46) 32 36 26
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 17:00 VII 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 122 Šalčininkai Vilniaus 16
Visuomenės vaistinė
Vilniaus g. 16, Šalčininkai
(8 380) 53 049
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI 09:00 - 13:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 199 Kaunas Lukšio 60

P.Lukšio g. 60-5, Kaunas
(8 37) 31 40 56
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 17:00 VII 09:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena