E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Blemaren N eff.tabletės N100

Pavadinimas: Blemaren N eff.tabletės N100
Veikliosios medžiagos: Urinary concrement solvents
Tipas: Maisto papildai
Gamintojas: Esparma
ATC kodas G04BC
Vidutinė kaina: 56,02 Eur (193,43 Lt)
Lankytojų kaina: -
Norite būti informuoti atsiradus šio preparato akcijoms?
Išskleisti / Suskleisti Indikacijos

Blemaren N šnypščiančiosios tabletės vartojamos:

šlapimui šarminti esant šlapimo rūgšties akmenims


Išskleisti / Suskleisti Kontraindikacijos

Kontraindikacijos yra ligos ar būklės, kurių metu tam tikrų vaistų vartoti negalima visiškai arba tik gydytojui atidžiai įvertinus situaciją ir apsvarsčius galimo teigiamo ir galimo neigiamo poveikio santykį. Siekiant, kad gydytojas galėtų nustatyti potencialias kontraindikacijas, pacientas turi pranešti gydytojui apie visas persirgtas ligas, kitas ligas, kitus šiuo metu vartojamus vaistus ir kitokias aplinkybes bei įpročius. Prisiminkite, kad papildomos kontraindikacijos gali paaiškėti tik pradėjus gydymą šiuo vaistu. Prašome apie tokius atvejus pranešti jus gydančiam gydytojui.

Nevartokite Blemaren šnypščiančiųjų tablečių tokiais atvejais:

ribota ekskrecinė inkstų funkcija;

metabolinė alkalozė;

šlapimo takų infekciją, sukelta šlapalą skaidančių bakterijų (struvitinių akmenų susidarymo rizika);

epizodinė paveldima adinamija.

Šalutinis poveikis

Buvo gauta retų nusiskundimų dėl virškinamojo trakto sutrikimo.

Šnypščiančiųjų tablečių, ištirpintų skystyje, vartojimas gali sukelti pykinimą ar vėmimą pacientams, linkusiems į virškinamojo trakto veiklos sutrikimus. Kai kurie pacientai skundėsi atsirūgimu, rėmeniu, dujų susikaupimu, pilvo skausmu ir viduriavimu.

Sąveika su kitais vaistiniais preparatais ir kitokia sąveika

Vaistų veikimui gali turėti įtakos kartu vartojami kiti medikamentai.

Todėl praneškite gydytojui, kokius vaistus vartojote neseniai, kokius vartojate dabar ir kokius vaistus planuojate vartoti. Jūsų gydytojas informuos jus, ar gali pasitaikyti nesuderinamumas ir ar reikia imtis specialių vartojimo priemonių, tokių kaip dozės pakeitimas.

Ekstraląstelinio kalio koncentracijos padidėjimas mažina širdį veikiančių glikozidų poveikį, o koncentracijos sumažėjimas didina aritmogeninį širdį veikiančių glikozidų poveikį.

Aldosterono antagonistai, kali tausojantys diuretikai, AKF inhibitoriai, nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai ir periferiniai analgetikai mažina kalio ekskreciją per inkstus. Reikia įsidėmėtina, kad vienoje Blemaren N šnypščiančioje tabletėje yra 380 mg kalio jonų arba 9,7 mmol kalio - tai gali sukelti hiperkalemiją.

Kadangi vienu metu vartojant citrato ir aliuminio turinčias medžiagas gali padidėti aliuminio adsorbcija, patariama tokius preparatus vartoti vienos ar dviejų valandų intervalu.

Dozavimas ir vartojimo metodas

Į šią informacija reikia atsižvelgti gydant šlapimo rūgšties akmenis:

Siekiant norimo efekto, Blemaren N šnypščiančiosios tabletės dozuojamos individualiai, t. y. turi būti nustatoma individuali dozė, kurios pagalba šlapimo pH bus optimaliose ribose. Dienos dozę reikia padalyti lygiomis dalimis (pvz., 08:00 val., 14:00 val., 20:00 val.).

Šnypščiančiosios tabletės ištirpinamos skystyje (geriamajame vandenyje, vaisių sultyse). Dozės veiksmingumui įvertinti, pridedamais popieriniais indikatoriais šlapimo pH matuojamas tris kartus per dieną prieš vartojant kitą vaisto dozę. Indikatorinė matavimo juostelės dalis trumpam įmerkiama į šlapimą. Pasikeitusią juostelės spalvą reikia per dvi minutes palyginti su pridedama spalvų skale ir nustatytą pH užrašyti kontroliniame dienyne.

Blemaren N dozė yra teisinga, kai trys dienos matavimai parodo, jog pH reikšmė yra ne mažesni kaip 6,2 ir ne didesni kaip 6,8. Vidutinė dienos dozė priklauso nuo individualių skirtumų. Ji gali svyruoti nuo 6,0 g iki 18,0 g veikliosios medžiagos, t.y. nuo dviejų kartų per dieną po vieną tabletę iki trijų kartų per dieną po dvi Blemaren N šnypščiančiąsias tabletes. Jei individualus pH kasdien yra mažiau kaip 6,2, dozę reikia didinti, o jei pH yra didesnis kaip 6,8, dozę reikia mažinti.

Gydant šlapimo rūgšties akmenis urikozujos vaistais, šlapimo pH turi būti nuo 6,2 iki 6,8.

Gydymo forma ir trukmė

Vartojimo forma

Blemaren N šnypščiančiosios tabletės tirpinamos stiklinėje geriamojo vandens, mineralinio vandens ar vaisių sulčių ir išgeriamos.

Gydymo trukmė

Priklausomai nuo tirpinamų akmenų dydžio, gydymas gali trukti nuo keturių savaičių iki šešių mėnesių.

Naujų akmenų susidarymui išvengti rekomenduojamas gydymas pagal individualiai nustatytus intervalus.

Blemaren N šnypščiančiosios tabletės yra tinkamos vartoti pacientams, serganties cukriniu diabetu (1 šnypščiančioji tabletė – 0,02 DV).

Pastabos

Tinkamumo laikas

Dveji metai. Dabar taiso treji metai.
"Blemaren N eff.tabletės N100" aprašai:

/Images/Word32.png Pakuotės informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Vaistinių atitinkančių jūsų paieškos kriterijus nerasta!


Paskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena