E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Gammanorm 165mg/ml 10ml njekcinis tirpalas N1

Sistemiškai veikiantys priešinfekciniai vaistai >  Imuniniai serumai ir imunoglobulinai
Pavadinimas: Gammanorm 165mg/ml 10ml njekcinis tirpalas N1
Veikliosios medžiagos: Immunoglobulins, normal human, for intravascular adm. - 1650mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Octapharma
ATC kodas J06BA01
Vidutinė kaina: 90,51 Eur (312,51 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

gammanorm yra imunoglobulinas, kurio sudėtyje yra antikūnių, saugančių nuo bakterijų ir virusų. Antikūniai saugo organizmą ir stiprina jo atsparumą infekcijoms. Tokio gydymo tikslas yra normalizuoti antikūnių koncentraciją organizme.

gammanorm gydomas antikūnių trūkumas suaugusiųjų ir vaikų (0 – 18 m.) organizme.

Pacientai, kurių organizme yra įgimtas antikūnių trūkumas (pirminio imunodeficito sindromas: įgimta agamaglobulinemija ir hipogamaglobulinemija, įprastas kintamasis imunodeficitas, sunkus kombinuotas imunodeficitas).

Pacientai, kurie serga kraujo liga, dėl kurios organizme trūksta antikūnių ir pacientui kartojasi infekcijos (mieloma ar lėtine limfocitinė leukemija, susijusia su sunkia antrine hipogamaglobulinemija ir pasikartojančiomis infekcijomis).


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

gammanorm vartoti negalima

- jeigu yra alergija žmogaus normaliajam imunoglobulinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

- į veną (gammanorm negalima suleisti į veną);

- į raumenis (gammanorm negalima suleisti į raumenis), jeigu pasireiškia kokie nors krešėjimo sutrikimai. Į raumenis vaistą sušvirkšti turi gydytojas arba slaugytoja.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku prie pradėdami vartoti gammanorm:

Jei sergate kokia nors kita liga.

Jeigu sergate diabetu arba jeigu kada nors sirgote kraujagyslių liga arba jums buvo susidaręs kraujo krešulys.

Jeigu jūsų kraujo krešulių susidarymo rizika yra padidėjusi.

Jeigu ilgą laiką esate prikaustyta (-as) prie lovos.

gammanorm atsitiktinai sušvirkštus į kraujagyslę, pacientą gali ištikti šokas.

Kai kurios šalutinės reakcijos gali pasireikšti dažniau žmonėms, kurie žmogaus normalųjį imunoglobuliną vartoja pirmą kartą, arba retais atvejais, pradėjus vartoti žmogaus normalųjį imunoglobuliną vietoj kito preparato, arba jeigu buvo padaryta ilgesnė kaip aštuonių savaičių gydymo pertrauka.

Antivirusinis saugumas

Ruošiant preparatus iš žmogaus kraujo ar plazmos, taikomos tam tikros priemonės, saugančios nuo paciento užkrėtimo infekcijomis. Šios priemonės apima kruopščią kraujo ir plazmos donorų atranką, kad būtų pašalinta užkrėtimo infekcijomis rizika, kiekvienos paaukoto kraujo porcijos patikrą, virusinės ir kitokios infekcijos žymeklių tyrimus sukauptoje plazmoje. Be to, šių vaistinių preparatų gamintojai taiko priemones, kurios leidžia nukenksminti ar pašalinti virusus iš kraujo ar plazmos gamybos metu. Nepaisant šių priemonių, skiriant preparatus, pagamintus iš žmogaus kraujo ar plazmos, negalima pilnai pašalinti infekcijos, įskaitant ir neištirtų, ir nesenai ištirtų virusų ar kitų sukėlėjų, perdavimo pavojaus.

Manoma, kad naudojamos priemonės veiksmingos prieš virusus su apvalkalėliais, pavyzdžiui, žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), hepatito B virusą ir hepatito C virusą.

Taikomos priemonės gali būti nepakankamos prieš virusus be apvalkalėlių, pavyzdžiui, hepatito A virusą ir parvovirusus B19.

Imunoglobulinai nesusiję su hepatito A ar parvovirusų B19 infekcijomis, tikriausiai dėl to, kad antikūniai, kurių yra šio vaisto sudėtyje, yra apsauginiai.

Primygtinai reikalaujama kiekvieną kartą skiriant gammanorm, užsirašyti vaisto pavadinimą ir serijos numerį tam, kad būtų išsaugota informacija apie pavartotą vaisto seriją.

Kiti vaistai ir gammanorm

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, arba buvote paskiepytas per praėjusius tris mėnesius, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

gammanorm gali mažinti vakcinų, pavyzdžiui, nuo tymų, raudonukės, kiaulytės ar vėjaraupių, veiksmingumą. Pavartojus gammanorm, skiepyti bet kuria iš nurodytų vakcinų galima ne anksčiau kaip po trijų mėnesių. Jeigu numatoma skiepyti tymų vakcina, tai daryti galima ne anksčiau, kaip praėjus vieneriems metams po gydymo gammanorm. Taigi labai svarbu vakcinaciją skiriančiam gydytojui pasakyti, kad vartojate arba buvote gydomas gammanorm.

Jeigu bus tiriamas Jūsų kraujas, pasakykite gydytojui, kad vartojate imunoglobuliną, nes toks gydymas gali veikti tyrimų duomenis.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

gammanorm vartojimo nėštumo metu ar žindymo laikotarpiu patirtis yra ribota. Taigi, jeigu esate nėščia arba žindote kūdikį, prieš vartojant gammanorm, būtina pasitarti su gydytoju.

Imunoglobulinai išsiskiria į motinos pieną ir padeda apsauginiams antikūniams patekti į naujagimio organizmą.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Poveikis gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus nepasireiškė.

gammanorm sudėtyje yra natrio

Šio vaisto dozėje (40 ml) yra 4,35 mmol (arba 100 mg) natrio. Į tai būtina atsižvelgti, jeigu kontroliuojamas natrio kiekis maiste.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Gydymą pradės gydytojas, kuris turi gydymo imunoglobulinu po oda ir konsultavimo namuose patirties. Gydytojas tiksliai nurodys ir įsitikins, kad mokate naudotis infuzijų pompa, infuzijos atlikimo metodikos, kaip pildyti gydymo dienoraštį ir kaip elgtis, pasireiškus sunkiam šalutiniam poveikiui. Kai tik išmoksite naudotis priemonėmis savarankiškai ir jeigu gydymo metu nepasireikš šalutinis poveikis, gydytojas gali leisti Jums tęsti gydymą namuose.

Individualią dozę ir infuzijos greitį nustatys gydytojas, kuris pritaikys dozę būtent Jums. gammanorm visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas.

Šį vaistą reikia leisti po oda. Retais atvejais, kai gammanorm negalima leisti po oda, vaistą galima leisti į raumenis.

Vaistą į raumenis turi sušvirkšti gydytojas arba slaugytoja.

Instrukcijos

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją.

Prieš vartojimą vaistinį preparatą reikia palaikyti kambario arba kūno temperatūroje.

Tirpalas yra skaidrus arba šiek tiek drumstas, bespalvis, gelsvas arba rusvas.

Tirpalo, kuris yra drumstas arba kuriame yra dalelių, vartoti negalima.

Vaisto paruošimo instrukcijos

Nuimkite flakono apsauginį dangtelį ir guminį kamštelį suvilgykite alkoholiu.

Kad ištrauktumėte gammanorm, naudokite sterilų švirkštą ir adatą arba vaisto perkėlimo įtaisą (pvz., Minispike® ar Medimop® flakono adapterį).

Į flakoną sušvirkškite tokį oro kiekį, kiek reikia ištraukti gammanorm iš flakono. Tuomet ištraukite gammanorm iš flakono. Jeigu reikiamam gammanorm kiekiui gauti reikia kelių flakonų, šį veiksmą pakartokite.

Užtaisymas: pagal gamintojo nurodymus paruoškite pompą. Kad įsitikintumėte, jog vamzdelyje neliko oro, užpildykite vamzdelį/adatą gammanorm.

Nuvalykite injekcijos vietą (vietas) (pvz., apatinę pilvo dalį, šlaunį) antiseptiko tirpalu.

Dviem pirštais suimkite odos raukšlę ir įdurkite adatą į poodį taip, kaip nurodė gydytojas.

gammanorm negalima sušvirkšti į kraujagyslę. Patikrinkite, ar atsitiktinai nepataikėte į kraujagyslę, atsargiai patraukdami atgal švirkšto stūmoklį, stebėdami, ar vamzdelyje nepasirodo kraujo. Jeigu pasirodo kraujo, adatą ir vamzdelį reikia išmesti. Pakartokite pompos užtaisymo ir adatos injekcijos į kitą injekcijos vietą veiksmus, naudodami naują adatą ir vamzdelį.

Apsaugokite adatą steriliu tamponu ar permatomu tvarsčiu.

Vykdydami pompos gamintojo nurodymus, suleiskite gammanorm.

Suleidus 515 ml, reikia pakeisti injekcijos vietą.

Vienu metu vaistą galima leisti per keletą injekcijos vietų. Tarp injekcijos vietų turi būti ne mažesnis kaip 5 cm atstumas.

Atplėškite atplėšiamą etiketę nuo gammanorm flakono ir panaudokite ją pildydami paciento gydymo dienoraštį.

Pavartojus per didelę gammanorm dozę

Kokią riziką kelia gammanorm perdozavimas, nežinoma. Jeigu pavartojote gammanorm daugiau nei paskirta, kreipkitės į gydytoją arba apsinuodijimų informacijos centrą.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Retais atvejais pavartojus gammanorm gali sumažėti kraujospūdis ir pasireikšti sunki padidėjusio jautrumo reakcija (anafilaksinė reakcija), net žmonėms, kurie anksčiau toleravo gydymą žmogaus normaliuoju imunoglobulinu.

Įtarus alergiją ar sunkią alerginę reakciją (anafilaksinę reakciją), nedelsiant informuokite gydytoją. Simptomai yra tokie kaip galvos svaigimas, sutrikusi širdies veikla, kraujospūdžio sumažėjimas, dusulys ir sunkus rijimas, sunkumas krūtinėje, niežėjimas, generalizuota dilgėlinė, veido, liežuvio, gerklės tinimas, apalpimas ar bėrimas. Esant bet kuriai iš šių būklių reikalinga neatidėliotinai skubi pagalba.

Jeigu jums atsirado kraujo krešulių susidarymo požymių, pvz., dusulys, rankos ar kojos skausmas ar tinimas, regos pakitimai ar skausmas krūtinėje, nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Šis šalutinis poveikis pasireiškia labai retai.

Kitas šalutinis poveikis išvardintas toliau.

Dažnas šalutinis poveikis (dažnis: pasireiškia nuo 1 iki 10 vartojusių iš 100)

Vietinės reakcijos injekcijos vietoje, pavyzdžiui, patinimas, jautrumas, skausmas, paraudimas, sukietėjimas, karščio pojūtis, niežulys, mėlynės, išbėrimas.

Retas šalutinis poveikis (dažnis: pasireiškia nuo 1 iki 10 vartojusių iš 10 000)

Kraujospūdžio sumažėjimas.

Labai retas šalutinis poveikis (dažnis: :pasireiškia mažiau nei 1 vartojusiam iš 10 000)

Galvos skausmas, svaigulys, pykinimas, vėmimas, skausmas nugaros apačioje, sąnarių skausmai, karščiavimas, drebulys, nuovargis, anafilaksinis šokas (sunki padidėjusio jautrumo reakcija).

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje http://www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant etiketės ar kartono dėžutės po ,,Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikyti šaldytuve (2 C8 C). Negalima užšaldyti. Flakoną laikyti išorinėje dėžutėje.

Tinkamumo laikotarpiu vaistinį preparatą galima laikyti žemesnėje kaip 25 C temperatūroje ne ilgiau kaip 1 mėnesį. Per šį laikotarpį vaistinį preparatą vėl įdėti į šaldytuvą negalima. Jeigu vaistinis preparatas per šį laikotarpį nesuvartojamas, jis turi būti išmestas.

Po pirmojo flakono atidarymo, vaistinį preparatą vartoti nedelsiant.

Jeigu tirpalas yra drumstas arba tirpale yra dalelių, gammanorm vartoti negalima.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

Niekada neišmeskite naudotų švirkštų su įprastomis buitinėmis atliekomis.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

gammanorm sudėtis

Veiklioji medžiaga yra 165 mg/ml žmogaus normaliojo imunoglobulino (sudėtyje yra ne mažiau kaip 95 % imunoglobulino G).

Pagalbinės medžiagos yra glicinas, natrio chloridas, natrio acetatas, polisorbatas 80 ir injekcinis vanduo.

gammanorm išvaizda ir kiekis pakuotėje

gammanorm yra injekcinis tirpalas. Jis tiekiamas flakonuose (I tipo stiklo) po 6 ml, 10 ml, 12 ml, 20 ml, 24 ml ar 48 ml tirpalo. Pakuotėje yra 1, 10 ar 20 flakonų.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Rinkodaros teisės turėtojas

Octapharma (IP) Limited

The Zenith Building

26 Spring Gardens

Manchester M2 1AB

Jungtinė Karalystė

Gamintojas

Octapharma AB

SE-112 75 Stockholm

Švedija

Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais:

Austrija Gammanorm 165 mg/ml
Belgija Gammanorm 165 mg/ml solution injectable
Bulgarija Гаманорм 165 mg/ml инжекционен разтвор
Kroatija Gammanorm 165 mg/ml otopina za injekciju
Čekija Gammanorm 165 mg/ml
Danija Gammanorm
Estija Gammanorm süstelahus 165 mg/ml
Suomija Gammanorm 165 mg/ml injektioneste, liuos
Prancūzija Gammanorm, 165 mg/ml, solution injectable
Vokietija Gammanorm
Vengrija Gammanorm 165 mg/ml oldatos injekció
Airija Gammanorm, 165 mg/ml, solution for injection
Islandija Gammanorm
Italija OCTANORM, 165 mg/ml, soluzione per iniezione
Latvija GAMMANORM 165 mg/ml solution for injection
Lietuva gammanorm 165 mg/ml injekcinis tirpalas
Liuksemburgas Gammanorm
Malta GAMMANORM 165 mg/ml solution for injection
Nyderlandai Gammanorm 165 mg/ml, oplossing voor injectie
Norvegija Gammanorm 165 mg/ml injeksjonsvæske, oppløsning
Lenkija Gammanorm
Portugalija GAMMANORM, 165 mg/ml solução injectável
Rumunija GAMMANORM 165 mg/ml solutie injectabilă
Slovakija Gammanorm sol inj
Slovėnija GAMMANORM 165 mg/ml raztopina injiciranje
Švedija Gammanorm165 mg/ml injektionsvätska, lösning
Jungtinė Karalystė GAMMANORM

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-04-22

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Gammanorm 165mg/ml 10ml njekcinis tirpalas N1" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Benu vaistinė, UAB fil. Nr.133 Vilnius

Santariškių g. 2, Vilnius
(8 5) 27 01 257
Darbo laikas: I - V 07:00 - 19:30 VI 08:00 - 16:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 9val. 11min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.336 Vilnius

P.Baublio g. 2A, Vilnius
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Benu vaistinė, UAB fil. Nr.238 Klaipėda

Taikos pr. 64 /Baltijos 24B, Klaipėda
(8 46) 30 08 85
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 11val. 41min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 372 Kaunas Miško

Miško g. 30, Kaunas
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Benu vaistinė, UAB fil. Nr.236 Alytus
Visuomenės vaistinė
Naujoji g. 7e/Udrijos g. 1, Alytus
(8 315) 56 122
Darbo laikas: I - VI 08:00 - 22:00 VII 08:00 - 21:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 11val. 41min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.341 Šilutė

Miško g. 7, Šilutė
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Tamro vaistinė Lietuva, UAB

9-ojo Forto g. 70, Kaunas
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.122, Šilalė
Visuomenės vaistinė
J.Basanavičiaus g. 19-4, Šilalė
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI 08:00 - 15:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 8val. 41min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Benu vaistinė, UAB fil. Nr.277 Telšiai

Respublikos g. 39-1, Telšiai
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Benu vaistinė, UAB fil. Nr.103 Vilkija
Visuomenės vaistinė
Čekiškės g. 98, Vilkija
(8 37) 55 60 54
Darbo laikas: I - V 08:30 - 18:30 VI 09:00 - 15:00 VII 10:00 - 14:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 8val. 11min.
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena