E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Metformin Rth 850mg dengtos tabletės N120

Virškinimo sistemą ir metabolizmą veikiantys vaistai >  Vaistai diabetui gydyti
Pavadinimas: Metformin Rth 850mg dengtos tabletės N120
Veikliosios medžiagos: Metformin - 850mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Ratiopharm
ATC kodas A10BA02
Vidutinė kaina: 4,82 Eur (16,64 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Metformin-ratiopharm yra vaistas, mažinantis padidėjusį gliukozės kiekį kraujyje suaugusiesiems, sergantiems cukriniu diabetu (2 tipo suaugusiųjų cukriniu diabetu). Ypač jis tinka gydyti nutukusius pacientus, kuriems dieta ir fiziniu aktyvumu nepavyksta koreguoti cukraus kiekio kraujyje. Metformin-ratiopharm plėvele dengtas tabletes galima vartoti vienas (monoterapija) arba derinant kartu su kitais geriamaisiais preparatais nuo cukrinio diabeto ar kartu su insulinu.

Nutukusiems pacientams, sergantiems cukriniu diabetu (2 tipo cukriniu diabetu), kai gydymas dieta buvo nesėkmingas, gydant metforminu kaip pirmąja terapine priemone, galima sumažinti su diabetu susijusių komplikacijų dažnumą.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Metformin-ratiopharm vartoti negalima:

jeigu yra alergija veikliajai medžiagai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);jeigu padidėjęs kraujo rūgštingumas dėl cukrinio diabeto (diabetinė ketoacidozė), jei yra pradinė komos stadija (prekomos būsena);

jei jums nustatyta sutrikusi inkstų funkcija arba jos nepakankamumas;

jei yra ūminės būklės, galinčios pakeisti inkstų funkciją, pvz.,

skysčių netekimas dėl vėmimo ar smarkaus viduriavimo,

sunki infekcija,

kraujotakos sutrikimas (šokas),

atliekami tyrimai, kai į veną švirkščiama rentgenokontrastinių medžiagų, kurių sudėtyje yra jodo – prieš tyrimą, jo metu ir praėjus mažiau kaip 48 valandoms;

jei sergate sunkia ūmine ar lėtine liga, galinčia sukelti deguonies stoką audiniuose, pvz.,

širdies veiklos ar kvėpavimo funkcijos nepakankamumu,

esate po tik ką įvykusio miokardo infarkto,

sutrikusi kraujotaka;

jei nustatytas kepenų funkcijos nepakankamumas, yra ūmi intoksikacija alkoholiu;

sergate chroniniu alkoholizmu;

jei žindote kūdikį.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Metformin-ratiopharm.

Specialių atsargumo priemonių reikia esant žemiau nurodytoms būklėms.

- Kai negalima atmesti inkstų funkcijos sumažėjimo.

Dėl nepakankamos inkstų funkcijos kraujyje gali susidaryti nepageidaujama pieno rūgšties sankaupa (pieno rūgšties acidozė), o tuo pačiu kilti kraujyje rūgštinės reakcijos pavojus, todėl, vartojant Metformin-ratiopharm, turi būti užtikrinta normali inkstų funkcija.

Inkstų funkciją galima įvertinti nustačius kreatinino kiekį kraujyje; tai reikia atlikti mažiausiai kartą per metus, o prireikus ir dažniau. Jei jūsų kraujyje kreatinino kiekis yra ties viršutine normos riba, tyrimus reikia atlikti mažiausiai 2-4 kartus per metus. Būtina atkreipti dėmesį, kad senyviems pacientams vien tik kraujo serumo kreatinino kiekis negali nurodyti inkstų būklę ir prieš pradedant vartoti vaisto reikia atlikti ir kitą tyrimą – kreatinino klirensą.

Ypatingo atsargumo reikia laikytis tuomet, kai jums gali sutrikti inkstų funkcija (pvz., kai pradedami vartoti vaistai nuo padidėjusio kraujospūdžio arba sergant reumatu).

Pieno rūgšties acidozės riziką reikia apsvarstyti, jeigu atsiranda tokių nespecifinių požymių kaip raumenų mėšlungis su virškinimo sutrikimais (pilvo skausmais) ir sunki astenija (sunkaus nuovargio pojūtis).

- Kai sutrikusi kepenų funkcija.

- Kai skiriama kontrastinių medžiagų, kurių sudėtyje yra jodo.

Atliekant radiologinius tyrimus, kurių metu į kraujagysles švirkščiama kontrastinių medžiagų su jodu, gali ūmiai sutrikti inkstų funkcija. Tai gali sukelti metformino kaupimąsi, kuris gali padidinti pieno rūgšties acidozės atsiradimo riziką.Todėl prieš tokius tyrimus reikia nustoti vartoti Metformin-ratiopharm tabletes ir pradėti vartoti jas tik praėjus 2 dienoms po tyrimo, kai pakartotinai ištiriama inkstų funkcija ir nerandama jos pakitimų.

- Jei jums planuojama atlikti chirurginę operaciją, kurios metu bus taikoma bendroji nejautra. Metformin-ratiopharm vartojimą reikia nutraukti 2 dienas prieš operaciją ir galima vėl pradėti ne anksčiau kaip praėjus mažiausiai 2 dienoms po operacijos, jei inkstų funkcija yra normali.

- Jei sergate bakterijų ar virusų sukeltomis infekcinėmis ligomis (pvz., gripu, kvėpavimo takų uždegimu, šlapimo takų infekcija). Pasakykite apie tai savo gydytojui.

- Jei vartojate daug alkoholio. Didelis alkoholio kiekis sukelia cukraus kiekio kraujyje sumažėjimo ir kraujo rūgštingumo padidėjimo pavojų, todėl, vartojant metformino, reikia vengti alkoholio.

Vartodami Metformin-ratiopharm, laikykitės nustatytos dietos ir atkreipkite dėmesį į tai, kad vartojamų angliavandenių kiekis tolygiai pasiskirstytų per visą dieną. Jei esate nutukęs, gydytojui priežiūrint reikia laikytis dietos, kuri mažina kūno svorį.

Vaikams ir paaugliams

Prieš pradedant gydyti metforminu būtina patvirtinti 2 tipo cukrinio diabeto diagnozę. Vienų metų trukmės kontroliuojamų klinikinių tyrimų metu metformino poveikio augimui ir brendimui nenustatyta, bet ilgalaikio tyrimo duomenų nėra.

10-12 metų vaikams

Klinikinių tyrimų, kuriuose dalyvavo vaikai ir paaugliai, metu stebėta tik 15 vaikų, kurių amžius buvo 10-12 metų. Nors metformino vartojimo saugumas ir veiksmingumas šiems vaikams nesiskyrė nuo vyresnių vaikų ir paauglių, gydant 10-12 metų vaikus rekomenduojama laikytis ypatingo atsargumo.

Kiti vaistai ir Metformin-ratiopharm

Jei vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytų be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Kai ilgą laiką vartojamas Metformin-ratiopharm, papildomų vaistų vartojimo pradžia arba pabaiga gali trikdyti gliukozės kiekio kraujyje reguliavimą.

Jei vartojate ar neseniai vartojote tokius vaistus: kortikosteroidus, padidėjusiam kraujospūdžiui mažinti (AKF inhibitorius), šlapimo išsiskyrimą skatinčiaus, kai kuriuos vaistus bronchinei astmai gydyti (β-simpatikomimetikus), cimetidiną (vaistą, slopinantį skrandžio rūgšties išsiskyrimą), rentgenokontrastines medžiagas, kurių sudėtyje yra jodo, vaistus, kurių sudėtyje yra alkoholio, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Metformin-ratiopharm vartojimas su maistu ir gėrimais

Tuo metu, kai vartojamas Metformin-ratiopharm, reikia vengti gėrimų arba maisto, kurių sudėtyje yra alkoholio.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Nėštumas

Sergančios cukriniu diabetu nėščiosios arba planuojančios pastoti moterys neturėtų vartoti Metformin-ratiopharm.

Nėštumo laikotarpiu, ketinant pastoti arba jei moteris įtaria esanti nėščia, Metformin-ratiopharm vartoti negalima. Gliukozės kiekis kraujo plazmoje turi būti reguliuojamas insulinu. Pasakykite apie nėštumą arba ketinimą pastoti gydytojui, kad jis paskirtų jums gydymą insulinu.

Žindymo laikotarpis

Metforminas išsiskiria į žindyvės pieną. Žindymo laikotarpiu moterims Metformin-ratiopharm vartoti negalima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Vien Metformin-ratiopharm vartojimas (monoterapija) hipoglikemijos nesukelia ir vairavimui ar mechanizmų valdymui įtakos neturi. Kai metformino vartojama kartu su sulfonilkarbamido dariniais, insulinu arba kitais vaistais, mažinančiais cukraus kiekį kraujyje, dėl hipoglikemijos gali sutrikti vairavimas, mechanizmų valdymas, pavojinga dirbti esant nesaugioms sąlygoms. Cukraus kiekio sumažėjimo (hipoglikemijos) požymiai gali būti tokie: netikėtas prakaitavimas, drebulys, širdies plakimas, neramumas, padidėjęs alkio jausmas.

Ypatingi įspėjimai

Nepageidaujamai susikaupęs organizme metforminas gali sąlygoti pieno rūgšties sankaupą kraujyje ir sukelti padidėjusį kraujo rūgštingumą (laktatacidozę) arba skatinti jos atsiradimą, tai yra sukelti tokią komplikaciją, kurios nepradėjus laiku gydyti, gali susidaryti gyvybei pavojinga būklė (pvz., koma). Pernelyg didelis kraujo rūgštingumas dėl pieno rūgšties sankaupos gali būti perdozavus arba dėl vaisto vartojimo esant kontraindikacijoms. Todėl būtina labai griežtai laikytis nurodymų apie vartojimo kontraindikacijas (žr. sk. Metformin-ratiopharm vartoti negalima). Kraujo rūgščios reakcijos dėl pieno rūgšties sankaupos pirmieji požymiai gali būti panašūs į metformino šalutinį poveikį virškinimo traktui: pykinimas, vėmimas, viduriavimas ir pilvo skausmas. Visas simptomų kompleksas, pasireiškiantis raumenų skausmu, mėšlungiu, padažnėjusiu kvėpavimu, sąmonės pritemimu ir koma, gali atsirasti per kelias valandas ir jam atsiradus ligonį reikia nedelsiant guldyti į ligoninę.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Metformin-ratiopharm dozę, įvertinus gliukozės kiekį kraujyje, kiekvienam pacientui gydytojas turi nustatyti individualiai; gliukozės kiekį kraujyje reikia reguliariai kontroliuoti.

Individualiai dozei, kai reikia skirti vaisto ilgesniam palaikomajam gydymui, taip pat galima vartoti plėvele dengtas tabletes, kurių sudėtyje yra 1000 mg metformino.

Jei gydytojas nenurodė kitaip, dažniausiai vaisto dozė yra tokia:

Suaugusiems žmonėms

Metformin – ratiopharm 500 mg tabletės

iš pradžių reikia gerti po 2-3 Metformin-ratiopharm 500 mg plėvele dengtas tabletes per parą (tai atitinka 1000-1500 mg metformino). Didžiausia paros dozė yra 6 Metformin-ratiopharm 500 mg plėvele dengtos tabletės per parą (tai atitinka 3 g metformino). Kai reikia gerti daug tablečių, visuomet reikia vartoti tabletes, kurios yra didesnė vaisto dozė.

Metformin – ratiopharm 850 mg tabletės

iš pradžių reikia gerti po 2-3 Metformin-ratiopharm 850 mg tabletes per parą (tai atitinka 1700-2550 mg metformino). Didžiausia paros dozė yra trys Metformin-ratiopharm plėvele dengtos tabletės per parą (tai atitinka 2550 mg metformino).

Vaikams ir paaugliams

Duomenų nėra.

Senyviems pacientams

Dėl senyviems pacientams dažnai pasitaikančio inkstų funkcijos sumažėjimo, Metformin-ratiopharm dozė turi būti susieta su inkstų funkcija. Todėl gydytojas dažnai turi tirti jūsų inkstų funkciją.

Plėvele dengtą tabletę reikia nuryti nesukramtytą valgio metu arba pavalgius ir užsigerti pakankamu skysčio kiekiu (pvz., stikline vandens). Norint vaistą lengviau nuryti, tabletę galima padalyti į dalis. Visos tabletės dalys išgeriamos kaip viena dozė. Jei reikia gerti dvi ar daugiau tablečių, tai jų kiekį reikia išskirstyti į kelis kartus per parą, pvz., gerti vieną tabletę po pusryčių ir vieną – po vakarienės.

Jei manote, kad Metformin-ratiopharm veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Ką daryti pavartojus per didelę Metformin-ratiopharm dozę?

Išgėrus didesnę negu reikia Metformin-ratiopharm dozę, nedelsiant praneškite apie tai gydytojui. Perdozavus Metformin-ratiopharm, gliukozės kiekio kraujyje žymiai nesumažėja, bet atsiranda padidėjusio kraujo rūgštingumo pavojus dėl pieno rūgšties susikaupimo. Pieno rūgšties kaupimosi kraujyje požymiai panašūs į metformino šalutinį poveikį virškinimo traktui: pykinimas, vėmimas, viduriavimas ir pilvo skausmas. Visas simptomų kompleksas, pasireiškiantis raumenų skausmu, mėšlungiu, padažnėjusiu kvėpavimu, sąmonės pritemimu ir koma gali atsirasti per kelias valandas ir jam atsiradus ligonį reikia nedelsiant guldyti į ligoninę.

Pamiršus pavartoti Metformin-ratiopharm

Išgerkite paskirtą Metformin-ratiopharm kiekį nustatytu laiku ir stenkitės ateityje laikytis šios tvarkos. Jokių būdu negerkite papildomai pamirštos išgerti dozės, tai yra negerkite didesnio nei nustatyta tablečių kiekio.

Nustojus vartoti Metformin-ratiopharm

Jei jūs be gydytojo leidimo nutrauksite Metformin-ratiopharm vartojimą, turite prisiminti, kad sutriks gliukozės kiekio kraujyje kontrolė ir jos kiekis padidės, iš lėto pasireikš cukrinio diabeto atokieji rezultatai reiškiniai, pvz., atsiras akių, inkstų, kraujagyslių pažeidimų.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms

Įvertinus šalutinį poveikį nustatyta, kad jis gali pasitaikyti tokiu dažniu.

Labai dažni daugiau kaip 1 iš 10 gydytų pacientų
Dažni rečiau kaip 1 iš 10, bet daugiau kaip 1 iš 100 gydytų pacientų
Nedažni rečiau kaip 1 iš 100, bet daugiau kaip 1 iš 1000 gydytų pacientų
Reti rečiau kaip 1 iš 1000, bet daugiau kaip 1 iš 10 000 gydytų pacientų
Labai reti pasitaiko 1 iš 10 000 gydytų pacientų, dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis).

Labai dažni: virškinimo trakto simptomai, tokie kaip pykinimas, vėmimas, viduriavimas, pilvo skausmas, apetito stoka. Jie dažniau būna pradėjus vaisto vartoti ir dažniausiai išnyksta savaime. Norint išvengti virškinimo trakto sutrikimų, patariama metformino gerti valgymo metu arba po valgio, padalijus paros dozę į 2 arba 3 tris dalis. Geresnė virškinimo trakto tolerancija būna tuomet, kai dozė didinama palengva.

Dažni: skonio jutimo sutrikimas, metalo skonio pojūtis.

Nedažni: galvos skausmas, svaigulys, nuovargio pojūtis.

Labai reti: Vartojant vaisto ilgai, gali sumažėti vitamino B12 rezorbcija ir jo koncentracija kraujo plazmoje. Dažniausiai tai nesukelia jokių simptomų. Rekomenduojama atsižvelgti į tokią priežastį pacientui sergant megaloblastine anemija. Laktatacidozė. Kepenų veiklos rodmenų pokyčiai arba kepenų uždegimas (hepatitas), kurie nutraukus metformino hidrochlorido vartojimą išnyksta. Odos reakcijos, tokios kaip paraudimas, niežulys ir dilgėlinė.

Vaikai ir paaugliai

Straipsnių, po vaisto registracijos sukaupto patyrimo ir ribotos apimties kontroliuojamų 10-16 metų vaikų klinikinių tyrimų, kurių metu vaikai gydyti vienerius metus, duomenimis nepageidaujamo poveikio reiškinių išraiška ir sunkumas yra panašus į suaugusiųjų pacientų.

Gydymas

Jei įtariate, kad dėl pieno rūgšties padidėjo kraujo rūgštingumas (pH vertė), nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir nebegerkite daugiau Metformin-ratiopharm tablečių.

Jeigu pasireiškė šalutinis įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui, vaistininkui arba slaugytojui.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje http://www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje..

Šiam vaistui specialių laikymų sąlygų nereikia.

Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po “Tinka iki” nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Metformin-ratiopharm sudėtis

Veiklioji medžiaga yra metformino hidrochloridas. Kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 500 mg metformino hidrochlorido. Kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 850 mg metformino hidrochlorido.

Pagalbinės medžiagos: tabletės branduolyje yra povidonas K 30, povidonas K-90, bevandenis silicio dioksidas, magnio stearatas, tabletės plėvelėje – Opadry White Y-1-7000H, kurio sudėtyje yra: hipromeliozė (E464), titano dioksidas (E171), makrogolis 400.

Metformin-ratiopharm išvaizda ir kiekis pakuotėje

Metformin-ratiopharm 500 mg tabletės

Plėvele dengtos tabletės yra baltos arba balkšvos, ovalo formos, vienoje pusėje yra užrašas „93“, kitoje „48“.

Metformin-ratiopharm 850 mg tabletės

Plėvele dengtos tabletės yra baltos arba balkšvos, ovalo formos, vienoje pusėje yra užrašas „93“, kitoje „49“.

Pakuotėje yra 30 arba 120 plėvele dengtų tablečių, supakuotų į permatomas PVC/PVDC-aliuminio arba nepermatomas PVC/PVDC-aliuminio lizdines plokšteles.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojai

Rinkodaros teisės turėtojas

ratiopharm GmbH

Graf-Arco-Str. 3

89079 Ulm

Vokietija

Gamintojai

Merckle GmbH

Ludwig - Merckle - Str. 3

89143 Blaubeuren

Vokietija

Teva Pharmaceutical Works Private Limited Company

H-4042, Debrecen

Pallagi út 13

Vengrija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB „Sicor Biotech“Molėtų pl. 5LT-08409, VilniusLietuvaTel. +370 5 266 02 03

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2014-11-17

Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/"Metformin Rth 850mg dengtos tabletės N120" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Pagalbos vaistinė, UAB fil. Nr.135
Visuomenės vaistinė
Pramonės pr. 31, Kaunas
(8 37) 75 90 90
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 3val. 0min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.3 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Sausio 13-osios g. 2, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 5val. 0min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 56 Šiauliai Lyros
Visuomenės vaistinė
Lyros g. 22-63, Šiauliai
(8 41) 45 73 60
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 17:00 VII 09:00 - 14:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 3val. 0min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 127 Ukmergė Anykščių g. 4
Visuomenės vaistinė
Anykščių g. 4, Ukmergė
(8 340) 63 480
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI 08:00 - 15:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 2val. 0min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.32 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Vydūno g. 27, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 5val. 0min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 65 Vilnius Savanorių pr.1
Visuomenės vaistinė
Savanorių pr. 1, Vilnius
(8 5) 23 35 147
Darbo laikas: I - V 09:00 - 19:00 VI 10:00 - 16:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 2val. 0min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 276 Gargždai Klaipėdos 9

Klaipėdos g. 9, Gargždai
Darbo laikas: I - V 08:00 - 17:00 VI 08:00 - 14:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.215 Vilnius

L.Asanavičiūtės g. 20a, Vilnius
(8 5) 24 60 627
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 407 Kaunas Žemaičių 48

Žemaičių pl. 48, Kaunas
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Sirupio vaistinė, UAB filialas Nr.4

A.Juozapavičiaus pr. 72, Kaunas
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena