E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Ibuprofen Siromed 600mg plėvele dengtos tabletės N40

Kaulų ir raumenų sistemą veikiantys vaistai >  Priešuždegiminiai ir priešreumatiniai vaistai
Pavadinimas: Ibuprofen Siromed 600mg plėvele dengtos tabletės N40
Veikliosios medžiagos: Ibuprofen - 600mg
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: NVT
ATC kodas M01AE01
Vidutinė kaina: 4,04 Eur (13,95 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Ibuprofen Siromed 600 mg plėvele dengtos tabletės priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupei.

Šis vaistas skirtas:

skausmui ir uždegimui mažinti, esant reumatoidiniam sąnarių uždegimui ar stuburo sąnarių uždegimui (ankilozuojančiam spondilitui) sąnarių sutinimui, peties sąnario ankštumo sindromui, tepalinio maišelio uždegimui, sausgyslės uždegimui, sausgyslės makšties uždegimui, apatinės nugaros dalies skausmui, patempimams;

skausmingoms būklėms, tokioms kaip danties skausmas, pooperacinis skausmas, skausmingos menstruacijos, galvos skausmas, taip pat ir migreninis, gydyti.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Ibuprofen Siromed 600 mg vartoti negalima:

jeigu yra alergija ibuprofenui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

jeigu esate paskutiniame nėštumo trimestre;

jei turite padidėjusį polinkį kraujuoti;

jei sergate sunkiomis kepenų ir inkstų ligomis;

jeigu jums yra sunkus širdies nepakankamumas;

jei Jums yra skrandžio, dvylikapirštės žarnos opa arba jei anksčiau yra buvę skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opos, atsiradusios vartojant Ibuprofen Siromed ar panašius vaistus;

jei Jums yra buvusios alerginės reakcijos (pvz., sunkumas kvėpuojant, nosies užgulimas, bėrimas) pavartojus acetilsalicilo rūgšties ar kitų vaistų nuo uždegimo.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Ibuprofen Siromed.

Visada vartokite mažiausią galimą dozę trumpiausią gydymo laiką, kad būtų išvengta pašalinių reiškinių atsiradimo galimybės. Dažniausiai pašalinius poveikius sukelia vartojamos didesnės nei rekomenduojamos vaisto dozės. Tai taip pat reiškia, kad reikia vengti vartoti keletą NVNU tuo pačiu metu.

Pacientai, kuriems šiuo metu yra, ar yra buvę toliau išvardintos ligos ar simptomai, turi pasikonsultuoti su gydytoju prieš pradedant vartoti Ibuprofen Siromed: sisteminė raudonoji vilkligė (jungiamojo audinio liga), kepenų ar inkstų funkcijos sutrikimai, lengvo ar vidutinio laipsnio širdies nepakankamumas, astma, uždegiminės žarnyno ligos, prieš tai buvusi skrandžio opa ar padidėjusi kraujavimo rizika.

Kaip ir kiti vaistai nuo uždegimo, ibuprofenas gali maskuoti infekciją.

Šis vaistas priklauso vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupei, kuri turi įtakos moters vaisingumui. Šio poveikio nelieka nustojus vartoti vaistą.

Pacientai, ypač senyvi, kurie yra turėję virškinimo sistemos problemų, turėtų kreiptis į gydytoją jei pradėjus gydymą atsirastų virškinimo sistemos pažeidimo simptomų.

Labai retai buvo gauta pranešimų apie sunkias odos reakcijas vartojant NVNU. Nutraukite Ibuprofen Siromed vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, jei atsirado bėrimas ar gleivinių pažeidimas.

Pacientams, sergantiems sistemine raudonąja vilklige ir jungiamojo audinio ligomis, gali būti padidėjęs aseptinio meningito pavojus.

Nutraukite Ibuprofen Siromed vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, jei atsirado šie simptomai (angioedema):

veido, liežuvio ir gerklės sutinimas;

sunkumas ryjant;

dilgėlinė ar sunkumas kvėpuojant.

Tokie vaistai kaip ibuprofenas gali šiek tiek padidinti širdies priepuolio ar insulto riziką. Ši rizika didėja, kai vartojamos didelės vaisto dozės arba jo vartojama ilgą laiką. Nevartokite vaisto didesnėmis nei rekomenduojama dozėmis ir ne ilgiau nei reikia.

Pasikonsultuokite su gydytoju, jei turite širdies problemų, jei Jums yra buvęs infarktas ar Jums yra padidėjusi šių ligų rizika (pvz., jei Jūsų aukštas kraujospūdis, sergate diabetu, aukštas cholesterolio kiekis kraujyje ar rūkote).

Sergant vėjaraupiais reikėtų vengti vartoti šio vaisto.

Dėl Ibuprofen Siromed vartojimo gali sumažėti baltųjų kraujo kūnelių kiekis kraujyje ir sumažėti atsparumas infekcijoms. Jeigu pasireiškia infekcijos simptomai, tokie kaip karščiavimas ir rimtas bendros būklės pablogėjimas, arba jeigu pasireiškia karščiavimas su vietinės infekcijos požymiais, tokiais kaip gerklės, ryklės, burnos skausmas ar šlapinimosi sutrikimai, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Jums bus atliktas kraujo tyrimas, nustatyti galimą baltųjų kraujo kūnelių kiekio sumažėjimą kraujyje (agranulocitozė). Svarbu informuoti gydytoją apie vartojamą vaistinį preparatą.

Vaikams ir paaugliams

Dėl per didelio veikliosios medžiagos kiekio šis vaistass gydyti vaikams ir paaugliams netinka.

Kiti vaistai ir Ibuprofen Siromed

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Negalima vartoti skirtingų skausmą malšinančių vaistų vienu metu, nebent taip paskyrė gydytojas.

Ibuprofen Siromed gali veikti arba jo poveikiui gali daryti įtaką kai kurie vaistai, įskaitant vartojamus šių ligų gydymui:

navikų ir imuninės sistemos ligų (metotreksatas);

maniakinės depresijos (litis);

nereguliaraus širdies ritmo (digoksinas);

skausmo (acetilsalicilo rūgštis);

krešėjimo sutrikimų (pvz., dikumarolį, varfariną, tiklopidiną);

depresijos (vaistai, vadinami SSRI);

aukšto kraujo spaudimo (pvz., beta adrenoreceptorių blokatorius, diuretikus, AKF inhibitorius, angiotenzino II inhibitorius);

uždegimo (kortikosteroidai);

grybelinių infekcijų (antigrybelinius vaistus, ypač vorikonazolą ar flukonazolą);

cukrinio diabeto (sulfonilkarbamidai);

žmogaus imunodeficito viruso sukelto sutrikimo (ŽIV) (zidovudinas).

Dėl šių priežasčių, Jus gydantis gydytojas turi žinoti apie visus vaistus, kuriuos Jūs vartojate.

Ibuprofen Siromed vartojimas su maistu ir gėrimais

Ibuprofen Siromed galima vartoti su maistu ar gėrimais. Norint greitesnio vaisto poveikio, Ibuprofen Siromed galima vartoti ir nevalgius.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėščiosios neturėtų vartoti Ibuprofen Siromed paskutinių trijų nėštumo mėnesių metu. Moterys, planuojančios pastoti ar pastojusios, taip pat neturėtų vartoti Ibuprofen Siromed. Nėštumo metu Ibuprofen Siromed galima vartoti tik gydytojui paskyrus.

Ibuprofenas patenka į motinos pieną. Žindant, vartoti ibuprofeną nerekomenduojama. Jei žindymo laikotarpiu tektų dažniau vartoti Ibuprofen Siromed, pasikonsultuokite su gydytoju.

Ibuprofeno vartojimas gali turėti įtakos vaisingumui. Todėl šio vaisto vartojimas bandant pastoti ar atliekant nevaisingumo tyrimus yra nerekomenduojamas.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Ibuprofen Siromed kai kuriems žmonėms gali veikti reakcijos greitį. Tai reikia turėti omeny, jei atliekamas budrumo reikalaujantis darbas, pvz., vairuojama.

Tik Jūs galite nuspręsti, ar esate tinkamos būsenos ir galite vairuoti bei atlikti kitus, didelio dėmesio reikalaujančius darbus. Dėl vaisto veikimo ar pašalinio vaisto poveikio, kai kuriuos darbus atlikti gali būti nesaugu. Šie nepageidaujami reiškiniai išvardinti kituose šio lapelio skyriuose. Perskaitykite visą pakuotės lapelį. Pasitarkite su gydytoju, slaugytoja ar vaistininku, jei kyla klausimų.

Ibuprofen Siromed sudėtyje yra laktozės monohidrato.

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Šį vaistą visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiems (vyresniems nei 18 metų): Rekomenduojama dozė yra 1 tabletė (600 mg ibuprofeno) vartojama du ar tris kartus per parą. Jūsų gydytojas gali nuspręsti sumažinti arba padidinti šią dozę priklausomai nuo to, kokiai ligai gydyti skiriamas vaistas. Nevartokite daugiau nei 4 tablečių (2400 mg ibuprofeno) per 24 valandas.

Vaikai ir paaugliai:

Dėl per didelio veikliosios medžiagos kiekio Ibuprofen Siromed negalima vartoti jaunesniems nei 18 metų vaikams ir paaugliams.

Siekiant išvengti praeinančio deginimo pojūčio burnoje ar gerklėje, tabletę reikia nuryti, užgeriant bent jau puse stiklinės vandens.

Jeigu Jūs sergate sunkia kepenų ar inkstų liga, arba esate senyvo amžiaus, gydytojas Jums paskirs mažiausią veiksmingą vaisto dozę.

Ką daryti pavartojus per didelę Ibuprofen Siromed dozę?

Jei išgėrėte didesnę nei Jums paskirta Ibuprofen Siromed dozę ar vaikas netyčia išgėrė vaisto, kreipkitės į gydytoją, ligoninę, ar Skubios pagalbos centrą (tel.: 112), kur įvertins galimą riziką ir patars, kaip toliau elgtis.

Perdozavimo simptomai gali pasireikšti pykinimu, skrandžio skausmu, vėmimu (gali būti su kraujo priemaiša), galvos skausmu, spengimu ausyse, sutrikimu ir nistagmu. Vartojant dideles dozes galimas sąmonės praradimas, traukuliai ( dažniausiai vaikams), silpnumas ir svaigimas, kraujas šlapime, šalčio pojūtis kūne, kvėpavimo sutrikimai.

Pamiršus pavartoti Ibuprofen Siromed

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Nutraukite Ibuprofen Siromed vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, jei atsirado šie simptomai (angioedema): veido, liežuvio ir gerklės sutinimas; sunkumas ryjant; dilgėlinė ar sunkumas kvėpuojant.

Dažnas (gali pasireikšti mažau kaip 1 iš 100 pacientų): Galvos skausmas, galvos svaigimas. Virškinimo trakto sutrikimai (virškinimo sutrikimas, viduriavimas, pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas, pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas, juodos išmatos, kraujavimas iš skrandžio ir žarnyno, vėmimas krauju). Bėrimas. Nuovargis.

Nedažnas (gali pasireikšti mažau kaip 1 iš 1000 pacientų): sloga, nemiga, nerimas, regėjimo pakitimai, klausos sutrikimai. Bronchų spazmas, astma. Burnos gleivinės išopėjimas. Skrandžio opa, skrandžio opos prakiurimas, skrandžio gleivinės uždegimas. Hepatitas. Gelta. Sutrikusi kepenų funkcija. Niežulys, nedidelės odos ir gleivinių kraujosruvos, jautrumas šviesai. Sutrikusi inkstų funkcija. Kraujo sudėties pakitimai, įskaitant agranulocitozę. Mieguistumas. Dilgčiojimo pojūtis.

Retas (gali pasireikšti mažau kaip 1 iš 10000 pacientų): nebakterinis meningitas, alerginės reakcijos, depresija, sutrikimas, sutrikusi rega, tinitas (spengimas ausyse), kepenų pažeidimas ir skysčių susilaikymas organizme.

Labai retas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 10000 pacientų): kasos uždegimas, kepenų funkcijos nepakankamumas, odos ir gleivinių pakitimai (kartais sunkūs), tokie kaip epidermio nekrolizė ir (ar) daugiaformė eritema.

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis): kolitas ir Krono liga.

Atkreipkite dėmesį, kad Ibuprofen Siromed gali prailginti kraujavimo laiką.

Buvo pranešimų apie aukštą kraujospūdį ir širdies veiklos sutrikimą, taip pat apie storojo žarnyno opų ir Krono ligos (žarnyno liga) pablogėjimą vartojant nesteroidinius vaistus nuo uždegimo (NVNU).

Galima sunki odos infekcija sergant vėjaraupiais.

Tokie vaistai kaip Ibuprofen Siromed gali nežymiai padidinti infarkto ar insulto riziką.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje http://www.vvkt.lt esančią formą, ir pateikti ją vienu iš šių būdų: raštu adresu (Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos), Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius; nemokamu fakso numeriu (8 800) 20 131; telefonu (8 6) 143 35 34; el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30° C temperatūroje.

Ant dėžutės po „Tinka iki” ir lizdinės plokštelės po „EXP” nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Ibuprofen Siromed sudėtis

Veiklioji medžiaga yra ibuprofenas. Kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 600 mg ibuprofeno.

Pagalbinės medžiagos. Tabletės branduolys: hipromeliozė, kroskarmeliozės natrio druska, laktozė monohidratas, mikrokristalinė celiuliozė, pregelifikuotas krakmolas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas. Tabletės plėvelė: hipromeliozė, titano dioksidas (E171), talkas, propilenglikolis.

Ibuprofen Siromed išvaizda ir kiekis pakuotėje

Plėvele dengtos tabletės yra baltos, pailgos, abipusiai išgaubtos.

Kartono dėžutėje yra 40 plėvele dengtų tablečių lizdinėse plokštelėse.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

UAB „NVT“

Sodų g. 1, Linksmakalnio k.

Kauno raj., 53290

Lietuva

Gamintojas

FROSST IBERICA, S.A.

Vía Complutense, 140, Alcalá de Henares

28805 Madrid

Ispanija

arba

FARMALIDER, S.A

C/Aragoneses, Alcobendas 2

28108 Madrid

Ispanija

arba

TOLL MANUFACTURING SERVICES, S.L.

C/ Aragoneses, 2, Madrid

28108 Madrid

Ispanija

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2019-04-30.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/"Ibuprofen Siromed 600mg plėvele dengtos tabletės N40" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.78, Telšiai
Visuomenės vaistinė
S.Daukanto g. 1A, Telšiai
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.282 Raseiniai

Vilniaus g. 93, Raseiniai
(8 800) 50 005
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.212, Radviliškis
Visuomenės vaistinė
Gedimino g. 42a, Radviliškis
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI 08:00 - 18:00 VII 09:00 - 18:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.168, Marijampolė
Visuomenės vaistinė
Bažnyčios g. 38, Marijampolė
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 21:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.55, Druskininkai
Visuomenės vaistinė
Veisiejų g. 31, Druskininkai
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 17:00 VII 09:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.95, Kėdainiai

J.Basanavičiaus g. 53, Kėdainiai
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI 08:00 - 18:00 VII 08:00 - 17:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.83, Vilkaviškis
Visuomenės vaistinė
J.Basanavičiaus a. 1, Vilkaviškis
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 22:00 VI, VII 08:00 - 20:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.5 Alytus
Visuomenės vaistinė
Naujoji g. 90, Alytus
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 22:00 VI, VII 08:00 - 21:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.215, Marijampolė
Visuomenės vaistinė
V.Kudirkos g. 3, Marijampolė
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.69, Elektrėnai
Visuomenės vaistinė
Rungos g. 4, Elektrėnai
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 20:00 VII 09:00 - 19:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena