E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Brufen 800mg pailginto atpalaidavimo tabletės N30

Kaulų ir raumenų sistemą veikiantys vaistai >  Priešuždegiminiai ir priešreumatiniai vaistai
Pavadinimas: Brufen 800mg pailginto atpalaidavimo tabletės N30
Veikliosios medžiagos: Ibuprofen - 800mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Mylan Healthcare GmbH
ATC kodas M01AE01
Vidutinė kaina: 7,89 Eur (27,24 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupei. Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės malšina skausmą, mažina temperatūrą ir uždegimą.

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės vartojamos suaugusiųjų ir paauglių (12–18 metų, sveriančių 40 kg ir daugiau) simptominiam skausmo ir uždegimo gydymui, sergant reumatinėmis ligomis (reumatoidiniu artritu ir osteoartritu).


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių vartoti negalima:

jeigu yra alergija ibuprofenui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

jeigu esate paskutiniame nėštumo trimestre;

jei turite padidėjusį polinkį kraujuoti;

jei sergate sunkiomis kepenų ir inkstų ligomis;

jeigu Jums yra sunkus širdies nepakankamumas;

jei Jums yra skrandžio, dvylikapirštės žarnos opa arba kraujavimas, arba jei anksčiau yra buvusios skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opos ar kraujavimas, atsiradusios vartojant Brufen ar panašius vaistus;

jeigu Jums vartojant NVNU kada nors buvo kraujavimas iš skrandžio, žaizda skrandyje ar virškinimo trakte;

jei Jums yra buvusios alerginės reakcijos (pvz., sunkumas kvėpuojant, nosies užgulimas, bėrimas) pavartojus acetilsalicilo rūgšties ar kitų vaistų nuo uždegimo.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Brufen:

jei Jums yra tam tikri imuninės sistemos sutrikimai (mišrus jungiamojo audinio sutrikimas ir sisteminė raudonoji vilkligė (SRV), imuninės sistemos būklės, paveikiančios jungiamąjį audinį ir sukeliančios sąnarių skausmą, odos pokyčius ir kitų organų sutrikimus), nes gali būti padidėjusi aseptinio meningito atsiradimo rizika;

jeigu sutrikusi Jūsų inkstų ar kepenų veikla;

Jums pasireiškia širdies problemų, įskaitant širdies nepakankamumą, krūtinės anginą (jaučiate skausmą krūtinėje) arba jeigu Jums buvo širdies priepuolis, atlikta širdies kraujagyslių jungčių suformavimo operacija, diagnozuota periferinių arterijų liga (prasta kraujotaka pėdose dėl susiaurėjusių ar užsikimšusių arterijų) arba buvo ištikęs bet kokios rūšies insultas (įskaitant mini insultą arba praeinantį smegenų išemijos priepuolį (PSIP)).

Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs, sergate cukriniu diabetu, nustatytas didelis cholesterolio kiekis, buvo širdies liga sirgusių giminaičių arba giminaičių, kuriuos ištiko insultas, arba jeigu rūkote.

jeigu sergate astma, lėtiniu rinitu (nuolat užsikimšusi ar varvanti nosis) ar alerginėmis ligomis, nes esant šioms būklėms, Brufen gali sukelti sunkumą kvėpuoti, dilgėlinę ar sunkią alerginę reakciją;

jeigu sergate uždegiminėmis žarnyno ligomis, buvusi skrandžio opa ar padidėjusi kraujavimo rizika.

• Visada vartokite mažiausią galimą dozę trumpiausią gydymo laiką, kad būtų išvengta šalutinio poveikio reiškinių atsiradimo rizikos. Dažniausiai šalutinį poveikį sukelia vartojamos didesnės nei rekomenduojamos vaisto dozės. Tai taip pat reiškia, kad reikia vengti vartoti keletą NVNU tuo pačiu metu.

Jeigu skausmą malšinančius vaistus vartojate ilgą laiką, jie gali sukelti galvos skausmą, kurio negalima gydyti vartojant daugiau skausmą malšinančių vaistų. Jeigu manote, kad tai Jums tinka, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

• Kaip ir kiti vaistai nuo uždegimo, Brufen gali maskuoti infekciją.

• Pacientai, ypač senyvi, kurie yra turėję virškinimo sistemos problemų, turėtų kreiptis į gydytoją, jei pradėjus gydymą atsirastų virškinimo sistemos pažeidimo simptomų (ypač, jei buvo kraujavimas iš virškinimo trakto).

• Senyvus pacientus reikia įspėti, kad jiems yra padidėjusi šalutinių poveikių rizika, ypač kraujavimas iš virškinimo trakto, perforacija, kurie gali būti mirtini.

• Pasireiškus kraujavimui iš virškinimo trakto ar opoms, gydymą Brufen reikia nutraukti ir pasitarti su gydytoju.

• Tokie skausmą ir uždegimą slopinantys vaistai, kaip ibuprofenas, ypač vartojami didelėmis dozėmis, gali būti susiję su nedideliu širdies priepuolio arba insulto rizikos padidėjimu. Neviršykite rekomenduojamos dozės ir gydymo trukmės.

• Sergant vėjaraupiais reikėtų vengti vartoti šio vaisto.

• Šis vaistas priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupei, kuri turi įtakos moters vaisingumui. Šio poveikio nelieka nustojus vartoti vaistą.

• Jei planuojate pastoti, Brufen nevartokite. Prieš tai pasitarkite su gydytoju. Taip pat žr. skyrių „Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas“.

Nutraukite Brufen vartojimą ir nedelsiant kreipkitės į gydytoją, jei atsirado šie simptomai (angioneurozinė edema):

veido, liežuvio ir gerklės sutinimas;

sunkumas ryjant;

dilgėlinė ar sunkumas kvėpuojant.

• Labai retai buvo gauta pranešimų apie sunkias odos reakcijas vartojant NVNU. Nutraukite Brufen vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, jei atsirado bėrimas ar gleivinių pažeidimas. Sunkus bėrimas gali pasireikšti kaip pūslelės ant odos, ypač ant kojų, rankų, plaštakų ir pėdų,taip pat ant veido ir lūpų (daugiaformė raudonė (eritema), Stivenso-Džonsono (Stevens-Johnson) sindromas). Būklė gali dar labiau pasunkėti pūslėms didėjant ir plintant, gali imti luptis oda (toksinė epidermio nekrolizė). Taip pat gali pasireikšti sunki infekcija ir odos, poodinio audinio ir raumenų žuvimas (nekrozė).

• Dėl Brufen vartojimo gali sumažėti baltųjų kraujo kūnelių kiekis kraujyje ir sumažėti atsparumas infekcijoms. Jeigu pasireiškia infekcijos simptomai, tokie kaip karščiavimas ir rimtas bendros būklės pablogėjimas, arba jeigu pasireiškia karščiavimas su vietinės infekcijos požymiais, tokiais kaip gerklės, ryklės, burnos skausmas ar šlapinimosi sutrikimai, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Jums bus atliktas kraujo tyrimas, galimam baltųjų kraujo kūnelių kiekio sumažėjimui kraujyje (agranulocitozei) nustatyti. Svarbu informuoti gydytoją apie vartojamą vaistą.

• Atsargiai reikia vaistą vartoti skysčių netekusiems pacientams, nes yra inkstų pažeidimo pavojus, ypač skysčių netekusiems vaikams, paaugliams ir senyviems žmonėms.

Vaikai ir paaugliai

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės netinkamos vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams. Galima inkstų sutrikimo rizika dehidratuotiems paaugliams.

Kiti vaistai ir Brufen

Nevartokite skirtingų skausmą malšinančių vaistų vienu metu, nebent taip paskyrė gydytojas.

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo gali turėti įtakos kai kuriems kitiems vaistams arba gali būti jų veikiamas, įskaitant vaistus skirtus gydyti / apsaugoti. Pavyzdžiui:

navikų ir imuninės sistemos ligų (metotreksatas);

maniakinės depresijos (litis);

nereguliaraus širdies ritmo (digoksinas);

skausmo (acetilsalicilo rūgštis);

tromboembolinius sutrikimus (vaistai, kurie yra antikoaguliantai, t. y. kraują skystinantys arba krešėjimą mažinantys, pvz., aspirinas / acetilsalicilo rūgštis, varfarinas, tiklopidinas);

depresijos (vaistai, vadinami SSRI - selektyvūs serotonino reabsorbcijos inhibitoriai);

aukštą kraujo spaudimą (vaistai, kurie mažina didelį kraujospūdį, pvz., AKF inhibitoriai, pvz., kaptoprilis, beta receptorius blokuojantys vaistai, pvz., atenololis, angiotenzino II receptorių blokatoriai, pvz., losartanas);

nuo organų atmetimo pacientus, kuriems buvo persodinti organai (vaistai, kurie slopina imuninę sistemą, tokie kaip ciklosporinas ar takrolimuzas);

uždegimo (kortikosteroidai);

bakterinę infekciją (kai kurie antibiotikai, įskaitant aminoglikozidus);

grybelinių infekcijų (pvz. vorikonazolas ar flukonazolas);

cukrinio diabeto (sulfonilkarbamidai);

didelį cholesterolio kiekį (cholestiraminas);

(ŽIV) žmogaus imunodeficito viruso (zidovudinas);

dėl šių priežasčių, Jus gydantis gydytojas turi žinoti apie visus vaistus, kuriuos Jūs vartojate.

Kai kurie kiti vaistai gali taip pat turėti įtakos gydymui Brufen arba gali būti jo veikiami. Todėl prieš vartodami Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletes su kitais vaistais visada pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Brufen vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletes galima vartoti su maistu ar gėrimais. Jeigu Brufen vartojamas kartu su alkoholiu, gali pasunkėti šalutinis poveikis.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jei Jūs esate nėščia, ar manote, kad galite būti nėščia, žindote kūdikį, prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Nėščiosios neturėtų vartoti Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių paskutinių trijų nėštumo mėnesių metu. Moterys, planuojančios pastoti ar pastojusios, taip pat neturėtų vartoti Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių. Nėštumo metu Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių galima vartoti tik, jei paskyrė gydytojas.

Ibuprofenas patenka į motinos pieną. Žindant vartoti ibuprofeną nerekomenduojama. Jei žindymo laikotarpiu tektų dažniau vartoti Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių, pasikonsultuokite su gydytoju.

Ibuprofeno vartojimas gali turėti įtakos vaisingumui. Todėl šio vaisto vartojimas bandant pastoti ar atliekant nevaisingumo tyrimus yra nerekomenduojamas.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Dėl šalutinio poveikio tokio kaip regos sutrikimas, svaigulys ar mieguistumas, Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės kai kuriems žmonėms gali veikti reakcijos greitį. Tai reikia žinoti, jei atliekamas budrumo reikalaujantis darbas, pvz., vairuojama. Šis poveikis labiau pasireiškia kartu vartojant alkoholio.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Rekomenduojama dozė suaugusiesiems ir paaugliams, vyresniems kaip 12 metų (sveriantiems 40 kg ir daugiau): 2 tabletės kas vakarą (galima 1 tabletę ryte, 2 tabletes vakare). Maksimali paros dozė: 2400 mg. Tam, kad išvengtumėte praeinančio deginimo pojūčio burnoje ar gerklėje, tabletę reikia nuryti visą, užgeriant bent jau puse stiklinės vandens.

Jei Jūsų skrandis jautrus, vartokite Brufen su maistu.

Jeigu Jūs sergate sunkia kepenų ar inkstų liga, arba esate vyresnio amžiaus, gydytojas Jums paskirs mažiausią veiksmingą vaisto dozę.

Vartojimas vaikams

Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių negalima vartoti jaunesniems nei 12 metų vaikams.

Ką daryti pavartojus per didelę Brufen dozę?

Jei išgėrėte didesnę nei Jums paskirta Brufen dozę, ar vaikas netyčia išgėrė vaisto, kreipkitės į gydytoją ar artimiausią ligoninę, kur įvertins galimą riziką ir patars, kaip toliau elgtis.

Perdozavimo simptomai gali pasireikšti pykinimu, skrandžio skausmu, vėmimu (gali būti su kraujo priemaiša), galvos skausmu, spengimu ausyse, sutrikimu ir nistagmu (bėgiojantis akių obuolių judesys). Vartojant dideles dozes galimas sąmonės praradimas, traukuliai (dažniausiai vaikams), silpnumas ir svaigimas, kraujas šlapime, šalčio pojūtis kūne, kvėpavimo sutrikimai.

Pamiršus pavartoti Brufen

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Sunkiausias šalutinis poveikis

Nutraukite Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, jei atsirado šie simptomai (angioneurozinė edema, nedažnas šalutinis poveikis)

veido, liežuvio ir gerklės sutinimas;

sunkumas ryjant;

dilgėlinė ar sunkumas kvėpuojant.

Dėl Brufen vartojimo gali sumažėti baltųjų kraujo kūnelių kiekis kraujyje ir sumažėti atsparumas infekcijoms (nedažnas šalutinis poveikis). Jeigu pasireiškia infekcijos simptomai, tokie kaip karščiavimas ir rimtas bendros būklės pablogėjimas, arba jeigu pasireiškia karščiavimas su vietinės infekcijos požymiais, tokiais kaip gerklės, ryklės, burnos skausmas ar šlapinimosi sutrikimai, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Jums bus atliktas kraujo tyrimas, galimam baltųjų kraujo kūnelių kiekio sumažėjimui kraujyje (agranulocitozei) nustatyti. Svarbu informuoti gydytoją apie vartojamą vaistą.

Gauta pranešimų apie sunkius odos ir gleivinės pokyčius, pvz., epidermio nekrolizę ir (arba) daugiaformę raudonę (eritemą) (labai retas šalutinis poveikis). Nutraukite Brufen vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, jei atsirado bėrimas ar gleivinių pažeidimas. Sunkus bėrimas gali pasireikšti kaip pūslelės ant odos, ypač ant kojų, rankų, plaštakų ir pėdų, taip pat ant veido ir lūpų. Būklė gali dar labiau pasunkėti pūslėms didėjant ir plintant, gali imti luptis oda (toksinė epidermio nekrolizė). Taip pat gali pasireikšti sunki infekcija ir odos, poodinio audinio ir raumenų žuvimas (nekrozė).

Kitas šalutinis poveikis

Dažnas (gali pasireikšti 1 iš 100 žmonių):

Galvos skausmas, galvos svaigimas

Virškinimo trakto sutrikimai (virškinimo sutrikimas, viduriavimas, pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas, pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas, juodos išmatos, kraujavimas iš skrandžio ir žarnyno, vėmimas krauju)

Nuovargis

Bėrimas

Nedažnas (gali pasireikšti 1 iš 1000 žmonių):

Sloga

Padidėjęs jautrumas

Nemiga, nerimas

Regėjimo pakitimai, klausos sutrikimai

Bronchų spazmas, astma

Burnos gleivinės išopėjimas

Skrandžio opa, žarnyno opa, skrandžio opos prakiurimas, skrandžio gleivinės uždegimas

Hepatitas, gelta, sutrikusi kepenų funkcija

Niežulys, nedidelės odos ir gleivinių kraujosruvos

Jautrumas šviesai

Sutrikusi inkstų funkcija

Kraujo sudėties pakitimai

Anemija (raudonųjų kraujo ląstelių ar hemoglobino kiekio sumažėjimas, dėl kurio išbąla oda ir atsiranda silpnumas)

Mieguistumas

Dilgčiojimo pojūtis

Klausos praradimas

Retas (gali pasireikšti 1 iš 10000 žmonių):

Nebakterinis meningitas

Alerginės reakcijos

Depresija, sutrikimas

Sutrikusi rega, ūžesys (spengimas ausyse), galvos svaigimas

Kepenų pažeidimas ir skysčių susilaikymas organizme

Labai retas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 10000 žmonių):

Kasos uždegimas, kepenų nepakankamumas

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):

Storosios žarnos opų pablogėjimas (kolitas) ir Krono (Crohn) liga (žarnyno liga)

Širdies nepakankamumas, širdies priepuolis, didelis kraujospūdis

Atkreipkite dėmesį, kad Brufen gali prailginti kraujavimo laiką.

Galima sunki odos infekcija sergant vėjaraupiais. Vartojant NVNU gali išsivystyti ar pasunkėti su infekcija susijęs uždegimas (pvz., tokios būklės, kaip nekrotizuojantis fasciitas, pasireiškiantis smarkiu skausmu, karščiavimu, sutinusia ir karšta oda, odos lupimusi, nekroze). Jei vartojant ibuprofeną atsiranda odos infekcijos požymių ar jie pasunkėja, patariama nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Tokie vaistai kaip Brufen gali nežymiai padidinti infarkto ar insulto riziką.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Lizdinės plokštelės: Laikyti ne aukštesnėje kaip 25ºC temperatūroje.

Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

Plastiko buteliukas: Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.

Buteliuką laikyti sandarų, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

Ant dėžutės, buteliuko ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Brufen sudėtis

Veiklioji medžiaga yra ibuprofenas.

Pagalbinės medžiagos: ksantano lipai, povidonas, stearino rūgštis, koloidinis bevandenis silicio dioksidas, talkas, hipromeliozė, titano dioksidas (E 171).

Brufen išvaizda ir kiekis pakuotėje

Baltos spalvos, ovalios, plėvele dengtos pailginto atpalaidavimo tabletės.

30 tablečių (lizdinėje plokštelėje);

100 tablečių (plastikiniame buteliuke).

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

BGP Products SIA

Mūkusalas 101

Rīga LV 1004

Latvija

Gamintojas

FAMAR S.A.

7 Anthoussa Avenue

153 44 Anthoussa Attiki

Graikija

arba

FAMAR S.A.

49th km Athens-Lamia

190 11 Avlona

Graikija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

BGP Products UABŽalgirio g. 92,LT- 09303, VilniusTel.:+370 52051288

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Šalis Pavadinimas
Bulgarija Brufen Retard 800mg prolonged release tablets
Estija Brufen, 800 mg toimeainet prolongeeritult vabastavad tabletid
Vengrija Brufen 800 mg retard tabletta
Latvija Brufen 800 mg ilgstošās darbības tabletes
Lietuva Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės
Lenkija Brufen Retard, 800 mg, tabletki o przedłużonym uwalnianiu
Rumunija Brufen Retard 800 mg comprimate cu eliberare prelungită
Slovėnija Brufen retard 800 mg tablete s podaljšanim sproščanjem
Švedija Brufen Retard 800 mg depottabletter

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2017-08-08.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/"Brufen 800mg pailginto atpalaidavimo tabletės N30" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.221, Jurbarkas
Visuomenės vaistinė
Algirdo g. 1A, Jurbarkas
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 20:00 VII 09:00 - 18:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 377 Luokė

Telšių g. 17, Luokė
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.325 Prienai

Kauno g. 34, Prienai
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 92 Alytus Naujoji 76
Visuomenės vaistinė
Naujoji g. 76-50, Alytus
(8 315) 21 700
Darbo laikas: I - V 09:00 - 19:00 VI 09:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Ukmergės vaistinė, UAB
Gamybinė visuomenės vaistinė
Klaipėdos g. 7, Ukmergė
(8 340) 51 629
Darbo laikas: I - V 07:30 - 17:30 VI 08:00 - 14:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.254 Telšiai

Respublikos g. 38, Telšiai
(8 444) 60 121
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.78, Telšiai
Visuomenės vaistinė
S.Daukanto g. 1A, Telšiai
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 0val. 53min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.241, Alytus
Visuomenės vaistinė
Santaikos g. 34G, Alytus
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 22:00 VI, VII 09:00 - 18:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 0val. 53min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Benu vaistinė, UAB fil. Nr.234 Kaišiadorys
Visuomenės vaistinė
Gedimino g. 116, Kaišiadorys
(8 346) 67 051
Darbo laikas: I - VI 08:00 - 20:00 VII 08:00 - 18:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.322 Vilnius

Geležinkelio g. 6-1, Vilnius
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena