E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Bromocriptin Medochemie 2,5mg tabletės N30

Lytinių ir šlapimo organų sistemą veikiantys vaistai, lytiniai hormonai >  Kiti ginekologiniai vaistai
Pavadinimas: Bromocriptin Medochemie 2,5mg tabletės N30
Veikliosios medžiagos: Bromocriptine - 2,5mg
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: Medochemie
ATC kodas G02CB01
Vidutinė kaina: 35,29 Eur (121,85 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

BROMOCRIPTIN–RICHTER sudėtyje yra veikliosios medžiagos bromokriptino. Jis skiriamas pacientams, kurių kraujyje padidėjęs prolaktino (hormono, veikiančio geltonkūnį bei laktaciją) ir (arba) augimo hormono kiekis. Abu šiuos hormonus gamina hipofizė (smegenyse esanti posmegeninė liauka). Prolaktino kiekis gali padidėti be jokios aiškios priežasties, dėl vaistų poveikio ar posmegeninės liaukos ligos.

BROMOCRIPTIN – RICHTER tabletės gali būti vartojamos:

- sustabdyti pieno gamybą krūtyse tik esant tam tikroms medicininėms priežastims (pvz., kūdikio mirtis gimdymo metu ar po jo, motinos liga po gimdymo arba jei motinai yra ŽIV infekcija) ir kai Jūs ir Jūsų gydytojas nusprendė, jog tai būtina;

kai dėl lytinių liaukų veiklos slopinimo (sukeliančio nevaisingumą) yra padidėjęs prolaktino kiekis (su arba be pernelyg gausiu pieno išsiskyrimu (galaktorėja);

esant moters nevaisingumui ar mėnesinių ciklo sutrikimams, kuriuos sąlygoja padidėjęs prolaktino kiekis;

kai yra nepiktybiniai posmegeninės liaukos navikai, išskiriantys prolaktiną (hipofizės adenomos);

akromegalijai gydyti. Akromegalija yra būklė, kuomet kraujo serume padidėja augimo hormono kiekis. Vaikystėje tai gali sukelti gigantizmą (milžinūgystę), o suaugusiesiems – pėdų ir plaštakų, taip pat ausų kaušelių, nosies, apatinio žandikaulio neproporcingą padidėjimą. Bromokriptinas mažina augimo hormono kiekį kraujyje.

- Parkinsono ligai gydyti (nervų sistemos liga, kuri pasireiškia judesių sutrikimu, raumenų sąstingiu, drebuliu ramybės būsenoje); šio vaisto skiriama vieno ar kartu su kitais priešparkinsoniniais vaistais. Parkinsono ligą sąlygoja dopamino (smegenų ląstelėse susidaranti medžiaga, svarbi judesių koordinacijai) stoka smegenyse. Bromokriptinas skatina dopamino gamybą smegenyse.

Įprastai bromokriptino negalima vartoti tam, kad būtų sustabdyta pieno gamyba krūtyse. Taip pat jo negalima vartoti norint palengvinti po gimdymo pasireiškiančio skausmingo krūtų pabrinkimo simptomus, jeigu juos įmanoma sumažinti kitomis priemonėmis (tokiomis kaip tvirtas krūtų prilaikymas, ledo kompresas ir pan.) ir (arba) skausmą malšinančiais vaistais.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

BROMOCRIPTIN-RICHTER vartoti negalima:

- jeigu yra alergija bromokriptinui ar kitiems skalsių alkaloidams (vaistams, priklausantiems tai pačiai grupei, kaip bromokriptinas) arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

jeigu Jums yra arba kada nors buvo sunkių psichikos sutrikimų;

jeigu Jūsų kraujo spaudimas yra didelis;

jeigu Jums kada nors buvo problemų dėl kraujo spaudimo nėštumo metu arba po gimdymo, buvo diagnozuotos tokios būklės kaip eklampsija, preeklampsija, su nėštumu susijęs didelis kraujo spaudimas, didelis kraujo spaudimas po gimdymo;

jeigu Jūs sergate arba kada nors sirgote širdies ar vainikinių arterijų liga arba kita sunkia kraujagyslių liga;

jeigu Jums reikalingas ilgalaikis gydymas BROMOCRIPTIN–RICHTER ir echokardiografiniu tyrimu nustatyta širdies vožtuvų liga.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti BROMOCRIPTIN–RICHTER:

jeigu Jūs tuo pat metu vartojate bet kokių skalsių alkaloidų preparatų, pvz., ergotamino ar metilergometrino, izometepteno ar vaistų, keičiančių kraujospūdį (t. y., kraujagysles sutraukiančių vaistų, pvz., simpatomimetikų);

jei sutrikusi kepenų veikla;

jeigu yra ar buvo pepsinė opa arba kraujavimas iš skrandžio;

jei po gimdymo atsirado sunkių psichikos sutrikimų ar sergate širdies liga;

jei vartojant šio vaisto dėl posmegeninės liaukos naviko pablogėja rega ar atsiranda vandeningų išskyrų iš nosies;

jei vartojant šio vaisto dėl Parkinsono ligos pasunkėja kvėpavimas, atsiranda kosulys, krūtinės skausmas, nugaros skausmas, nuovargis, silpnumas, krenta kraujospūdis ar pakinta balsas, patinsta pilvas ar kojos;

jeigu anksčiau buvo nustatyta plaučių, apatinės nugaros dalies ar inkstų, pilvo ertmės arba širdies fibrozė (skaidulinio audinio vešėjimas).

Jeigu Jūs ką tik pagimdėte, Jums yra didesnė tam tikrų būklių pasireiškimo rizika. Šios būklės yra labai retos, tačiau joms esant gali pasireikšti didelis kraujo spaudimas, psichikos sutrikimai, ištikti širdies smūgis (infarktas), traukuliai arba insultas (ūminis galvos smegenų kraujotakos sutrikimas). Todėl gydytojas pirmosiomis gydymo šiuo vaistu dienomis turės reguliariai matuoti Jūsų kraujo spaudimą. Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu Jums padidėja kraujospūdis, jaučiate krūtinės skausmą arba neįprastai stiprų ar nuolatinį galvos skausmą (su regos sutrikimais arba be jų).

Pasakykite gydytojui, jeigu atsiranda regėjimo, ypač - akipločio, sutrikimų. Gydytojui gali tekti koreguoti vaisto dozę.

Vartojant bromokriptino gali padidėti mieguistumas ir pasireikšti staigaus užmigimo epizodai, ypač Parkinsono liga sergantiems asmenims. Staigus užmigimas dienos metu, kai kuriais atvejais prasidedantis nepastebimai, be jokių perspėjamųjų ženklų, pasitaiko labai retai. Taip pat gali reikšmingai sumažėti kraujo spaudimas. Jei Jums taip nutinka, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ir bromokriptino vartojimo metu nevairuokite ir nevaldykite mechanizmų.

Gydymo metu galimas kraujavimas iš virškinamojo trakto ir skrandžio opos išsivystymas. Atsiradus pilvo skausmui, pykinimui, vėmimui šviežiu ar apvirškintu krauju, tuštinimuisi su krauju, būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Pasakykite gydytojui, jei Jūs arba Jūsų šeimos nariai arba slaugytojai pastebi, kad Jums atsiranda polinkis neįprastai elgtis ir Jūs negalite atsispiri impulsui imtis veiksmų, kurie gali pakenkti Jums ar kitiems žmonėms. Tai vadinama impulsų kontrolės sutrikimu ir gali pasireikšti nenugalimu potraukiu azartiniams lošimams, neįveikiamu potraukiu valgyti ar išlaidauti, padidėjusiu lytiniu potraukiu ar seksualinių minčių arba jausmų sustiprėjimu. Jūsų gydytojui gali tekti sumažinti BROMOCRIPTIN–RICHTER dozę arba nutraukti šio vaisto vartojimą.

Alkoholio vartojimas gali sustiprinti šio vaisto šalutinius poveikius, todėl gydymo metu negalima vartoti alkoholio.

Gydymo metu gali būti atliekami šie tyrimai:

reguliarus kraujospūdžio matavimas, ypač pirmosiomis gydymo dienomis;

jei vaistu gydomas gerybinis posmegeninės liaukos navikas (adenoma), gali reikti tirti akiplotį;

jei vaistu gydomas navikas, turi būti tiriama, ar kinta naviko pobūdis ir apimtis;

Parkinsono liga sergantiems pacientams periodiškai atliekami kraujagyslių ir kvėpavimo sistemos, širdies ir plaučių, kepenų ir inkstų funkcijos bei kraujo tyrimai.

Parkinsono ligos atveju prieš pradedant gydyti BROMOCRIPTIN-RICHTER, gydytojas gali tirti dėl tokių simptomų, kaip nepraeinantis kosulys, dusulys, krūtinės skausmas (požymiai, leidžiantys įtarti pleuros ar plaučių ligą), inkstų funkcijos sutrikimas, juosmens ir (arba) šono skausmas, bet koks skausmas ar tempimas pilvo srityje.

Būtina kreiptis į gydytoją, jeigu vartojant vaisto atsiranda dusulys, oro trūkumas, kosulys, krūtinės, pilvo ar šono skausmas, kojų tinimas, nes tai gali būti reto sutrikimo, vadinamo fibroze, požymiai.

Vaikams ir paaugliams

Jaunesniems nei 15 metų vaikams ir paaugliams BROMOCRIPTIN-RICHTER neturėtų būti skiriama, nes stokojama duomenų, įrodančių saugumą ir veiksmingumą.

Gydytojas gali skirti vartoti bromokriptino vyresniam nei 7 metų vaikui, sergančiam prolaktinoma arba akromegalija.

Kiti vaistai ir BROMOCRIPTIN-RICHTER

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Bromoriptino ypač atsargiai reikia vartoti kartu su šiais vaistais:

makrolidų grupės antibiotikais eritromicinu ar josamicinu (gali padidėti bromokriptino koncentracija kraujo serume);

dopamino antagonistais, tokiais kaip vaistai nuo psichozės, pvz., butirofenonais, tioksantenais ir fenotiazinais (gali silpnėti bromokriptino poveikis);

oktreotidu (didėja bromokriptino koncentracija kraujo serume);

metoklopramidu ar domperidonu (gali silpnėti prolaktino kiekį mažinantis poveikis);

simpatikomimetiniais vaistais, pvz., fenilpropanolaminu, izometeptenu (gali kisti kraujospūdis);

- kitais skalsių alkaloidų (pvz., ergotaminu, metilergometrinu) preparatais;

- stipriais kepenų tam tikrų fermentų inhibitoriais (azolų grupės priešgrybeliniais vaistais, ŽIV proteazių inhibitoriais).

BROMOCRIPTIN-RICHTER vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Vartojant šį vaistą, draudžiama vartoti alkoholį, kadangi jis gali sustiprinti šalutino poveiko riziką.

BROMOCRIPTIN-RICHTER tabletes reikia visada gerti valgio metu, užsigeriant vandeniu.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju.

Jeigu pastojama, bromokriptino vartojimą rekomenduojama nutraukti po pirmųjų išnykusių menstruacijų, nebent dėl medicininių priežasčių būtina tęsti gydymą.

Nėštumo metu posmegeninės liaukos navikai kartais sparčiai didėja. Jei Jums yra posmegeninės liaukos adenoma ir gydymas bromokriptinu yra nutrauktas, Jus būtina atidžiai ištirti, kad būtų aptikti posmegeninės liaukos didėjimo požymiai (pvz., galvos skausmas ar akipločio susiaurėjimas) ir prireikus – atnaujinti gydymą bromokriptinu. Palaikomasis gydymas bromokriptinu gali būti svarstomas tuo atveju, jei navikas yra didelis arba didėja. Klinikinė patirtis rodo, kad bromokriptinas, vartojamas nėštumo metu, nedaro neigiamos įtakos nėštumo eigai ir baigčiai.

Bromokriptinas gali būti vartojamas pogimdyminei laktacijai slopinti tik esant tam tikroms medicininėms priežastims (po persileidimo, kai naujagimis gimsta negyvas ar miršta), tačiau šiuo vaistu negalima slopinti normalios po gimdymo pasireiškusios laktacijos.

Bromokriptino negalima vartoti žindyvėms.

Vartojant bromokriptino, gali padidėti pastojimo tikimybė. Jeigu esate vaisingo amžiaus moteris ir artimiausiu metu neplanuojate pastoti, vartokite patikimą nehormoninį kontracepcijos metodą.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Šis vaistas gali trikdyti gebėjimą vairuoti ar valdyti mechanizmus. Gydymo pradžioje gali sutrikti rega (akipločio susiaurėjimas), sumažėti kraujospūdis ir budrumas. Labai retai pasitaiko staigaus užmigimo epizodų ir pasireiškia padidėjęs mieguistumas dieną, ypač Parkinsono liga sergantiems pacientams. Todėl, jei gydymo metu pajuntate stiprų apsnūdimą ar staiga užmiegate, pasitarkite su gydytoju ir venkite vairuoti bei valdyti mechanizmus, nes galite sukelti sužalojimų ar mirties pavojų sau ir kitiems.

BROMOCRIPTIN-RICHTER sudėtyje yra laktozės (pieno cukraus)

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją ar vaistininką.

Vaisto didžiausia paros dozė yra 30 mg. Dozė dažniausiai didinama palaipsniui, kad būtų mažesnis šalutinis poveikis.

Laktacijos prevencija ir slopinimas dėl medicininių priežasčių

Šiuo atveju dozės palaipsniui didinti nereikia. Būtina atidžiai matuoti kraujospūdį, ypač pirmosiomis gydymo dienomis.

Laktacijos prevencijai (kad krūtyse neatsirastų pieno) gimdymo dieną reikia išgerti vieną tabletę, vėliau dvi savaites geriama po vieną tabletę du kartus per dieną.

Laktacijos slopinimui pirmąją dieną reikia išgerti vieną tabletę, vėliau po 2-3 dienų dozė padidinama iki vienos tabletės du kartus per dieną. Tokią dozę reikia vartoti dvi savaites.

Jei po šio gydymo pabaigos išsiskiria šiek tiek pieno, pasitarkite su gydytoju.

Kitų ligų gydymas

Kitų ligų gydymas BROMOCRIPTIN-RICHTER pradedamas palaipsniui didinant dozę tokiu būdu: pradinė dozė yra pusė tabletės, ją reikia išgerti vakare prieš miegą. Vėliau dozė palaipsniui didinama po pusę tabletės – vieną tabletę kas 2-3 dienas iki vienos tabletės du kartus per dieną. Prireikus, toliau dozė turi būti didinama pagal aukščiau aprašytą schemą.

Palaipsniui didinama BROMOCRIPTIN-RICHTER dozė priklauso nuo gydomos ligos. Pvz., gydant kai kuriuos mėnesinių ciklo sutrikimus, gydymo pradžia gali priklausyti nuo mėnesinių ciklo, todėl visada tiksliai laikykitės gydytojo nurodymų.

Ką daryti pavartojus per didelę BROMOCRIPTIN-RICHTER dozę?

Jei netyčia pavartojote per didelę vaisto dozę, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba artimiausią ligoninę.

Gali atsirasti pykinimas, vėmimas, svaigulys, dažnas širdies plakimas, apsnūdimas, letargija, haliucinacijos ir hipotenzija (kraujospūdžio sumažėjimas, dažniausiai stojantis).

Pamiršus pavartoti BROMOCRIPTIN-RICHTER

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jei pamiršote laiku išgerti dozę, išgerkite ją tuoj pat, kai tik prisiminėte, nebent jau laikas gerti kitą dozę. Tokiu atveju tiesiog išgerkite reikiamą dozę.

Nustojus vartoti BROMOCRIPTIN-RICHTER

Staiga nutraukus vartojimą, gali pasireikšti sunki būklė (panaši į piktybinį neurolepsinį sindromą), kuriai būdingi tokie simptomai, kaip labai aukšta kūno temperatūra, nervų sistemos sutrikimai ir raumenų stingumas.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Šalutinis bromokriptino poveikis būna silpnesnis, jei vaisto vartojama valgio metu, o dozė didinama palaipsniui.

Gauta pranešimų apie žemiau išvardytą bromokriptino šalutinį poveikį.

Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti rečiau negu 1 iš 10 vaisto vartojusiųjų):

pykinimas, vėmimas;

galvos skausmas;

vidurių užkietėjimas;

nosies užgulimas;

apsnūdimas;

svaigulys.

Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 100 vaisto vartojusiųjų):

- haliucinacijos;

- suglumimas;

- sutrikusi judesių koordinacija ar nenormalūs judesiai;

- žemas kraujospūdis;

- kraujospūdžio sumažėjimas stojantis, retkarčiais sąlygojantis alpimą;

- burnos džiūvimas;

- nuovargis;

- alerginės odos reakcijos;

- plaukų slinkimas;

- kojų mėšlungis.

Retas šalutinis poveikis (gali pasireišti rečiau kaip 1 iš 1000 vaisto vartojusiųjų):

- psichikos sutrikimai;

- miego sutrikimai;

- nenormalūs odos jutimai (plaštakų ir pėdų dilgsėjimas ar tirpulys);

- mieguistumas;

- regos sutrikimai, neryškus matymas;

- širdies ritmo sutrikimai;

- nenormaliai dažnas arba retas širdies plakimas;

- skysčių kaupimasis perikardo ertmėje;

- širdiplėvės uždegimas (perikarditas);

- skysčių kaupimasis pleuros ertmėje ir pleuros fibrozė, pleuritas (pleuros uždegimas);

- plaučių fibrozė (jungiamojo audinio išvešėjimas);

- jungiamojo audinio išvešėjimas pilvo ertmėje (vadinama retroperitonine fibroze);

- sunkus ar pasunkėjęs kvėpavimas;

- galūnių tinimas (edema);

- spengimas ausyse;

- virškinimo trakto opos ir kraujavimas iš virškinamojo trakto;

- pilvo skausmas;

- viduriavimas.

Labai retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10000 vaisto vartojusiųjų):

- blyškūs ar pabalę kojų ir rankų pirštai;

- padidėjęs lytinis aktyvumas;

- sustiprėjęs lytinis potraukis;

- nenugalimas potraukis lošti, apsipirkinėti ir išlaidauti;

- persivalgymas, neįveikiamas noras valgyti;

- padidėjęs mieguistumas dieną;

- širdies vožtuvų pakenkimas ir su tuo susiję sutrikimai;

- širdies vožtuvų fibrozė;

- būklė, panaši į piktybinį neurolepsijos sindromą, kurios simptomai yra rigidiškumas (dėl padidėjusio raumenų tonuso pacientai jaučiasi sukaustyti), sutrikusi psichika ir padidėjusi kūno temperatūra.

Kai kuriems pacientams, kuriems yra posmegeninės liaukos navikas, yra būdingi regos sutrikimai. Kai kuriems BROMOCRIPTIN-RICHTER vartojantiems pacientams gali atsirasti regos sutrikimų. Jei taip nutiktų Jums, pasitarkite su gydytoju.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30ºC temperatūroje.

Tablečių talpyklę laikyti išorinėje dėžutėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo šviesos.

Ant kartono dėžutės po „Tinka iki“ ir tablečių talpyklės etiketės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

BROMOCRIPTIN-RICHTER sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra bromokriptinas. Vienoje tabletėje jo yra 2,5 mg (tai atitinka 2,87 mg bromokriptino mesilato).

- Pagalbinės medžiagos yra koloidinis bevandenis silicio dioksidas, magnio stearatas, povidonas, talkas, kukurūzų krakmolas, mikrokristalinė celiuliozė, laktozė monohidratas.

BROMOCRIPTIN-RICHTER išvaizda ir kiekis pakuotėje

BROMOCRIPTIN–RICHTER tabletės yra beveik baltos, plokščios, nuožulniais kraštais, vienoje jų pusėje yra dalijimo vagelė, kitoje užrašas „2.5“. Tabletę galima padalyti į lygias dozes.

Tabletės tiekiamos supakuotos į tablečių talpyklę, kurioje yra 30 tablečių.

Registruotojas ir gamintojas

Gedeon Richter Plc.

Gyömrői út 19-21

1103 Budapest

Vengrija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

Gedeon Richter Plc. atstovybėMaironio 23-3,VilniusTel. +370 5 268 53 92

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2019-03-20.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Bromocriptin Medochemie 2,5mg tabletės N30" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Judickienės I. vaistinė
Z Gamybinės vaistinės veiklai
S.Dariaus ir S.Girėno g. 3-2, Anykščiai
(8 381) 59 292
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 15:00 VII 09:00 - 14:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.115, Kaunas
Visuomenės vaistinė
Savanorių pr. 255, Kaunas
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena