E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Gliclazide Actavis 60mg modifikuoto atpalaidavimo tabletės N60

Virškinimo sistemą ir metabolizmą veikiantys vaistai >  Vaistai diabetui gydyti
Pavadinimas: Gliclazide Actavis 60mg modifikuoto atpalaidavimo tabletės N60
Veikliosios medžiagos: Gliclazide - 60mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Actavis
ATC kodas A10BB09
Vidutinė kaina: 5,09 Eur (17,57 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Gliclazide Actavis yra cukraus kiekį kraujyje mažinantis vaistas (geriamasis vaistas nuo cukrinio diabeto, priklausantis sulfonilurėjos darinių grupei).

Gliclazide Actavis vartojamas suaugusių žmonių tam tikrai cukrinio diabeto formai (2 tipo cukriniam diabetui) gydyti, jeigu vien dieta, mankšta ir kūno svorio mažinimas tinkamo gliukozės kiekio kraujyje nepalaiko.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Gliclazide Actavis vartoti negalima:

jeigu yra alergija gliklazidui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

jeigu yra alergija kitiems tos pačios grupės (sulfonilurėjos darinių) vaistams arba kitiems panašiems vaistams (cukraus kiekį kraujyje mažinantiems sulfamidams);

jeigu sergate nuo insulino priklausomu (1 tipo) cukriniu diabetu;

jeigu šlapime yra ketoninių kūnų ir cukraus (tai gali reikšti, kad Jums pasireiškė diabetinė ketoacidozė), patiriate būklę prieš diabetinę komą arba komą;

jeigu sergate sunkia inkstų arba kepenų liga;

jeigu vartojate vaistų nuo grybelių infekcijos (mikonazolo, žr. poskyrį „Kiti vaistai ir Gliclazide Actavis“);

jeigu maitinate krūtimi (žr. poskyrį „Nėštumas ir žindymo laikotarpis“).

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Gliclazide Actavis.

Kad cukraus kiekis kraujyje būtų tinkamas, turite laikytis Jūsų gydytojo skirto gydymo plano. Tai reiškia, kad be reguliaraus tablečių vartojimo, turite laikytis dietos, mankštintis ir, jei reikia, mažinti kūno svorį.

Gydymo gliklazidu metu būtina reguliariai matuoti cukraus kiekį kraujyje (galbūt ir šlapime) bei glikozilinto hemoglobino (HbA1c) kiekį. Taip pat gali būti naudinga Jums pačiam matuotis cukraus kiekį kraujyje, tačiau tik po Jūsų gydytojo nurodymų.

Pirmosiomis gydymo savaitėmis gali padidėti per mažo cukraus kiekio kraujyje (hipoglikemijos) rizika. Taigi būtina, kad Jus itin atidžiai stebėtų gydytojas.

Mažas cukraus kiekis kraujyje (hipoglikemija) gali pasireikšti:

- jeigu nereguliariai valgote ar praleidžiate valgymus;

- jeigu badaujate;

- jeigu nepakankamai maitinatės

- jeigu keičiate savo dietą;

- jeigu padidinate fizinį aktyvumą, atitinkamai nepadidinę angliavandenių vartojimo;

- jeigu geriate alkoholio, ypač praleidę valgį;

- jeigu tuo pat metu vartojate kitokių vaistų ar natūralių preparatų;

- jeigu vartojate per didelę gliklazido dozę;

- jeigu sergate tam tikromis hormonų sukeltomis ligomis (skydliaukės, hipofizės ar antinksčių žievės funkciniu sutrikimu);

- jeigu labai susilpnėjusi Jūsų inkstų ar kepenų veikla;

- jeigu neseniai nutraukėte kortikosteroidų vartojimą (uždegimą mažinantys vaistai) po ilgalaikio jų ir (arba) didelės jų dozės vartojimo;

- jeigu patiriate sunkų kraujotakos sutrikimą, pvz., išeminę širdies ligą, sunkų miego arterijos sutrikimą ar difuzinę kraujagyslių ligą.

Jeigu kraujyje cukraus kiekis mažas, Jums gali atsirasti šių simptomų: galvos skausmas, stiprus alkis, pykinimas, vėmimas, nuovargis, miego sutrikimas, neramumas, agresyvumas, menkas gebėjimas sukaupti dėmesį, budrumo sumažėjimas ir reakcijos laiko sutrumpėjimas, depresija, sumišimas, regos ar kalbos sutrikimas, drebulys, jutimų sutrikimai, svaigulys ir bejėgiškumas.

Be to, gali atsirasti šių požymių ir simptomų: prakaitavimas, odos šaltumas ir drėgnumas, nerimas, dažnas ar nereguliarus širdies plakimas, didelis kraujospūdis, staigus stiprus krūtinės skausmas, galintis plisti į aplinkines sritis (krūtinės angina).

Jeigu cukraus kiekis kraujyje mažėja toliau, gali pasireikšti stiprus sumišimas (delyras), konvulsijos, savikontrolės netekimas, paviršutiniškas kvėpavimas, širdies plakimo suretėjimas ir galite prarasti sąmonę.

Pavartojus kai kurios rūšies cukraus, pvz., gliukozės tablečių, gabalinio cukraus, saldžių sulčių ar saldintos arbatos, mažo cukraus kiekio kraujyje simptomai dažniausiai labai greitai išnyksta. Taigi Jūs visada turite nešiotis cukraus (gliukozės tablečių, gabalinio cukraus). Nepamirškite, kad šiuo atveju saldikliai yra neveiksmingi.

Jeigu cukrus nepadeda arba pasikartoja simptomai, susisiekite su savo gydytoju arba artimiausia ligonine.

Mažo cukraus kiekio kraujyje simptomų gali nebūti, jie gali būti mažiau akivaizdūs ar pasireikšti pamažu arba Jūs galite nežinoti, kada cukraus kiekis kraujyje sumažėjo. Taip gali atsitikti, jeigu esate senyvas ir vartojate tam tikrų vaistų (pvz., preparatų, veikiančių centrinę nervų sistemą, arba beta adrenoreceptorių blokatorių).

Stresinėmis aplinkybėmis (pvz., avarijos, chirurginės operacijos, karščiavimo ir kt. atvejais) Jūsų gydytojas Jums gali Gliclazide Actavis laikinai keisti insulinu.

Didelio cukraus kiekio kraujyje (hiperglikemija) simptomų gali atsirasti tais atvejais, kai gliklazidas pakankamai cukraus kiekio dar nesumažino, kai nesilaikote Jūsų gydytojo skirto gydymo plano arba kai susideda specialios stresinės aplinkybės. Simptomai gali būti troškulys, dažnas šlapinimasis, burnos džiūvimas, odos sausumas ir niežėjimas, odos infekcija ir darbingumo sumažėjimas.

Jei šių simptomų atsiranda, turite kreiptis į savo gydytoją arba vaistininką.

Jei Jūsų giminaičiams arba Jums yra paveldėta gliukozės-6-fosfatdehidrogenazės stoka (raudonųjų kraujo ląstelių nenormalumas), gali sumažėti hemoglobino kiekis ir pasireikšti raudonųjų kraujo kūnelių irimas (hemolizinė anemija). Pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

Vaikams ir paaugliams

Vaikams ir paaugliams Gliclazide Actavis vartoti nerekomenduojama, kadangi nėra duomenų.

Kiti vaistai ir Gliclazide Actavis

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Gliklazido cukraus kiekį kraujyje mažinantis poveikis gali sustiprėti ir dėl to atsirasti mažo cukraus kiekio kraujyje požymių, jeigu vartojate bet kurio iš šių vaistų:

kitokių vaistų, vartojamų dideliam cukraus kiekiui kraujyje gydyti (geriamųjų antidiabetinių vaistų ar insulino);

antibiotikų (pvz., sulfamidų ar klaritromicino);

vaistų, kuriais gydomas didelis kraujospūdis arba širdies nepakankamumas (beta adrenoreceptorių blokatorių, AKF inhibitorių, pvz., kaptoprilio ar enalaprilio);

vaistų nuo grybelių infekcijos (pvz., mikonazolo, flukonazolo; žr. poskyrį „Gliclazide Actavis vartoti negalima“);

vaistų, kuriais gydomos skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opos (H2 receptorių blokatorių);

vaistų nuo depresijos (monoaminooksidazės inhibitorių);

vaistų, vartojamų depresijai gydyti (monoaminooksidazės inhibitorių)

skausmą malšinančių arba antireumatinių vaistų (ibuprofeno, fenilbutazono);

vaistų, kuriuose yra alkoholio.

Gliklazido cukraus kiekį kraujyje mažinantis poveikis gali susilpnėti ir dėl to padidėti cukraus kiekis kraujyje, jeigu vartojate bet kurio iš šių vaistų:

vaisto, vartojamo centrinės nervų sistemos sutrikimams gydyti (chlorpromazino);

vaistų, mažinančių uždegimą (gliukokortikoidų ar tetrakosaktrino);

vaistų, vartojamų astmai gydyti arba gimdymo metu (į veną leidžiamo salbutamolio, ritodrino ir terbutalino);

vaisto, vartojamo nuo krūtų sutrikimo, gausaus kraujavimo mėnesinių metu bei endometriozės (danazolo).

Gliclazide Actavis gali stiprinti kraujo krešėjimą mažinančių vaistų (pvz., varfarino) poveikį.

Prieš pradėdami vartoti kitokių vaistinių preparatų, pasitarkite su gydytoju. Jeigu Jus guldo į ligoninę, pasakykite medikams, kad vartojate Gliclazide Actavis.

Gliclazide Actavis vartojimas su maistu ir gėrimais

Gliclazide Actavis galima vartoti su maistu ir nealkoholiniais gėrimais.

Alkoholio gerti nerekomenduojama, nes jis gali neprognozuojamai keisti cukrinio diabeto kontrolę.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Nėštumas

Gliclazide Actavis nėštumo metu vartoti nerekomenduojama. Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Žindymas

Jeigu maitinate krūtimi, Gliclazide Actavis turite nevartoti.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Jeigu cukraus kiekis kraujyje yra per mažas (hipoglikemija) ar per didelis (hiperglikemija) arba jei dėl šių būklių Jums atsiranda regos sutrikimų, gali sutrikti gebėjimas sukaupti dėmesį ar reaguoti. Turėkite omenyje, kad galite kelti grėsmę sau ir kitiems asmenims (pvz., vairuodami automobilį ar valdydami mechanizmus). Paklauskite savo gydytojo, ar galite vairuoti, jei:

- dažnai patiriate mažo cukraus kiekio kraujyje (hipoglikemijos) epizodus;

- įspėjamųjų mažo cukraus kiekio kraujyje (hipoglikemijos) simptomų būna nedaug arba visai nebūna.

Gliclazide Actavis sudėtyje yra laktozės

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Dozavimas

Gliclazide Actavis dozę nustatys gydytojas, atsižvelgdamas į cukraus kiekį Jūsų kraujyje ir galbūt šlapime. Jei pakinta išoriniai veiksniai (pvz., sumažėja kūno svoris, pakinta gyvenimo būdas, pasireiškia stresas) arba pagerėja cukraus kiekio kraujyje kontrolė, gliklazido dozę gali prireikti keisti.

Rekomenduojama pradinė dozė  30 mg.

Gydantis 30 mg tabletėmis, įprastinė paros dozė yra 1–4 tabletės (daugiausia 120 mg). Ją reikia gerti iškart, pusryčių metu. Dozė priklauso nuo reakcijos į gydymą.

Gydantis 60 mg tabletėmis (jas galima padalyti į dvi lygias dozes), įprastinė paros dozė yra 0,5–1 tabletė (daugiausia 120 mg). Ją reikia gerti iškart, pusryčių metu. Dozė priklauso nuo reakcijos į gydymą.

Jei kartu su Gliclazide Actavis Jus pradės gydyti metforminu, alfa gliukozidazės inhibitoriumi ar insulinu, tinkamą kiekvieno šių vaistų dozę nustatys gydytojas.

Jei manote, kad Gliclazide Actavis veikia per stipriai ar per silpnai, pasitarkite su savo gydytoju arba vaistininku.

Vartojimo būdas

Vartoti per burną.

30 mg tabletės: visą savo tabletę nurykite iškart.

60 mg tabletės: pusę arba visą savo tabletę nurykite iškart.

Tablečių nekramtykite ir netraiškykite.

Tabletę (-es) nurykite užgerdami stikline vandens, pusryčių metu (geriau tokiu pačiu laiku kiekvieną dieną).

Savo tabletę (-es) pavartoję, visada turite pavalgyti.

Ką daryti pavartojus per didelę Gliclazide Actavis dozę?

Jei tablečių išgėrėte per daug, nedelsdami susisiekite su savo gydytoju arba artimiausios ligoninės skubiosios medicinos pagalbos skyriumi. Perdozavimo požymiai yra tie mažo cukraus kiekio kraujyje (hipoglikemijos) požymiai, kurie aprašyti 2 skyriuje. Simptomus galima palengvinti tuoj pat suvalgius cukraus (4–6 gabalėlius) arba išgėrus cukrumi pasaldintų gėrimų, o paskui suvalgius maistingą užkandį arba valgį. Jei pacientas prarado sąmonę, nedelsdami praneškite gydytojui ir iškvieskite greitąją pagalbą. Taip pat reikia elgtis ir tuo atveju, jei kas nors kitas (pvz., vaikas), šio vaisto išgėrė netyčia. Sąmonę praradusiems pacientams maisto arba gėrimų duoti negalima.

Turi būti užtikrinta, kad visada yra iš anksto informuotas asmuo, kuris skubiu atveju gali iškviesti gydytoją.

Pamiršus pavartoti Gliclazide Actavis

Svarbu, kad savo vaisto gertumėte kiekvieną dieną, kadangi reguliaraus gydymo poveikis yra geresnis. Jei Gliclazide Actavis dozę išgerti pamiršote, kitą dozę gerkite įprastu metu.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu Jūsų gydytojas 80 mg gliklazido tabletes arba kitus antidiabetinius vaistus Jums keičia Gliclazide Actavis

Pradinę dozę nustatys Jūsų gydytojas ir trumpai Jus atidžiau stebės.

Nustojus vartoti Gliclazide Actavis

Kadangi cukrinio diabeto gydymas paprastai trunka visą gyvenimą, prieš nutraukdami šio vaisto vartojimą, turite pasitarti su savo gydytoju. Vartojimą nutraukus, gali atsirasti didelis cukraus kiekis kraujyje (hiperglikemija).

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Dažniausiai pasireiškęs šalutinis poveikis yra mažas cukraus kiekis kraujyje (hipoglikemija). Jos simptomai ir požymiai yra aprašyti 2-ame skyriuje „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“. Jeigu šie simptomai negydomi, galimas apsnūdimas, sąmonės praradimas arba koma. Jei mažo cukraus kiekio kraujyje epizodai yra sunkūs arba ilgalaikiai, net jeigu jie laikinai kontroliuojami cukraus valgymu, turite nedelsdami kreiptis į gydytoją.

Kepenų sutrikimai

Buvo pavienių kepenų veiklos sutrikimo, galinčio sukelti odos ir akių pageltimą, atvejų. Jeigu Jums taip atsitiko, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją. Vaisto vartojimą sustabdžius, šie simptomai paprastai išnyksta. Ar Jūsų gydymą sustabdyti, nuspręs Jūsų gydytojas.

Odos sutrikimai

Buvo odos reakcijų, pvz., išbėrimo, paraudimo, niežėjimo, dilgėlinės ir angioneurozinės edemos (greitas audinių, kaip antai vokų, veido, lūpų, burnos, liežuvio ar ryklės, sutinimas, galintis pasunkinti kvėpavimą) atvejų. Išbėrimas gali progresuoti į išplitusį odos pūslėjimą ir lupimąsi.

Kraujo sutrikimai

Buvo nustatytas kraujo ląstelių (pvz., kraujo plokštelių, raudonųjų ir baltųjų kraujo ląstelių) kiekio sumažėjimas, kuris gali sukelti blyškumą, kraujavimo pailgėjimą, mėlynes, ryklės uždegimą ir karščiavimą. Gydymą nutraukus, šie simptomai paprastai išnyksta.

Virškinimo trakto sutrikimai

Pasitaikė skrandžio skausmas arba diskomfortas, pykinimas, vėmimas, nevirškinimas, viduriavimas ar vidurių užkietėjimas. Gliclazide Actavis vartojant valgio metu kaip rekomenduojama, šis poveikis susilpnėja (žr. 3 skyrių „Kaip vartoti Gliclazide Actavis“).

Akių sutrikimai

Galimas trumpalaikis poveikis regai, ypač gydymo pradžioje. Ši poveikį sąlygoja cukraus kiekio kraujyje pokytis.

Nustatyti kitų sulfonilurėjos darinių šalutiniai reiškiniai yra šie: didelis kraujo ląstelių kiekio pokytis, alerginis kraujagyslių sienelės uždegimas, natrio kiekio kraujyje sumažėjimas (hiponatremija) ir kepenų sutrikimo simptomai (pvz., gelta), kurie sulfonilurėjos darinių vartojimą nutraukus, dažniausiai išnyksta, tačiau pavieniais atvejais gali lemti gyvybei pavojingą kepenų nepakankamumą.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje http://www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 C temperatūroje.

Ant tablečių talpyklės, kartono dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Gliclazide Actavis sudėtis

Veiklioji medžiaga yra gliklazidas. Kiekvienoje modifikuoto atpalaidavimo tabletėje yra 30 mg gliklazido. Kiekvienoje modifikuoto atpalaidavimo tabletėje yra 60 mg gliklazido.

Pagalbinės medžiagos yra laktozė monohidratas, hipromeliozė, mikrokristalinė celiuliozė, koloidinis bevandenis silicio dioksidas, magnio stearatas.

Gliclazide Actavis išvaizda ir kiekis pakuotėje

Gliclazide Actavis 30 mg modifikuoto atpalaidavimo tabletės yra baltos, ovalios, abipus išgaubtos, 5 mm pločio ir 11 mm ilgio, viena jų pusė yra ženklinta raide „G“.

Gliclazide Actavis 60 mg modifikuoto atpalaidavimo tabletės yra baltos, ovalios, abipus išgaubtos, 7 mm pločio ir 15 mm ilgio, su vagelėmis abiejose pusėse. Viena vagelės pusė yra ženklinta raide „G“, kita  skaitmeniu „60“.

Pakuotės dydžiai

Lizdinių plokštelių pakuotė, kurioje yra 10, 14, 28, 30, 56, 60, 90, 120 arba 180 modifikuoto atpalaidavimo tablečių.

Tablečių talpyklė, kurioje yra 90, 120 arba 180 modifikuoto atpalaidavimo tablečių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Actavis Group PTC ehf.

Reykjavikurvegi 76-78

220 Hafjnarfjörður

Islandija

Gamintojas

Actavis ehf.

Reykjavikurvegur 78

IS-220 Hafnarfjörður

Islandija

arba

Balkanpharma-Dupnitsa AD

3 Samokovsko Shosse Str.

Dupnitza 2600

Bulgarija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

UAB „Actavis Baltics“

Senasis Ukmergės kelias 4

Užubalių k., Avižienių sen.,

LT-14130 Vilniaus r.

Tel.: +370 5 260 9615

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais

Danija Gliclazid Actavis

Bulgarija Normodiab MR 30 mg, Normodiab MR 60 mg

Kipras Azildor

Čekija Gliklazid Actavis 30 mg, Gliklazid Actavis 60 mg

Estija Gliclazide Actavis

Graikija Gliclazide Actavis

Vengrija Gliclazide Actavis 30 mg, 60 mg módosított hatóanyagleadású tabletta

Chorvatija Glyakt 30 mg/ 60 mg tablete s prilagođenim oslobađanjem

Islandija Gliclazide Actavis

Airija Vitile MR 30 mg Modified Release Tablets

Lietuva Gliclazide Actavis 30 mg (60 mg) modifikuoto atpalaidavimo tabletės

Latvija Gliclazide Actavis 30 mg (60 mg) ilgstošās darbības tabletes

Malta Azildor

Lenkija Gliclazide Actavis

Rumunija Gliclazida Actavis 30 mg comprimate cu eliberare modificata

Gliclazida Actavis 60mg comprimate cu eliberare modificata

Slovėnija Gliavis 30 mg, 60 mg tablet s prirejenim sproščenjem

Jungtinė karalystė BILXONA 30mg & 60mg Prolonged-release Tablets

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-08-03.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/"Gliclazide Actavis 60mg modifikuoto atpalaidavimo tabletės N60" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.11 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Mindaugo g. 11, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 2val. 23min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.184, Eišiškės
Z Gamybinės vaistinės veiklai
Gegužės a. 21, Eišiškės
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 17:00 VI 08:00 - 12:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.41 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Parko g. 23, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: VI 08:00 - 21:00 I - VII 08:00 - 22:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 0val. 23min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.2 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Didlaukio g. 1, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VI 08:00 - 22:00 VII 09:00 - 21:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 1val. 23min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.5 Alytus
Visuomenės vaistinė
Naujoji g. 90, Alytus
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 22:00 VI, VII 08:00 - 21:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 0val. 23min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.196, Klaipėda
Visuomenės vaistinė
Taikos pr. 61, Klaipėda
(8 800) 50 005
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.233, Švenčionys
Visuomenės vaistinė
Vilniaus g. 37, Švenčionys
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 17:00 VII 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.140, Vilnius
Visuomenės vaistinė
Pylimo g. 53/Sodų g. 2, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 07:30 - 20:00 VI 07:30 - 16:00 VII 08:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.248, Kaunas
Visuomenės vaistinė
Panerių g. 322, Kaunas
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI, VII 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.340, Vilnius

Pergalės g. 42, Vilnius
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena