E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Imatinib PI SanoSwiss 100mg plėvele dengtos tabletės N120

Antinavikiniai vaistai ir imunomoduliatoriai >  Antinavikiniai vaistai
Pavadinimas: Imatinib PI SanoSwiss 100mg plėvele dengtos tabletės N120
Veikliosios medžiagos: Imatinib - 100mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: SanoSwiss
ATC kodas L01XE01
Vidutinė kaina:
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Imatinib SanoSwiss yra vaistas, kurio sudėtyje yra veikliosios medžiagos imatinibo. Šis vaistas veikia slopindamas nenormalių ląstelių augimą, sergant toliau išvardytomis ligomis. Jos apima ir kai kurių tipų vėžinius susirgimus.

Imatinib SanoSwiss vartojama gydyti suaugusiųjų ir vaikų:

Lėtinę mieloleukemiją (LML). Leukemija – tai baltųjų kraujo ląstelių vėžys. Paprastai šios baltosios ląstelės padeda organizmui kovoti su infekcija. Lėtinė mieloidinė leukemija yra tokia leukemijos forma, kai dažniausiai nenormalios ląstelės (vadinamos mieloidinėmis ląstelėmis) pradeda nekontroliuojamai augti.

Suaugusiems pacientams imatinibu gydomas tam tikra šios ligos stadija, vadinama „blastine krize“. Tačiau vaikams ir paaugliams galima vartoti gydant visas šios ligos stadijas.

Philadelphia chromosomai teigiamai ūminei limfoleukemijai (Ph teigiama ŪLL) gydyti. Leukemija – tai baltųjų kraujo kūnelių vėžys. Paprastai šios baltosios ląstelės padeda organizmui kovoti su infekcija. Ūminė limfoblastinė leukemija yra tokia leukemijos forma, kai tam tikros nenormalios ląstelės (vadinamos limfoblastais) pradeda nekontroliuojamai augti. Imatinib SanoSwiss slopina šių ląstelių augimą.

Imatinib SanoSwiss taip pat vartojama gydyti suaugusiųjų:

- Mielodisplazinėms ar mieloproliferacinėms ligoms (MDS/MPL) gydyti. Tai kraujo ligos, kurių metu kai kurios kraujo ląstelės pradeda daugintis nekontroliuojamos. Imatinib SanoSwiss slopina šių ląstelių augimą, sergant tam tikrais šių ligų potipiais.

- Hipereozinofilijos sindromui (HES) ir (arba) lėtinei eozinofilinei leukemijai (LEL) gydyti. Tai yra kraujo ligos, kurių metu kai kurios kraujo ląstelės (vadinamos eozinofilais) pradeda daugintis nekontroliuojamos. Imatinib SanoSwiss slopina šių ląstelių augimą, sergant tam tikrais šių ligų potipiais.

- Virškinimo trakto stromos naviką (VTSN). VTSN – tai skrandžio ir žarnyno vėžys. Jis atsiranda dėl nekontroliuojamo šių organų pagalbinio audinio ląstelių augimo.

- Iškiliajai dermatofibrosarkomai (angl. dermatofibrosarcoma protuberans - DFSP) gydyti. DFSP – tai po oda esančio audinio vėžys, kurio metu kai kurios ląstelės pradeda nekontroliuojamai augti. Imatinib SanoSwiss slopina šių ląstelių augimą.

Toliau pakuotės lapelyje apibūdinant minėtas ligas bus naudojamos nurodytos santrumpos.

Jei Jums kiltų kokių nors klausimų apie Imatinib SanoSwiss veikimą arba kodėl Jums jį paskyrė, klauskite gydytojo.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Imatinib SanoSwiss Jums paskirs tik gydytojas, turintis kraujo vėžio arba solidinių navikų gydymo vaistais patirties.

Tiksliai laikykitės visų gydytojo nurodymų, net jei jie skiriasi nuo bendrosios šiame lapelyje esančios informacijos.

Imatinib SanoSwiss vartoti negalima:

- jeigu yra alergija imatinibui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

Jei ši sąlyga Jums tinka, nevartokite Imatinib SanoSwiss ir apie tai pasakykite gydytojui.

Jeigu manote, kad galite būti alergiškas, bet nesate tikras, kreipkitės patarimo į gydytoją.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju, vaistininku ar slaugytoju prieš pradėdami vartoti Imatinib SanoSwiss:

- jeigu Jums yra ar kada nors yra buvę kepenų, inkstų ar širdies sutrikimų;

- jeigu dėl pašalintos skydliaukės vartojate vaisto levotiroksino;

jeigu Jums kada nors buvo diagnozuota hepatito B infekcija arba šiuo metu galite būti užsikrėtę šiuo virusu. Tai būtina, nes imatinibas gali vėl suaktyvinti hepatito B virusą, o kai kuriais atvejais tai gali būti mirtina. Prieš pradedant gydymą, gydytojas atidžiai patikrins, ar pacientas neturi šios infekcijos požymių.

Jei bet kuri šių sąlygų Jums tinka, prieš pradėdami vartoti Imatinib SanoSwiss, pasakykite gydytojui.

Imatinib SanoSwiss vartojimo metu galite tapti jautresnis saulės poveikiui. Svarbu apsaugoti atviras odos vietas nuo tiesioginių saulės spindulių ir naudoti preparatą nuo saulės nudegimo, kurio aukštas apsaugos faktorius (SPF). Šios atsargumo priemonės taip pat turi būti taikomos vaikams.

Imatinib SanoSwiss vartojimo metu nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu Jums labai greitai padidėjo kūno svoris. Dėl Imatinib SanoSwiss poveikio Jūsų kūne gali kauptis skysčių (pasireikšti sunkus skysčių susilaikymas).

Jums vartojant Imatinib SanoSwiss, gydytojas reguliariai tikrins, ar vaistas veikia. Jums taip pat reguliariai tirs kraują ir kūno svorį.

Vaikams ir paaugliams

Imatinib SanoSwiss taip pat gydomi vaikai, sergantys LML. Vartojimo patirties vaikams, jaunesniems kaip 2 metų ir sergantiems LML, nėra. Vartojimo patirties vaikams, sergantiems Ph teigiama ŪLL, yra nedaug, o vartojimo patirties vaikams, sergantiems MDS/MPL, DFSP, VTSN ir HES/LEL, yra labai nedaug.

Kai kurių vaikų ir paauglių, vartojančių Imatinib SanoSwiss, augimas gali būti lėtesnis nei įprasta. Todėl gydytojas tikrins augimą įprastų vizitų metu.

Kiti vaistai ir Imatinib SanoSwiss

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto (tokių kaip paracetamolio) ir taip pat augalinių (tokių kaip jonažolės preparatų), arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Kai kurie vaistai vartojami kartu gali sąveikauti su Imatinib SanoSwiss. Jie gali padidinti arba sumažinti Imatinib SanoSwiss poveikį, arba padidindami nepageidaujamų poveikių pasireiškimo dažnį, arba mažindami Imatinib SanoSwiss veiksmingumą. Imatinib SanoSwiss gali panašiai veikti kai kuriuos kitus vaistus.

Pasakykite gydytojui, jei vartojate vaistų, kurie apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju.

Imatinib SanoSwiss nerekomenduojama vartoti nėščiosioms, nebent neišvengiama, nes tai gali pakenkti Jūsų kūdikiui. Gydytojas supažindins Jus su galima Imatinib SanoSwiss vartojimo nėštumo laikotarpiu rizika.

Moterims, galinčioms pastoti, gydantis šiuo vaistu rekomenduojama taikyti efektyvias kontracepcijos priemones.

Vartodama Imatinib SanoSwiss, kūdikio nežindykite.

Pacientai Imatinib SanoSwiss vartojimo laikotarpiu dėl savo vaisingumo turi konsultuotis su gydytoju.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Vartodami šio vaisto galite jausti svaigulį arba mieguistumą arba Jums gali pasireikšti neryškus matymas. Jeigu taip atsitiktų, nevairuokite ir nevaldykite bet kokios rūšies mechanizmų, kol vėl nepasijusite gerai.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Jūsų gydytojas Jums paskyrė Imatinib SanoSwiss, kadangi sergate sunkia liga. Imatinib SanoSwiss gali Jums padėti kovojant su šia būkle.

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Nenustokite vartoti Imatinib SanoSwiss, nebent taip nurodytų Jūsų gydytojas. Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu negalite vartoti vaisto taip, kaip paskyrė gydytojas, arba jaučiate, kad šio vaisto Jums daugiau nereikia.

Kiek vartoti Imatinib SanoSwiss

Vartojimas suaugusiesiems

Gydytojas Jums tiksliai nurodys, kiek Imatinib SanoSwiss tablečių gerti.

Jei Jums LML blastinė krizė buvo gydyta:

Įprasta pradinė dozė yra 600 mg:

600 mg, vartojant po 6 tabletes kartą per parą.

Jei gydoma VTSN:

Pradinė dozė yra 400 mg, vartojant po 4 tabletes kartą per parą.

Jeigu sergate LML ar VTSN, gydytojas gali paskirti vartoti didesnę arba mažesnę dozę, atsižvelgdamas į Jūsų atsaką į gydymą.

Jeigu vartojate 800 mg paros dozę (8 tabletes), reikia gerti 4 tabletes ryte ir 4 tabletes vakare.

Jeigu gydoma Ph teigiama ŪLL:

Pradinė dozė yra 600 mg, vartojant po 6 tabletes kartą per parą.

Jeigu gydoma MDS/MPL:

Pradinė dozė yra 400 mg, vartojant po 4 tabletes kartą per parą

Jeigu gydoma HES/LEL:

Pradinė dozė yra 100 mg, vartojant po vieną 100 mg tabletę kartą per parą. Priklausomai nuo Jūsų atsako į gydymą, Jūsų gydytojas gali nuspręsti padidinti dozę iki 400 mg, vartojant po 4 tabletes kartą per parą.

Jeigu gydoma DFSP:

Dozė yra 800 mg per parą (8 tabletės), vartojant po 4 tabletes ryte ir 4 tabletes vakare.

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Gydytojas nurodys, kiek Imatinib SanoSwiss plėvele dengtų tablečių reikia duoti gerti vaikui. Imatinib SanoSwiss dozė priklausys nuo vaiko būklės, kūno masės ir ūgio. Bendroji vaikų, sergančių LML paros dozė neturi būti didesnė kaip 800 mg ir 600 mg, sergančių Ph+ ŪLL. Vaistą galima vartoti vieną kartą per parą arba paros dozę padalyti į dvi dalis (pusę dozės vartoti ryte ir kitą pusę – vakare).

Kada ir kaip vartoti Imatinib SanoSwiss

Imatinib SanoSwiss vartokite valgio metu. Tai padės išvengti skrandžio sutrikimų Imatinib SanoSwiss vartojimo metu.

Nurykite visą tabletę užgerdami didele stikline vandens.

Jeigu negalite nuryti tabletės, ištirpinkite ją stiklinėje negazuoto vandens ar obuolių sulčių.

• Kiekvienai 100 mg tabletei vartokite maždaug 50 ml vandens ar sulčių.

• Pamaišykite šaukštu, kol tabletė visiškai ištirps.

• Kai tabletė ištirps, nedelsdami išgerkite visą stiklinės turinį. Ištirpusios tabletės liekanų gali likti stiklinėje.

Kaip ilgai vartoti Imatinib SanoSwiss

Imatinib SanoSwiss vartokite kasdien, tiek laiko, kiek nurodė Jūsų gydytojas.

Ką daryti pavartojus per didelę Imatinib SanoSwiss dozę?

Jei atsitiktinai išgėrėte per daug tablečių, iš karto kreipkitės į gydytoją. Jums gali prireikti medicininės pagalbos. Pasiimkite su savimi vaisto pakuotę.

Pamiršus pavartoti Imatinib SanoSwiss

Pamiršus pavartoti vaisto dozę, ją išgerkite kai tik prisiminėte. Tačiau jei jau beveik laikas gerti kitą dozę, praleistos dozės nevartokite.

Vėliau tęskite vaisto vartojimą įprastu režimu.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Paprastai jis būna nesunkus ar vidutinio sunkumo.

Kai kurie šalutiniai poveikiai gali būti sunkūs. Nedelsiant pasakykite gydytojui, jeigu Jums pasireikštų kuris nors iš toliau išvardytų poveikių:

Labai dažni (gali pasireikšti daugiau kaip 1 žmogui iš 10) ir dažni (gali pasireikšti rečiau kaip 1 žmogui iš 10):

Greitai padidėjęs kūno svoris. Vartojant Imatinib SanoSwiss organizme gali pradėti kauptis skystis (t.y. pasireikšti sunkus skysčių susilaikymas).

Infekcijos požymiai – pavyzdžiui, karščiavimas, stiprus šaltkrėtis, gerklės skausmas ar burnos išopėjimas. Imatinib SanoSwiss gali sumažinti baltųjų kraujo kūnelių skaičių, todėl galite greičiau užsikrėsti infekcinėmis ligomis.

Netikėtas kraujavimas ar kraujosruvų (mėlynių) susidarymas (be jokio sužalojimo).

Nedažni (gali pasireikšti rečiau kaip 1 žmogui iš 100) ir reti (gali pasireikšti rečiau kaip 1 žmogui iš 1000):

Skausmas krūtinėje, nereguliarus širdies ritmas (širdies sutrikimų požymiai).

Kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas arba skausmingas kvėpavimas (plaučių sutrikimų požymiai).

Apsvaigimas, svaigulys ar alpimas (žemo kraujospūdžio požymiai).

Šleikštulys (pykinimas), taip pat apetito trūkumas, tamsios spalvos šlapimas, pageltusi oda ar akių baltymai (kepenų sutrikimų požymiai).

Bėrimas, odos paraudimas, taip pat pūslių atsiradimas ant lūpų, akių, odos ar burnos gleivinės, odos pleiskanojimas, karščiavimas, pakilę raudoni arba purpuriniai odos lopai, niežulys, deginimo pojūtis, pūslinis bėrimas (odos sutrikimų požymiai).

Stiprus pilvo skausmas, vėmimas, tuštinimasis ar šlapinimasis su kraujo priemaiša, juodos spalvos išmatos (virškinimo trakto sutrikimų požymiai).

Labai sumažėjęs šlapimo kiekis, troškulys (inkstų sutrikimų požymiai).

Šleikštulys (pykinimas) kartu su viduriavimu ir vėmimu, pilvo skausmas arba karščiavimas (žarnų sutrikimų požymiai).

Stiprus galvos skausmas, silpnumas arba galūnių ar veido paralyžius, pasunkėjusi kalba, staigus sąmonės praradimas (nervų sistemos sutrikimų, pavyzdžiui, kraujavimo kaukolės ertmėje ar galvos smegenų patinimo, požymiai).

Išblyškusi oda, nuovargis ir dusulys, tamsus šlapimas (sumažėjusio raudonųjų kraujo ląstelių skaičiaus požymiai).

Akies skausmas ar pablogėjusi rega, kraujavimas į akies vidų.

Skausmas klubo sąnariuose ar pasunkėjęs vaikščiojimas.

Kojų ir rankų pirštų nutirpimas ar šalimas (Reino [Raynaud] sindromo požymiai).

Staigus odos patinimas ir paraudimas (odos infekcijos, vadinamos celiulitu, požymiai).

Sutrikusi klausa.

Raumenų silpnumas ir spazmai kartu su sutrikusiu širdies ritmu (požymiai, rodantys, kad pakito kalio kiekis Jūsų kraujyje).

Kraujosruvos (mėlynės).

Skrandžio skausmas kartu su šleikštuliu (pykinimu).

Raumenų spazmai ir kartu pasireiškiantis karščiavimas, raudonai rudos spalvos šlapimas, raumenų skausmas ar silpnumas (raumenų sutrikimų požymiai).

Dubens srities skausmas, kartais kartu su pykinimu ir vėmimu, kartu su netikėtu kraujavimu iš makšties, svaiguliu ar alpimu dėl sumažėjusio kraujospūdžio (kiaušidžių ar gimdos sutrikimų požymiai).

Pykinimas, oro trūkumas, nereguliarus širdies ritmas, drumstas šlapimas, nuovargis ir (arba) sąnarių diskomfortas susijęs su anomaliais laboratorinių tyrimų rezultatais (pvz., didelis kalio, šlapimo rūgšties ir kalcio kiekis, ir mažas fosforo kiekis kraujyje).

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):

Plačiai išplitęs stiprus odos bėrimas kartu su pykinimu, karščiavimu, kai kurių baltųjų kraujo kūnelių skaičiaus padidėjimu arba odos ar akių pageltimu (geltos požymiai), lydymas dusulio, krūtinės skausmo/diskomforto, labai sumažėjusio šlapimo išsiskyrimo bei troškulio ir t.t. (alerginės reakcijos požymiai susiję su gydymu).

Lėtinis inkstų nepakankamumas.

Hepatito B infekcijos atsinaujinimas (reaktyvacija), jeigu praeityje Jums buvo diagnozuotas hepatitas B (kepenų infekcija).

Jeigu Jums pasireikštų bet kuris iš anksčiau nurodytų poveikių, nedelsiant pasakykite gydytojui.

Taip pat gali pasireikšti kiti šalutiniai poveikiai.

Labai dažni (gali pasireikšti daugiau kaip 1 žmogui iš 10):

Galvos skausmas ar nuovargis.

Šleikštulys (pykinimas), vėmimas, viduriavimas ar nevirškinimas.

Bėrimas.

Mėšlungis arba sąnarių, raumenų ir kaulų skausmas Imatinib SanoSwiss vartojimo metu arba nutraukus jo vartojimą.

Tinimas, pavyzdžiui, patinusios kulkšnys ar paburkę akių vokai.

Padidėjęs kūno svoris.

Jei bet kuris iš šių reiškinių tampa sunkiu, pasakykite gydytojui.

Dažni (gali pasireikšti rečiau kaip 1 žmogui iš 100):

Anoreksija, sumažėjęs kūno svoris, sutrikęs skonio jutimas.

Svaigulys arba silpnumas.

Sunkumas užmigti (nemiga).

Išskyros iš akies kartu su niežuliu, paraudimu ir patinimu (konjunktyvitas), ašarojimas, neryškus matymas.

Kraujavimas iš nosies.

Pilvo skausmas ar patinimas, dujų susikaupimas virškinimo trakte, rėmuo, vidurių užkietėjimas.

Niežulys.

Neįprastas plaukų slinkimas ar plonėjimas.

Plaštakų ar pėdų tirpimas.

Burnos išopėjimas.

Sąnarių skausmas ir patinimas.

Burnos, odos ar akių džiūvimas.

Sumažėjęs arba padidėjęs odos jautrumas.

Kraujo samplūdis į veidą, drebulys, naktinis prakaitavimas.

Jei bet kuris iš šių reiškinių tampa sunkiu, pasakykite gydytojui.

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):

Delnų ir padų paraudimas ir (arba) patinimas, kurie gali pasireikšti kartu su dilgčiojimo pojūčiu ir deginančiu skausmu.

Skausmingi ir (arba) pūsliniai odos pažeidimai.

Sulėtėjęs vaikų ir paauglių augimas.

Jei bet kuris iš šių poveikių tampa sunkiu, pasakykite gydytojui.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt/). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „EXP” nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

Laikyti gamintojo pakuotėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Imatinib SanoSwiss sudėtis

Veiklioji medžiaga yra imatinibas. Kiekvienoje 100 mg tabletėje yra 100 mg imatinibo (mesilato pavidalu).

Pagalbinės medžiagos yra

Tabletės šerdis: koloidinis bevandenis silicio dioksidas, mikrokristalinė celiuliozė (E460), krospovidonas, hipromeliozė (E464) ir magnio stearatas (E572).

Tabletės plėvelė: polivinilo alkoholis (E1203), makrogolis 3350 (E1521), talkas (E553b), geltonasis geležies oksidas (E172), raudonasis geležies oksidas (E172), titano dioksidas (E171).

Imatinib SanoSwiss išvaizda ir kiekis pakuotėje

Imatinib SanoSwiss 100 mg plėvele dengta tabletė yra ruda, apvali (9 mm), abipus išgaubta tabletė su dalijimo vagele vienoje pusėje ir įspaudu „I9AB 100“ – kitoje.

Imatinib SanoSwiss 100 mg plėvele dengtos tabletės tiekiamos lizdinių plokštelių pakuotėse po 20, 30, 60, 90, 100, 120 arba 180 plėvele dengtų tablečių.

Dalomosiose pakuotėse gydymo įstaigoms: po 20 x 1, 30 x 1, 60 x 1, 90 x 1, 100 x 1, 120 x 1 arba 180 x 1 plėvele dengtų tablečių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

UAB SanoSwiss

Aukštaičių g. 26 A

Kaunas, LT-44157

Lietuva

Tel. +370 700 01320

El. paštas: mailto:info@sanoswiss.comm

Gamintojai

Synthon BV

Microweg 22

6545 CM Nijmegen

Nyderlandai

arba

Synthon Hispania, S.L.

C/Castelló no1

Pol. Las Salinas

Sant Boi de Llobregat

08830 Barcelona

Ispanija

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Valstybės narės pavadinimas Vaisto pavadinimas
Nyderlandai Imatinib Genthon 100 mg, tabletten
Islandija MYLAUKIM 100 mg
Lenkija Imatynibu Genthon
Estija Imatinib SanoSwiss 100 mg
Lietuva Imatinib SanoSwiss 100 mg plėvele dengtos tabletės

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2019-06-17.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

Pakuotės lapelis: informacija vartotojui

Imatinib SanoSwiss 400 mg plėvele dengtos tabletės

Imatinibas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją.

Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją. Žr. 4 skyrių.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

1. Kas yra Imatinib SanoSwiss ir kam jis vartojamas

2. Kas žinotina prieš vartojant Imatinib SanoSwiss

3. Kaip vartoti Imatinib SanoSwiss

4. Galimas šalutinis poveikis

5. Kaip laikyti Imatinib SanoSwiss

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Imatinib SanoSwiss ir kam jis vartojamas

Imatinib SanoSwiss yra vaistas, kurio sudėtyje yra veikliosios medžiagos imatinibo. Šis vaistas veikia slopindamas nenormalių ląstelių augimą, sergant toliau išvardytomis ligomis. Jos apima ir kai kurių tipų vėžinius susirgimus.

Imatinib SanoSwiss vartojama gydyti suaugusiuosiųjų ir vaikų:

Lėtinę mieloleukemiją (LML). Leukemija – tai baltųjų kraujo ląstelių vėžys. Paprastai šios baltosios ląstelės padeda organizmui kovoti su infekcija. Lėtinė mieloidinė leukemija yra tokia leukemijos forma, kai dažniausiai nenormalios ląstelės (vadinamos mieloidinėmis ląstelėmis) pradeda nekontroliuojamai augti.

Suaugusiems pacientams imatinibu gydomas tam tikra šios ligos stadija, vadinama „blastine krize“. Tačiau vaikams ir paaugliams galima vartoti gydant visas šios ligos stadijas.

Philadelphia chromosomai teigiamai ūminei limfoleukemijai (Ph teigiama ŪLL) gydyti. Leukemija – tai baltųjų kraujo kūnelių vėžys. Paprastai šios baltosios ląstelės padeda organizmui kovoti su infekcija. Ūminė limfoblastinė leukemija yra tokia leukemijos forma, kai tam tikros nenormalios ląstelės (vadinamos limfoblastais) pradeda nekontroliuojamai augti. Imatinib SanoSwiss slopina šių ląstelių augimą.

Imatinib SanoSwiss taip pat vartojama gydyti suaugusiųjų:

- Mielodisplazinėms ar mieloproliferacinėms ligoms (MDS/MPL) gydyti. Tai kraujo ligos, kurių metu kai kurios kraujo ląstelės pradeda daugintis nekontroliuojamos. Imatinib SanoSwiss slopina šių ląstelių augimą, sergant tam tikrais šių ligų potipiais.

- Hipereozinofilijos sindromui (HES) ir (arba) lėtinei eozinofilinei leukemijai (LEL) gydyti. Tai yra kraujo ligos, kurių metu kai kurios kraujo ląstelės (vadinamos eozinofilais) pradeda daugintis nekontroliuojamos. Imatinib SanoSwiss slopina šių ląstelių augimą, sergant tam tikrais šių ligų potipiais.

- Virškinimo trakto stromos naviką (VTSN). VTSN – tai skrandžio ir žarnyno vėžys. Jis atsiranda dėl nekontroliuojamo šių organų pagalbinio audinio ląstelių augimo.

- Iškiliajai dermatofibrosarkomai (angl. dermatofibrosarcoma protuberans - DFSP) gydyti. DFSP – tai po oda esančio audinio vėžys, kurio metu kai kurios ląstelės pradeda nekontroliuojamai augti. Imatinib SanoSwiss slopina šių ląstelių augimą.

Toliau pakuotės lapelyje, apibūdinant minėtas ligas bus naudojamos nurodytos santrumpos.

Jei Jums kiltų kokių nors klausimų apie Imatinib SanoSwiss veikimą arba kodėl Jums jį paskyrė, klauskite gydytojo.

2. Kas žinotina prieš vartojant Imatinib SanoSwiss

Imatinib SanoSwiss Jums paskirs tik gydytojas, turintis kraujo vėžio arba solidinių navikų gydymo vaistais patirties.

Tiksliai laikykitės visų gydytojo nurodymų, net jei jie skiriasi nuo bendrosios šiame lapelyje esančios informacijos.

Imatinib SanoSwiss vartoti negalima:

- jeigu yra alergija imatinibui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

Jei ši sąlyga Jums tinka, nevartokite Imatinib SanoSwiss ir apie tai pasakykite gydytojui.

Jeigu manote, kad galite būti alergiškas, bet nesate tikras, kreipkitės patarimo į gydytoją.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju, vaistininku ar slaugytoju prieš pradėdami vartoti Imatinib SanoSwiss:

- jeigu Jums yra ar kada nors yra buvę kepenų, inkstų ar širdies sutrikimų;

- jeigu dėl pašalintos skydliaukės vartojate vaisto levotiroksino;

jeigu Jums kada nors buvo diagnozuota hepatito B infekcija arba šiuo metu galite būti užsikrėtę šiuo virusu. Tai būtina, nes imatinibas gali vėl suaktyvinti hepatito B virusą, o kai kuriais atvejais tai gali būti mirtina. Prieš pradedant gydymą, gydytojas atidžiai patikrins, ar pacientas neturi šios infekcijos požymių.

Jei bet kuri šių sąlygų Jums tinka, prieš pradėdami vartoti Imatinib SanoSwiss, pasakykite gydytojui.

Imatinib SanoSwiss vartojimo metu galite tapti jautresnis saulės poveikiui. Svarbu apsaugoti atviras odos vietas nuo tiesioginių saulės spindulių ir naudoti preparatą nuo saulės nudegimo, kurio aukštas apsaugos faktorius (SPF). Šios atsargumo priemonės taip pat turi būti taikomos vaikams.

Imatinib SanoSwiss vartojimo metu nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu Jums labai greitai padidėjo kūno svoris. Dėl Imatinib SanoSwiss poveikio Jūsų kūne gali kauptis skysčių (pasireikšti sunkus skysčių susilaikymas).

Jums vartojant Imatinib SanoSwiss, gydytojas reguliariai tikrins, ar vaistas veikia. Jums taip pat reguliariai tirs kraują ir kūno svorį.

Vaikams ir paaugliams

Imatinib SanoSwiss taip pat gydomi vaikai, sergantys LML. Vartojimo patirties vaikams, jaunesniems kaip 2 metų ir sergantiems LML, nėra. Vartojimo patirties vaikams, sergantiems Ph teigiama ŪLL, yra nedaug, o vartojimo patirties vaikams, sergantiems MDS/MPL, DFSP, VTSN ir HES/LEL, yra labai nedaug.

Kai kurių vaikų ir paauglių, vartojančių Imatinib SanoSwiss, augimas gali būti lėtesnis nei įprasta. Todėl gydytojas tikrins augimą įprastų vizitų metu.

Kiti vaistai ir Imatinib SanoSwiss

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto (tokių kaip paracetamolio) ir taip pat augalinių (tokių kaip jonažolės preparatų), arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Kai kurie vaistai vartojami kartu gali sąveikauti su Imatinib SanoSwiss. Jie gali padidinti arba sumažinti Imatinib SanoSwiss poveikį, arba padidindami nepageidaujamų poveikių pasireiškimo dažnį, arba mažindami Imatinib SanoSwiss veiksmingumą. Imatinib SanoSwiss gali panašiai veikti kai kuriuos kitus vaistus.

Pasakykite gydytojui, jei vartojate vaistų, kurie apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju.

Imatinib SanoSwiss nerekomenduojama vartoti nėščiosioms, nebent neišvengiama, nes tai gali pakenkti Jūsų kūdikiui. Gydytojas supažindins Jus su galima Imatinib SanoSwiss vartojimo nėštumo laikotarpiu rizika.

Moterims, galinčioms pastoti, gydantis šiuo vaistu rekomenduojama taikyti efektyvias kontracepcijos priemones.

Vartodama Imatinib SanoSwiss, kūdikio nežindykite.

Pacientai Imatinib SanoSwiss vartojimo laikotarpiu dėl savo vaisingumo turi konsultuotis su gydytoju.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Vartodami šio vaisto galite jausti svaigulį arba mieguistumą arba Jums gali pasireikšti neryškus matymas. Jeigu taip atsitiktų, nevairuokite ir nevaldykite bet kokios rūšies mechanizmų, kol vėl nepasijusite gerai.

3. Kaip vartoti Imatinib SanoSwiss

Jūsų gydytojas Jums paskyrė Imatinib SanoSwiss, kadangi sergate sunkia liga. Imatinib SanoSwiss gali Jums padėti kovojant su šia būkle.

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Nenustokite vartoti Imatinib SanoSwiss, nebent taip nurodytų Jūsų gydytojas. Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu negalite vartoti vaisto taip, kaip paskyrė gydytojas, arba jaučiate, kad šio vaisto Jums daugiau nereikia.

Kiek vartoti Imatinib SanoSwiss

Vartojimas suaugusiesiems

Gydytojas Jums tiksliai nurodys, kiek Imatinib SanoSwiss tablečių gerti.

Jei Jums LML blastinė krizė buvo gydyta:

Įprasta pradinė dozė yra 600 mg:

600 mg, vartojant vieną 400 mg tabletę per parą ir dvi 100 mg tabletes kartą per parą.

Jei gydoma VTSN:

Pradinė dozė yra 400 mg, vartojant po 4 tabletes kartą per parą.

Jeigu sergate LML ar VTSN, gydytojas gali paskirti vartoti didesnę arba mažesnę dozę, atsižvelgdamas į Jūsų atsaką į gydymą.

Jeigu vartojate 800 mg paros dozę (2 tabletes), reikia gerti 1 tabletę ryte ir 1 tabletę vakare.

Jeigu gydoma Ph teigiama ŪLL:

Pradinė dozė yra 600 mg, vartojant vieną tabletę po 400 mg ir dvi tabletes po 100 mg kartą per parą.

Jeigu gydoma MDS/MPL:

Pradinė dozė yra 400 mg, vartojant po 1 tabletę kartą per parą.

Jeigu gydoma HES/LEL:

Pradinė dozė yra 100 mg, vartojant po vieną tabletę kartą per parą. Priklausomai nuo Jūsų atsako į gydymą, Jūsų gydytojas gali nuspręsti padidinti dozę iki 400 mg, vartojant vieną 400 mg tabletę kartą per parą.

Jeigu gydoma DFSP:

Dozė yra 800 mg per parą (2 tabletės), vartojant po 1 tabletę ryte ir 1 tabletę vakare.

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Gydytojas nurodys, kiek Imatinib SanoSwiss plėvele dengtų tablečių reikia duoti gerti vaikui. Imatinib SanoSwiss dozė priklausys nuo vaiko būklės, kūno masės ir ūgio. Bendroji vaikų, sergančių LML paros dozė neturi būti didesnė kaip 800 mg ir 600 mg, sergančių Ph+ ŪLL. Vaistą galima vartoti vieną kartą per parą arba paros dozę padalyti į dvi dalis (pusę dozės vartoti ryte ir kitą pusę – vakare).

Kada ir kaip vartoti Imatinib SanoSwiss

Imatinib SanoSwiss vartokite valgio metu. Tai padės išvengti skrandžio sutrikimų Imatinib SanoSwiss vartojimo metu.

Nurykite visą tabletę užgerdami didele stikline vandens.

Jeigu negalite nuryti tabletės, ištirpinkite ją stiklinėje negazuoto vandens ar obuolių sulčių.

• Kiekvienai 400 mg tabletei vartokite maždaug 200 ml vandens ar sulčių.

• Pamaišykite šaukštu, kol tabletė visiškai ištirps.

• Kai tabletė ištirps, nedelsdami išgerkite visą stiklinės turinį. Ištirpusios tabletės liekanų gali likti stiklinėje.

Kaip ilgai vartoti Imatinib SanoSwiss

Imatinib SanoSwiss vartokite kasdien, tiek laiko, kiek nurodė Jūsų gydytojas.

Ką daryti pavartojus per didelę Imatinib SanoSwiss dozę?

Jei atsitiktinai išgėrėte per daug tablečių, iš karto kreipkitės į gydytoją. Jums gali prireikti medicininės pagalbos. Pasiimkite su savimi vaisto pakuotę.

Pamiršus pavartoti Imatinib SanoSwiss

Pamiršus pavartoti vaisto dozę, ją išgerkite kai tik prisiminėte. Tačiau jei jau beveik laikas gerti kitą dozę, praleistos dozės nevartokite.

Vėliau tęskite vaisto vartojimą įprastu režimu.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją.

4. Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Paprastai jis būna nesunkus ar vidutinio sunkumo.

Kai kurie šalutiniai poveikiai gali būti sunkūs. Nedelsiant pasakykite gydytojui, jeigu Jums pasireikštų kuris nors iš toliau išvardytų poveikių.

Labai dažni (gali pasireikšti daugiau kaip 1 žmogui iš 10) ir dažni (gali pasireikšti rečiau kaip 1 žmogui iš 10):

Greitai padidėjęs kūno svoris. Vartojant Imatinib SanoSwiss organizme gali pradėti kauptis skystis (t.y. pasireikšti sunkus skysčių susilaikymas).

Infekcijos požymiai – pavyzdžiui, karščiavimas, stiprus šaltkrėtis, gerklės skausmas ar burnos išopėjimas. Imatinib SanoSwiss gali sumažinti baltųjų kraujo kūnelių skaičių, todėl galite greičiau užsikrėsti infekcinėmis ligomis.

Netikėtas kraujavimas ar kraujosruvų (mėlynių) susidarymas (be jokio sužalojimo).

Nedažni (gali pasireikšti rečiau kaip 1 žmogui iš 100) ir reti i (gali pasireikšti rečiau kaip 1 žmogui iš 1000):

Skausmas krūtinėje, nereguliarus širdies ritmas (širdies sutrikimų požymiai).

Kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas arba skausmingas kvėpavimas (plaučių sutrikimų požymiai).

Apsvaigimas, svaigulys ar alpimas (žemo kraujospūdžio požymiai).

Šleikštulys (pykinimas), taip pat apetito trūkumas, tamsios spalvos šlapimas, pageltusi oda ar akių baltymai (kepenų sutrikimų požymiai).

Bėrimas, odos paraudimas, taip pat pūslių atsiradimas ant lūpų, akių, odos ar burnos gleivinės, odos pleiskanojimas, karščiavimas, pakilę raudoni arba purpuriniai odos lopai, niežulys, deginimo pojūtis, pūslinis bėrimas (odos sutrikimų požymiai).

Stiprus pilvo skausmas, vėmimas, tuštinimasis ar šlapinimasis su kraujo priemaiša, juodos spalvos išmatos (virškinimo trakto sutrikimų požymiai).

Labai sumažėjęs šlapimo kiekis, troškulys (inkstų sutrikimų požymiai).

Šleikštulys (pykinimas) kartu su viduriavimu ir vėmimu, pilvo skausmas arba karščiavimas (žarnų sutrikimų požymiai).

Stiprus galvos skausmas, silpnumas arba galūnių ar veido paralyžius, pasunkėjusi kalba, staigus sąmonės praradimas (nervų sistemos sutrikimų, pavyzdžiui, kraujavimo kaukolės ertmėje ar galvos smegenų patinimo, požymiai).

Išblyškusi oda, nuovargis ir dusulys, tamsus šlapimas (sumažėjusio raudonųjų kraujo ląstelių skaičiaus požymiai).

Akies skausmas ar pablogėjusi rega, kraujavimas į akies vidų.

Skausmas klubo sąnariuose ar pasunkėjęs vaikščiojimas.

Kojų ir rankų pirštų nutirpimas ar šalimas (Reino [Raynaud] sindromo požymiai).

Staigus odos patinimas ir paraudimas (odos infekcijos, vadinamos celiulitu, požymiai).

Sutrikusi klausa.

Raumenų silpnumas ir spazmai kartu su sutrikusiu širdies ritmu (požymiai, rodantys, kad pakito kalio kiekis Jūsų kraujyje).

Kraujosruvos (mėlynės).

Skrandžio skausmas kartu su šleikštuliu (pykinimu).

Raumenų spazmai ir kartu pasireiškiantis karščiavimas, raudonai rudos spalvos šlapimas, raumenų skausmas ar silpnumas (raumenų sutrikimų požymiai).

Dubens srities skausmas, kartais kartu su pykinimu ir vėmimu, kartu su netikėtu kraujavimu iš makšties, svaiguliu ar alpimu dėl sumažėjusio kraujospūdžio (kiaušidžių ar gimdos sutrikimų požymiai).

Pykinimas, oro trūkumas, nereguliarus širdies ritmas, drumstas šlapimas, nuovargis ir (arba) sąnarių diskomfortas susijęs su anomaliais laboratorinių tyrimų rezultatais (pvz., didelis kalio, šlapimo rūgšties ir kalcio kiekis, ir mažas fosforo kiekis kraujyje).

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):

Plačiai išplitęs stiprus odos bėrimas kartu su pykinimu, karščiavimu, kai kurių baltųjų kraujo kūnelių skaičiaus padidėjimu arba odos ar akių pageltimu (geltos požymiai), lydymas dusulio, krūtinės skausmo/diskomforto, labai sumažėjusio šlapimo išsiskyrimo bei troškulio ir t.t. (alerginės reakcijos požymiai susiję su gydymu).

Lėtinis inkstų nepakankamumas.

Hepatito B infekcijos atsinaujinimas (reaktyvacija), jeigu praeityje Jums buvo diagnozuotas hepatitas B (kepenų infekcija).

Jeigu Jums pasireikštų bet kuris iš anksčiau nurodytų poveikių, nedelsiant pasakykite gydytojui.

Taip pat gali pasireikšti kiti šalutiniai poveikiai.

Labai dažni (gali pasireikšti daugiau kaip 1 žmogui iš 10):

Galvos skausmas ar nuovargis.

Šleikštulys (pykinimas), vėmimas, viduriavimas ar nevirškinimas.

Bėrimas.

Mėšlungis arba sąnarių, raumenų ir kaulų skausmas Imatinib SanoSwiss vartojimo metu arba nutraukus jo vartojimą.

Tinimas, pavyzdžiui, patinusios kulkšnys ar paburkę akių vokai.

Padidėjęs kūno svoris.

Jei bet kuris iš šių reiškinių tampa sunkiu, pasakykite gydytojui.

Dažni (gali pasireikšti rečiau kaip 1 žmogui iš 100):

Anoreksija, sumažėjęs kūno svoris, sutrikęs skonio jutimas.

Svaigulys arba silpnumas.

Sunkumas užmigti (nemiga).

Išskyros iš akies kartu su niežuliu, paraudimu ir patinimu (konjunktyvitas), ašarojimas, neryškus matymas.

Kraujavimas iš nosies.

Pilvo skausmas ar patinimas, dujų susikaupimas virškinimo trakte, rėmuo, vidurių užkietėjimas.

Niežulys.

Neįprastas plaukų slinkimas ar plonėjimas.

Plaštakų ar pėdų tirpimas.

Burnos išopėjimas.

Sąnarių skausmas ir patinimas.

Burnos, odos ar akių džiūvimas.

Sumažėjęs arba padidėjęs odos jautrumas.

Kraujo samplūdis į veidą, drebulys, naktinis prakaitavimas.

Jei bet kuris iš šių reiškinių tampa sunkiu, pasakykite gydytojui.

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):

Delnų ir padų paraudimas ir (arba) patinimas, kurie gali pasireikšti kartu su dilgčiojimo pojūčiu ir deginančiu skausmu.

Skausmingi ir (arba) pūsliniai odos pažeidimai.

Sulėtėjęs vaikų ir paauglių augimas.

Jei bet kuris iš šių poveikių tampa sunkiu, pasakykite gydytojui.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt/). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti Imatinib SanoSwiss

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „EXP” nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

Laikyti gamintojo pakuotėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

Imatinib SanoSwiss sudėtis

Veiklioji medžiaga yra imatinibas. Kiekvienoje 400 mg tabletėje yra 400 mg imatinibo (mesilato pavidalu).

Pagalbinės medžiagos yra

Tabletės šerdis: koloidinis bevandenis silicio dioksidas, mikrokristalinė celiuliozė (E460), krospovidonas, hipromeliozė (E464) ir magnio stearatas (E572).

Tabletės plėvelė: polivinilo alkoholis (E1203), makrogolis 3350 (E1521), talkas (E553b), geltonasis geležies oksidas (E172), raudonasis geležies oksidas (E172), titano dioksidas (E171).

Imatinib SanoSwiss išvaizda ir kiekis pakuotėje

Imatinib SanoSwiss 400 mg plėvele dengta tabletė yra ruda, pailga (10 x 18 mm), abipus išgaubta tabletė su įspaudu „I9AB 400“ vienoje pusėje.

Imatinib SanoSwiss 400 mg plėvele dengtos tabletės tiekiamos lizdinių plokštelių pakuotėse po 10, 20, 30, 60 arba 90 plėvele dengtų tablečių.

Dalomosiose pakuotėse gydymo įstaigoms: po 10 x 1, 20 x 1, 30 x 1, 60 x 1, arba 90 x 1 plėvele dengtų tablečių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

UAB SanoSwiss

Aukštaičių g. 26 A

Kaunas, LT-44157

Lietuva

Tel. +370 700 01320

El. paštas: mailto:info@sanoswiss.comm

Gamintojai

Synthon BV

Microweg 22

6545 CM Nijmegen

Nyderlandai

arba

Synthon Hispania, S.L.

C/Castelló no1

Pol. Las Salinas

Sant Boi de Llobregat

08830 Barcelona

Ispanija

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Valstybės narės pavadinimas Vaisto pavadinimas
Nyderlandai Imatinib Genthon 400 mg, tabletten
Islandija MYLAUKIM 400 mg
Lenkija Imatynibu Genthon
Estija Imatinib SanoSwiss 400 mg
Lietuva Imatinib SanoSwiss 400 mg plėvele dengtos tabletės

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2019-06-17.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Imatinib PI SanoSwiss 100mg plėvele dengtos tabletės N120" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Vaistinių atitinkančių jūsų paieškos kriterijus nerasta!


Paskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena