E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Diclomelan 100mg pailginto atpalaidavimo dengtos tabletės N30

Kaulų ir raumenų sistemą veikiantys vaistai >  Priešuždegiminiai ir priešreumatiniai vaistai
Pavadinimas: Diclomelan 100mg pailginto atpalaidavimo dengtos tabletės N30
Veikliosios medžiagos: Diclofenac - 100mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: GL Pharma
ATC kodas M01AB05
Vidutinė kaina: 3,69 Eur (12,74 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Diclomelan retard priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupei, kuri vartojama skausmui malšinti ir uždegimui slopinti. Jo sudėtyje yra 100 mg veikliosios medžiagos diklofenako natrio druskos.

Diclomelan retard lengvina uždegimo simptomus, pvz., patinimą ir skausmą, mažina karščiavimą. Uždegimo arba karščiavimo priežasties vaistas nepanaikina.

Diclomelan retard gali būti skiriamas šiais atvejais:

Simptominis uždegiminių ir degeneracinių sąnarių ligų, pvz.: sąnarių uždegimo, sąnario nejudrumą sukeliančio stuburo slankstelių uždegimo gydymas.

Simptominis minkštųjų audinių ligų, pvz.: sąnario aplinkos audinių, tepalinio maišelio, sausgyslės, tepalinės plėvės uždegimo gydymas.

Silpno ir vidutinio stiprumo skausmo malšinimas, pvz.: po trauminio minkštųjų audinių sužalojimo, po odontologinių procedūrų, po nedidelių operacijų.

Jeigu Jūs abejojate dėl Diclomelan retard veikimo arba kodėl jis buvo Jums paskirtas, klauskite gydytojo.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Tiksliai laikykitės visų gydytojo arba vaistininko nurodymų. Jie gali skirtis nuo šiame lapelyje pateiktos informacijos.

Diclomelan retard vartoti negalima:

- jeigu yra alergija diklofenakui arba bet kuriai kitai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

- jeigu Jums kada nors buvo pasireiškusi alerginė reakcija, pavartojus vaistų nuo uždegimo arba skausmo (pvz., acetilsalicilo rūgšties (aspirino), diklofenako arba ibuprofeno). Reakcija galėjo pasireikšti astma, sloga, odos bėrimu, veido patinimu. Jeigu Jūs manote, kad galite būti alergiški, pasitarkite su gydytoju;

- jeigu yra ar yra buvę skrandžio arba dvylikapirštės žarnos opų;

- jeigu Jums yra ar yra buvęs kraujavimas į virškinimo traktą (vėmimas krauju, kraujavimas tuštinimosi metu, šviežias kraujas išmatose ar juodos išmatos);

- jeigu Jūs sergate sunkiu inkstų ar kepenų nepakankamumu;

- jeigu Jūs sergate sunkiu širdies nepakankamumu;

- jeigu Jums nustatyta širdies ir (arba) galvos smegenų kraujagyslių liga, pavyzdžiui, jeigu Jūs patyrėte širdies smūgį, insultą, ,,mikroinsultą“ (praeinantį smegenų išemijos priepuolį) arba Jums buvo užsikimšusios širdies ar galvos smegenų kraujagyslės, arba Jums buvo atlikta operacija siekiant išvalyti arba šuntuoti užsikimšusias kraujagysles;

- jeigu Jums yra arba anksčiau buvo sutrikusi kraujotaka (periferinių arterijų liga);

- jeigu pacientas yra vaikas arba jaunesnis negu 18 metų paauglys;

- jeigu dėl neaiškių priežasčių sutrikusi kraujodara ir kraujo krešėjimas;

- jeigu sergate hemoragine diateze;

- jeigu Jūs esate trečiame nėštumo trimestre.

Jeigu bet kuris iš šių teiginių Jums tinka, nevartokite Diclomelan retard ir pasitarkite su gydytoju. Jūsų gydytojas nuspręs ar Jums tinka šis preparatas.

Įsitikinkite, kad prieš Jums paskirdamas diklofenako gydytojas žino, jog Jūs:

rūkote;

sergate cukriniu diabetu;

sergate krūtinės angina arba Jums yra susidarę kraujo krešulių, padidėjęs kraujospūdis, padidėjęs cholesterolio kiekis ar padidėjęs trigliceridų kiekis.

Specialių atsargumo priemonių reikia:

jeigu Jūs vartojate Diclomelan retard kartu su kitais nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo (NVNU) (pvz., acetilsalicilo rūgštimi arba aspirinu), kortikosteroidais, trombocitų agregaciją slopinančiais vaistais arba selektyviais serotonino reabsorbcijos inhibitoriais (žr. „Kitų vaistų vartojimas“);

jeigu Jūs sergate astma arba šienlige (sezoninis alerginis rinitas);

jeigu Jūs kada nors turėjote virškinimo trakto sutrikimų, tokių kaip skrandžio opa, kraujavimas arba juodos išmatos arba Jums anksčiau pasireiškė nemalonus pojūtis skrandyje ar rėmuo, pavartojus nesteroidinių vaistų nuo uždegimo;

jeigu Jūs sirgote gaubtinės žarnos (opiniu kolitu) arba plonojo žarnyno (Krono liga) uždegimu;

jeigu Jūs sergate ar sirgote širdies ligomis arba aukšto kraujospūdžio liga;

kai sutrikusi kepenų arba inkstų veikla;

jeigu Jūs galite būti netekę daug skysčių (pvz., dėl ligos, viduriavimo, prieš ar po sunkios operacijos);

kai patinusios pėdos;

kai yra sutrikęs kraujavimas ar yra kitų kraujo sutrikimų, tame tarpe ir reta kepenų funkcijos patologija vadinama porfirija.

Jeigu bet kuris iš šių teiginių Jums tinka, prieš vartodami Diclomelan retard pailginto atpalaidavimo tabletes pasakykite apie tai gydytojui.

Diclomelan retard gali sumažinti infekcijos simptomus (pvz., galvos skausmą, karščiavimą) ir dėl to gali būti sunkiau nustatyti diagnozę ir atitinkamai gydyti ligą. Jeigu blogai pasijutote ir Jums reikia apsilankyti pas gydytoją, nepamirškite jam pasakyti, kad vartojate Diclomelan retard.

Labai retai Diclomelan retard, kaip ir kiti nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo, gali sukelti sunkias alergines odos reakcijas. Todėl nedelsiant informuokite gydytoją, jei Jums pasireiškė tokios reakcijos.

Tokie vaistai, kaip Diclomelan retard, gali būti susiję su nedideliu širdies priepuolio („miokardo infarkto“) ar insulto pavojaus padidėjimu. Bet koks pavojus yra labiau tikėtinas ilgą laiką vartojant vaistą didelėmis dozėmis. Neviršykite rekomenduotos dozės ar gydymo laiko.

Šalutinis poveikis gali pasireikšti rečiau, jeigu vartosite mažiausią veiksmingą dozę kiek įmanoma trumpiausią laikotarpį.

Jei Jūsų širdies veikla yra sutrikusi, patyrėte insultą arba galvojate, kad Jums galėtų grėsti šios būklės (pavyzdžiui, Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs, sergate cukriniu diabetu, padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje arba rūkote), turite aptarti gydymą su savo gydytoju arba vaistininku.

Kiti vaistai ir Diclomelan retard

Ypač svarbu pasakyti gydytojui, jei vartojate toliau išvardytų vaistų:

 Ličio arba selektyvių serotonino reabsorbcijos inhibitorių (SSRI) (vaistai, vartojami gydyti kai kurias depresijos rūšis).

Digoksino (preparatas, vartojamas širdies ligoms gydyti).

Diuretikų (vaistai, didinantys šlapimo išsiskyrimą).

AKF inhibitorių arba beta adrenoblokatorių (vaistų grupės, vartojamos aukštam kraujospūdžiui ir

širdies nepakankamumui gydyti).

Kitokių nesteroidinių vaistų nuo uždegimo, pvz., acetilsalicilo rūgšties (aspirino) arba ibuprofeno.

Kortikosteroidų (vaistai, vartojami uždegimui palengvinti).

Kraujo krešėjimą mažinančių preparatų (vaistai, vartojami kraujo krešėjimui sumažinti).

 Vaistų nuo diabeto, išskyrus insuliną.

Metotreksato (vaistas nuo kai kurių vėžio rūšių arba artrito).

Ciklosporino ir takrolimuso (vaistai, dažniausiai vartojamai pacientų, kuriems persodinti organai).

Kai kurių antibakterinių (chinolonų grupės) preparatų.

Sulfinpirazonas (vaistas, vartojamas podagrai gydyti) ar vorikonazolas (vaistinis preparatas, skirtas grybelinėms infekcijoms gydyti).

Fenitoinas (vaistas, vartojamas epilepsijai gydyti).

Jei vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu Jūs esate nėščia arba ketinate pastoti, pasakykite gydytojui.

Diclomelan retard pailginto atpalaidavimo tablečių pirmus šešis nėštumo mėnesius vartoti draudžiama, išskyrus būtinus atvejus.

Diclomelan retard pailginto atpalaidavimo tablečių, kaip ir kitų NVNU, draudžiama vartoti paskutinių 3 nėštumo mėnesių laikotarpiu, nes gali būti labai pažeistas vaisius arba pasunkėti gimdymas.

Dėl Diclomelan retard vartojimo gali būti sunkiau pastoti. Nevartokite Diclomelan retard pailginto atpalaidavimo tablečių, jei planuojate pastoti ar jei Jums sunku pastoti, išskyrus būtinus atvejus.

Jeigu Jūs žindote kūdikį, pasakykite gydytojui.

Jei vartojate Diclomelanretard pailginto atpalaidavimo tablečių, žindyti draudžiama, nes tai gali būti žalinga kūdikiui.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Retai Diclomelan retard vartojantiems žmonėms gali atsirasti galvos svaigimas, mieguistumas arba sutrikti rega. Jei toks poveikis pasireiškia, gali silpnai arba vidutiniškai sutrikti Jūsų gebėjimas vairuoti ir valdyti mechanizmus. Jeigu atsiranda tokių simptomų, būtina kiek galima greičiau pasakyti gydytojui.

Diclomelan retard sudėtyje yra sacharozės

Šio vaisto vienos tabletės sudėtyje yra 106 mg sacharozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, pavyzdžiui sacharozės, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Diclomelan retard visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Nepasitarus su gydytoju, dozės ir gydymo trukmės keisti negalima. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Tabletes reiktų nuryti nesukramtytas, geriau prieš valgymą, užsigeriant skysčiu.

Kada ir kaip vartoti Diclomelan retard

Suaugusiesiems

Jūsų gydytojas nurodys kiek Jums reikia vartoti Diclomelan retard 100 mg pailginto atpalaidavimo tablečių. Atsižvelgiant į Jūsų reakciją į gydymą, gydytojas dozę gali sumažinti arba padidinti. Rekomenduojama vartoti vieną tabletę per parą. Maksimali rekomenduojama paros dozė yra 150 mg, bet Diclomelan retard pailginto atpalaidavimo tabletės laužti negalima (norint pasiekti maksimalią dozę, reikia papildomai išgerti Diclomelan 50 mg skrandyje neirią tabletę).

Senyviems pacientams gydytojo nurodymu dozė gali būti sumažinta.

Negalima viršyti nurodytos dozės. Svarbu vartoti mažiausią dozę, kuri kontroliuoja Jūsų skausmą ir nevartoti Diclomelan retard pailginto atpalaidavimo tablečių ilgiau negu reikia.

Gydytojo sprendimu gali būti paskirti papildomi skrandžio gleivinę apsaugantys vaistai (jei anksčiau sirgote virškinimo trakto ligomis, vartojate kitus vaistus ar esate senyvo amžiaus).

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Vaikams ir paaugliams iki 18 metų amžiaus šio vaisto vartoti draudžiama.

Senyviems pacientams

Senyvi pacientai, taip pat per mažo kūno svorio pacientai, į Diclomelan retard poveikį gali labiau reaguoti nei kiti suaugę žmonės. Todėl jie turi tiksliai laikytis gydytojo nurodymų ir vartoti mažiausią dozę, kuri palengvina simptomus. Labai svarbu, kad atsiradus šalutiniam poveikiui senyvas pacientas apie tai nedelsdamas pasakytų gydytojui.

Ką daryti pavartojus per didelę Diclomelan retard dozę?

Pavartojus atsitiktinai Diclomelan retatrd pailginto atpalaidavimo tablečių daugiau negu skirta, būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją arba vaistininką arba vykti į greitosios pagalbos skyrių. Jums gali prireikti medicinos pagalbos.

Pamiršus pavartoti Diclomelan retard

Jei pamiršote pavartoti vaisto, padarykite tai, kai tik prisiminėte. Jei artėja laikas vartoti sekančią dozę, pamirštosios vartoti nereikia. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Kaip ilgai vartoti Diclomelan retard

Tiksliai laikykitės visų gydytojo nurodymų.

Jeigu manote, kad Diclomelan retard veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jei Jūs vartojate Diclomelan retard pailginto atpalaidavimo tabletes ilgiau nei keletą savaičių, tuomet turėtumėte reguliariai tikrintis pas savo gydytoją, norint išvengti nenumatytų neigiamų reakcijų.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Tokie vaistai, kaip Diclomelan retard, gali būti susiję su širdies priepuolio („miokardo infarkto“) ar insulto pavojaus nedideliu padidėjimu.

Kai kuris retas arba labai retas šalutinis poveikis gali būti pavojingas:

Šalutinis poveikis, pasireiškiantis mažiau negu 1 iš 10, bet daugiau negu 1 iš 10000 pacientų

Neįprastas kraujavimas arba mėlynės.

Karščiavimas arba lėtinis gerklės skausmas.

Alerginės reakcijos su veido, lūpų, burnos, liežuvio ir gerklės patinimu, dažnai susijusios su bėrimu ir niežuliu, dėl kurių gali būti sunku nuryti arba pasireikšti hipotenzija (žemas kraujo spaudimas), alpulys. Gali būti švokščiantis alsavimas ir krūtinės suspaudimo jausmas (bronchų spazmo požymiai).

Krūtinės skausmas (širdies priepuolio požymis).

Staigus ir stiprus galvos skausmas, pykinimas, galvos sukimasis, sustingimas, negalėjimas kalbėti arba sunkumai kalbant, paralyžius (smegenų pažeidimo požymiai).

Sustingęs kaklas (virusinio meningito požymis).

Traukuliai.

Hipertenzija (aukštas kraujo spaudimas).

Raudona arba purpurinė oda (galimas kraujagyslių uždegimo požymis). Lūpų, akių ir burnos srities odos pūslelinis bėrimas. Odos uždegimas su atsisluoksniavimu į mažus gabaliukus arba lupimusi.

Stiprus pilvo skausmas, pykinimas, rėmens graužimas, pilvo pūtimas, kraujas išmatose arba juodos išmatos. Vėmimas krauju.

Odos arba akių pageltimas (kepenų uždegimo požymiai/kepenų funkcijos nepakankamumas).

Kraujas šlapime, baltymų išsiskyrimas su šlapimu, stiprus šlapimo išsiskyrimo sumažėjimas (inkstų funkcijos sutrikimo požymiai).

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Kitas dažnas šalutinis poveikis, pastebėtas mažiau negu 1 iš 10, bet daugiau negu 1 iš 100 pacientų

Galvos skausmas ir svaigimas, pykinimas, vėmimas, viduriavimas, virškinimo sutrikimas, pilvo skausmas, pilvo pūtimas, rėmens graužimas, apetito netekimas, kepenų funkcijos pakitimas (pvz., transaminazių kiekio), odos bėrimas.

Kitas retas šalutinis poveikis, pastebėtas mažiau negu 1 iš 100, bet daugiau negu 1 iš 10000 pacientų

Opos atsiradimas skrandyje ar kraujavimas iš virškinimo trakto (aprašyta reti mirtini atvejai, daugiausiai senyvo amžiaus pacientams), mieguistumas, nuovargis, pilvo skausmas, rankų, plaštakų, kojų ir pėdų patinimas (edema), hipotenzija (sumažėjęs kraujo spaudimas, alpimai), odos bėrimas ir niežulys, kepenų funkcijos sutrikimai (įskaitant hepatitą ir geltą).

Kitas labai retas šalutinis poveikis, pastebėtas mažiau negu 1 iš 10000 pacientų

Dezorientacija, depresija, sumišimas, haliucinacijos, miego sutrikimai, nakties košmarai, dirglumas, psichoziniai sutrikimai, rankų ar pėdų dygčiojimas arba sustingimas, atminties sutrikimai, nerimas, drebulys, skonio pokyčiai, regos ar klausos sutrikimai, spengimas ausyse, galvos skausmai su šviesos baime, karščiavimas ir kaklo sustingimas, vidurių užkietėjimas, žaizdos burnoje, stemplės opa, apatinės žarnyno dalies pažeidimai, palpitatacijos (stiprus juntamas širdies plakimas), krūtinės skausmas, padidėjęs kraujospūdis, kraujagyslių uždegimas (vaskulitas), plaučių uždegimas (pneumonitas), širdies nepakankamumas, kraujo pokyčiai, kepenų ir inkstų pažeidimas, eritrocitų ar baltymo atsiradimas šlapime, plaukų nuslinkimas, sunkūs odos pažeidimai, tokie kaip Stivenso ir Džonsono sindromas, Lajelio sindromas, odos patinimas ir pūslių atsiradimas (dėl padidėjusio jautrumo saulei), kasos uždegimas (pankreatitas), impotencija, hemoroidinių mazgų kraujavimas.

Jei Jums pasireiškė bet kuris iš čia minėtų šalutinių poveikių, pasakykite gydytojui.

Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Jeigu Diclomelan retard pailginto atpalaidavimo tablečių vartojama ilgiau nei keletą savaičių, būtina reguliariai kreiptis į gydytoją, kad jis patikrintų, ar neatsirado šalutinio poveikio simptomų.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje http://www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje.

Lizdinę plokštelę laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.

Ant dėžutės po „Tinka iki“ ir lizdinės plokštelės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Diclomelan retard vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Diclomelan retard sudėtis

Veiklioji medžiaga yra diklofenako natrio druska. Vienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 100 mg diklofenako natrio druskos.

- Pagalbinės medžiagos. Tabletės branduolys: sacharozė, cetilo alkoholis, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas, povidonas. Tabletės plėvelė: hipromeliozė, polisorbatas 80, talkas, raudonasis geležies oksidas (E172), titano oksidas (E171), makrogolis 6000.

Diclomelan retard išvaizda ir kiekis pakuotėje

Diclomelan retard 100 mg pailginto atpalaidavimo tabletės yra rausvai rudos apvalios abipus išgaubtos tabletės.

Pakuotėje yra 30 arba 1000 tablečių.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

G.L. Pharma GmbH

Schlossplatz 1

8502 Lannach

Austrija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB „GL Pharma Vilnius“A.Jakšto g. 12LT-01105 VilniusTel. + 370 5 2610705office@gl-pharma.lt

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2014-04-10

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Diclomelan 100mg pailginto atpalaidavimo dengtos tabletės N30" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.213, Joniškis
Visuomenės vaistinė
Upytės g. 19, Joniškis
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 17:00 VII 09:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.76, Kretinga
Visuomenės vaistinė
Rotušės a. 15, Kretinga
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VI 08:00 - 22:00 VII 09:00 - 21:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 217 Salantai
Visuomenės vaistinė
Žemaitės g. 2, Salantai
(8 445) 58 558
Darbo laikas: I - IV 09:00 - 18:00 V 08:00 - 17:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.233, Švenčionys
Visuomenės vaistinė
Vilniaus g. 37, Švenčionys
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 17:00 VII 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.238, Kretinga
Visuomenės vaistinė
Žemaitės al. 29, Kretinga
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI, VII 09:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.106, Kuršėnai
Visuomenės vaistinė
J.Basanavičiaus g. 20-11, Kuršėnai
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI, VII 08:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.212, Radviliškis
Visuomenės vaistinė
Gedimino g. 42a, Radviliškis
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI 08:00 - 18:00 VII 09:00 - 18:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.246, Kupiškis
Visuomenės vaistinė
Gedimino g. 53N, Kupiškis
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI, VII 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil.nr.47 Tauragė
Visuomenės vaistinė
Šilalės g. 87C, Tauragė
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI, VII 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Staškuvienės Irenos vaistinė, IĮ
Visuomenės vaistinė
Pašvitinio g. 38, Joniškis
(8 426) 61 351
Darbo laikas: I - V 07:30 - 17:00 VI 09:00 - 12:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena