E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Melobax 15mg tabletės N20

Kaulų ir raumenų sistemą veikiantys vaistai >  Priešuždegiminiai ir priešreumatiniai vaistai
Pavadinimas: Melobax 15mg tabletės N20
Veikliosios medžiagos: Meloxicam - 15mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Ranbaxy
ATC kodas M01AC06
Vidutinė kaina: 2,95 Eur (10,19 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Melobax veiklioji medžiaga yra meloksikamas. Meloksikamas priklauso grupei vaistų, vadinamų nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo (NVNU), kurie dažniausiai yra naudojami sąnarių ir raumenų uždegimui ir skausmui mažinti. Melobax tabletės skirtos suaugusiesiems ir paaugliams nuo 16 metų.

Melobax tabletės vartojamos:

• trumpalaikio osteoartrito paūmėjimo gydymui;

• ilgalaikiam gydymui:

reumatoidinio artrito

ankilozinio spondilito (Bachterew liga).


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Melobax vartoti negalima:

iki Jūsų nėštumo pabaigos liko trys mėnesiai;

esate vaikas, arba jaunesnis nei 16 metų paauglys;

esate alergiškas (Jums padidėjęs jautrumas) meloksikamui. Esate alergiškas (Jums padidėjęs jautrumas) aspirinui ar kitiems priešuždegiminiams vaistams (NVNU);

esate alergiškas (Jums padidėjęs jautrumas) bet kuriai pagalbinei Melobax medžiagai (žr. 6 skyrių „Pakuotės turinys ir kita informacija“);

pavartojus aspirino ar kitų NVNU Jums pasireiškė tokie simptomai:

švokštimas, krutinės spaudimas, dusulys (astma);

užgulta nosis, dėl nosies išaugų patinimo (nosies polipai);

odos išbėrimas/ dilgėlinė (urtikarija);

staigus odos arba gleivinės patinimas, toks kaip patinimas aplink akis, veido, lūpų, burnos ar gerklės patinimas, galintys sukelti kvėpavimo sunkumus (angioneurozinė edema);

po praeityje taikyto gydymo NVNU Jums pasireiškė:

kraujavimas iš skrandžio ar žarnyno;

skrandžio ar žarnyno prakiurimas;

turite skrandžio ar žarnyno opų arba kraujuojate iš skrandžio ar žarnyno;

turite arba neseniai turėjote skrandžio ar pepsinių opų ar kraujavote (išopėjimas ar kraujavimas pasireiškė bent du kartus);

sergate sunkiu kepenų funkcijos sutrikimu;

sergate sunkiu inkstų funkcijos sutrikimu ir Jums neatliekama dializė;

neseniai Jums buvo kraujavimas į smegenis (galvos smegenų kraujagyslių kraujavimas);

Jūs turite kokių nors kraujavimo sutrikimų;

Jūs sergate sunkiu širdies nepakankamumu;

Jūs netoleruojate kai kurių cukraus rūšių, kadangi šio produkto sudėtyje yra laktozės (žr. "Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Melobax medžiagas").

Jei nesate tikri ar kuri nors iš anksčiau paminėtų sąlygų Jums tinka, kreipkitės į savo gydytoją.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Tokie vaistai, kaip Melobax tabletės, gali būti susiję su nedideliu širdies priepuolio (miokardo infarkto) ar insulto (apopleksijos) rizikos padidėjimu. Bet kokia rizika yra labiau tikėtina ilgą laiką vartojant vaistą didelėmis dozėmis. Neviršykite rekomenduotos dozės. Nevartokite Melobax ilgiau nei Jums paskirta (žr. 3 skyrių „Kaip vartoti Melobax“).

Jei Jūsų širdies veikla yra sutrikusi, patyrėte insultą arba galvojate, kad Jums galėtų grėsti šios būklės, turite aptarti gydymą su savo gydytoju arba vaistininku. Pavyzdžiui:

Jūsų kraujospūdis aukštas (hipertenzija);

Jūsų cukraus kiekis kraujyje didelis (cukrinis diabetas);

Jūsų cholesterolio kiekis kraujyje didelis (hipercholesterinemija);

Jūs rūkote.

Gauta pranešimų apie su meloksikamo vartojimu susijusius pavojų gyvybei galinčius kelti odos išbėrimus (Stivenso-Džonsono sindromas ir toksinė epidermio nekrolizė). Toks poveikis pirmiausia pasireiškia rausvų į taikinį panašių ar žiedinių dėmių (dažnai su pūslėmis centre) atsiradimu ant liemens. Papildomi požymiai, kurių reikia ieškoti, yra burnos, gerklės, nosies ir lytinių organų opos bei konjunktyvitas (akių paraudimas ir patinimas). Tokie pavojų gyvybei galintys kelti odos išbėrimai dažnai pasireiškia kartu su į gripą panašiais simptomais. Išbėrimas gali progresuoti: dideliame plote gali atsirasti pūslių ar pradėti luptis oda. Didžiausia sunkių odos reakcijų atsiradimo rizika būna gydymo pradžioje (pirmosiomis savaitėmis). Tačiau dauguma atvejų prasideda pirmojo gydymo mėnesio metu. Jei Jums atsirado su meloksikamu susijęs Stivenso-Džonsono sindromas ar toksinė epidermio nekrolizė, meloksikamo vartojimo atnaujinti niekada nebegalima.

Jei Jums pasireiškė sunki alerginė reakcija, Melobax vartojimą reiktų nutraukti ir susisiekti su savo gydytoju iškart, pasireiškus odos išbėrimui, minkštųjų audinių patinimui (gleivinių patinimui), ar bet kokiems kitiems alergijos simptomams.

Nutraukite gydymą Melobax iš karto, kai tik pastebite kraujavimą (sukelianatį deguto spalvos išmatas) arba virškinimo trakto išopėjimą (sukeliantį pilvo skausmą).

Melobax yra netinkamas, jeigu jums reikia malšinti ūmų skausmą.

Melobax gali paslėpti infekcijos simptomus (pvz., karščiavimą). Jei manote, kad galite sirgti infekcine liga, Jūs turėtumėte pamatyti savo gydytoją.

Atsargumo priemonės

Prieš vartojant Melobax būtina paklausti gydytojo patarimo šiais atvejais (kadangi gali tekti koreguoti gydymą):

Praeityje buvęs stemplės uždegimas (ezofagitas), skrandžio uždegimas (gastritas), arba bet kokia virškinamojo trakto liga, pvz., Krono liga arba opinis kolitas;

aukštas kraujo spaudimas (hipertenzija);

vyresnis amžiaus;

širdies, kepenų ar inkstų liga;

didelis cukraus kiekis kraujyje (cukrinis diabetas);

sumažėjęs kraujo tūris (hipovolemija), galintis atsirasti, jei netakote daug kraujo, nudegėte, Jums buvo atliekama operacija arba vartojote mažai skysčių;

gydytojas yra nustatęs, jog netoleruojate kai kurių cukrų, kadangi šio produkto sudėtyje yra laktozės;

anksčiau gydytojas diagnozavo didelį kalio kiekį kraujyje.

Jūsų gydytojas stebės gydymo eigą.

Kiti vaistai ir Melobax

Kadangi Melobax gali turėti įtakos kitų vaistų veikimui, o kiti vaistai gali paveikti Melobax, Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytų be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Ypač pasakykite gydytojui jei vartojate ar neseniai vartojote:

kitų NVNU;

vaistų mažinančių kraujo krešėjimą;

vaistų, skaidančių kraujo krešulius (trombolizinai);

vaistų širdies ir inkstų ligoms;

kortikosteroidų (pvz., naudojamų nuo uždegimo ar alerginių reakcijų);

ciklosporino – naudojamo po organų transplantacijos ar sunkioms odos ligoms, reumatoidiniam artritui ar nefroziniam sindromui gydyti;

bet kokių diuretikų (šlapimą varančių vaistų), Jūsų gydytojas gali atidžiai stebėti Jūsų inkstų funkciją, jei vartojate diuretikus;

vaistų, skirtų gydyti aukštą kraujo spaudimą (pvz., beta-blokatorių);

ličio preparatų – skirti gydyti nuotaikos sutrikimams;

selektyvių atgalinio serotonino sugrąžinimo (SSRI) inhibitorių - vartojami depresijai gydyti;

metotreksato – skirto gydyti auglius ar sunkias nekontroliuojamas odos būkles ir aktyvų reumatoidinį artritą;

kolestiramino – naudojamas cholesterolio koncentracijos kraujyje mažinimui;

jei esate moteris, kuri naudoja kontraceptinę priemonę vartojamą į gimdą, vadinamą gimdos spirale.

Jei abejojate, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumas, vaisingumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Vaisingumas

Vartojant Melobax gali būti sunkiau pastoti. Jūs turėtumėte pranešti savo gydytojui, jei planuojate pastoti ar jei turite sunkumų pastoti.

Nėštumas

Jeigu pastojate meloksikamo vartojimo metu, paneškite apie nėštumą gydytojui. Gydytojas gali skirti vartoti šį vaistą tablečių pirmuosius 6 nėštumo mėnesius, jeigu yrą reikalinga.

Paskutiniuosius tris nėštumo mėnesius šio vaisto vartoti negalima, nes net vienkartinė meloksikamo dozė gali turėti rimtų pasekmių jūsų vaikui, ypač širdies, kraujagyslių sistemai ir inkstams.

Žindymo laikotarpis

Žindymo laikotarpiu Melobax tablečių vartoti negalima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Melobax tabletės gali sukelti regos sutrikimų, įskaitant neryškų matymą, mieguistumą, galvos svaigimą, sukimąsi, ar kitus centrinės nervų sistemos sutrikimus. Jei tai pasireikštų nevairuokite ir nevaldykite mechanizmų.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Melobax medžiagas

Melobax sudėtyje yra nedidelis kiekis pieno cukraus, vadinamo laktoze. Jeigu gydytojas sakė Jums, kad netoleruojate kai kurių rūšių cukraus, prieš pradedant vartoti šį vaistą, apie tai pasakykite gydytojui.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Šį vaistą visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas ar vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Rekomenduojama dozė:

Trumpalaikis osteoartrito paūmėjimo gydymas

Rekomenduojama paros dozė osteoartritui gydyti yra 7,5 mg (t. y. po vieną Melobax 7,5 mg tabletę vieną kartą per parą arba po pusę Melobax 15 mg tabletės vieną kartą per parą). Jeigu poveikis per silpnas, gydytojas dozę gali padidinti ir skirti gerti po 15 mg per parą (t. y. po dvi Melobax 7,5 mg tabletes vieną kartą per parą arba po vieną Melobax 15 mg tabletę vieną kartą per parą).

Ilgalaikis reumatoidinio artrito ir ankilozinio spondilito gydymas

Rekomenduojama paros dozė reumatoidiniam artritui ar ankiloziniam spondilitui gydyti yra 15 mg (t. y. po dvi Melobax 7,5 mg tabletes vieną kartą per parą arba po vieną Melobax 15 mg tabletę vieną kartą per parą). Jūsų gydytojas dozę gali sumažinti iki 7.5 mg per parą (t.y. viena 7,5 mg tabletė vieną kartą per parą arba pusė 15 mg tabletės vieną kartą per parą), priklausomai nuo Jūsų atsako į gydymą.

Vartoti didesnę kaip 15 mg paros dozę draudžiama.

Vartojamo metodas

Vartoti per burną

Tabletes reikia išgerti užsigeriant vandeniu arba kitu skysčiu valgymo metu.

Jei kuris nors iš teiginių po antrašte "Įspėjimai ir atsargumo priemonės" tinka Jums, Jūsų gydytojas gali sumažinti dozę iki 7,5 mg (viena tabletė) vieną kartą per parą.

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Vaikams ir jaunesniems kaip 16 metų paaugliams Melobax tablečių vartoti negalima.

Jei manote, kad Melobax poveikis yra per stiprus arba per silpnas, arba jei po kelių dienų jūs nejaučiate pagerėjimo, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Ką daryti pavartojus per didelę Melobax dozę?

Jeigu atsitiktinai išgėrėte per daug Melobax tablečių, arba jei įtariate perdozavimą, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba artimiausios ligoninės priėmimo skyrių.

Ūmaus NVNU perdozavimo simptomai paprastai apsiriboja:

energijos stoka (letargija);

šleikštulys 9pykinimas) ir vėmimas;

skausmas skrandžio srityje (epigastriumo skausmas)

Paprastai šie simptomai palengvėja nustojus vartoti Melobax. Gali pasireikšti kraujavimas iš skrandžio ar žarnyno (kraujavimas iš virškinimo trakto).

Sunkus apsinuodijimas gali sukelti rimtų reakcijų į vaistą (žr. 4 skyrių):

aukštas kraujo spaudimas (hipertenzija)

ūmus inkstų nepakankamumas

kepenys funkcijos sutrikimas

kvėpavimo sumažėjimas ar slopimas (kvėpavimo nuslopimas)

sąmonės netekimas (koma)

traukuliai (konvulsijos)

kraujotakos sutrikimas (širdies ir kraujagyslių kolapsas)

širdies ritmo slopimas (širdies sustojimas)

staigios alerginės (padidėjusio jautrumo) reakcijos, įskaitant:

alpimas

dusulys

odos reakcijos

Pamiršus pavartoti Melobax

Jeigu pamiršote išgerti dozę, padarykite tai, kai tik prisiminsite. Visgi, jeigu arti kitos dozės gėrimo laikas, pamirštąją praleiskite, o toliau vaistą vartokite įprastai. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Pasireiškė toliau išvardytas šalutinis poveikis.

Sunkūs šalutiniai poveikiai

Nutraukite Melobax tablečių vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vykite į artimiausios ligoninės priėmimo skyrių, jeigu pasireiškia toks šalutinis poveikis.

Nutraukite Melobax tablečių vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vykite į artimiausios ligoninės priėmimo skyrių, jeigu pasireiškia toks šalutinis poveikis.

odos reakcijos, tokios kaip niežulys (pruritas), pūslės arba lupimasis, kai kurios iš jų gali būti sunkios (Stivenso-Džonsono sindromas, toksinė epidermio nekrolizė), minkštųjų audinių patinimas, daugiaformė eritrema.

odos ar gleivinės patinimas, pavyzdžiui, patinimas aplink akis, veido, lūpų, burnos ar gerklės patinimas, galintis sukelti kvėpavimo sunkumus, kulkšnių ar kojų patinimas (apatinių galūnių edema);

dusulys arba astmos priepuolis;

kepenų uždegimas (hepatitas). Tai gali sukelti simptomų, tokių kaip:

pageltusi oda ar akių obuoliai (gelta);

pilvo skausmas;

apetito praradimas;

Šalutinis poveikis virškinimo traktui, ypač:

kraujavimas (sukeliantis deguto spalvos išmatas);

virškinimo trakto išopėjimas (sukeliantis pilvo skausmą)

Kraujavimas iš virškinimo trakto (virškinimo trakto kraujavimas), opos arba virškinimo trakto perforacijos (skylės) formavimasis gali būti sunkūs ir potencialiai mirtini, ypač senyviems pacientams.

Jei anksčiau ilgą laiką vartojant NVNU Jums pasireiškė virškinimo trakto ligos simptomų, būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją, ypač jei esate senyvo amžiaus. Jūsų gydytojas gali stebėti gydymo pažangą.

Jei atsiranda regėjimo sutrikimų, nevairuokite ir nevaldykite mechanizmų.

Bendri šalutiniai nesteroidinių vaistų nuo uždegimo poveikiai.

Kai kurių nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) ilgalaikis vartojimas didelėmis dozėmis gali būti susijęs su nedidelės arterijų okliuzijos (arterijų trombozės reiškinys) rizikos padidėjimu, pvz.: širdies priepuoliu (miokardo infarktu) arba insultu (apopleksija).

Buvo pranešimų apie skysčių susilaikymą (edema), aukštą kraujo spaudimą (hipertenzija), širdies funkcijos nepakankamumą NVNU gydymo metu.

Dažniausiai pasireiškiantis šalutinis poveikis virškinamajam traktui:

- skrandžio ir viršutinės plonųjų žarnų dalies opos (pepsinės opos)

- žarnų prakiurimas (perforacija) arba kraujavimas iš virškinimo trakto sienelės angos (kartais gali būti mirtinas, ypač vyresnio amžiaus žmonėms)

Šalutinis poveikis, galintis pasireikšti po NVNU vartojimo:

pykinimas ir vėmimas

laisvi viduriai (viduriavimas)

pilvo pūtimas

vidurių užkietėjimas

virškinimo sutrikimas (dispepsija)

pilvo skausmas

deguto spalvos išmatos, atsirandančios dėl virškinamojo trakto kraujavimo (melena)

vėmimas krauju

uždegimas ir burnoje besiformuojančios opos (opinis stomatitas)

virškinamojo trakto uždegimo pablogėjimas (pvz.: kolito paūmėjimas ar Krono liga).

Rečiau buvo pastebėtas skrandžio uždegimas (gastritas).

Melobax veikliosios medžiagos, meloksikamo, šalutinis poveikis

Kiti šalutiniai poveikiai

Pasakykite savo gydytojui, jei pastebėsite bet kurį iš šių veiksmų:

Labai dažni (gali pasireikšti daugiau nei 1 iš 10 pacientų)

virškinimo sutrikimai (dispepsija)

pykinimas, vėmimas

pilvo skausmas

vidurių užkietėjimas

pilvo pūtimas

laisvi viduriai

Dažni (gali pasireikšti 1 iš 10 pacientų)

Galvos skausmas.

Nedažni (gali pasireikšti 1 iš 100 pacientų)

galvos sukimasis (svaigulys)

galvos svaigimas ar sukimosi pojūtis (vertigo)

somnolencija (mieguistumas)

anemija (raudonojo kraujo pigmento hemoglobino koncentracijos sumažinimas)

kraujospūdžio padidėjimas (hipertenzija)

veido ir kaklo paraudimas (veido ir kaklo laikinas paraudimas)

natrio ir vandens susilaikymas

padidėjęs kalio kiekis kraujyje (hiperkalemija). Tai gali sukelti simptomus:

širdies ritmo pakitimą (aritmija)

palpitacijas (dažnesnis nei įprastai širdies plakimas)

raumenų silpnumą

raugėjimas

skrandžio uždegimas (gastritas)

kraujavimas iš virškinimo trakto

burnos uždegimas (stomatitas)

staigi alerginė (padidėjusio jautrumo) reakcija

niežėjimas (niežulys)

odos bėrimas

patinimas dėl skysčių susilaikymo (edema), įskaitant patinusias kulkšnis/ kojas (apatinių galūnių edema)

staigus odos ar gleivinės patinimas, pvz.: patinimas aplink akis, veido, lūpų, burnos ar gerklės patinimas, galintis sukelti kvėpavimo sunkumus (angioneurozinė edema)

trumpalaikis kepenų funkcijos tyrimų sutrikimas (pvz.: padidėjęs kepenų fermentų transaminazių ir tulžies pigmento bilirubino kiekis).

inkstų funkcijos laboratorinių tyrimų pakitimas (pvz.: padidėti kreatinino ar šlapalo kiekis).

Reti (gali pasireikšti 1 iš 1000 pacientų)

nuotaikos sutrikimai

košmarai

nenormalus kraujo kūnelių kiekis, įskaitant:

kraujo kūnelio kiekio pakitimas

sumažėjęs baltųjų kraujo kūnelių kiekis (leukocitopenija)

sumažėjęs kraujo plokštelių kiekis (trombocitopenija)

Šie šalutiniai poveikiai gali padidinti infekcijos riziką ir simptomų, tokių kaip mėlynės ar kraujavimas iš nosies:

spengimas ausyje (tinitas)

širdies susitraukimų jutimas (palpitacijos)

skrandžio ir viršutinės plonųjų žarnų dalies opos (pepsinės/gastroduodeninės opos)

stemplės uždegimas (ezofagitas)

padažnėję bronchų astmos priepuoliai (pasireiškė žmonėms, kurie yra alergiški aspirinui ar kitiems NVNU)

sunkus pūslinis odos lupimasis (Stivenso ir Džonsono sindromas ir toksinė epidermio nekrolizė)

dilgėlinė (urtikarija)

regėjimo sutrikimai, įskaitant:

neryškus matymas

konjunktyvitas (akies obuolio arba vokų uždegimas)

storosios žarnos uždegimas (kolitas)

Labai reti (gali pasireikšti 1 iš 10 000 pacientų)

pūslinės odos reakcijos ir daugiaformę eritemą. Daugiaformė eritema yra sunki alerginė odos reakcija sukelintia dėmes, raudonus bėrimus ir purpurines ar pūslėtas sritis. Ji taip pat gali paveikti burną, akis ir kitus drėgnus kūno paviršius.

kepenų uždegimas (hepatitas). Gali sukelti tokius simptomus:

pageltusi oda ar akių obuoliai (gelta)

pilvo skausmas

apetito praradimas

ūminis inkstų nepakankamumas (inkstų nepakankamumas), ypač pacientams, kuriems yra rizikos veiksnių, tokių kaip širdies ligos, diabetas ar inkstų ligos.

Žarnų sienelės prakiurimas (perforacija)

Dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis)

sumišimas

dezorientacija

dusulys, odos reakcijos (anafilaksinė/anafilaktoidinė reakcija), saulės spindulių poveikio sukelti bėrimai(jautrumo šviesai reakcijos)

širdies veiklos nepakankamumas (širdies nepakankamumas)

visiškas apakimas, agranuliocitozė, ypač pacientams, kurie vartoja Melobax kartu su kitais vaistais, kurie gali slopinti ar naikinti kaulų čiulpų komponentas(mielotoksiniai vaistai). Tai gali sukelti:

staigų karščiavimą

gerklės skausmą

infekcijas.

Šalutinis poveikis, kurį sukelia nesteroidiniais priešuždegiminiais vaistais (NVNU), tačiau kuris nebuvo pastebėtas pavartojus Melobax

Inkstų struktūros pakitimas, ūminis inkstų nepakankamumas:

- labai retais atvejais pasireiškiantis inkstų uždegimas (intersticinis nefritas)

- kai kurių inkstų ląstelių žūtis (ūmi inkstų kanalėlių arba spenelių nekrozė)

- baltymai šlapime (nefrozinis sindromas su proteinurija)

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Pranešimas apie įtariamas nepageidaujamas reakcijas

Svarbu pranešti apie įtariamas nepageidaujamas reakcijas, pastebėtas po vaistinio preparato pateikimo į rinką, nes tai leidžia nuolat stebėti vaistinio preparato naudos ir rizikos santykį. Sveikatos priežiūros specialistai turi pranešti apie bet kokias įtariamas nepageidaujamas reakcijas, užpildę interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą, ir atsiųsti ją paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant kartono dėžutės ir lizdinės plokštelės po ,,Tinka iki“ ar EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Melobax tablečių vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Melobax sudėtis

Veiklioji medžiaga – meloksikamas.

Vienoje tabletėje yra 15 mg meloksikamo.

Pagalbinės medžiagos: mikrokristalinė celiuliozė, pregelifikuotas kukurūzų krakmolas, laktozė monohidratas, kukurūzų krakmolas, natrio citratas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas.

Melobax išvaizda ir kiekis pakuotėje

Melobax yra šviesiai geltonos apvalios tabletės su laužimo vagele vienoje pusėje.

Melobax 15 mg tabletės: tabletę galima padalyti į dvi lygias dalis.

Tiekiamos Melobax PVC/PVdC ir kietos aliuminio folijos lizdinės plokštelės. Kartono dėžutėje yra 7, 10, 14, 15, 20, 28, 30, 50, 60, 100, 140, 280, 300, 500 arba 1000 tablečių. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Rinkodaros teisės turėtojas

Ranbaxy (UK) Limited

5th floor, Hyde Park, Hayes 3

11 Millington Road

Hayes, UB3 4AZ

Jungtinė Karalystė

Gamintojas

Chanelle Medical,

IDA Industrial Estate,

Loughrea, Co. Galway,

Airija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

Ranbaxy Laboratories Limited atstovybėKaraliaus Mindaugo pr. 68-3Kaunas, LietuvaTel.: +370-37-311843el.paštas: info.baltics@ranbaxy.com

Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais:

Čekijoje - Melobax 15mg tablet

Danijoje - Meloxicam Ranbaxy 15mgTabletter

Airijoje - Mobicam 15mg Tablets

Latvijoje - Melobax15mg tablets

Lenkijoje - Melobax 15 mg Tablets

Portugalijoje - Meloxicam Ranbaxy 15mg Comprimidos

Slovakijoje - Melobax 15 mg tablet

Ispanijoje - Meloxicam Ranbaxy 15 mg

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-08-25.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu"Melobax 15mg tabletės N20" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Norfos vaistinė, UAB fil.nr.63 Mažeikiai

Žemaitijos g. 72, Mažeikiai
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Merkinės vaistinė, UAB fil.nr.1 Merkinė
Z Vaistinės veiklai
V.Sladkevičiaus g. 4, Merkinė
(8 310) 57 169
Darbo laikas: I - V 08:00 - 16:00 VI 09:00 - 13:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.44 Kaunas
Visuomenės vaistinė
P.Lukšio g. 58, Kaunas
(8 37) 31 26 94
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 17:00 VII 08:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil.nr.61 Tauragė
Visuomenės vaistinė
Bernotiškės g. 3, Tauragė
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 16:00 VII 10:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil.nr.64 Kuršėnai
Visuomenės vaistinė
Vytauto g. 78, Kuršėnai
Darbo laikas: I - V 09:00 - 18:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.219 Raseiniai

Jaunimo g. 4, Raseiniai
(8 428) 52 035
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.138 Šaukėnai
Visuomenės vaistinė
Mokyklos g. 4, Šaukėnai
(8 427) 55 484
Darbo laikas: I - V 08:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.229 Šilutė

Lietuvininkų g. 39/Taikos g. 1, Šilutė
(8 441) 76170
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil.nr.86 Gargždai

Klaipėdos g. 41, Gargždai
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil.nr.111 Marijampolė

Klaipėdos g. 1, Marijampolė
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena