E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 50/12,5/200mg plėvele dengtos tabletės N100

Nervų sistemą veikiantys vaistai >  Antiparkinsoniniai vaistai
Pavadinimas: Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 50/12,5/200mg plėvele dengtos tabletės N100
Veikliosios medžiagos: Levodopa,Carbidopa,Entacapone
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Teva
ATC kodas N04BA03
Vidutinė kaina: 49,91 Eur (172,33 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Vienoje Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva plėvele dengtoje tabletėje yra trys veikliosios medžiagos (levodopa, karbidopa ir entakaponas). Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva vartojamas Parkinsono ligai gydyti.

Parkinsono ligą sukelia dopaminu vadinamos medžiagos sumažėjimas smegenyse. Levodopa padidina dopamino kiekį ir sumažina Parkinsono ligos simptomus. Karbidopa ir entakaponas sustiprina levodopos poveikį gydant Parkinsono ligą.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva vartoti negalima:

jeigu Jums yra alergija levodopai, karbidopai ar entakaponui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

jeigu Jums yra uždarojo kampo glaukoma (akių liga);

jeigu Jums yra antinksčių auglys;

jeigu Jums paskirta tam tikrų vaistų (selektyviųjų MAO-A ir MAO-B inhibitorių derinys ar neselektyviųjų MAO inhibitorių) depresijai gydyti;

jeigu Jums kada nors buvo pasireiškęs piktybinis neurolepsinis sindromas (PNS – reta reakcija į vaistus, vartojamus sunkiems psichikos sutrikimams gydyti);

jeigu Jums kada nors buvo nustatyta netrauminė rabdomiolizė (retas raumenų pažeidimas);

jeigu Jums yra nustatyta sunki kepenų liga.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku prieš pradėdami vartoti Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva, jeigu Jums yra ar kada nors buvo:

miokardo infarktas ar kita širdies liga, įskaitant širdies ritmo sutrikimus ir kraujagyslių ligas

astma ar kita plaučių liga

kepenų sutrikimų (kadangi, gali tekti pakoreguoti vaisto dozę)

inkstų ar su hormonais susijusių ligų

skrandžio opa ar traukulių

jeigu ilgą laiką viduriuojate, pasitarkite su gydytoju, nes tai gali būti storosios žarnos uždegimo požymis

sunkių psichikos sutrikimų, tokių kaip psichozės

lėtinė atvirojo kampo glaukoma (kadangi gali tekti pakoreguoti dozę ir stebėti akispūdį).

Kreipkitės į gydytoją, jei šiuo metu vartojate:

antipsichotikus (vaistus psichozėms gydyti)

vaistų, kurie gali sumažinti kraujospūdį stojantis nuo kėdės ar keliantis iš lovos. Turite žinoti, kad Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva gali sustiprinti šias reakcijas.

Kreipkitės į gydytoją, jei vartojant Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva Jūs:

pastebėjote, kad Jūsų raumenys pasidarė labai kieti ar pradėjo stipriai trūkčioti, jei atsirado tokie reiškiniai kaip drebėjimas, didelis susijaudinimas, minčių susipainiojimas, karščiavimas, pagreitėjęs pulsas ar pastebimai kintantis kraujospūdis; jei taip atsitinka, nedelsdami kreipkitės į gydytoją;

patiriate depresiją, kyla minčių apie savižudybę ar pastebėjote neįprastų elgesio pokyčių;

pastebėjote, kad staiga užmiegate ar jaučiatės labai mieguisti. Jeigu taip atsitinka, nevairuokite ir nevaldykite įrenginių ar mechanizmų (taip pat žr. skyrių „Vairavimas ir mechanizmų valdymas“);

pastebėjote, kad nekontroliuojate judesių arba jie sustiprėja pradėjus vartoti Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva. Tokiu atveju gydytojui gali tekti pakoreguoti Jums skiriamų vaistų nuo Parkinsono ligos dozę;

pradėjote viduriuoti: rekomenduojama stebėti kūno masę, kad ji per daug nesumažėtų;

progresuoja anoreksija, astenija (silpnumas, išsekimas) ar kūno masės sumažėjimas per sąlyginai trumpą laiką. Jeigu taip atsitiko, reikia atlikti bendrąją medicininę apžiūrą, taip pat ištirti kepenų funkciją.

jaučiate, kad reikia nustoti gydytis Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva, žr. skyrių „Nustojus vartoti Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva“.

Pasakykite gydytojui, jei Jūs, Jūsų šeimos narys ar globėjas pastebėsite, jog Jums atsiranda staigus noras ar potraukis elgtis neįprastai arba negalite atsispirti potraukiui, paskatai ar pagundai atlikti tam tikrus veiksmus, kurie Jums ar kitiems gali pakenkti. Toks elgesys yra vadinamas įpročių ir potraukių sutrikimu ir gali pasireikšti potraukiu lošti azartinius lošimus, daug valgyti arba leisti pinigus, nenormaliai dideliu lytiniu potraukiu ar nuolatinėmis sustiprėjusiomis seksualinio pobūdžio mintimis ar pojūčiais. Jūsų gydytojui gali reikėti peržiūrėti Jūsų gydymą.

Vartojant Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva ilgalaikiam gydymui, Jūsų gydytojas gali skirti pastovius laboratorinius tyrimus.

Jei prireikia atlikti chirurginę operaciją, pasakykite gydytojui, kad vartojate Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva.

Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva nerekomenduojama skirti kitų vaistų sukeltiems ekstrapiramidiniams simptomams (pvz. nevalingi judesiai, drebulys, raumenų sustingimas ir trūkčiojimas) gydyti.

Vaikams ir paaugliams

Yra nedaug levodopa/karbidopa/entakapono skyrimo jaunesniems nei 18 metų pacientams patirties, todėl Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva vartoti vaikams nerekomenduojama.

Kiti vaistai ir Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva

Jei vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, pasakykite apie tai gydytojui arba vaistininkui.

Nevartokite Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva jei vartojate tam tikrų vaistų depresijos gydymui (selektyviųjų MAO-A ir MAO-B inhibitorių derinį ar neselektyviuosius MAO inhibitorius).

Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva gali sustiprinti kai kurių antidepresantų ir kitų vaistų gydomąjį bei nepageidaujamą poveikį. Tai:

vaistai skirti depresijos gydymui tokie kaip moklobemidas, amitriptilinas, dezipraminas, maprotilinas, venlafaksinas ir paroksetinas;

rimiterolis ir izoprenalinas, vartojami kvėpavimo takų ligoms gydyti;

adrenalinas, vartojamas sunkių alerginių reakcijų gydymui;

noradrenalinas, dopaminas ir dobutaminas, vartojami širdies ligų gydymui ir esant žemam kraujospūdžiui;

alfa metildopa, vartojama padidėjusiam kraujospūdžiui gydyti;

apomorfinas, vartojamas Parkinsono ligai gydyti.

Kai kurie vaistai gali susilpninti Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva poveikį. Tai:

dopamino antagonistai, vartojami psichikos sutrikimams gydyti, pykinimui ir vėmimui slopinti;

fenitoinas, vartojamas traukuliams slopinti;

papaverinas, vartojamas raumenims atpalaiduoti.

Dėl Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva gali būti prasčiau pasisavinama geležis. Todėl Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva ir geležies papildų nevartokite tuo pat metu. Išgėrę vaisto tabletę ar papildą, palaukite 2-3 valandas ir tik tada vartokite atitinkamai kitą.

Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva vartojimas su maistu ir gėrimais

Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva galima vartoti valgant ar nevalgius. Kai kuriems pacientams Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva absorbcija gali sutrikti, jei jo geriama valgant maistą, kuriame daug baltymų (pvz., mėsą, žuvį, pieno produktus, grūdus ir riešutus) ar iškart pavalgius. Pasitarkite su gydytoju, jei manote, kad taip yra Jums.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Gydantis Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva, kūdikio žindyti negalima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Vartojant Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva gali sumažėti kraujospūdis, tad gali svaigti galva. Todėl būkite ypač atsargūs vairuodami ir valdydami įrenginius ar mechanizmus.

Jei jaučiatės labai mieguisti ar retkarčiais staiga užmiegate, palaukite, kol pasijusite visiškai žvalūs ir galėsite saugiai vairuoti ar dirbti dėmesingumo reikalaujantį darbą. Jei elgsitės priešingai, Jums arba kitiems gali iškilti pavojus sunkiai ar net mirtinai susižaloti (būti sužalotam).

[50 mg/12,5 mg/200 mg, 75 mg/18,75 mg/200 mg, 125 mg/31,25 mg/200 mg ir 200 mg/50 mg/200 mg]

Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva sudėtyje yra laktozės.

Jei gydytojas sakė, kad netoleruojate kai kurių angliavandenių, pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami vartoti šį vaistinį preparatą.

Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 100 mg/25 mg/200 mg sudėtyje yra laktozės ir alura raudonojo (E129).

Jei gydytojas sakė, kad netoleruojate kai kurių angliavandenių, pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami vartoti šį vaistinį preparatą.

Alura raudonasis (E129) gali sukelti alergines reakcijas.

Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 150 mg/37,5 mg/200 mg sudėtyje yra laktozės ir karmosino (E122).

Jei gydytojas sakė, kad netoleruojate kai kurių angliavandenių, pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami vartoti šį vaistinį preparatą.

Karmosinas (E122) gali sukelti alergines reakcijas.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiems ir pagyvenusiems:

gydytojas nurodys, kiek Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva tablečių turite išgerti kasdien.

Tablečių negalima dalyti ir laužyti į mažesnes dalis.

Visada gerkite tik vieną tabletę.

Atsižvelgdamas į gydymo poveikį, gydytojas gali padidinti arba sumažinti dozę.

Jei vartojate Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 50 mg/12,5 mg/200 mg, 75 mg/18,75 mg/200 mg, 100 mg/25 mg/200 mg, 125 mg/31,25 mg/200 mg arba 150 mg/37,5 mg/200 mg tabletes, negerkite daugiau nei 10 šio stiprumo tablečių per parą.

Jei vartojate Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 200 mg/50 mg/200 mg tabletes, negerkite daugiau nei 7 šio stiprumo tablečių per parą.

Jei manote, kad Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva veikia per stipriai arba per silpnai, arba jei pastebėjote galimą nepageidaujamą poveikį, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Ką daryti pavartojus per didelę Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva dozę?

Jei netyčia išgėrėte per daug nei turėtumėt išgerti Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva tablečių, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ar vaistininką. Perdozavus Jums gali pasireikšti sumišimas ar sujaudinimas, Jūsų širdies ritmas gali būti lėtesnis arba greitesnis nei įprasta, gali pakisti odos, liežuvio, akių ar šlapimo spalva.

Pamiršus pavartoti Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.

Jei liko daugiau nei viena valanda iki kitos dozės:

kai tik prisiminsite, išgerkite vieną tabletę, kitą − gerkite įprastu laiku.

Jei iki kitos dozės liko mažiau nei viena valanda:

kai tik prisiminsite, išgerkite vieną tabletę, palaukite vieną valandą, tada išgerkite kitą tabletę. Paskui grįžkite prie normalaus režimo.

Norint išvengti nepageidaujamo poveikio, visada tarp Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva tablečių vartojimo turi būti ne mažiau nei vienos valandos pertrauka.

Nustojus vartoti Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva

Nenustokite vartoti Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva, kol gydytojas nenurodė. Tokiu atveju, siekiant kontroliuoti ligos požymius, gydytojui gali tekti pakoreguoti kitų vaistų nuo Parkinsono ligos, ypač levodopos, dozes. Jei Jūs staiga nutrauksite Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva ir kitų vaistų nuo parkinsonizmo vartojimą, tai gali sukelti nepageidaujamą šalutinį poveikį.

Jeigu kiltų bet kokių klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Daugelį nepageidaujamų reiškinių galima sušvelninti pakoregavus dozę.

Jei vartodami Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva pastebėjote toliau išvardytus simptomus, nedelsdami kreipkitės į gydytoją:

Jūsų raumenys pasidarė labai kieti ar pradėjo stipriai trūkčioti, Jums atsirado tokie reiškiniai kaip drebėjimas, didelis sujaudinimas, sumišimas, karščiavimas, pagreitėjęs pulsas ar stipriai kintantis kraujospūdis. Tai gali būti piktybinio neurolepsinio sindromo (PNS – reta sunki reakcija, atsirandanti vartojant centrinę nervų sistemą veikiančius vaistus ) ar rabdomiolizės (retas sunkus raumenų pažeidimas) simptomai.

Alerginę reakciją, kurios požymiai gali būti dilgėlinė (įsidilginus atsirandantis bėrimas), niežėjimas, bėrimas, veido, lūpų, liežuvio arba gerklės patinimas. Dėl jų gali būti sunku kvėpuoti arba nuryti.

Labai dažnas: gali pasireikšti daugiau kaip 1 žmogui iš 10

nekontroliuojami judesiai (diskinezijos),

norėjimas vemti (pykinimas),

nepavojingas šlapimo spalvos pasikeitimas į rausvai rudą,

raumenų skausmas,

viduriavimas.

Dažnas: gali pasireikšti rečiau kaip 1 žmogui iš 10

svaigulys arba alpimas dėl mažo kraujospūdžio, aukštas kraujospūdis,

Parkinsono ligos simptomų pasunkėjimas, svaigulys, mieguistumas,

vėmimas, pilvo skausmas ir diskomfortas, rėmuo, sausa burna, vidurių užkietėjimas,

nemiga, haliucinacijos, minčių susipainiojimas, nenormalūs sapnai (įskaitant košmarus), nuovargis,

psichikos pokyčiai – įskaitant sutrikusią atmintį, nerimą ir depresiją (galimos ir mintys apie savižudybę),

širdies arba arterijų ligos atvejai (pvz., krūtinės skausmas), nereguliarus širdies plakimas ar ritmas,

dažnesnis kritimas,

dusulys,

padidėjęs prakaitavimas, bėrimas,

mėšlungis, kojų patinimas,

neryškus matymas,

anemija,

apetito sumažėjimas, kūno svorio sumažėjimas,

galvos, sąnarių skausmas,

šlapimo takų infekcija.

Nedažnas: gali pasireikšti rečiau kaip 1 žmogui iš 100

širdies smūgis,

kraujavimas iš virškinimo trakto,

kraujo ląstelių pokyčiai, galintys sąlygoti kraujavimą, kepenų funkcijos tyrimų pakitimas,

traukuliai,

susijaudinimas,

psichoziniai požymiai,

kolitas (storosios žarnos uždegimas),

kitas (ne šlapimo) spalvos pakitimas (pvz., odos, nagų, plaukų, prakaito),

sunkumas nuryti,

negalėjimas šlapintis.

Taip pat gauta pranešimų apie šiuos šalutinius poveikius:

hepatitas (kepenų uždegimas),

niežulys.

Gali pasireikšti toliau išvardytas šalutinis poveikis:

negalėjimas atsispirti potraukiui atlikti veiksmus, kurie gali būti žalingi, įskaitant:

stiprų potraukį nevaldomai lošti azartinius žaidimus, nepaisant sunkių pasekmių sau ar šeimai;

pakitusį ar padidėjusį su seksualine veikla susijusį domėjimąsi ir elgesį, kurie kelia reikšmingų problemų Jums ar kitiems, pavyzdžiui, padidėjusį lytinį potraukį;

nekontroliuojamą didelį apsipirkimą ar pinigų leidimą;

persivalgymą (didelio maisto kiekio suvalgymą per trumpą laikotarpį) ar kompulsinį valgymą (didesnio nei įprasta bei pakanka alkį numalšinti maisto kiekio valgymą).

Jeigu Jums pasireiškia bet kuris minėtas elgesys, pasakykite gydytojui; jis su Jumis aptars, kaip kontroliuoti ar lengvinti šiuos simptomus.

Pranešimas apie įtariamas nepageidaujamas reakcijas

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui arba slaugytojui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant buteliuko ir dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Tinkamumo laikas po pirmojo atidarymo: 175 dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva sudėtis

Veikliosios Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva medžiagos yra levodopa, karbidopa ir entakaponas.

Kiekvienoje Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 50 mg/12,5 mg/200 mg plėvele dengtoje tabletėje yra 50 mg levodopos, 12,5 mg karbidopos ir 200 mg entakapono.

Pagalbinės tabletės šerdies medžiagos yra mikrokristalinė celiuliozė, bevandenė laktozė, mažai pakeista hidroksipropilceliuliozė, povidonas (K-30), bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas.

Pagalbinės plėvelės dangalo medžiagos yra titano dioksidas (E171), hipromeliozė, glicerolis (E422), geltonasis geležies oksidas (E172), polisorbatas 80, raudonasis geležies oksidas (E172), juodasis geležies oksidas (E172) ir magnio stearatas.

Veikliosios Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva medžiagos yra levodopa, karbidopa ir entakaponas.

Kiekvienoje Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 75 mg/18,75 mg/200 mg plėvele dengtoje tabletėje yra 75 mg levodopos, 18,75 mg karbidopos ir 200 mg entakapono.

Pagalbinės tabletės šerdies medžiagos yra mikrokristalinė celiuliozė, bevandenė laktozė, mažai pakeista hidroksipropilceliuliozė, povidonas (K-30), bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas.

Pagalbinės plėvelės dangalo medžiagos yra titano dioksidas (E171), hipromeliozė, glicerolis (E422), geltonasis geležies oksidas (E172), polisorbatas 80, raudonasis geležies oksidas (E172) ir magnio stearatas.

Veikliosios Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva medžiagos yra levodopa, karbidopa ir entakaponas.

Kiekvienoje Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 100 mg/25 mg/200 mg plėvele dengtoje tabletėje yra 100 mg levodopos, 25 mg karbidopos ir 200 mg entakapono.

Pagalbinės tabletės šerdies medžiagos yra mikrokristalinė celiuliozė, bevandenė laktozė, mažai pakeista hidroksipropilceliuliozė, povidonas (K-30), bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas.

Pagalbinės plėvelės dangalo medžiagos yra titano dioksidas (E171), hipromeliozė, glicerolis (E422), polisorbatas 80, alura raudonojo aliuminio dažalas (E129), karminas (E120) ir magnio stearatas.

Veikliosios Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva medžiagos yra levodopa, karbidopa ir entakaponas.

Kiekvienoje Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 125 mg/31,25 mg/200 mg plėvele dengtoje tabletėje yra 125 mg levodopos, 31,25 mg karbidopos ir 200 mg entakapono.

Pagalbinės tabletės šerdies medžiagos yra mikrokristalinė celiuliozė, bevandenė laktozė, mažai pakeista hidroksipropilceliuliozė, povidonas (K-30), bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas.

Pagalbinės plėvelės dangalo medžiagos yra titano dioksidas (E171), hipromeliozė, glicerolis (E422), geltonasis geležies oksidas (E172), polisorbatas 80, raudonasis geležies oksidas (E172) ir magnio stearatas.

Veikliosios Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva medžiagos yra levodopa, karbidopa ir entakaponas.

Kiekvienoje Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 150 mg/37,5 mg/200 mg plėvele dengtoje tabletėje yra 150 mg levodopos, 37,5 mg karbidopos ir 200 mg entakapono.

Pagalbinės tabletės šerdies medžiagos yra mikrokristalinė celiuliozė, bevandenė laktozė, mažai pakeista hidroksipropilceliuliozė, povidonas (K-30), bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas.

Pagalbinės plėvelės dangalo medžiagos yra titano dioksidas (E171), hipromeliozė, glicerolis (E422), polisorbatas 80, raudonasis geležies oksidas (E172), karmosino aliuminio dažalas (E122) ir magnio stearatas.

Veikliosios Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva medžiagos yra levodopa, karbidopa ir entakaponas.

Kiekvienoje Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 200 mg/50 mg/200 mg plėvele dengtoje tabletėje yra 200 mg levodopos, 50 mg karbidopos ir 200 mg entakapono.

Pagalbinės tabletės šerdies medžiagos yra mikrokristalinė celiuliozė, bevandenė laktozė, mažai pakeista hidroksipropilceliuliozė, povidonas (K-30), bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas.

Pagalbinės plėvelės dangalo medžiagos yra titano dioksidas (E171), hipromeliozė, glicerolis (E422), geltonasis geležies oksidas (E172), polisorbatas 80, raudonasis geležies oksidas (E172), juodasis geležies oksidas (E172) ir magnio stearatas.

Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva išvaizda ir kiekis pakuotėje

Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 50 mg/12,5 mg/200 mg: apskrita, abipus išgaubta, šviesiai ruda plėvele dengta tabletė su žyma „50“ vienoje pusėje, lygi kitoje pusėje. Matmenys: apytiksliai 14 mm skersmens.

Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 75 mg/18,75 mg/200 mg: ovali, abipus išgaubta, šviesiai oranžinė plėvele dengta tabletė su žyma „75“ vienoje pusėje, lygi kitoje pusėje. Matmenys: apytiksliai 16 x 10 mm.

Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 100 mg/25 mg/200 mg: pailga, abipus išgaubta, šviesiai raudona plėvele dengta tabletė su žyma „100“ vienoje pusėje, lygi kitoje pusėje. Matmenys: apytiksliai 17 x 9 mm.

Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 125 mg/31,25 mg/200 mg: apskrita, abipus išgaubta, gelsvai ruda plėvele dengta tabletė su žyma „125“ vienoje pusėje, lygi kitoje pusėje. Matmenys: apytiksliai 14 mm skersmens.

Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 150 mg/37,5 mg/200 mg: ovali, abipus išgaubta, tamsiai raudona plėvele dengta tabletė su žyma „150“ vienoje pusėje, lygi kitoje pusėje. Matmenys: apytiksliai 16 x 10 mm.

Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 200 mg/50 mg/200 mg: pailga, abipus išgaubta, ruda plėvele dengta tabletė su žyma „200“ vienoje pusėje, lygi kitoje pusėje. Matmenys: apytiksliai 17 x 9 mm.

Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva tiekiamas pakuotėmis po 10, 28, 30, 50, 60, 90, 98, 100, 130, 150, 175, 200 ar 250 tablečių. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

TEVA Pharma B.V.

Swensweg 5

2031 GA Haarlem

Nyderlandai

Gamintojai

TEVA Gyógyszergyár Zrt. (TEVA Pharmaceutical Works Private Limited Company)

Pallagi út 13

H-4042 Debrecen

Vengrija

arba

TEVA UK Ltd

Brampton Road, Hampden Park

Eastbourne, East Sussex, BN22 9AG

Jungtinė Karalystė

arba

Teva Pharma B.V.

Swensweg 5

2031 GA Haarlem

Nyderlandai

arba

Merckle GmbH

Ludwig-Merckle-Straße 3

89143 Blaubeuren

Vokietija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą

UAB „Sicor Biotech“

Molėtų pl. 5,

LT-08409 Vilnius

Tel. +370 5 266 02 03

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Austrija Levodopa/Carbidopa/Entacapon ratiopharm 50 mg/12,5 mg/200 mg, 75 mg/18,75 mg/200 mg, 100 mg/25 mg/200 mg, 125 mg/31,25 mg/200 mg, 150 mg/37,5 mg/200 mg, 175 mg/43,75 mg/200 mg, 200 mg/50 mg/200 mg Filmtabletten
Belgija Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 50 mg/12.5 mg/200 mg, 75 mg/18.75 mg/200 mg, 100 mg/25 mg/200 mg, 125 mg/31.25 mg/200 mg, 150 mg/37.5 mg/200 mg, 175 mg/43,75 mg/200 mg, 200 mg/50 mg/200 mg filmomhulde tabletten
Kipras Levodopa+Carbidopa+Entacapone/Teva 50 mg/12,5 mg/200 mg, 75 mg/18,75 mg/200 mg, 100 mg/25 mg/200 mg, 125mg/31,25 mg/200 mg, 150 mg/37,5 mg/200 mg, 175 mg/43,75 mg/200 mg, 200 mg/50 mg/200 mg επικαλυμμένα με λεπτό υμένιο δισκία
Danija Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva
Estija Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva
Vokietija Levodopa /Carbidopa/Entacapon AbZ 50 mg/12,5 mg/200 mg, 75 mg/18,75 mg/200 mg, 100 mg/25 mg/200 mg, 125 mg/31,25 mg/200 mg, 150 mg/37,5 mg/200 mg, 175 mg/43,75 mg/200 mg, 200 mg/50 mg/200 mg Filmtabletten
Graikija Levodopa+Carbidopa+Entacapone/Teva 50 mg/12,5 mg/200 mg, 75 mg/18,75 mg/200 mg, 100 mg/25 mg/200 mg, 125mg/31,25 mg/200 mg, 150 mg/37,5 mg/200 mg, 175 mg/43,75 mg/200 mg, 200 mg/50 mg/200 mg επικαλυμμένα με λεπτό υμένιο δισκία
Prancūzija Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 50/12,5/200 mg, 75/18,75/200 mg, 100/25/200 mg, 125/31,25/200 mg, 150/37,5/200 mg, 175/43,75/200 mg, 200/50/200 mg, comprimé pelliculé
Vengrija Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 50mg/12,5mg/200 mg, 75mg/18,75mg/200 mg, 100mg/25mg/200 mg, 125mg/31,25mg/200 mg, 150mg/37,5mg/200 mg, 175mg/43,75mg/200 mg, 200mg/50mg/200 mg filmtabletta
Airija Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 50 mg/12.5 mg/200 mg, 75 mg/18.75 mg/200 mg, 100 mg/25 mg/200 mg, 125mg/31.25 mg/200 mg, 150 mg/37.5 mg/200 mg, 175 mg/43.75 mg/200 mg, 200 mg/50 mg/200 mg Film-coated Tablets
Italija Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva
Latvija Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 50 mg/12,5 mg/200 mg, 75mg/18,75mg/200 mg, 100 mg/25 mg/200 mg, 125mg/31,25 mg/200 mg, 150 mg/37,5 mg/200 mg, 200 mg/50 mg/200 mg apvalkotās tabletes
Liuksemburgas Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 50 mg/12.5 mg/200 mg, 75 mg/18,75 mg/200 mg, 100 mg/25 mg/200 mg, 125 mg/31.25 mg/200 mg, 150 mg/37,5 mg/200 mg, 175 mg/43,75 mg/200 mg, 200 mg/50 mg/200 mg comprimés pelliculés
Nyderlandai Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 50mg/12,5mg/200 mg, 75mg/18,75mg/200 mg, 100mg/25mg/200 mg, 125mg/31,25mg/200 mg, 150mg/37,5mg/200 mg, 175mg/43,75mg/200 mg, 200mg/50mg/200 mg, filmomhulde tabletten
Rumunija Levodopa/Carbidopa/Entacaponă Teva 50 mg/12,5 mg/200 mg, 75 mg/18,75 mg/200 mg, 100 mg/25 mg/200 mg, 125mg/31,25 mg/200 mg, 150 mg/37,5 mg/200 mg, 175 mg/43,75 mg/200 mg, 200 mg/50 mg/200 mg comprimate filmate
Slovakija Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 50 mg/12.5 mg/200 mg, 75 mg/18.75 mg/200 mg, 100 mg/25 mg/200 mg, 125mg/31.25 mg/200 mg, 150 mg/37.5 mg/200 mg, 175 mg/43.75 mg/200 mg, 200 mg/50 mg/200 mg
Slovėnija Levodopa/karbidopa/entakapon Teva 50 mg/12,5 mg/200 mg, 75 mg/18,75 mg/200 mg, 100 mg/25 mg/200 mg, 125mg/31,25 mg/200 mg, 150 mg/37,5 mg/200 mg, 200 mg/50 mg/200 mg filmsko obložene tablete
Ispanija Levodopa/Carbidopa/Entacapona Teva 50/12.5/200 mg, 75/18.75/200 mg, 100/25/200 mg, 125/31.25/200 mg, 150/37.5/200 mg, 200/50/200 mg comprimidos recubiertos con película EFG
Švedija Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 50mg/12,5mg/200 mg, 75mg/18,75mg/200 mg, 100mg/25mg/200 mg, 125mg/31,25mg/200 mg, 150mg/37,5mg/200 mg, 175mg/43,75mg/200 mg, 200mg/50mg/200 mg filmdragerade tabletter
Jungtinė Karalystė Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 50 mg/12.5 mg/200 mg, 75 mg/18.75 mg/200 mg, 100 mg/25 mg/200 mg, 125mg/31.25 mg/200 mg, 150 mg/37.5 mg/200 mg, 175 mg/43.75 mg/200 mg, 200 mg/50 mg/200 mg Film-coated Tablets

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-09-26

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Levodopa/Carbidopa/Entacapone Teva 50/12,5/200mg plėvele dengtos tabletės N100" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Norfos vaistinė, UAB fil.nr.77 Vilnius

Ateities g. 10, Vilnius
(8 686) 10 341
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.268 Ringaudai

Gėlių g. 2b, Ringaudai
(8 800) 50 005
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.200 Alytus

Naujoji g. 50B, Alytus
(8 315) 20 575
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.274 Pagėgiai

Vilniaus g. 38, Pagėgiai
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil.nr.104 Šeduva

Panevėžio g. 33, Šeduva
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.146, Kaunas
Visuomenės vaistinė
Medvėgalio g. 23-72, Kaunas
Darbo laikas: I - V 07:30 - 19:30 VI 09:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena