E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Humulin R 100IU/ml 3ml injekcinis tirpalas N5

Virškinimo sistemą ir metabolizmą veikiantys vaistai >  Vaistai diabetui gydyti
Pavadinimas: Humulin R 100IU/ml 3ml injekcinis tirpalas N5
Veikliosios medžiagos: Insulin (human) - 300TV
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Eli Lilly
ATC kodas A10AB01
Vidutinė kaina: 22,01 Eur (76 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Humulin R sudėtyje yra veikliosios medžiagos  žmogaus insulino, kuriuo gydomas cukrinis diabetas. Cukriniu diabetu susergama tada, kai kasa gamina nepakankamai insulino gliukozės (cukraus) kiekiui kraujyje reguliuoti. Humulin R vartojamas ilgalaikiam gliukozės kiekio reguliavimui. Humulin R yra greitai veikiančio insulino preparatas.

Jūsų gydytojas Jums gali nurodyti vartoti Humulin R, kaip ir ilgiau veikiančio insulino. Kiekvienos rūšies insulinas tiekiamas su atskiru pakuotės lapeliu, kad Jums apie jį papasakotų. Savo insulino nekeiskite, nebent tik gydytojo nurodymu. Insuliną pakeitę, būkite labai atsargūs. Kiekvienos rūšies insulino pakuotė ir užtaisas ženklinti skirtinga spalva ir simboliu, todėl Jūs juos lengvai galite atskirti.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Humulin R vartoti negalima:

- jeigu manote, kad prasideda hipoglikemija (mažas cukraus kiekis kraujyje). Kaip kovoti su lengva hipoglikemija, šiame lapelyje paaiškinta toliau (žr. 4 skyriaus poskyrį A);

- jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) žmogaus insulinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju vaistininku arba slaugytoju, prieš pradėdami vartoti Humulin R

 Jeigu vartojamas insulinas cukraus kiekį kraujyje reguliuoja gerai, cukraus kiekiui kraujyje sumažėjus per daug, įspėjamųjų simptomų galite nejusti. Įspėjamieji simptomai šiame lapelyje išvardyti toliau. Turite kruopščiai apgalvoti, kada valgyti bei kaip dažnai ir kiek mankštintis. Be to, turite atidžiai stebėti cukraus kiekį savo kraujyje, dažnai jame matuodami gliukozės koncentraciją.

Keli pacientai, kuriems hipoglikemija (mažas cukraus kiekis kraujyje) pasireiškė po to, kai jie vietoj gyvulinio insulino pradėjo vartoti žmogaus insulino, pranešė, kad ankstyvieji įspėjamieji simptomai buvo mažiau aiškūs arba kitokie. Jei Jums dažnai pasireiškia hipoglikemija arba sunkiai atpažįstate jos simptomus, pasikalbėkite apie tai su savo gydytoju.

 Jeigu į bet kurį iš žemiau pateiktų klausimų Jūsų atsakymas yra TAIP, pasakykite savo

cukrinio diabeto slaugos specialistui, gydytojui arba vaistininkui.

- Ar sirgote neseniai?

- Ar turite inkstų ar kepenų veiklos sutrikimų?

- Ar mankštinatės daugiau negu paprastai?

Insulino kiekis, kurio Jums reikia, gali kisti, jeigu geriate alkoholio.

Jeigu planuojate vykti į užsienį, turite apie tai pasakyti savo cukrinio diabeto slaugos specialistui, gydytojui arba vaistininkui. Laiko skirtumas tarp šalių gali reikšti, kad Jums leistis vaisto ir valgyti reikės kitokiu laiku negu namuose.

Kai kuriems pioglitazonu ir insulinu gydomiems pacientams, kuriuos vargina ilgalaikis 2 tipo cukrinis diabetas ir širdies liga arba anksčiau patirtas smegenų insultas, pasireiškė širdies nepakankamumas. Jeigu Jums atsirado širdies nepakankamumo požymių, tokių kaip neįprastas dusulys, greitas kūno svorio didėjimas arba lokalizuotas patinimas (edema), kuo greičiau pasakykite savo gydytojui.

Kiti vaistai ir Humulin R

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Jūsų vartojamo insulino poreikis gali kisti, jeigu vartojate kurio nors iš šių vaistų:

- steroidų;

- pakeičiamųjų skydliaukės hormonų preparatų;

- geriamųjų gliukozės kiekį kraujyje mažinančių preparatų (vaistų nuo cukrinio diabeto);

- acetilsalicilo rūgšties (aspirino);

- augimo hormono;

- oktreotido, lanreotido (vartojami akromegalijos – reto hormoninio sutrikimo, kai hipofizės liauka gamina per daug augimo hormono ir kuris paprastai pasireiškia vidutiniame amžiuje – gydymui) gali arba padidinti, arba sumažinti cukraus kiekį kraujyje;

- beta-2 receptorių stimuliatorių (pvz., ritodrino, salbutamolio ar terbutalino) (vartojami astmai gydyti) Jūsų cukraus kiekis kraujyje gali padidėti;

- beta adrenoblokatorių (vartojami aukštam kraujospūdžiui gydyti) gali susilpninti ar slopinti pirmuosius įspėjamuosius hipoglikemijos požymius, kurie padeda atpažinti sumažėjusį cukraus kiekį kraujyje;

- tiazidų (vartojami aukštam kraujospūdžiui gydyti ar esant skysčių užsilaikymui); arba kai kurių antidepresantų (monoaminooksidazės inhibitorių) (vartojami depresijai gydyti);

- danazolo (vaistas, veikiantis ovuliaciją);

- kai kurių angiotenziną konvertuojančio fermento (AKF) inhibitorių (pvz., kaptoprilio, enalaprilio) arba angiotenzino II receptorių blokatorių (vartojami esant tam tikriems širdies susirgimams ar esant aukštam kraujospūdžiui).

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku..

Insulino kiekis, kurio Jums reikia, paprastai pirmųjų trijų nėštumo mėnesių laikotarpiu sumažėja, o likusių šešių padidėja. Jeigu krūtimi maitinate kūdikį, Jums gali reikėti keisti insulino vartojimą arba dietą.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Pasireiškus hipoglikemijai (mažas cukraus kiekis kraujyje), gali sumažėti Jūsų gebėjimas sukaupti dėmesį ir reaguoti. Prašom apie tai prisiminti bet kokios situacijos, kurios metu Jūs galite kelti sau ar kitiems asmenims riziką (pvz., vairuojant automobilį ar valdant mechanizmus), atveju. Turite klausti savo cukrinio diabeto specialisto arba gydytojo, ar Jums patariama vairuoti, jeigu:

 dažnai kartojasi hipoglikemijos epizodai;

 įspėjamieji hipoglikemijos simptomai būna silpnesni arba jų nebūna.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

3 ml užtaisai skirti tik 3 ml švirkštikliams. 1,5 ml švirkštikliams jie netinka.

Įsigydami vaistinėje, visada patikrinkite pakuotės ir užtaiso etiketėje insulino pavadinimą ir rūšį. Būkite tikri, kad įsigijote tą Humulin, kurį Jūsų gydytojas liepė vartoti.

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į savo gydytoją. Siekiant išvengti galimo užkrėtimo užkrečiamosiomis ligomis, kiekvieną užtaisą galima naudoti tik Jums, net jei prietaiso adata yra pakeista.

Dozavimas

Jūsų gydytojas nurodė, kokį insuliną vartoti bei kiek ir kaip dažnai jo leisti. Jo instrukcijos tinka tik Jums. Tiksliai laikykitės gydytojo nurodymų ir reguliariai lankykitės cukrinio diabeto klinikoje.

Jei pakeitėte vartojamo insulino rūšį (pvz., gyvūninį insuliną žmogaus insulinu), Jums gali reikėti didesnės arba mažesnės dozės negu anksčiau. Dozę galima pakeisti iš karto prieš pat pirmą injekciją arba laipsniškai per kelias savaites ar mėnesius.

Humulin R leiskite po oda. Į raumenis jo galite leisti tik gydytojo nurodymu.

Humulin R paruošimas

Humulin R yra ištirpintas vandenyje, todėl jo maišyti nereikia. Tačiau jo Jūs galite vartoti tik tada, kai atrodo kaip vanduo. Jis turi būti skaidrus, bespalvis ir be kietų dalelių. Patikrinkite prieš kiekvieną injekciją.

Švirkštiklio parengimas

Nusiplaukite rankas. Dezinfekuokite užtaiso guminę membraną.

Humulin R užtaisus turite naudoti tik su tinkamais švirkštikliais, ženklintais „CE“. Būkite tikri, kad švirkštiklio pakuotės lapelyje minimi Humulin R ar Lilly užtaisai. 3 ml užtaisai tinka tik 3 ml švirkštikliais.

Laikykitės švirkštiklio naudojimo instrukcijos. Įdėkite užtaisą į švirkštiklį.

Nustatykite 1 ar 2 vienetų dozę. Laikydami švirkštiklį adata į viršų, patapšnokite jos šoną, kad visi burbuliukai iškiltų į viršų. Vis dar laikydami švirkštiklį adata į viršų, spauskite injekcijos mygtuką, kol iš adatos galo ištekės lašas Humulin R. Mažų oro burbuliukų švirkštiklyje dar gali likti, bet jie nekenkia, tačiau jeigu oro burbuliukai yra per dideli, Jūsų dozė gali būti mažiau tiksli.

Humulin R leidimas

Prieš leisdami nuvalykite odą taip, kaip Jums nurodė.

Leiskite po oda taip, kaip Jums sakė. Tiesiai į veną leisti draudžiama. Suleidę vaistą adatos neištraukite dar penkias sekundes, kad užtikrintumėte, jog suleidote visą dozę. Ploto, į kurį švirkštėte, netrinkite. Būkite tikri, kad suleidote bent 1 cm toliau nuo prieš tai buvusios injekcijos vietos ir kad injekcijos vietą keičiate taip, kaip Jus mokė.

Pačiam į veną Humulin R leistis draudžiama. Leiskitės Humulin R taip, kaip liepė Jūsų cukrinio diabeto slaugytojas ar gydytojas. Į veną Humulin R gali leisti tik gydytojas. Tai jis darys tik susidėjus specialioms aplinkybėms, pvz., operacijos metu arba tuo atveju, jeigu Jūs sergate ir gliukozės kiekis Jūsų kraujyje yra per didelis.

Po injekcijos

Vaisto suleidę, užmaukite išorinį adatos dangtelį ir nusukite ją nuo švirkštiklio. Tai padės išsaugoti insuliną sterilų ir neleis jam ištekėti. Be to, tai stabdys oro patekimą į švirkštiklį ir adatos užkimšimą. Savo adatų ir švirkštiklio kitiems asmenims neduokite. Užmaukite švirkštiklio dangtelį.

Kitos injekcijos

Užtaisą palikite švirkštiklyje. Prieš kiekvieną injekciją nustatykite 1 ar 2 vienetus ir, laikydami švirkštiklį adata į viršų, spauskite injekcijos mygtuką, kol iš adatos galo ištekės lašas Humulin R. Kiek Humulin R liko, galite pamatyti, žiūrėdami į skalę, esančią ant užtaiso šono. Atstumas tarp dviejų skalės padalų yra maždaug 20 vienetų. Jei vaisto Jūsų vartojamai dozei nepakanka, keiskite užtaisą.

Jokios kitos rūšies insulino Humulin R užtaise maišyti negalima. Ištuštėjusio užtaiso kartotinai nenaudokite.

Ką daryti pavartojus per didelę Humulin R dozę

Jeigu pavartosite daugiau Humulin R negu reikia, cukraus kiekis Jūsų kraujyje gali tapti mažas. Tikrinkite cukraus kiekį savo kraujyje (žr. 4 skyriaus poskyrį A).

Pamiršus pavartoti Humulin R

Jeigu vartosite mažiau Humulin R negu reikia, cukraus kiekis Jūsų kraujyje gali padidėti. Tikrinkite cukraus kiekį savo kraujyje. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Humulin R

Jeigu Humulin R vartoti nustosite, cukraus kiekis Jūsų kraujyje gali tapti per didelis. Be gydytojo nurodymo savo insulino nekeiskite.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Žmogaus insulinas gali sukelti hipoglikemiją (mažas cukraus kiekis kraujyje). Daugiau informacijos apie hipoglikemiją pateikta toliau esančiame poskyryje „Dažni su cukriniu diabetu susiję sutrikimai“.

Sisteminė alergija pasireiškia labai retai (mažiau negu 1 iš 10 000 asmenų). Jos simptomai yra:

 kraujospūdžio kritimas;  viso kūno išbėrimas;

 kvėpavimo pasunkėjimas;  švokštimas;

 dažnas širdies plakimas;  prakaitavimas.

Jeigu manote, kad Jums Humulin R tokios rūšies alergiją sukėlė, tuoj pat kreipkitės į savo gydytoją.

Lokali alergija pasireiškia dažnai (mažiau negu 1 iš 10 asmenų). Kai kuriems žmonėms gali parausti, patinti ar niežėti insulino injekcijos vieta. Paprastai šie simptomai išnyksta savaime per kelias dienas ar savaites. Jeigu tokia reakcija Jums pasireiškė, pasakykite savo gydytojui.

Lipodistrofija (odos sustorėjimas arba duobėtumas) pasireiškia nedažnai (mažiau negu 1 iš 100 asmenų). Jeigu pastebėsite injekcijos vietos odos sustorėjimą arba duobėtumą, pakeiskite injekcijos vietą ir informuokite gydytoją.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Buvo pranešimų apie edemą (pvz., rankų, kulkšnių paburkimą, skysčių susilaikymą), ypatingai gydymo insulinu pradžioje, ar keičiant gydymą, norint pagerinti jūsų gliukozės kiekio kraujyje kontrolę.

Dažni su cukriniu diabetu susiję sutrikimai

A. Hipoglikemija

Hipoglikemija (mažas gliukozės kiekis kraujyje) reiškia, kad cukraus kiekis kraujyje yra nepakankamas. Ji gali pasireikšti, jeigu:

susileidote per daug Humulin R arba kitokio insulino;

nevalgėte, valgėte per vėlai arba pakeitėte dietą;

prieš pat valgį arba po jo per stipriai mankštinotės ar dirbote;

sergate infekcine ar kita liga (ypač jei viduriuojate ar vemiate);

pasikeitė Jūsų organizmo insulino poreikis;

yra inkstų ar kepenų sutrikimas, kuris sunkėja.

Cukraus kiekį kraujyje gali veikti alkoholis ir kai kurie vaistai.

Pirmųjų mažo cukraus kiekio kraujyje simptomų paprastai atsiranda greitai. Tai:

nuovargis;  dažnas širdies plakimas;

nervingumas ar drebulys;  pykinimas;

galvos skausmas;  šaltas prakaitas.

Tol, kol nebūsite tikri, kad įspėjamuosius simptomus galite atpažinti, venkite darbo, kurio metu dėl pasireiškusios hipoglikemijos Jums arba kitiems asmenims gali kilti pavojus, pvz., automobilio vairavimo.

Jeigu manote, kad hipoglikemija (mažas cukraus kiekis) prasideda, Humulin R nevartokite.

Jeigu cukraus kiekis kraujyje mažas, suvalgykite gliukozės tablečių, cukraus arba išgerkite cukrumi pasaldinto gėrimo. Po to suvalgykite vaisių, sausainių ar sumuštinį, kaip patarė Jūsų gydytojas, ir pailsėkite. Tai dažnai padės įveikti lengvą hipoglikemiją ar silpną insulino perdozavimą. Jeigu Jūsų būklė sunkėja, kvėpavimas tampa negilus ir išblykšta oda, tuoj pat kvieskite gydytoją. Gana sunki hipoglikemija gydoma gliukagonu. Po jo injekcijos suvalgykite gliukozės arba cukraus. Jeigu į glukagoną nereaguosite, Jums reikės vykti į ligoninę. Paprašykite gydytojo, kad papasakotų apie gliukagoną.

B. Hiperglikemija ir diabetinė ketoacidozė

Hiperglikemija (per didelis cukraus kiekis kraujyje) reiškia, kad insulino organizme nepakanka. Hiperglikemija gali atsirasti, jeigu:

nesusileidote savo Humulin R ar kitokio insulino;

susileidote mažiau insulino, negu gydytojo skirta;

valgote daug daugiau negu leidžia Jūsų dieta;

karščiuojate, sergate infekcine liga ar patyrėte emocinį stresą.

Hiperglikemija gali lemti ketoacidozę. Pirmųjų simptomų atsiranda pamažu, per kelias valandas ar dienas. Tai:

mieguistumas;  apetito nebuvimas;

veido paraudimas;  vaisių kvapas iškvėpimo metu;

troškulys;  pykinimas ar vėmimas.

Sunkios būklės simptomai yra sunkus kvėpavimas ir dažnas pulsas. Nedelsdami kreipkitės į gydytoją pagalbos.

Negydoma hipoglikemija (mažas cukraus kiekis kraujyje) ar hiperglikemija (per didelis cukraus kiekis kraujyje) gali būti labai pavojinga ir sukelti galvos skausmą, pykinimą, vėmimą, dehidraciją, sąmonės praradimą, komą ar net mirtį.

Trys paprastos priemonės išvengti hipoglikemijos ar hiperglikemijos

 visada turėkite atsarginį švirkštą ir atsarginį Humulin R buteliuką.

 Visada nešiokitės su savimi kažką, kas rodytų, kad sergate cukriniu diabetu.

 Visada su savimi nešiokitės cukraus.

C. Ligos

Jei sergate, ypač jei pykina ar vemiate, insulino poreikis gali pakisti. Net jei normaliai nevalgote, Jums vis tiek reikia insulino. Patikrinkite savo šlapimą ir kraują, laikykitės su liga susijusių elgsenos taisyklių ir pasikalbėkite su savo diabeto slaugos specialistu arba gydytoju.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui, vaistininkui arba slaugytojui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Nepradėtą vartoti Humulin R laikyti šaldytuve (2 C – 8 C). Negalima užšaldyti. Naudojamą švirkštikį ir užtaisą laikyti kambario temperatūroje (žemesnėje kaip 30 C) ne ilgiau kaip 28 paras. Šaldytuve naudojamą švirkštiklį ar užtaisą laikyti negalima. Padėti juos arti šilumos šaltinio ar saulėje taip pat negalima.

Ant kartoninės dėžutės ir užtaiso etiketėje po „Tinka iki“/“EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Pastebėjus, kad pakitusi Humulin R spalva arba jame yra kietų dalelių, šio vaisto vartoti negalima. Turite vartoti tik tokį Humulin R, kuris atrodo kaip vanduo. Patikrinkite tai prieš kiekvieną injekciją.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Humulin R sudėtis

Veiklioji medžiaga yra žmogaus insulinas. Žmogaus insulinas yra pagamintas laboratorijoje rekombinantinės DNR technologijos būdu. Jo struktūra yra tokia pati, kaip kasoje gaminamo natūralaus insulino. Taigi jis skiriasi nuo gyvulinio insulino.

Pagalbinės medžiagos yra metakrezolis, glicerolis ir injekcinis vanduo. Tinkamam rūgštingumui palaikyti gamybos proceso metu gali būti naudojama vandenilio chlorido rūgštis ir (arba) natrio hidroksidas.

Humulin R išvaizda ir kiekis pakuotėje

Humulin R (Tirpusis) 100 TV/ml injekcinis tirpalas yra sterilus, skaidrus, bespalvis vandeninis tirpalas, kurio kiekviename mililitre yra 100 vienetų (100 TV/ml) insulino. Kiekviename užtaise yra 300 vienetų (3 ml).

Pakuotės dydis: 5 užtaisai.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Eli Lilly Holdings Limited, Priestley Road, Basingstoke, Hampshire, RG24 9NL, Jungtinė Karalystė.

Gamintojai

Lilly France S.A.S., Rue du Colonel Lilly, 67640 Fegersheim, Prancūzija

Eli Lilly Italia S.p.A., Via A. Gramsci, 731-733, 50019 Sesto Fiorentino, Italija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą:

Eli Lilly Holdings Limited atstovybė LietuvojeGynėjų 1601109 VilniusTel. + 370 2649600

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Huminsulin „Lilly“ Normal 100 I.E./ml (Austrija)

Umuline Rapide 100 UI/ml (Prancūzija)

Humuline Regular (Belgija, Liuksemburgas)

Humuline Regular Lilly 100 (Nyderlandai)

Huminsulin Normal 100 (Vokietija)

Humulin Regular (Suomija, Švedija, Graikija, Portugalija)

Humulin S (Malta, Airija, Jungtinė Karalystė)

Humulin R (Bulgarija, Čekijos Respublika, Estija, Latvija, Lietuva, Vengrija, Italija, Lenkija, Rumunija, Slovakijos Respublika, Slovėnija)

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-10-04

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/."Humulin R 100IU/ml 3ml injekcinis tirpalas N5" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.317 Kelmė

Vytauto Didžiojo g. 84, Kelmė
(8 427) 51 648
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI 08:00 - 15:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 9val. 40min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.266, Vilnius

Ukmergės g. 223, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 17:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 10val. 40min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil.nr.28 Pabradė
Visuomenės vaistinė
Molėtų g. 4, Pabradė
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 16:00 VII 08:00 - 14:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 10val. 40min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.163 Vilnius

Juodasis kelias 35, Vilnius
(8 5) 23 82 561
Darbo laikas: I - V 08:00 - 18:00 VI 08:00 - 13:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 8val. 40min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.201 Jonava

Chemikų g. 37, Jonava
(8 349) 51 900
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.287 Palanga

Malūno g. 10, Palanga
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Tamro vaistinė Lietuva, UAB

9-ojo Forto g. 70, Kaunas
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Benu vaistinė, UAB fil. Nr.207 Vilnius

L.Asanavičiūtės g. 29, Vilnius
(8 5) 26 31 427
Darbo laikas: I - V 07:30 - 21:00 VI, VII 08:00 - 21:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 11val. 40min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Daugėlos V. vaistinė, IĮ
Z Vaistinės veiklai
S.Dariaus ir S.Girėno g. 58, Jurbarkas
(8 447) 52 802
Darbo laikas: I - V 09:00 - 18:00 VI 09:00 - 13:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 8val. 40min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.304 Palanga
Gamybinė visuomenės vaistinė
Vytauto g. 33, Palanga
(8 460) 53 657
Darbo laikas: I - V 09:00 - 20:00 VI 09:00 - 18:00 VII 09:00 - 16:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 10val. 40min.
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena