E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Doxy M Rth 100mg tabletės N10

Sistemiškai veikiantys priešinfekciniai vaistai >  Sistemiškai veikiantys antibakteriniai vaistai
Pavadinimas: Doxy M Rth 100mg tabletės N10
Veikliosios medžiagos: Doxycycline - 100mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Ratiopharm
ATC kodas J01AA02
Vidutinė kaina: 2,93 Eur (10,12 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Doxy-M-ratiopharm yra plataus veikimo spektro tetraciklinų grupės antibiotikas.

Doxy-M-ratiopharm vartojamos doksiciklinui jautrių mikroorganizmų sukeltų infekcinių ligų gydimui:

kvėpavimo takų, pvz., lėtinio paūmėjusio bronchito, sinusito, pneumonijos, sukeltos Mycoplasma, Rickettsia, Chlamydia;

lyties organų ir šlapimo takų, pvz., prostatito, uretrito, sukelto Chlamydia trachomatis, Ureaplasma urealyticum;

lytiškai plintančių ligų, pvz., gonorėjos, sifilio (jei pacientas yra alergiškas penicilinui);

choleros;

odos ir poodinio audinio: paprastųjų spuogų;

akių: trachomos, junginės uždegimo, sukelto Chlamydia trachomatis;

Laimo ligos ankstyvosios stadijos;

retų infekcinių ligų: bruceliozės (kartu su streptomicinu), psitakozės, melioidozės, buboninio maro, riketsiozės, kirkšninės granulomos;


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Doxy-M-ratiopharm vartoti negalima:

jeigu yra alergija veikliajai medžiagai, kitiems tetraciklinų grupės antibiotikams arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

pacientams, turintiems inkstų ir kepenų sutrikimų specialaus dozavimo nereikia. Tačiau jeigu yra labai sutrikusi kepenų funkcija Doxy M-ratiopharm negalima vartoti;

vaikams jaunesniems nei 12 metų amžiaus;

nėštumo ir žindymo laikotarpis.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Doxy-M-ratiopharm.

Gliukozės kiekis kraujyje. Jei Doxy-M-ratiopharm vartojamas kartu su vaistais, mažinančiais gliukozės kiekį kraujyje, krešumą (žr. sk. Kiti vaistai ir Doxy-M-ratiopharm), gydytojas turėtų sekti gliukozės kiekį kraujyje ir kraujo krešumą, prireikus, sumažinti šių vaistų dozę.

Laboratoriniai tyrimai. Tetraciklinų vartojimas gali nulemti neteisingus gliukozės, baltymo, urobilinogeno (tulžies pigmento) ir katecholaminų (medžiagų grupė, kuriai priklauso ir adrenalinas) kiekio nustatymo šlapime rezultatus.

Fototoksinės reakcijos. Veikiant saulės spinduliams, atvirose odos vietose gali atsirasti fototoksinių reakcijų (žalingas šviesos poveikis) (žr. sk. Šalutinis poveikis). Pacientams, kuriuos gali paveikti tiesioginiai saulės ar ultravioletiniai spinduliai, reikia nurodyti, kad vartojant tetraciklino grupės antibiotikų galima ši reakcija ir reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių; atsiradus pirmiesiems odos paraudimo požymiams, antibiotiko vartojimą reikia nutraukti.

Bendroji anestezija. Jei ligonis vartoja Doxy-M-ratiopharm ir jam reikia atlikti bendrąją anesteziją, prieš ją atliekant pacientas turi pasakyti gydytojui, apie vartojamus vaistus, kadangi doksiciklinas ir metoksifluranas (anestezijoje vartojamos dujos) gali sukelti inkstų funkcijos nepakankamumą. (žr. sk. Kitų vaistų vartojimas).

Inkstų ir kepenų funkcija. Vartojant vaisto ilgai (t.y. ilgiau nei 21 parą), reikia reguliariai tirti kraują, inkstų ir kepenų funkciją. Norint išvengti ligos pasikartojimo sergant gonokokų sukelta infekcine liga, baigus gydymą dar 3-4 paras reikia vartoti preparato, laikantis gydytojo nurodymų.

Ezofagitas ir stemplės išopėjimas. Pacientams, vartojusiems tetraciklino grupės antibiotikų, tarp jų ir doksiciklino, kapsulių ar tablečių forma, pasitaikė ezofagito ir stemplės išopėjimo atvejų. Daugelis iš jų vaisto vartojo prieš pat miegą ar užgėrė vaistą nepakankamu skysčio kiekiu.

Padidėjusio jautrumo reakcija. Jeigu pasireiškė ūminė sunki padidėjusio jautrumo (pvz., anafilaksinė) reakcija, gydymą Doxy-M-ratiopharm būtina nedelsiant nutraukti ir imtis tinkamų skubios pagalbos priemonių (pvz., antihistamininius vaistus, kortikosteroidus, simpatomimetinius vaistus, jei reikia - dirbtinį ventiliavimą).

Pacientai, kuriems nustatytas kepenų funkcijos sutrikimas

Esant kepenų funkcijos sutrikimui, doksicikliną reikia vartoti atsargiai. Taip pat doksicikliną reikia skirti atsargiai kartu su vaistais, kurie gali turėti toksinį poveikį kepenims.

Senyvi pacientai

Senyviems pacientams ypatingų atsargumo priemonių imtis nereikia.

Vaikams ir paaugliams

Dėl dozės dydžio šis vaistas netinka vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams.

Kiti vaistai ir Doxy-M-ratiopharm

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Vaistai, kurie gali turėti įtakos Doxy-M-ratiopharm poveikiui

Gali sutrikdyti doksiciklino absorbciją virškinimo trakte:

- Magnio ir aliuminio dvivalenčiai arba trivalenčiai katijonai, esantys skrandžio rūgštingumą mažinančių vaista sudėtyje.

Kalcis (pienas ir jo produktai, vaisių sultys su kalcio priedu). Tarp doksiciklino ir kitų vaistų arba tokių maisto produktų, kuriuose yra kalcio, vartojimo reikia daryti 2-3 valandų pertraukas.

Geležies preparatai.

Aktyvintoji anglis.

- Cholestiraminas.

Gali sutrumpėti doksiciklino pusinės eliminacijos laikas (pagreitėti doksiciklino skilimas), vartojant kartu su:

rifampicinu (antibiotikas);

barbitūratais (vartojami epilepsijai gydyti);

karbamazepinu ar fenitoinu.

Vartojant šių vaistų kartu, gali tekti didinti Doxy-M-ratiopharm dozę.

Gali sutrumpinti doksiciklino pusinės eliminacijos laiką:

Alkoholis. Tuomet vartojamos Doxy-M-ratiopharm nesukelia tinkamo poveikio, nes nesusidaro pakankama vaisto koncentracija kraujyje.

Vaistai, kurių poveikiui įtakos gali turėti Doxy-M-ratiopharm 100 mg tabletės

Doxy-M-ratiopharm gali sustiprinti šių vaistų poveikį (žr. sk. Specialių atsargumo

priemonių reikia):

gliukozės kiekį kraujyje mažinantys vaistai (geriamieji vaistai cukriniam diabetui gydyti). Doxy-M-ratiopharm gali sustiprinti sulfanilureos preparatų (geriamųjų vaistų cukriniam diabetui gydyti) poveikį. Jei vartojama kartu su šiais vaistais, reikia tikrinti gliukozės kiekį kraujyje, prireikus būtina sumažinti šių vaistų dozę.

Krešumą mažinantys vaistai (dikumarolio grupės antikoaguliantai). Vartojant Doxy-M-ratiopharm kartu su antikoaguliantais, pvz., varfarinu, dėl tetraciklinų slopinamojo poveikio plazmos protrombino aktyvumui, gali prireikti mažinti antikoaguliantų dozę.

Ciklosporinas A (imuninę sistemą slopinantis vaistas). Doxy-M-ratiopharm gali padidinti ciklosporino koncentraciją plazmoje, todėl jų vartojant kartu reikia atidžiai stebėti koncentraciją kraujyje.

Doxy-M-ratiopharm gali susilpninti šių vaistų poveikį:

penicilinai. Doksiciklino vartoti kartu su penicilinais nerekomenduojama, kadangi doksiciklinas silpnina jų baktericidinį poveikį.

Kita sąveika

Vaistai, turintys toksišką poveikį inkstams ir metoksifluranas. Jei doksiciklino vartojama kartu su toksinio poveikio inkstams vaistais arba tokiam pacientui anestezija sukeliama bendruoju anestetiku metoksifluranu (anestezijoje vartojamos dujos), gali pasireikšti inkstų funkcijos nepakankamumas (žr. sk. Specialių atsargumo priemonių reikia).

Izotretinoinas. Doxy-M-ratiopharm negalima vartoti prieš pat pradedant spuogų gydymą izotretinoinu, gydymo laikotarpiu ir po jo, nes, nors ir retai, abu vaistai gali sukelti laikiną intrakranialinio spaudimo padidėjimą, kuris savaime išnyksta baigus gydymą.

Beta laktaminiai antibiotikai. Negalima tuo pačiu metu vartoti Doxy-M-ratiopharm ir beta laktaminių antibiotikų (tokių kaip penicilinai ir cefalosporinai), nes laboratoriniais tyrimais nustatyta, kad sumažėja šių vaistų antibakterinis poveikis.

Teofilinas. Kartu vartojant teofiliną (vaistą bronchų astmai gydyti) ir Doxy-M-ratiopharm, šalutinis poveikis virškinimo traktui gali pasireikšti dažniau.

Ličio vaistai. Aprašytas vienas atvejis, kai vartojant kartu doksicikliną ir ličio vaistus (vaistus maniakinei depresinei būsenai (tam tikrai būsenai, kai pakili nuotaika kaitaliojasi su prasta) gydyti) padidėjo ličio kiekis kraujyje ir atsirado tokių centrinės nervų sistemos sutrikimų kaip konfūzija ir kliedesys. Vienu metu gydant doksiciklinu ir ličio vaistais, reikia atidžiai sekti ličio koncentraciją ligonio kraujyje.

Doxy-M-ratiopharm vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Kartu su Doxy-M-ratiopharm nevartokite pieno, pieno produktų ar vaisių sulčių, kurių sudėtyje yra kalcio. Tarp Doxy-M-ratiopharm ir tokių produktų vartojimo reikia daryti 2-3 valandų pertraukas (žr. sk. „Kiti vaistai ir Doxy-M-ratiopharm“).

Doksiciklino irimą organizme skatina nuolat vartojamas alkoholis. Tuomet Doxy-M-ratiopharm 100 mg tabletės nesukelia tinkamo poveikio, nes nesusidaro pakankama vaisto koncentracija kraujyje.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumo laikotarpis

Nėštumo laikotarpiu Doxy-M-ratiopharm galima vartoti tik tuo atveju, jei yra pavojus gyvybei, nes nuo 4 vystymosi mėnesio vaisiui dėl tetraciklino kaupimosi organizme gali pakisti dantų spalva, susidaryti dantų emalio defektų ir sulėtėti kaulų augimas.

Tetraciklinų grupės antibiotikų (šiai grupei priklauso ir doksiciklinas) vartojimas nėštumo metu susijęs su padidėjusiu kepenų pažeidimo pavojumi.

Žindymo laikotarpis

Žindymo laikotarpiu Doxy-M-ratiopharm galima vartoti tik kai gyvybiškai būtina.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Vertojant tetraciklinų pastebėta pavienių, paprastai praeinančių, trumparegystės (miopijos) atvejų, dėl kurių gali sumažėti gebėjimas vairuoti automobilį ir valdyti mechanizmus.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją.

Paaugliams, sveriantiems daugiau nei 50 kg, ir suaugusiesiems, sveriantiems mažiau nei 70 kg, pirmąją gydymo parą reikia gerti po dvi Doxy-M-ratiopharm tabletes (tai atitinka 200 mg doksiciklino), paskui - po vieną Doxy-M-ratiopharm tabletę per parą (tai atitinka 100 mg doksiciklino).

Pacientams, sveriantiems daugiau kaip 70 kg, per visą gydymo laikotarpį reikia gerti po dvi Doxy-M-ratiopharm tabletes (tai atitinka 200 mg doksiciklino) per parą.

Vyresniems kaip 12 metų vaikams rekomenduojama paros dozė yra 4 mg/kg kūno svorio.

Senyvi pacientai

Specialių dozavimo reikalavimų nėra.

Dozavimo rekomendacijos specialiais atvejais

Ūminis vyrų gonorėjinis uretritas (šlaplės uždegimas)

Gerti po dvi Doxy-M-ratiopharm tabletes (tai atitinka 200 mg doksiciklino) per parą 7 paras.

Ūminis gonorėjinis epididimitas (antsėklidžio uždegimas)

Gerti po dvi Doxy-M-ratiopharm tabletes (tai atitinka 200 mg doksiciklino) per parą; 10 parų.

Ūminė gonokokinė moterų infekcinė liga

Gerti po dvi Doxy-M-ratiopharm tabletes (tai atitinka 200 mg doksiciklino) per parą; jas reikia gerti mažiausiai 7 paras.

Būtina kontroliuoti gonokokinės infekcinės ligos gydymo veiksmingumą: baigus gydyti, po 3-4 parų turi būti daromas pasėlis.

Sifilis (pirminis ir antrinis, kai pacientas alergiškas penicilinams)

Gerti po dvi Doxy-M-ratiopharm tabletes (tai atitinka 200 mg doksiciklino) per parą; (galima išgerti abi tabletes iškart), jas reikia gerti 15 parų.

Odos ligos, įskaitant sunkias užkrėstų paprastųjų spuogų formas

Gerti po vieną Doxy-M-ratiopharm tabletę per parą (tai atitinka 100 mg doksiciklino); tokią dozę reikia gerti 7-21 paras.

Vėliau galima vartoti po 50 mg doksiciklino per parą (šiam tikslui yra speciali vaisto forma) -palaikomąjį gydymą galima tęsti 2-3 savaites. Atsižvelgiant į gydymo veiksmingumą, ilgalaikį spuogų gydymą mažomis doksiciklino dozėmis (po 50 mg per parą) galima tęsti iki 12 savaičių.

Laimo liga (boreliozė) (I stadija)

Reikia gerti po dvi Doxy-M-ratiopharm tabletes (tai atitinka 200 mg doksiciklino) per parą 2-3 savaites (mažiausiai 14 parų).

Inkstų funkcijos sutrikimas

Esant inkstų funkcijos sutrikimui, dažniausiai doksiciklino dozės mažinti nereikia.

Vartojimo būdas ir trukmė

Doxy-M-ratiopharm reikėtų gerti reguliariai arba ryte per pusryčius, arba kito valgymo metu, gausiai užsigeriant skysčiu, pvz., stikline vandens (tik ne pienu ar pieno produktais). Kai vaistas vartojamas valgant, mažėja virškinimo trakto sutrikimų.

Kiek laiko reikia vartoti Doxy-M-ratiopharm?

Įprastų bakterinių infekcinių ligų gydymo trukmė priklauso nuo ligos eigos. Dažniausiai vaistą pakanka vartoti 5-21 paras. Gydymo trukmę nustato gydytojas (žr. taip pat aukščiau Dozavimo rekomendacijos specialiais atvejais). Po to, kai ligos simptomai išnyksta, gydymą dar reikia tęsti 1-3 paras.

Jei nustatyta, kad ligą sukėlė beta hemolizinis streptokokas, norint išvengti ligos pasekmių (pvz., reumato ar glomerulonefrito), gydyti reikia mažiausiai 10 parų.

Nustatyta tokia minėtų ligų gydymo trukmė:

vyrų ūminis gonorėjinis uretritas 7 paros,

ūminis gonorėjinis epididimitas 10 parų,

ūminė gonokokinė infekcinė moterų liga mažiausiai 7 paros,

sifilis (esant pirminei ar antrinei alergijai penicilinui) 15 parų,

Laimo liga (boreliozė) (I stadija) 2-3 savaites.

Vartojant vaistą ilgai (t.y. ilgiau nei 21 parą), reikia reguliariai tirti kraują, inkstų ir kepenų funkciją.

Norint išvengti vartojimo klaidų, visuomet kartu su vaistu gerkite pakankamai skysčių; gerkite vaistą būdami vertikalioje padėtyje (sėdėdami arba stovėdami). Praėjus 10-15 minučių reikėtų vėl gausiai išgerti skysčio!

Jeigu manote, kad Doxy-M-ratiopharm 100 mg tabletės veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Ką daryti pavartojus per didelę Doxy-M-ratiopharm dozę?

Iki šiol apie apsinuodijimą doksiciklinu pranešimų nebuvo. Bet vis tiek, jeigu atsirado įtarimas, kad išgėrėte pernelyg daug doksiciklino, pasakykite apie tai gydytojui, nes perdozavus vaisto yra kepenų ir inkstų pažeidimo, kasos uždegimo pavojus.

Įtarus bet kokį perdozavimą, gydytojas įvertins simptomus ir Jūsų būklę.

Pamiršus pavartoti Doxy-M-ratiopharm

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Vartokite Doxy-M-ratiopharm gydytojo nustatyta tvarka.

Nustojus vartoti Doxy-M-ratiopharm

Tabletes visada reikia vartoti tiek laiko, kiek paskirta, net jeigu jaučiatės geriau. Gydymą baigus per anksti, vėl gali pasireikšti infekcinė liga. Be to, bakterijos gali tapti atsparios vaisto poveikiui ir ligą bus sunkiau išgydyti.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Atsiradus šalutinio poveikio požymių, reikia baigti vartoti Doxy-M-ratiopharm ir

nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Nepageidaujamo poveikio dažnis apibūdinamas taip: labai dažnas (≥1/10), dažnas (nuo ≥1/100 iki <1/10), nedažnas (nuo ≥1/1000 iki <1/100), retas (nuo ≥1/10000 iki <1/1000), labai retas (1/10000), dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis).

Infekcijos ir infestacijos

Dažnis nežinomas: nejautrių mikroorganizmų dauginimasis, galintis sukelti kandidozę, glositą (liežuvio uždegimas), stafilokokinės kilmės enterokolitą (žarnų uždegimas), pseudomembraninį kolitą (padidėjęs Clostridium difficile augimas), vietinį uždegimą - išangės uždegimą, stomatitą (burnos gleivinės uždegimas), vaginitą (dėl Candida grybelio padidėjusio augimo).

Kraujo ir limfinės sistemos sutrikimai

Dažnis nežinomas: anemija (mažakraujystė), trombocitopenija (trombocitų sumažėjimas kraujyje), neutropenija, leukopenija (leukocitų skaičiaus sumažėjimas), leukocitozė (leukocitų skaičiaus padidėjimas).

Imuninės sistemos sutrikimai

Dažnis nežinomas: padidėjusio jautrumo reakcijos (įskaitant anafilaksinį šoką, anafilaksiją, hipotenziją (žemą kraujo spaudimą), angioneurozinę edemą (patinimas), dusulį, seruminę ligą (generalizuota alerginė reakcija), periferinę edemą (galūnių patinimas), tachikardiją (dažnas širdies plakimas), dilgėlinę).

Nervų sistemos sutrikimai

Reti: galvos skausmas.

Dažnis nežinomas: gerybinė intrakranijinė hipertenzija (gali sutrikti regėjimas, skotoma (išnykęs ar pablogėjęs regėjimas tam tikroje vietoje), diplopija (matomų daiktų dvejinimasis), ilgalaikis regėjimo netekimas).

Labai reti: Parestezija (tariamas jutimas), neramumas ir baimės jausmas.

Virškinimo trakto sutrikimai

Reti: pykinimas, viduriavimas, dispepsija, liežuvio ir burnos gleivinės uždegimas.

Labai reti: pilvo skausmas, dantų emalio spalvos pakitimas, juodos liežuvio apnašos.

Dažnis nežinomas: vėmimas, rijimo sutrikimas, ezofagitas (stemplės uždegimas), stemplės išopėjimas, kasos uždegimas, dantų emalio hipoplazija (neišsivystymas), juodasis gauruotasis liežuvis. Uoslės ir skonio pakitimai arba visiškas jų išnykimas.

Kepenų, tulžies pūslės ir latakų sutrikimai

Dažnis nežinomas: hepatitas (kepenų uždegimas), gelta, kepenų nepakankamumas, kepenų funkcijos rodiklių pakitimas (laikinas).

Odos ir poodinio audinio sutrikimai

Reti: bėrimas (įskaitant išbėrimą dėmėmis, paraudimą), niežulys.

Labai reti: padidėjusio jautrumo šviesai reakcijos (oda parausta, paburksta, susidaro pūslių).

Dažnis nežinomas: eksfoliacinis dermatitas (odos bėrimas, niežėjimas), daugiaformė eritema (odos bėrimas raudonomis paburkusiomis dėmėmis, pūslėmis, karščiavimas), Stevens-Johnson sindromas (staigus ir labai stiprus odos išbėrimas pūslėmis, kurios virsta erozijomis), toksinė epidermio nekrolizė (tai sunkus odos bėrimas ryškiomis raudonomis dėmelėmis, kurios susilieja, padidėja, ant jų atsiranda didelių plokščių pūslių, oda lupasi dideliais plotais), fotoonicholizė (saulės šviesos poveikio sukeltas nago atsiskyrimas nuo guolio), vaistų sukeltas odos bėrimas su eozinofilija ir sisteminiais simptomais (angl. DRESS syndrome (Drug Rash with Eosinophilia and Systemic Symptoms).

Skeleto, raumenų ir jungiamojo audinio sutrikimai

Labai reti: sąnarių skausmas.

Dažnis nežinomas: raumenų skausmas.

Inkstų ir šlapimo takų sutrikimai

Labai reti: intersticinis nefritas (ūmus inkstų kanalėlių ir audinio tarp kanalėlių uždegimas), ūminis inkstų funkcijos nepakankamumas ir anurija.

Dažnis nežinomas: padidėjęs šlapalo kiekis kraujyje.

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Doxy-M-ratiopharm sudėtis

Veiklioji medžiaga yra doksiciklinas. Kiekvienoje tabletėje yra 104,1 mg doksiciklino monohidrato (atitinkančio 100 mg doksiciklino).

Pagalbinės medžiagos yra mikrokristalinė celiuliozė, karboksimetilkrakmolo A natrio druska, talkas, magnio stearatas, koloidinis bevandenis silicio dioksidas.

Doxy-M-ratiopharm išvaizda ir kiekis pakuotėje

Doxy-M-ratiopharm 100 mg tabletės yra žalsvai gelsvos, nevientisos „marmurinės“ spalvos, apvalios, abipus išgaubtos, vienoje pusėje yra laužimo vagelė.

Vagelė skirta tik tabletei perlaužti, kad būtų lengviau nuryti, bet ne jai padalyti į lygias dozes.

Kartono dėžutėje yra 10 tablečių, supakuotų į PVC/PVDC aliuminio lizdinę plokštelę.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

ratiopharm GmbH Graf-Arco-Str. 3 89079 Ulm Vokietija

Gamintojas

Merckle GmbH

Ludwig-Merckle-Str.3

89143 Blaubeuren

Vokietija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

UAB „Sicor Biotech“

Molėtų pl. 5

LT-08409 Vilnius

Lietuva

Tel. +370 5 266 02 03

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-10-10

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Doxy M Rth 100mg tabletės N10" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.35 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Ozo g. 25, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.15 Vilnius
Budinti vaistinė
Visuomenės vaistinė
Ukmergės g. 282, Vilnius
(8 800) 50 005
Vaistinė dirba visą parą.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.328 Vilnius

Naugarduko g. 84, Vilnius
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.269 Vilnius

Pilaitės pr. 31, Vilnius
(8 800) 50 005
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.11 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Mindaugo g. 11, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.220, Šiauliai
Visuomenės vaistinė
Tilžės g. 109, Šiauliai
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.238, Kretinga
Visuomenės vaistinė
Žemaitės al. 29, Kretinga
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI, VII 09:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.218, Panevėžys
Visuomenės vaistinė
Klaipėdos g. 92, Panevėžys
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 22:00 VI, VII 08:00 - 20:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.210, Vilnius
Visuomenės vaistinė
Ukmergės g. 369, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 22:00 VI, VII 08:00 - 20:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.244, Šiauliai
Visuomenės vaistinė
Tilžės g. 225, Šiauliai
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI 09:00 - 18:00 VII 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena