E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Metoprolol Ingen Pharma 47,5mg pailginto atpalaidavimo tabletės N90

Širdies ir kraujagyslių sistemą veikiantys vaistai >  Beta adrenoblokatoriai
Pavadinimas: Metoprolol Ingen Pharma 47,5mg pailginto atpalaidavimo tabletės N90
Veikliosios medžiagos: Metoprolol - 47,5mg
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: Ingen Pharma
ATC kodas C07AB02
Vidutinė kaina: 6,36 Eur (21,96 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Metoprololis priklauso β blokatorių grupei ir selektyviai blokuoja β1 receptorius. Vartojant Metoprolol Ingen Pharma, susilpnėja streso hormonų poveikis β 1 receptoriams širdyje, kraujagyslėse ir kituose organuose (pvz., inkstuose, smegenyse).

Iš pailginto atpalaidavimo tabletės vaistas patenka į organizmą kontroliuojamu greičiu, todėl visą parą veikia tolygiai.

Metoprolol Ingen Pharma vartojamas:

Suaugusiesiems:

padidėjusiam kraujospūdžiui mažinti ir padidėjusio kraujospūdžio komplikacijų (pvz., insulto, širdies priepuolio, priešlaikinės mirties) profilaktikai;

širdies priepuoliui gydyti ir jo pasikartojimo profilaktikai;

streso arba fizinio krūvio sukeliamo širdies ir krūtinės skausmo profilaktikai pacientams, sergantiems išemine širdies liga;

širdies nepakankamumui gydyti: gyvenimo trukmei ilginti, hospitalizavimų skaičiui mažinti ir simptomams lengvinti;

pacientų, sergančių širdies ligomis, širdies ritmo sutrikimams (ypač padažnėjusiam ritmui) koreguoti;

pacientų, nesergančių širdies ligomis, greitai arba nereguliariai širdies veiklai simptomiškai koreguoti;

migrenos priepuolių profilaktikai.

618 metų vaikams ir paaugliams:

padidėjusiam kraujospūdžiui mažinti (arterinei hipertenzijai gydyti).

Visada laikykitės gydytojo nurodymų. Jei norėtumėte sužinoti daugiau, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Metoprolol Ingen Pharma vartoti negalima:

jeigu yra alergija metoprololio sukcinatui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

jeigu yra kardiogeninis šokas, atsiradęs dėl širdies funkcijos nepakankamumo;

jeigu yra sinusinio mazgo silpnumo sindromas (pasireiškiantis nestabiliu širdies ritmu, išskyrus atvejį, kai yra nuolatinis elektrinis širdies stimuliatorius);

jeigu yra II ar III laipsnio atrioventrikulinė blokada;

jeigu sergate nekompensuotu širdies funkcijos nepakankamumu;

jeigu vartojate širdies susitraukimus stiprinančių β receptorių agonistų;

jeigu yra sunki bradikardija (per reti širdies susitraukimai) ar jūsų kraujospūdis yra žemas (hipotenzija);

jeigu padidėjęs kraujo rūgštingumas (metabolinė acidozė);

jei kartu vartojama vaistų, vadinamų monoaminooksidazės (MAO) inhibitoriais, išskyrus MAO B inhibitorius;

jeigu yra sunki periferinių kraujagyslių liga gresiant gangrenai;

jeigu sergate negydyta feochromocitoma (retai atsirandančiu naviku, augančiu šalia inksto ir sukeliančiu kraujospūdžio padidėjimą);

jeigu sergate sunkia bronchine astma;

įtariama, kad pacientas patyrė ūminį miokardo infarktą ir yra tokie simptomai kaip: širdies susitraukimų dažnis mažesnis nei 45 kartai per minutę, nenormali EKG, kraujospūdis mažesnis kaip 100 mmHg.

Jeigu kiti vaistai buvo sukėlę kokį nors neįprastą poveikį, apie tai reikia informuoti gydytoją.

Jeigu vabzdžio įkandimas, kuris nors maisto produktas arba kita medžiaga buvo sukėlusi alerginę reakciją, apie tai taip pat neužmirškite pasakyti gydytojui.

Jei yra buvę cukraus koncentracijos kraujyje sumažėjimo (hipoglikemijos) simptomų, apie tai reikia informuoti gydytoją.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

jeigu Jums, vartojant Metoprolol Ingen Pharma, širdies susitraukimai suretėjo ir retėja toliau, apie tai kuo greičiau praneškite gydytojui. Gydytojas gali patarti sumažinti šio vaisto dozę arba palaipsniui nutraukti jo vartojimą;

jeigu Jūs ruošiates dantų gydymui arba operacijai ligoninėje (ypač jei numatoma bendroji anestezija), apie Metoprolol Ingen Pharma tablečių vartojimą informuokite stomatologą arba gydytoją;

jeigu Jums metoprololis arba kuri nors šiame pakuotės lapelyje nurodyta Metoprolol Ingen Pharma pagalbinė medžiaga buvo sukėlusi alerginę, nemalonią arba neįprastą reakciją, apie tai pasakykite gydytojui;

jeigu Jums yra buvę sveikatos sutrikimų, apie juos reikėtų pasakyti gydytojui.

Jeigu apie aukščiau nurodytas problemas gydytojui nepasakėte arba dėl to abejojate, tai, prieš pradėdami vaistinio preparato Metoprolol Ingen Pharma, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Metoprolol Ingen Pharma vartojimo staiga nutraukti negalima. Kai reikia baigti vaisto vartojimą, jei įmanoma, dozė mažinama palaipsniui, ne greičiau kaip per 2 savaites. Prieš nutraukiant Metoprolol Ingen Pharma vartojimą, bent 4 dienas reikėtų vaisto vartoti po pusę 23,75 mg tabletės.

Vaikams ir paaugliams

Metoprolol Ingen Pharma tablečių negalima duoti jaunesniems kaip 6 metų vaikams.

Kiti vaistai ir Metoprolol Ingen Pharma

Jei vartojate arba neseniai vartojote kitus vaistus (akių lašus, injekcinius skysčius ar kitus, įskaitant parduodamus be recepto, pvz., augalinius), medicininės paskirties maisto produktus arba maisto papildus, apie tai pasakykite gydytojui. Tai svarbu net jeigu juos vartojote pastaruoju metu. Kai kurie vaistai gali turėti įtakos kitų vaistų poveikiui.

Pasakykite gydytojui, jeigu vartojate vaistus nuo širdies ir kraujagyslių ligų, pvz., digoksiną ar kitą širdies glikozidą, kalcio antagonistus, vaistus nuo širdies ritmo sutrikimų (amjodaroną ar disopiramidą), simpatinių ganglijų blokatorius, hidralaziną, diltiazemą.

Pasakykite gydytojui, jeigu vartojate kitus vaistus, pvz., monoaminooksidazės (MAO) inhibitorius (vaistus nuo depresijos), inhaliuojamuosius anestetikus, vaistus nuo diabeto (pvz. insuliną), opaligės (cimetidiną), uždegimo (pvz., indometaciną, celekokcibą), depresijos ar psichozės, antihistamininius (vaistus nuo alergijos), kitus beta blokatorius (akių lašus) arba kitas medžiagas (pvz., alkoholį, kai kuriuos hormonus).

Jei kartu vartojate klonidiną ir Metoprolol Ingen Pharma, bet klonidino vartojimą reikia nutraukti, tai Metoprolol Ingen Pharma vartojimą reikia nutraukti kelias dienas prieš klonidiną. Kaip baigti vaistinio preparato Metoprolol Ingen Pharma, žr. skirsnį “Įspėjimai ir atsargumo priemonės”.

Jei geriate vaistus nuo cukrinio diabeto, gydytojas gali koreguoti jų dozę.

Metoprolol Ingen Pharma vartojimas su maistu ir gėrimais

Kartu vartojamas alkoholis didina metoprololio koncentraciją kraujyje ir gali sustiprinti jo poveikį.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu moteris yra nėščia arba mėgina pastoti, prieš pradėdama vartoti Metoprolol Ingen Pharma, apie tai ji turėtų pasakyti gydytojui. Nėščios moterys šio vaisto vartoti neturėtų, išskyrus atvejį, kai jį skiria gydytojas.

Metoprololis gali sukelti nepageidaujamų poveikių vaisiui ar naujagimiui (pvz., suretinti širdies susitraukimus). Jei Metoprolol Ingen Pharma vartojanti moteris pastojo, apie tai ji turi kuo greičiau pranešti gydytojui.

Jeigu moteris žindo kūdikį, prieš pradėdama vartoti vaistą Metoprolol Ingen Pharma, apie tai ji turėtų pasakyti gydytojui. Žindyvei vartojant Metoprolol Ingen Pharma rekomenduojamomis dozėmis, šio vaisto poveikis kūdikiui turėtų būti nereikšmingas.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Šis vaistas gali sukelti galvos svaigimą ir nuovargį, todėl, prieš pradėdamas vairuoti arba dirbti su technika, pacientas turi įsitikinti, kad tokio poveikio nejaučia.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Metoprolol Ingen Pharma tabletės arba jos pusės negalima kramtyti ar traiškyti. Tabletė (arba pusė jos) nuryjama užgeriant skysčiu.

Paprastai Metoprolol Ingen Pharma rekomenduojama vartoti vieną kartą per parą, valgant arba kitu laiku. Kaip ir kada vartoti šias tabletes, paaiškins gydytojas.

Hipertenzija

Suaugusiems

Kai kraujospūdžio padidėjimas yra lengvas arba vidutinio laipsnio, rekomenduojama vaisto vartoti 47,5 mg 1 kartą per parą. Jei ši dozė nesukelia pakankamo gydomojo poveikio, gydytojas gali padidinti ją iki 95190 mg 1 kartą per parą ir (arba) kartu skirti kitų vaistų aukštam kraujospūdžiui mažinti.

Nustatyta, kad ilgalaikis gydymas 95-190 mg metoprololio paros dozėmis mažina padidėjusio kraujospūdžio komplikacijų (insulto, širdies priepuolio, staigios mirties nuo širdies ir kraujagyslių ligų) pavojų.

Vaikams ir paaugliams

6 metų ir vyresniems vaikams dozė padidėjusiam kraujospūdžiui mažinti priklauso nuo kūno svorio. Reikiamą dozę vaikui parinks gydytojas.

Įprasta pradinė dozė yra 0,48 mg/kg (bet ne daugiau kaip 47,5 mg) 1 kartą per parą (vartojamos šiai dozei artimiausio stiprumo tabletės). Atsižvelgdamas į Jūsų kraujospūdžio pokyčius, gydytojas gali padidinti dozę iki 1,9 mg/kg. Didesnių kaip 190 mg 1 kartą per parą dozių poveikis vaikams ir paaugliams netirtas.

Jaunesniems kaip 6 metų vaikams Metoprolol Ingen Pharma tabletės nerekomenduojamos.

Palaikomasis gydymas po miokardo infarkto

Įprasta dozė ilgalaikiam gydymui – 190 mg 1 kartą per parą. Nustatyta, kad ilgalaikis 190 mg metoprololio per parą vartojimas mažina širdies priepuolio pasikartojimo ir mirties pavojų.

Krūtinės angina

Rekomenduojama dozė – 95190 mg 1 kartą per parą. Kartu su Metoprolol Ingen Pharma gydytojas gali skirti kitų vaistų krūtinės anginai gydyti.

Širdies nepakankamumas

Dozė parenkama individualiai. Rekomenduojama pradinė dozė – pusė 23,75 mg tabletės arba visa 23,75 mg tabletė 1 kartą per parą. Ji vartojama 12 savaites, o paskui kas 2 savaites dvigubinama iki 190 mg per parą arba iki didžiausios toleruojamos.

Širdies ritmo sutrikimai

Rekomenduojama dozė – 95190 mg 1 kartą per parą.

Funkciniai širdies veiklos sutrikimai, kai jaučiamas širdies plakimas

Rekomenduojama dozė – 95 mg 1 kartą per parą. Prireikus gydytojas gali ją padidinti iki 190 mg per parą.

Migrenos priepuolių profilaktikai

Rekomenduojama dozė – 95190 mg 1 kartą per parą.

Jei manote, kad šis vaistas veikia per stipriai arba per silpnai, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Ką daryti pavartojus per didelę Metoprolol Ingen Pharma dozę?

Jeigu galbūt išgėrėte per didelę Metoprolol Ingen Pharma dozę, apie tai nedelsdami pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Jei išgerta pakankamai didelė dozė, gali pasireikšti apsinuodijimas: lėta ar nereguliari širdies veikla, dusulys, kulkšnių tinimas, širdies plakimo pojūtis, galvos svaigimas, alpimas, krūtinės skausmas, šalta oda, silpnas pulsas, sutrikusi orientacija, nerimas, širdies sustojimas, kvėpavimo takų gniaužimo pojūtis, sąmonės pritemimas ar išnykimas (koma), pykinimas, vėmimas ir pamėlynavimas.

Simptomai gali būti sunkesni per didelę Metoprolol Ingen Pharma dozę pavartojus kartu su alkoholiu, kraujospūdį mažinančiais vaistais, chinidinu arba migdomaisiais vaistais (barbitūratais).

Pirmuosius apsinuodijimo požymius galima pastebėti praėjus nuo 20 min. iki 2 val. po to, kai išgerta per didelė šio vaisto dozė. Jei pajutote kurį nors iš nurodytų simptomų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba ligoninę.

Pamiršus vartoti Metoprolol Ingen Pharma

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę. Jei užmiršote išgerti eilinę Metoprolol Ingen Pharma dozę, o iki kitos dozės vartojimo liko apie 12 val., nedelsdami išgerkite praleistąją dozę arba pusę jos. Jei prisiminėte anksčiau, gerkite visą užmirštąją dozę, jei vėliau – pusę. Kitą dozę gerkite laiku.

Nustojus vartoti Metoprolol Ingen Pharma

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Šalutiniai poveikiai, pastebėti metoprololį vartojantiems pacientams, nurodyti žemiau, tačiau jų ryšys su šiuo vaistu įrodytas ne visais atvejais. Jei pasireiškia ir nepraeina kuris nors iš žemiau nurodytų poveikių, apie tai reikėtų pasakyti gydytojui.

Labai dažnai (10 % arba daugiau pacientų) pasireiškia nuovargis.

Dažnai (19,9 % pacientų) pasireiškia svaigulys, galvos skausmas, širdies susitraukimų suretėjimas, galvos svaigimas pakeitus kūno padėtį (labai retai kartu galimas apalpimas), plaštakų ir pėdų šalimas, pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas, viduriavimas, vidurių užkietėjimas, dusulys fizinio krūvio metu, širdies plakimo pojūtis.

Nedažnai (0,1-0,9 % pacientų) pasireiškia deginimo ar badymo pojūtis arba nejautra, mėšlungis, laikinas širdies ligos simptomų (pvz., dusulio, nuovargio, kulkšnių tinimo) pasunkėjimas, gali pavojingai sumažėti kraujospūdis ištikus širdies priepuoliui (ištikti kardiogeninis šokas), atsiranda nedidelių pokyčių elektrokardiogramoje (širdies susilpnėjimo jie nerodo), tinimas, krūtinės skausmas, depresija, dėmesio sutelkimo sutrikimas, mieguistumas, užmigimo sutrikimas, nakties košmarų, odos išbėrimas, kvėpavimo takų gniaužimo pojūtis, dusulys, bronchų spazmas, prakaitavimo padidėjimas, svorio prieaugis.

Retai (0,010,09 % pacientų) elektrokardiogramoje atsiranda laidumo sutrikimo požymių, širdies veikla pasidaro nereguliari, pasireiškia nervingumas, nerimas, kepenų sutrikimų (kepenų funkcijos rodmenų pokyčių), plaukų slinkimas, alerginis nosies varvėjimas, regos sutrikimų, akių sausumas ir (arba) suerzinimas, burnos sausumas, skonio sutrikimai, alerginis ašarojimas ar akių paraudimas, padidėjusio jautrumo reakcijos, impotencija (lytinės funkcijos sutrikimas).

Labai retai (mažiau kaip 0,01 % pacientų) pasunkėja galūnių kraujotakos sutrikimai (sergantiems sunkiomis kraujagyslių ligomis), skauda sąnarius, sutrinka ar išnyksta atmintis, sutrinka orientacija, atsiranda haliucinacijų, pasireiškia padidėjusio jautrumo saulės šviesai odos reakcijų, pasunkėja psoriazė, girdisi triukšmas ausyse, sutrinka skonis, pakinta kraujas (sumažėja trombocitų), prasideda kepenų uždegimas.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Nenutraukite Metoprolol Ingen Pharma vartojimo, nepasitarę su gydytoju arba vaistininku. Gydytojas gali patarti mažinti šio vaisto dozę lėtai.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Pastebėjus pažeistą pakuotę, Metoprolol Ingen Pharma vartoti negalima.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Metoprolol Ingen Pharma sudėtis

Veiklioji medžiaga yra metoprololio sukcinatas. Metoprolol Ingen Pharma 47,5 mg tabletėje yra 47,5 mg metoprololio sukcinato. Metoprolol Ingen Pharma 95 mg tabletėje yra 95 mg metoprololio sukcinato.

Pagalbinės medžiagos. Tabletės šerdis: mikrokristalinė celiuliozė, metilceliuliozė, glicerolis, kukurūzų krakmolas, etilceliuliozė, magnio steratas. Tabletės plėvelė: hipromeliozė, mikrokristalinė celiuliozė, stearino rūgštis, titano dioksidas (E171).

Metoprolol Ingen Pharma išvaizda ir kiekis pakuotėje

47,5 mg pailginto atpalaidavimo tabletė yra balta, ovali, 11 x 6 mm skersmens, abipus išgaubta, plėvele dengta tabletė su vagele abiejose pusėse. Tabletę galima padalyti į lygias dozes.

95 mg pailginto atpalaidavimo tabletė yra balta, ovali, 16 x 8 mm skersmens, abipus išgaubta, plėvele dengta tabletė su vagele abiejose pusėse. Tabletę galima padalyti į lygias dozes.

Metoprolol Ingen Pharma 47,5 mg pailginto atpalaidavimo tabletės ir Metoprolol Ingen Pharma 95 mg pailginto atpalaidavimo tabletės tiekiamos lizdinėse plokštelėse.

Kartono dėžutėje yra 30, 90 arba 100 pailginto atpalaidavimo tablečių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

SIA Ingen Pharma

K. Ulmaņa gatve 119

LV-2167 Mārupe, Rīga

Latvija

Gamintojas

FARMAPROJECTS, S.A.USanta Eulàlia 240-24208902-L’Hospitalet de LlobregatBarcelonaIspanija SIA Ingen PharmaK. Ulmaņa gatve 119LV-2167 MārupeRīgaLatvija Pharmaceutical Works POLPHARMA S.A:Production Department in Nowa Deba1 Szypowskiego Str.39-460 Nowa Deba,Lenkija

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-12-14

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Metoprolol Ingen Pharma 47,5mg pailginto atpalaidavimo tabletės N90" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.168, Marijampolė
Visuomenės vaistinė
Bažnyčios g. 38, Marijampolė
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 21:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Benu vaistinė, UAB fil. Nr.126 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Žirmūnų g. 2, Vilnius
(8 5) 27 50 991
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI 09:00 - 19:00 VII 10:00 - 19:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.196, Klaipėda
Visuomenės vaistinė
Taikos pr. 61, Klaipėda
(8 800) 50 005
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Pagalbos vaistinė, UAB fil. Nr.135
Visuomenės vaistinė
Pramonės pr. 31 , Kaunas
(8 37) 75 90 90
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.1 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Savanorių pr. 31 , Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 07:00 - 21:00 VI, VII 08:00 - 21:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.140, Vilnius
Visuomenės vaistinė
Pylimo g. 53/Sodų g. 2, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 07:30 - 20:00 VI 07:30 - 16:00 VII 08:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.115, Kaunas
Visuomenės vaistinė
Savanorių pr. 255 , Kaunas
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.258, Vilnius
Visuomenės vaistinė
Liepkalnio g. 112, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI, VII 09:00 - 21:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 292 Vilnius Antakalnio 59

Antakalnio g. 59, Vilnius
(8 5) 27 36 762
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 425 Vilnius Viršuliškių 42

Viršuliškių g. 42, Vilnius
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena