E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Losartan Hydrochlorothiazide Actavis 100/25mg plėvele dengtos tabletės N30

Širdies ir kraujagyslių sistemą veikiantys vaistai >  Renino-angiotenzino sistemą veikiantys vaistai
Pavadinimas: Losartan Hydrochlorothiazide Actavis 100/25mg plėvele dengtos tabletės N30
Veikliosios medžiagos: Losartan and diuretics - 1mg
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: Actavis
ATC kodas C09DA01
Vidutinė kaina: 7,46 Eur (25,76 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Losartan Hydrochlorothiazide Actavis yra angiotenzinui II jautrių receptorių blokatoriaus (losartano) ir diuretiko (hidrochlotiazido) derinys.

Losartan Hydrochlorothiazide Actavis gydoma pirminė hipertenzija (didelio kraujospūdžio liga).


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Losartan Hydrochlorothiazide Actavis vartoti negalima:

- jeigu yra alergija losartanui, hidrochlorotiazidui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

- jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) kitiems sulfonamidų dariniams (pvz., kitiems tiazidams, kai kuriems antibakteriniams vaistams, tokiems kaip, kotrimoksazolas; jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją);

- jeigu yra sunkus kepenų veiklos sutrikimas;

- jeigu esate daugiau negu 3 mėnesiai nėščia (Losartan Hydrochlorothiazide Actavis vartoti reikėtų vengti ir ankstyvuoju nėštumo periodu, žr. skyrių ”Nėštumas ir žindymo laikotarpis”);

- jeigu yra sunkus inkstų funkcijos sutrikimas arba inkstai negamina šlapimo;

- jeigu yra maža kalio ar natrio arba didelė kalcio koncentracija kraujyje, kurios gydymo metu nepavyksta koreguoti;

- jeigu sergate podagra;

- jeigu Jūs sergate cukriniu diabetu arba Jūsų inkstų veikla sutrikusi ir Jums skirtas kraujospūdį mažinantis vaistas, kurio sudėtyje yra aliskireno.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Losartan Hydrochlorothiazide Actavis.

- jeigu anksčiau Jums buvo sutinęs veidas, lūpos, ryklė arba liežuvis;

- jeigu vartojate diuretikų (šlapimo išsiskyrimą didinančių tablečių);

- jeigu laikotės druskos kiekį ribojančios dietos;

- jeigu yra arba anksčiau buvo stiprus vėmimas ir (arba) viduriavimas;

- jeigu sergate širdies nepakankamumu;

- jeigu susiaurėjusios Jūsų inkstų kraujagyslės (yra inkstų arterijų stenozė), funkcionuoja tik vienas inkstas arba neseniai buvo persodintas inkstas;

- jeigu yra arterijų susiaurėjimas (aterosklerozė), krūtinės angina (krūtinės skausmas dėl silpnos širdies veiklos);

- jeigu yra aortos arba mitralinio vožtuvo stenozė (širdies vožtuvų susiaurėjimas) arba hipertrofinė kardiomiopatija (liga, dėl kurios sustorėja širdies raumuo);

- jei yra buvęs lengvas ar vidutinio sunkumo kepenų sutrikimas;

- jeigu sergate cukriniu diabetu;

- jeigu sirgote podagra;

- jeigu sergate arba sirgote alergine liga, astma arba liga, kuri sukelia sąnarių skausmą, odos išbėrimą ir karščiavimą (sistemine raudonąja vilklige);

- jeigu yra didelė kalcio arba maža kalio koncentracija kraujyje arba laikotės mažo kalio kiekio dietos;

- jei reikia atlikti anesteziją (net dantų gydytojo kabinete), chirurginę operaciją arba prieskydinių liaukų funkcijos tyrimą, privalote gydytojui arba medicinos personalui pasakyti, kad vartojate losartano kalio druskos ir hidrochlorotiazido tabletes;

- jeigu vargina pirminis hiperaldosteronizmas (su padidėjusia antinksčių hormono aldosterono sekrecija susijęs sindromas, kurį sukelia šios liaukos sutrikimas);

- jeigu vartojate kurį nors iš šių vaistų padidėjusiam kraujospūdžiui gydyti:

- AKF inhibitorių (pavyzdžiui, enalaprilį, lizinoprilį, ramiprilį), ypač jei turite su diabetu susijusių inkstų sutrikimų;

- aliskireną

- jeigu vartojate AKF inhibitorių kartu su tam tikrais vaistais, skirtais širdies nepakankamumui gydyti ir vadinamais mineralokortikoidinių receptorių antagonistais (MRA) (pavyzdžiui, spironolaktonu, eleronu) arba beta adrenoblokatoriais (pavyzdžiui, metoprololiu).

Jūsų gydytojas gali reguliariai ištirti Jūsų inkstų funkciją, kraujospūdį ir elektrolitų (pvz., kalio) kiekį kraujyje.

Taip pat žiūrėkite informaciją, pateiktą poskyryje „Losartan Hydrochlorothiazide Actavis vartoti negalima“.

Jeigu manote, kad esate (arba galite tapti) nėščia, turite apie tai pasakyti savo gydytojui. Ankstyvuoju nėštumo laikotarpiu Losartan Hydrochlorothiazide Actavis vartoti nerekomenduojama, o jeigu esate daugiau negu 3 mėnesiai nėščia, vartoti draudžiama, kadangi šiuo laikotarpiu vartojamas vaistas gali padaryti didžiulės žalos Jūsų kūdikiui (žr. skyrių ”Nėštumas ir žindymo laikotarpis”).

Vaikams ir paaugliams

Patirties gydant vaikus Losartan Hydrochlorothiazide Actavis nėra, todėl Losartan Hydrochlorothiazide Actavis vaikams neskirtinas.

Kiti vaistai ir Losartan Hydrochlorothiazide Actavis

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui ar vaistininkui.

Šlapimo išsiskyrimą didinantys preparatai, tokie kaip hidrochlorotiazidas, kurio yra Losartan Hydrochlorothiazide Actavis tabletėse, gali sąveikauti su kitais vaistais.

Vaistinių preparatų, kurių sudėtyje yra ličio, vartoti kartu su Losartan Hydrochlorothiazide Actavis negalima, jeigu to atidžiai neprižiūri gydytojas.

Jeigu vartojate kalio papildų, druskos pakaitalų, kuriuose yra kalio, arba kalį organizme sulaikančių vaistų, kitokių diuretikų (šlapimo išsiskyrimą didinančių tablečių), kai kurių vidurių laisvinamųjų preparatų, glicirizino (yra saldymedyje) vaistų nuo podagros, vaistų širdies ritmui kontroliuoti arba vaistų nuo cukrinio diabeto (geriamųjų preparatų arba insulino), gali reikėti specialių atsargumo priemonių (pvz., atlikinėti kraujo tyrimus).

Jūsų gydytojui gali tekti pakeisti Jūsų dozę ir (arba) imtis kitų atsargumo priemonių:

jeigu vartojate AKF inhibitorių arba aliskireną (taip pat žiūrėkite informaciją, pateiktą poskyriuose „Losartan Hydrochlorothiazide Actavis vartoti negalima“ ir „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“)

Be to, Jūsų gydytojui svarbu žinoti, jeigu vartojate:

kitų kraujospūdį mažinančių vaistų;

steroidų;

vaistų vėžiui gydyti;

skausmą malšinančių preparatų;

vaistų infekcijoms, įskaitant grybelines, gydyti;

vaistų nuo artrito;

didelį cholesterolio kiekį mažinančių dervų (pvz., kolestiramino);

raumenis atpalaiduojančių vaistų;

migdomųjų tablečių;

opioidų grupės preparatų, pavyzdžiui, morfino;

kraujospūdį didinančių aminų, pavyzdžiui, adrenalino ar kitų šios grupės vaistų;

per burną vartojamų vaistų nuo diabeto ar insulino;

anticholinerginių vaistų (pvz., atropino, biperideno);

antipsichotikų;

antidepresantų;

karbamazepino.

Prieš rentgenologinį tyrimą, kurio metu Jums reikės vartoti kontrastinių preparatų, kuriuose yra jodo, apie Losartan Hydrochlorothiazide Actavis vartojimą pasakykite gydytojui.

Losartan Hydrochlorothiazide Actavis vartojimas su maistu ,gėrimais ir alkoholiu

Tol, kol vartojate šių tablečių, alkoholio patariama nevartoti, kadangi alkoholis ir Losartan Hydrochlorothiazide Actavis tabletės gali sustiprinti vienas kito poveikį.

Per didelis valgomosios druskos kiekis maiste gali neutralizuoti Losartan Hydrochlorothiazide Actavis tablečių poveikį.

Losartan Hydrochlorothiazide Actavis galima vartoti valgio metu arba nevalgius.

Nėštumo ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumas

Jeigu manote, kad esate (arba galite tapti) nėščia, turite apie tai pasakyti savo gydytojui. Jūsų gydytojas paprastai lieps Jums nebevartoti Losartan Hydrochlorothiazide Actavis prieš planuojant pastojimą arba iš karto sužinojus apie nėštumą ir paskirs kitą vaistinį preparatą vietoj Losartan Hydrochlorothiazide Actavis. Losartan Hydrochlorothiazide Actavis yra nerekomenduojamas nėštumo laikotarpiu ir negali būti vartojamas, jeigu esate daugiau kaip tris mėnesius nėščia, nes vartojamas po trečio nėštumo mėnesio jis gali labai pakenkti Jūsų kūdikiui.

Žindymo laikotarpis

Pasakykite savo gydytojui, jei žindote arba ruošiatės pradėti tai daryti. Losartan Hydrochlorothiazide Actavis nerekomenduojamas žindančioms motinoms. Jeigu motina nori žindyti, gydytojas gali paskirti kitą vaistą.

Vaikai ir paaugliai

Losartan Hydrochlorothiazide Actavis vartojimo vaikams patirties nėra, todėl vaikų Losartan Hydrochlorothiazide Actavis gydyti negalima.

Senyvi pacientai

Daugumai senesnių ir jaunesnių suaugusių pacientų Losartan Hydrochlorothiazide Actavis poveikis yra vienodai geras ir jie šį vaistą toleruoja vienodai gerai. Daugumai vyresnio amžiaus pacientų reikia tokių pačių dozių, kaip jaunesniems pacientams.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Pradėjus gydytis šiuo vaistu, nepatariama dirbti darbų, kuriems gali prireikti specialaus dėmesio sukaupimo (pavyzdžiui, vairuoti automobilį ar valdyti pavojingus mechanizmus) tol, kol nesužinojote kaip šį vaistą toleruojate.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Tikslią Losartan Hydrochlorothiazide Actavis dozę nustatys gydytojas, įvertinęs Jūsų būklę ir išsiaiškinęs, ar vartojate kitų vaistų. Svarbu Losartan Hydrochlorothiazide Actavis vartoti tiek laiko, kiek gydytojo skirta, kad galėtumėte tinkamai kontroliuoti savo kraujospūdį.

Didelio kraujospūdžio liga

Daugumai didelio kraujospūdžio liga sergančių pacientų rekomenduojama Losartan Hydrochlorothiazide Actavis dozė kontroliuoti kraujospūdį 24 valandas, yra 1 Losartan Hydrochlorothiazide Actavis 50 mg/12,5 mg tabletė per parą. Paros dozę galima padidinti iki dviejų losartano ir hidrochlorotiazido 50 mg/12,5 mg plėvele dengtų tablečių kartą per parą arba vienos losartano ir hidrochlorotiazido 100 mg/25 mg plėvele dengtos tabletės (didesnės dozės) per parą. Didžiausia paros dozė yra dvi losartano ir hidrochlorotiazido 50 mg/12,5 mg plėvele dengtos tabletės arba viena losartano ir hidrochlorotiazido 100 mg/25 mg plėvele dengta tabletė.

Ką daryti pavartojus per didelę Losartan Hydrochlorothiazide Actavis dozę?

Perdozavimo atveju nedelsdami kreipkitės į gydytoją, kad laiku būtų suteikta medicinos priežiūra. Perdozavimas gali sukelti kraujospūdžio kritimą, pernelyg greitą juntamą širdies plakimą, retą pulsą, kraujo pokyčius ir dehidraciją.

Pamiršus pavartoti Losartan Hydrochlorothiazide Actavis

Stenkitės Losartan Hydrochlorothiazide Actavis vartoti kasdien, kaip gydytojo skirta. Negalima vartoti dvigubos dozės, norint kompensuoti praleistą dozę. Tiesiog tęskite gydymą įprastine tvarka.

Nustojus vartoti Losartan Hydrochlorothiazide Actavis

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Jeigu Jums pasireiškė toliau išvardytas poveikis, Losartan Hydrochlorothiazide Actavis tablečių vartojimą nutraukite ir nedelsdami pasakykite savo gydytojui arba kreipkitės į artimiausios ligoninės skubios medicinos pagalbos skyrių.

Sunki alerginė reakcija (išbėrimas, niežulys, veido, lūpų, burnos ar ryklės patinimas, kuris gali pasunkinti rijimą ar kvėpavimą).

Tai sunkus, bet retas šalutinis poveikis, kuris pasireiškia daugiau kaip 1 iš 10 000, bet mažiau kaip 1 iš 1 000 pacientų. Jums gali prireikti skubios gydytojo priežiūros arba guldymo į ligoninę.

Pastebėtas šalutinis poveikis išvardytas toliau.

Dažnas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 10 žmonių)

- Kosulys, viršutinių kvėpavimo takų infekcija, nosies užgulimas, sinusitas, sinusų sutrikimas.

- Viduriavimas, pilvo skausmas, pykinimas, nevirškinimas.

- Raumenų skausmas arba mėšlungis, kojų skausmas, nugaros skausmas.

- Nemiga, galvos skausmas, galvos svaigimas.

- Silpnumas, nuovargis, krūtinės skausmas.

- Kalio koncentracijos padidėjimas kraujyje (jis gali sukelti širdies ritmo sutrikimą), hemoglobino kiekio sumažėjimas kraujyje.

- Inkstų funkcijos sutrikimas, tame tarpe ir inkstų nepakankamumas.

- Sumažėjęs cukraus kiekis kraujyje (hipoglikemija).

Nedažnas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 100 žmonių)

- Mažakraujystė, raudonos ar rusvos odos dėmės (kartais, ypač ant pėdų, kojų, rankų ir sėdmenų, kartu su sąnarių skausmu, rankų ir kojų patinimu bei skrandžio skausmu), kraujosruvos, baltųjų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas, kraujo krešėjimo sutrikimai, sumažėjęs trombocitų kiekis.

- Apetito stoka, šlapimo rūgšties kiekio padidėjimas arba podagra, cukraus kiekio padidėjimas kraujyje, nenormalus elektrolitų kiekis kraujyje.

- Nerimas, nervingumas, panikos sutrikimas (atsinaujinantys panikos priepuoliai), minčių susipainiojimas, depresija, nenormalūs sapnai, miego sutrikimas, mieguistumas, atminties sutrikimas.

- Dilgčiojimas arba panašūs pojūčiai, galūnių skausmas, drebulys, migrena, alpulys.

- Regos sutrikimas, kai daiktai matomi lyg per miglą, akių deginimo arba perštėjimo pojūtis, konjunktyvitas, regėjimo pablogėjimas, daiktų matymas su geltonu atspalviu.

- Spengimas, zvimbimas, ūžimas arba spragsėjimas ausyse, svaigulys.

- Mažas kraujospūdis, kuris gali būti susijęs su kūno padėties pokyčių (apsvaigimo arba silpnumo pojūtis stojant), krūtinės angina (krūtinės skausmas), nenormalus širdies ritmas, cerebrovaskulinis priepuolis (praeinantysis smegenų išemijos priepuolis [PSIP]  mikroinsultas), širdies priepuolis, pernelyg greitas juntamas širdies plakimas.

- Kraujagyslių uždegimas, kuris dažnai būna susijęs su odos išbėrimu ir kraujosruvomis.

- Ryklės uždegimas, dusulys, bronchitas, plaučių uždegimas, skysčio sankaupa ant plaučių (ji apsunkina kvėpavimą), kraujavimas iš nosies, sekreto tekėjimas iš nosies, nosies užgulimas.

- Vidurių užkietėjimas, pilvo pūtimas, nemalonus pojūtis skrandyje, skrandžio spazmai, vėmimas, burnos džiūvimas, seilių liaukų uždegimas, dantų skausmas.

- Gelta (akių ir odos pageltimas), kasos uždegimas.

- Dilgėlinė, niežulys, odos uždegimas, išbėrimas, odos paraudimas, jautrumo šviesai padidėjimas, odos sausmė, raudonis, prakaitavimas, plaukų slinkimas.

- Rankų, pečių, klubo, kelių ar kitų sąnarių skausmas, sąnarių patinimas, sustingimas, raumenų silpnumas.

- Dažnas šlapinimasis, įskaitant nakties metu, inkstų funkcijos sutrikimas, įskaitant inkstų uždegimą, šlapimo takų infekcija, cukrus šlapime.

- Seksualinio potraukio sumažėjimas, impotencija.

- Veido patinimas, lokalizuotas tinimas (edema), karščiavimas.

Retas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 1 000 žmonių)

Hepatitas (kepenų uždegimas), nenormalūs kepenų funkcijos tyrimų duomenys.

Dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis)

Panašūs į gripo simptomai ir bendra nemaloni ir sirgimą primenanti būsena.

Blogos savijautos pojūtis (negalavimas).

Sumažėjęs natrio kiekis kraujyje (hiponatremija).

Nenormalus raumenų irimas (rabdomiolizė), lydimas tokių simptomų, kaip raumenų skausmas, silpnumas ir patinimas, galintis sukelti inkstų problemas (gali patamsėti šlapimas).

Skonio pojūčio sutrikimas (disgeuzija).

Nuo dozės priklausantis ortostatinis poveikis, kai kraujospūdis krenta stojantis iš sėdimos ar gulimos padėties.

Odos vilkligė, pasireiškianti veido, kaklo ir galvos plaukuotosios dalies bėrimu.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant kartono dėžutės, lizdinės plokštelės ir etiketės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Lizdinė plokštelė:

Laikyti žemesnėje kaip 25C temperatūroje.

Tablečių talpyklė:

Laikyti žemesnėje kaip 30C temperatūroje.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Losartan Hydrochlorothiazide Actavis sudėtis

- Veikliosios medžiagos yra losartano kalio druska ir hidrochlorotiazidas.

Kiekvienoje Losartan Hydrochlorothiazide Actavis 50 mg/12,5 mg tabletėje yra 50 mg losartano kalio druskos ir 12,5 mg hidrochlorotiazido.

Kiekvienoje Losartan Hydrochlorothiazide Actavis 100 mg/25 mg tabletėje yra 100 mg losartano kalio druskos ir 25 mg hidrochlorotiazido.

- Pagalbinės medžiagos

Tablečių branduolys: manitolis (E 421), mikrokristalinė celiuliozė, kroskarmeliozės natrio druska, povidonas (K 30) ir magnio stearatas.

Tablečių plėvelė: hipromeliozė (3cP, 50cP), hidroksipropilceliuliozė, titano dioksidas (E 171) ir makrogolis 400.

Losartan Hydrochlorothiazide Actavis išvaizda ir kiekis pakuotėje

Losartan Hydrochlorothiazide Actavis 50 mg/12,5 mg tabletės yra baltos, apvalios, abipus išgaubtos, 8 mm skersmens, dengtos plėvele, abiejose jų pusėse yra kraštus kertanti vagelė ir vienoje pusėje užrašas „HL1“.

Vagelė skirta tik tabletei perlaužti, kad būtų lengviau nuryti, bet ne jai padalyti į lygias dozes.

Losartan Hydrochlorothiazide Actavis 100 mg/25 mg tabletės yra baltos, apvalios, abipus išgaubtos, 10 mm skersmens, dengtos plėvele, abiejose jų pusėse yra kraštus kertanti vagelė ir vienoje pusėje užrašas „HL2“.

Tabletę galima padalyti į dvi lygias dalis.

Pakuotės dydžiai

Losartan Hydrochlorothiazide Actavis tiekiamas lizdinėmis plokštelėmis ir tablečių talpyklėmis.

Lizdinėse plokštelėse yra 10, 14, 20, 28, 30, 50, 56, 60, 98 arba 100 plėvele dengtų tablečių.

Tablečių talpyklėje yra 100, 250 arba 500 plėvele dengtų tablečių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Actavis Group PTC ehf.

Reykjavikurvegi 76-78

220 Hafnarfjörður

Islandija

Gamintojas

Actavis hf

Reykjavikurvegur 78, IS-220 Hafnarfjordur

Islandija

Actavis Ltd

BLB016

Bulebel Industrial Estate

Zejtun ZTN 3000

Malta

Manufacturing Packaging Farmaca (MPF) B.V. Appelhof 13,

Oudehaske, 8465RX,

Nyderlandai

Manufacturing Packaging Farmaca (MPF) B.V. Neptunus 12,

Herenveen, 8448CN,

Nyderlandai

Actavis Group PTC ehf.

Reykjavikurvegur 76-78

IS-220 Hafnarfjordur

Islandija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

UAB „Actavis Baltics“

Senasis Ukmergės kelias 4

Užubalių k, Avižienių sen.,

LT-14130 Vilniaus

Tel.: +370 5 260 9615

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-08-12.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/"Losartan Hydrochlorothiazide Actavis 100/25mg plėvele dengtos tabletės N30" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.112, Vilnius
Visuomenės vaistinė
Šaltkalvių g. 2, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VI 07:00 - 22:00 VII 08:00 - 22:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.260, Tytuvėnai
Visuomenės vaistinė
J.Basanavičiaus g. 4, Tytuvėnai
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI, VII 09:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.196, Klaipėda
Visuomenės vaistinė
Taikos pr. 61, Klaipėda
(8 800) 50 005
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil.nr.61 Tauragė
Visuomenės vaistinė
Bernotiškės g. 3, Tauragė
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 16:00 VII 10:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Benu vaistinė, UAB fil. Nr.279 Biržai

Vabalninko g.12A, Biržai
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena