E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Lopedium 2mg kapsulės N30

Virškinimo sistemą ir metabolizmą veikiantys vaistai >  Antidiarėjiniai vaistai. Vaistai žarnyno infekcinėms ir uždegiminėms ligoms gydyti
Pavadinimas: Lopedium 2mg kapsulės N30
Veikliosios medžiagos: Loperamide - 2mg
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: Sandoz
ATC kodas A07DA03
Vidutinė kaina: 4,42 Eur (15,26 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Lopedium express 2 mg kietos kapsulės yra vaistas nuo viduriavimo. Jis slopina stumiamuosius žarnų judesius bei retina išsituštinimus, todėl išmatos tampa kietesnės

Simptominis suaugusių ir vyresnių negu 12 metų paauglių ūminio viduriavimo gydymas tokiu atveju, jei negalima pašalinti viduriavimą sukėlusios priežasties.


Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Lopedium 2 mg kietosios kapsulės yra vaistas nuo viduriavimo. Jis slopina stumiamuosius žarnų judesius bei retina išsituštinimus, todėl išmatos tampa kietesnės.

Lopedium vartojamas simptominiam viduriavimo gydymui tokiu atveju, jei neįmanoma pašalinti šią ligą sukėlusių priežasčių.

Vaisto ilgai vartoti galima tik tokiu atveju, jei ligos eigą stebi gydytojas.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Lopedium vartoti negalima, jeigu:

yra alergija loperamido hidrochloridui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

yra būklė, kurios metu reikia vengti žarnų veiklos sulėtėjimo (pvz., išpūstas pilvas, vidurių užkietėjimas, žarnų nepraeinamumas);

pasireiškia viduriavimas, kurio metu padidėja temperatūra bei išmatose atsiranda kraujo (tai gali būti ūminė dizenterija – liga, pasireiškianti geriant užterštą vandenį arba valgant užterštą maistą);

paūmėja opinis kolitas (opinis storųjų žarnų uždegimas);

yra žarnyno uždegimas (enterokolitas), kurį sukėlė bakterijos;

viduriavimas pasireiškė antibiotikų vartojimo metu arba po jo (tai gali būti su antibiotikų poveikiu susijęs pseudomembraninis kolitas);

pacientas jaunesnis negu 6 metų.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Lopedium, jeigu:

sergate kepenų liga, nes vartojant Lopedium Jums gali būti reikalinga gydytojo priežiūra;

sergate AIDS, nes Jums gali būti didesnė šalutinio poveikio rizika. Jeigu pajutote pilvo išsipūtimą, nedelsiant nutraukite Lopedium vartojimą ir kreipkitės į gydytoją.

Nors Lopedium stabdo viduriavimą, tačiau jo priežasties nepašalina. Jei įmanoma, viduriavimo priežastį reikia šalinti kitu būdu.

Dėl viduriavimo organizme gali labai sumažėti skysčių bei druskų, todėl būtina gerti daug skysčių. Tai ypač svarbu gydant vaikus.

Lopedium gydomasis poveikis paprastai pasireiškia per 48 valandas. Jeigu per šį laikotarpį vaistas viduriavimo nesustabdo, nutraukite vartojimą ir kreipkitės į gydytoją.

Kiti vaistai ir Lopedium

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Ypač svarbu pasakyti, jei vartojate bet kurio iš šių vaistų:

kitų vaistų nuo viduriavimo,

vaistų nuo vidurių užkietėjimo,

chinidino (nuo širdies ritmo sutrikimų)

ritonaviro (priešvirusinio vaisto, vartojamo AIDS gydyti),

itrakonazolo arba ketokonazolo (nuo grybelių sukeltų infekcijų),

gemfibrozilio (vaisto, mažinančio cholesterolio kiekį kraujyje),

desmopresino (vaisto, mažinančio šlapimo išsiskyrimą),

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Šio vaisto nerekomenduojama vartoti nėščioms moterims, nebent gydytojas gydytojas nusprendžia, kad tai neabejotinai būtina.

Nedidelis kiekis veikliosios šio vaisto medžiagos patenką į motinos pieną, todėl žindymo laikotarpiu nerekomenduojama vartoti Lopedium kietųjų kapsulių.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Esant viduriavimui ir vartojant Lopedium gali atsirasti nuovargis, svaigulys arba mieguistumas. Jeigu jaučiate tokį poveikį, nevairuokite ir nevaldykite mechanizmų.

Lopedium sudėtyje yra laktozės

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Lopedium express vartoti negalima, jeigu:

yra alergija (padidėjęs jautrumas) loperamido hidrochloridui arba bet kuriai pagalbinei Lopedium express kapsulių medžiagai;

yra būklė (pvz., išpūstas pilvas, vidurių užkietėjimas, žarnų nepraeinamumas), kurios metu reikia vengti žarnų veiklos sulėtėjimo;

pacientas jaunesnis negu 12 metų;

pasireiškia viduriavimas, kurio metu padidėja temperatūra bei išmatose atsiranda kraujo;

antibiotikų vartojimo metu arba po jo atsiranda viduriavimas (pasireiškia su antibiotikų poveikiu susijęs pseudomembraninis kolitas).

Specialių atsargumo priemonių reikia:

Žemiau nurodyta, kokiomis aplinkybėmis Lopedium express kietų kapsulių galima vartoti tik labai atsargiai. Reikia apie tai dar pasiklausti gydytojo. Tai tinka ir tada, jei toliau nurodytos aplinkybės jau yra kartą buvusios.

Pacientai, kurie serga ar sirgo kepenų liga, Lopedium express kietų kapsulių gali vartoti tik prieš tai pasitarę su gydytoju, kadangi loperamido skaidymas ligonių, sergančių sunkia kepenų liga, organizme gali trukti ilgiau.

Į ką būtina atsižvelgti vaistu gydant paauglius

Jei gydant kaip nurodyta požymiai nesiliauja per 48 val., kreipkitės į gydytoją. Dėl viduriavimo organizme gali labai sumažėti skysčių bei druskų, todėl būtina pasirūpinti minėtų medžiagų kiekio sunormalinimu, kadangi jis yra svarbiausia priemonė viduriavimui gydyti.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lopedium express kietų kapsulių vartojant kartu su chinidinu, verapamiliu ar ketokonazolu, gali atsirasti kvėpavimo sutrikimas (kvėpavimo slopinimas). Be to, pastebėta Lopedium express veikliosios medžiagos loperamido sąveikos su ritonaviru (vaistu nuo ŽIV infekcijos) atvejų.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Kadangi nėra vaisto vartojimo nėštumo laikotarpiu patirties, be to, veiklioji medžiaga loperamidas išsiskiria su žindyvės pienu, Lopedium express kietų kapsulių vartoti nėščioms moterims ir žindyvėms negalima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Vaistas vairavimui ir mechanizmų valdymui įtakos nedaro.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Lopedium express medžiagas

Lopedium express kietų kapsulių sudėtyje yra laktozės. Jeigu gydytojas yra sakęs, kad Jūs netoleruojate kai kurių cukraus rūšių, prieš vartojant šio vaisto reikia pasikonsultuoti su gydytoju.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

KAIP VARTOTI LOPEDIUM EXPRESS

Suaugę žmonės.

Iš pradžių reikia gerti 4 mg loperamido hidrochlorido (atitinka dvi Lopedium express kietas kapsules), vėliau, t. y. po kiekvieno išsituštinimo beformėmis išmatomis, reikia gerti po 2 mg loperamido hidrochlorido (atitinka vieną Lopedium express kietą kapsulę).

Didžiausia loperamido hidrochlorido paros dozė yra 16 mg (atitinka 8 Lopedium express kietos kapsulės). Jos viršyti negalima.

Vyresni negu 12 metų paaugliai.

Iš pradžių ir vėliau, t. y. po kiekvieno išsituštinimo beformėmis išmatomis, reikia gerti po 2 mg loperamido hidrochlorido (atitinka vieną Lopedium express kietą kapsulę).

Didžiausia loperamido hidrochlorido paros dozė yra 8 mg (atitinka 4 Lopedium express kietos kapsulės). Jos viršyti negalima.

Vartojimo metodas ir trukmė

Lopedium express kietas kapsules reikia nuryti nekramtytas, užsigeriant šiek tiek skysčio.

Loperamido vartoti ilgiau negu 2 dienas galima tik gydytojo nurodymu ir prižiūrint medicinos specialistui.

Pavartojus per didelę Lopedium express dozę

Lopedium express perdozavimo simptomai yra vidurių užkietėjimas, žarnų praeinamumo sutrikimas bei centrinės nervų sistemos apnuodijimo simptomai (neurotoksinis poveikis): mėšlungis, indiferentiškumas (apatija), mieguistumas, nevalingų raumenų judesių padažnėjimas (choreoatetozė), judesių koordinacijos sutrikimas (ataksija), kvėpavimo susilpnėjimas (kvėpavimo slopinimas).

Jei atsiranda perdozavimo simptomų, bet kokiu atveju būtina gydytojo konsultacija.

Galima pamėginti kaip priešnuodį opioidinių receptorių antagonistą naloksoną. Tokiu atveju gydymą turi prižiūrėti gydytojas.

Pastaba gydytojui

Kadangi loperamido poveikis yra ilgesnis negu naloksono, tai pastarojo preparato gali reikėti suleisti pakartotinai. Pacientą būtina atidžiai stebėti mažiausiai 48 val., kad būtų galima pastebėti perdozavimo simptomų pasireiškimą ar pasikartojimą.

Veikliosios medžiagos likučių iš skrandžio pašalinimui prireikus galima išplauti skrandį.

Pamiršus pavartoti Lopedium express

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Vaisto reikia vartoti toliau taip, kaip paskirta.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Lopedium kietąsias kapsules reikia nuryti nekramtytas, užsigeriant šiek tiek skysčio.

Suaugusiems žmonėms ir vyresniems negu 12 metų paaugliams

Ūminis viduriavimas

Gydymo pradžioje reikia išgerti 2 kapsules (tai atitinka 4 mg loperamido). Vėliau reikia gerti po 1 kapsulę (tai atitinka 2 mg loperamido) po kiekvieno išsituštinimo beformėmis išmatomis.

Didžiausia paros dozės yra 8 kapsulės (16 mg loperamido). Jos viršyti negalima.

Jei viduriavimas per 2 paras pradėjus gydymą nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

Lėtinis viduriavimas

Rekomeduojama paros dozė yra 2 kapsulės (tai atitinka 4 mg loperamido). Esant reikalui, gydytojas gali skirti didesnę dozę.

6 – 12 metų vaikams

Ūminis viduriavimas

Gydymo pradžioje ir vėliau, t. y. po kiekvieno išsituštinimo beformėmis išmatomis, reikia gerti po 1 kapsulę (atitinka 2 mg loperamido).

Vaikams didžiausia paros dozė nustatoma pagal kūno svorį (3 kapsulės/20 kg), tačiau negalima vartoti daugiau kaip 8 kapsulių (16 mg loperamido).

Jei viduriavimas per 2 paras pradėjus gydymą nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

Lėtinis viduriavimas

Rekomenduojama paros dozė yra 1 kapsulė (atitinka 2 mg loperamido). Vaistą galima vartoti neilgiau kaip 5 dienas.

Jaunesniems nei 6 metų vaikams

Šio vaisto negalima vartoti vaikams, jaunesniems nei 6 metų.

Ką daryti pavartojus per didelę Lopedium dozę?

Jeigu pavartojote per didelę vaisto dozę, kreipkitės į gydytoją, ypač jei pasireiškia perdozavimo simptomų.

Lopedium perdozavimo simptomai yra vidurių užkietėjimas, žarnų praeinamumo sutrikimas bei centrinės nervų sistemos apnuodijimo simptomai: mėšlungis, apatija, mieguistumas, nevalingų raumenų judesių padažnėjimas, judesių koordinacijos sutrikimas, kvėpavimo susilpnėjimas.

Vaikams didelių vaisto dozių poveikis yra stipresnis negu suaugusiems žmonėms.

Pamiršus pavartoti Lopedium

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Vaisto reikia vartoti toliau taip, kaip paskirta.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti 1 iš 10 vaisto vartojusių žmonių):

galvos skausmas,

svaigulys,

vidurių užkietėjimas,

pykinimas,

dujų susikaupimas žarnyne.

Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti 1 iš 100 vaisto vartojusių žmonių):

pilvo skausmas,

nemalonus jausmas pilvo srityje,

skausmas viršutinėje pilvo dalyje,

burnos džiūvimas,

vėmimas,

virškinimo sutrikimas,

išbėrimas.

Retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti 1 iš 1000 vaisto vartojusių žmonių):

pilvo išpūtimas.

Kitas šalutinis poveikis:

alerginė reakcija, anafilaksinė reakcija (įskaitant anafilaksinį šoką), sunki į alerginę panaši reakcija (anafilaktoidinė reakcija),

mieguistumas,

sąmonės netekimas,

stingulys,

sąmonės pritemimas,

nenormalus raumenų tonuso padidėjimas,

koordinacijos sutrikimas,

vyzdžio susitraukimas,

žarnų nepraeinamumas, įskaitant paralyžinį žarnų nepraeinamumą,

storosios žarnos išsiplėtimas (megakolonas, įskaitant toksinį megakoloną),

liežuvio skausmas,

pūslinis išbėrimas, įskaitant Stivenso ir Džonsono sindromą (plačiai išplitęs odos išbėrimas, pasireiškiantis pūslėmis ar odos lupimusi, ypač apie burną, nosį, akis ir lytinius organus), toksinę epidermio nekrolizę (išbėrimas skausmingomis pūslėmis ir odos lupimasis, išplitęs dideliame kūno plote) ir daugiaformę eritemą (odos ir gleivinės išbėrimas pūslėmis, panašus į mažus taikinius (viduryje tamsi dėmelė, apsupta blyškesnės srities, kurią supa tamsus žiedas),

angioedema (veido, akių, liežuvio ir (arba) lūpų patinimas, dėl kurio gali atsirasti kvėpavimo ir (arba) rijimo pasunkėjimas),

dilgėlinė,

niežulys,

šlapimo susilaikymas,

nuovargis.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje http://www.vvkt.lt esančią formą, ir pateikti ją vienu iš šių būdų: raštu adresu (Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos), Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius; nemokamu fakso numeriu (8 800) 20 131; telefonu (8 6) 143 35 34; el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Lopedium express, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Šalutinio poveikio atvejų dažnis apibūdinamas taip:

Labai dažni Daugiau negu 1 atvejis iš 10 gydytų pacientų
Dažni Daugiau kaip 1 atvejis iš 100 gydytų pacientų
Nedažni Daugiau kaip 1 atvejis iš 1000 gydytų pacientų
Reti Daugiau kaip 1 atvejis iš 10000 gydytų pacientų
Labai reti 1 arba mažiau negu 1 atvejis iš 100 gydytų pacientų, tarp jų pavieniai atvejai

Dažni (≥ 1 % – < 10 %). Galvos skausmas.

Nedažni (≥ 0,1 % – < 1 %). Nuovargis, galvos svaigimas, pilvo diegliai, pykinimas, burnos džiūvimas.

Reti (≥ 0,01 % – < 0,1 %). Padidėjusio jautrumo reakcija, pvz., odos išbėrimas, dilgėlinė, odos ar gleivinės patinimas dėl audiniuose susikaupusio skysčio (angioneurozinė edema), šlapimo susilaikymas.

Labai reti (< 0,01 %), tarp jų pavieniai atvejai. Anafilaksinis šokas, pūslinė odos reakcija, įskaitant toksinę epidermio nekrolizę, žarnų nepraeinamumas ir lėtinio žarnų uždegimo komplikacijos storosios žarnos padidėjimo (toksinio megakolono) atsiradimo skatinimas.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI LOPEDIUM EXPRESS

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Lopedium express vartoti negalima.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Ant kartono dėžutės po „Tinka iki“ ir ant lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Lopedium sudėtis

Veiklioji medžiaga yra loperamido hidrochloridas. Vienoje kietojoje kapsulėje yra 2 mg loperamido hidrochlorido.

Pagalbinės medžiagos. Kapsulės turinyje yra želatina, laktozė monohidratas, magnio stearatas, kukurūzų krakmolas, talkas. Kapsulės korpuse yra želatina, juodasis geležies oksidas (E172), titano dioksidas (E171); kapsulės dangtelyje yra želatina, geltonasis geležies oksidas (E172), Patent mėlynasis V (E131), juodasis geležies oksidas (E172), titano dioksidas (E 171).

Lopedium išvaizda ir kiekis pakuotėje

Kietosios kapsulės korpusas tamsiai pilkos spalvos, kapsulės dangtelis žalios spalvos, kapsulė užpildyta homogeniniais baltais ar beveik baltais milteliais.

Kartono dėžutėje yra 30 kietųjų kapsulių, supakuotų į lizdines plokšteles.

Registruotojas

Sandoz d.d.

Verovškova 57

1000 Ljubljana

Slovėnija

Gamintojai

Salutas Pharma GmbH

Otto-von-Guericke-Allee 1, D-39179 Barleben

Vokietija

arba

LEK S.A.

Ul.Domaniewska 50 C

02-672 Warszawa

Lenkija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą:

Sandoz Pharmaceuticals d.d. filialasŠeimyniškių 3A,Vilnius LT09312, LietuvaTelefonas 8~5 26 36 037Faksas 8~5 26 36 036

Nemokama linija pacientams +370 800 00877

El. pašto adresas: info.lithuania@sandoz.com

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-07-22

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Lopedium express sudėtis

Veiklioji medžiaga yra loperamido hidrochloridas. Vienoje kapsulėje yra 2 mg loperamido hidrochlorido

Pagalbinės medžiagos yra želatina, laktozės monohidratas, magnio stearatas, kukurūzų krakmolas, talkas, pigmentai: juodasis geležies oksidas (E 172), geltonasis geležies oksidas (E 172), Patent mėlynasis V (E 131), titano dioksidas (E 171).

Lopedium express išvaizda ir kiekis pakuotėje

Tamsiai pilkai žalios spalvos kieta kapsulė užpildyta homogeniniais baltais ar beveik baltais milteliais. Pakuotė, kurioje yra 10 kietų kapsulių.

Rinkodaros teisės turėtojas

Sandoz d.d. Verovškova 57 1000 Ljubljana Slovėnija

Gamintojai

Salutas Pharma GmbH

Otto-von-Guericke-Allee 1, D-39179 Barleben

Vokietija

ir

LEK S.A.

Ul.Domaniewska 50 C

02-672 Warszawa

Lenkija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

Sandoz Pharmaceuticals d.d. filialasŠeimyniškių 3A,Vilnius LT09312, Lietuva Telefonas 8~5 26 36 037Faksas 8~5 26 36 037


"Lopedium 2mg kapsulės N30" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti
/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.267 Šilalė

S.Dariaus ir S.Girėno g.12, Šilalė
(8 800) 50 005
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.276 Rokiškis

Respublikos g. 111b, Rokiškis
(8 800) 50 005
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.244, Šiauliai
Visuomenės vaistinė
Tilžės g. 225, Šiauliai
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI 09:00 - 18:00 VII 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.149 Kelmė
Visuomenės vaistinė
Vytauto Didžiojo g. 80, Kelmė
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 16:00 VII 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.131 Biržai
Visuomenės vaistinė
Vytauto g. 4, Biržai
(8 450) 31 289
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI 08:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.220 Varėna

Vytauto g. 18, Varėna
(8 310) 31 402
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.23 Kaunas
Gamybinė visuomenės vaistinė
Pramonės pr. 29 , Kaunas
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil.117 Alytus Jonyno

A.Jonyno g. 10C, Alytus
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Medikora vaistinė, Šimkienės A. įmonė
Z Vaistinės veiklai
Ventos g. 33, Mažeikiai
(8 443) 65 477
Darbo laikas: I - V 08:30 - 20:00 VI, VII 09:00 - 17:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Vaistų namai, UAB vaistinė Vaigreda
Visuomenės vaistinė
Vasario 16-osios g. 7-5, Mažeikiai
(8 443) 32 814
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI 08:00 - 14:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena