E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Ovaleap 450TV/0,75ml injekcinis tirpalas 0,75ml N1

Lytinių ir šlapimo organų sistemą veikiantys vaistai, lytiniai hormonai >  Lytiniai hormonai ir lytinę sistemą veikiantys vaistai
Pavadinimas: Ovaleap 450TV/0,75ml injekcinis tirpalas 0,75ml N1
Veikliosios medžiagos: Follitropin alfa - 0,45mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Theramex
ATC kodas G03GA05
Vidutinė kaina:
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Kas yra Ovaleap

Šio vaisto sudėtyje yra veikliosios medžiagos folitropino alfa, kuri yra beveik identiška natūraliam organizme gaminamam hormonui, vadinamam „folikulus stimuliuojančiu hormonu“ (FSH). FSH yra gonadotropinas – tam tikras hormonas, kuris yra labai svarbus žmonių vaisingumui ir reprodukcinei funkcijai. Moterims FSH reikalingas cistų (folikulų) augimui ir vystymuisi kiaušidėse, kuriose yra kiaušinėlių ląstelių. Vyrams FSH reikalingas spermos gamybai.

Kam Ovaleap vartojamas

Suaugusioms moterims Ovaleap vartojamas:

moterims, kurioms nevyksta ovuliacija ir kurioms gydymas vaistu, vadinamu „klomifeno citratu“, buvo neveiksmingas, kad padėtų vykti ovuliacijai (subrendusio kiaušinėlio ląstelės išlaisvinimui iš folikulo);

moterims, kurioms atliekamas dirbtinis apvaisinimas (procedūros, kurios gali padėti Jums pastoti), pavyzdžiui, apvaisinimas in vitro, gametų arba zigotų perkėlimą į Falopijaus vamzdį, kad padėtų susidaryti folikulams;

moterims, kurioms ovuliacija nevyksta dėl to, kad jų organizme pagaminama per mažai FSH ir LH, kartu su kitu vaistu, vadinamu „lutropinu alfa“ (kitu gonadotropinu, „liuteinizuojančiu hormonu“ arba „LH“), kad padėtų vykti ovuliacijai.

Suaugusiems vyrams Ovaleap vartojamas:

kartu su vaistu, vadinamu „žmogaus chorioniniu gonadotropinu“ (žCG), siekiant stimuliuoti spermatozoidų susidarymą vyrams, kurie yra nevaisingi dėl mažo tam tikrų hormonų kiekio.

31


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Ovaleap vartoti negalima:

jeigu yra alergija folitropinui alfa, FSH arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

jeigu turite pogumburio arba hipofizio (abu yra smegenų dalys) auglius;

jeigu Jūs esate moteris:

kai yra padidėjusios kiaušidės ar nežinomos kilmės skysčio maišelių kiaušidėse (kiaušidžių cistų);

kai yra nepaaiškinamas kraujavimas iš makšties;

kai yra kiaušidžių, gimdos ar krūties vėžys;

kai yra bet kokia būklė, dėl kurios neįmanomas normalus nėštumas, pavyzdžiui, kiaušidžių nepakankamumas (ankstyva menopauzė), fibroidiniai gimdos augliai arba lytinių organų neišsivystymas.

jeigu esate vyras:

kai yra nepagydomų sėklidžių sutrikimų.

Jeigu Jums tinka bent vienas iš aukščiau nurodytų punktų, šio vaisto vartoti negalima. Jeigu abejojate, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Prieš pradedant gydymą, gydytojas, turintis vaisingumo sutrikimų gydymo patirties, turi įvertinti Jūsų ir Jūsų partnerio vaisingumą.

Porfirija

Jeigu Jūs arba bent vienas Jūsų šeimos narys serga porfirija, prieš pradėdami gydymą, apie tai pasakykite gydytojui. Tai yra būklė, kurią vaikai gali paveldėti iš tėvų, kuri reiškia, kad Jūsų organizmas nesugeba suskaidyti porfirinų (organinių junginių). Nedelsdami pasakykite gydytojui, jeigu:

Jūsų oda pradeda niežtėti ir lengvai pasidengia pūslėmis (ypač tos vietos, kurios dažnai būna saulėje) ir (arba)

Jums skauda skrandį, rankas arba kojas.

Jei Jums pasireiškė aukščiau nurodyti simptomai, gydytojas gali Jums rekomenduoti nutraukti gydymą.

Kiaušidžių hiperstimuliacijos sindromas (KHSS)

Jeigu Jūs esate moteris, vaisto vartojimas didina KHSS riziką. Šiam sindromui būdingas didelio kiekio folikulų brendimas ir didelių cistų atsiradimas.

Nedelsdami pasitarkite su gydytoju, jeigu:

Jums pasireiškia skausmas apatinėje pilvo dalyje,

greitai didėja svoris,

Jus pykina arba vemiate,

Jums sunku kvėpuoti.

Jeigu Jums pasireiškė aukščiau nurodyti simptomai, gydytojas gali paprašyti nutraukti šio vaisto vartojimą (taip pat žr. 4 skyrių „Sunkus šalutinis poveikis moterims“).

Jei jums nevyksta ovuliacija ir jei Jūs laikotės rekomenduojamo dozavimo ir vartojimo grafiko, KHSS pasireiškimas mažiau tikėtinas. Gydymas Ovaleap retai sukelia sunkų KHSS, nebent yra skiriamas vaistas, vartojamas galutinio folikulų subrendimo skatinimui (kurio sudėtyje yra žmogaus chorioninio gonadotropino, žCG). Jeigu Jums vystosi KHSS, šiame gydymo cikle gydytojas gali Jums neskirti žCG. Jums gali nurodyti lytiškai nesantykiauti arba naudoti barjerines apsaugos priemones mažiausiai 4 dienas.

32

Daugiavaisis nėštumas

Vartojant šį vaistą, daugiau kaip vieno kūdikio laukimosi (t. y. „daugiavaisio nėštumo“, paprastai dvynukų) rizika yra didesnė nei natūraliai pastojus. Daugiavaisis nėštumas gali sukelti medicininių komplikacijų Jums ir Jūsų kūdikiams. Daugiavaisio nėštumo riziką galite sumažinti vartodami reikiamą šio vaisto dozę reikiamu metu. Daugiavaisio nėštumo rizika, atliekant dirbtinį apvaisinimą, priklauso nuo Jūsų amžiaus, apvaisintų kiaušinėlių arba Jums įsodinamų embrionų kokybės ir skaičiaus.

Persileidimas

Atliekant dirbtinį apvaisinimą arba stimuliuojant kiaušides, kad gamintų kiaušinėlius, yra didesnė nei vidutinei moteriai persileidimo rizika.

Negimdinis nėštumas

Atliekant dirbtinį apvaisinimą ir jeigu kiaušintakiai yra pažeisti, Jums yra didesnė nei vidutinei moteriai nėštumo ne gimdoje (negimdinio nėštumo) rizika.

Kraujo krešėjimo sutrikimai (tromboembolijos reiškiniai)

Jei Jums arba Jūsų šeimos nariams kada nors buvo kraujo krešulių kojose ar plaučiuose arba patyrė širdies smūgį ar insultą, informuokite gydytoją. Jums gali būti didesnė rizika, kad vartojant Ovaleap šie sutrikimai pasireikš arba pasunkės.

Vyrams, kurių kraujyje yra per didelis FSH kiekis

Jeigu esate vyras, per didelis natūralaus FSH kiekis kraujyje gali būti pažeistų sėklidžių požymis. Jeigu Jums yra šis sutrikimas, šio vaistas paprastai nėra veiksmingas. Jei gydytojas nusprendė pamėginti gydymą Ovaleap, kad galėtų stebėti gydymą, gydytojas gali paprašyti Jūsų pateikti sėklos analizei atlikti praėjus 4–6 mėnesiams nuo gydymo pradžios.

Vaikams ir paaugliams

Šis vaistas nėra skirtas vartoti vaikams ir paaugliams, jaunesniems nei 18 metų.

Kiti vaistai ir Ovaleap

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

jeigu Jūs vartojate Ovaleap su kitais vaistais ovuliacijai stimuliuoti, pvz., žmogaus chorioniniu gonadotropinu (žCG) arba klomifeno citratu, gali didėti folikulų atsakas;

jeigu Jūs kartu su Ovaleap vartojate gonadotropiną atpalaiduojančio hormono (GnRH) agonistą arba antagonistą (šie vaistai mažina lytinių hormonų kiekį ir stabdo ovuliaciją), Jums gali reikėti vartoti didesnę Ovaleap dozę folikulų susidarymui užtikrinti.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Šio vaisto negalima vartoti nėštumo arba žindymo metu.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Šis vaistas gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

Ovaleap sudėtyje yra natrio

Šio vaisto dozėje yra mažiau kaip 1 mmol (23 mg) natrio, t. y. jis beveik neturi reikšmės.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Šis vaistas suleidžiamas į audinius, esančius iš karto po oda (poodinė injekcija).

33

Kokia yra rekomenduojama dozė?

Gydytojas nuspręs, kokį vaisto kiekį ir kaip dažnai turėsite vartoti. Toliau nurodytos dozės išreikštos tarptautiniais vienetais (TV).

Moterims

Jeigu Jums nevyksta ovuliacija, yra nereguliarios mėnesinės arba visai jų nėra.

Šis vaistas paprastai duodamas kasdien.

Kai yra nereguliarios mėnesinės, šį vaistą pradėkite vartoti per pirmąsias 7 mėnesinių ciklo dienas. Jei nėra mėnesinių, vaistą galite pradėti vartoti bet kurią Jums patogią dieną.

Įprasta pradinė šio vaisto dozė yra 75–150 TV, vartojama kasdien.

Jūsų šio vaisto dozę galima kas 7 arba kas 14 dienų didinti 37,5–75 TV, kol bus pasiektas reikiamas poveikis.

Didžiausia šio vaisto paros dozė paprastai nebūna didesnė kaip 225 TV.

Kai pasiekiamas reikiamas vaisto poveikis, Jums bus skirtas žCG arba rekombinantinis žCG (r-žCG, t. y., specialia DNR technologija laboratorijoje pagamintas žCG). Bus skirta vienkartinė 250 mikrogramų r-žCG arba 5 000-10 000 TV žCG injekcija, praėjus 24-48 valandoms po paskutinės Ovaleap injekcijos. Jums rekomenduojama atlikti lytinį aktą žCG injekcijos dieną ir sekančią dieną.

Jei po 4 gydymo savaičių gydytojas reikiamo poveikio nenustato, gydymas Ovaleap turi būti nutrauktas. Kitam gydymo ciklui Jūsų gydytojas skirs didesnę pradinę šio vaisto dozę nei praeitame cikle.

Jeigu Jūsų organizmo atsakas yra per stiprus, gydymas bus nutrauktas ir žCG nebebus skiriamas [taip pat žr. 2 skyrių, „Kiaušidžių hiperstimuliacijos sindromas (KHSS)“]. Kitam gydymo ciklui Jūsų gydytojas skirs mažesnę Ovaleap dozę nei praeitame cikle.

Jeigu reikia, kad subręstų keli kiaušinėliai paėmimui prieš dirbtinį apvaisinimą

Įprasta pradinė šio vaisto dozė yra 150–225 TV, vartojama kasdien, pradedant 2 arba 3 mėnesinių ciklo dieną.

Ovaleap dozę galima didinti, priklausomai nuo Jūsų atsako. Didžiausia paros dozė yra 450 TV.

Gydymas tęsiamas, kol subręsta reikiamas kiaušinėlių kiekis. Paprastai tam reikia 10 dienų, bet gali prireikti ir 5–20 dienų. Gydytojas tai patikrins, atlikęs kraujo tyrimą ir (arba) ištyręs ultragarsu.

Kai kiaušinėliai bus paruošti, Jums bus skirtas žCG arba r-žCG. Bus skirta vienkartinė 250 mikrogramų r-žCG arba 5 000-10 000 TV žCG injekcija, praėjus 24-48 valandoms po paskutinės Ovaleap injekcijos. Taip Jūsų kiaušinėliai paruošiami paėmimui.

Kitais atvejais gydytojas gali pirma sustabdyti Jūsų ovuliaciją, skirdamas gonadotropiną atpalaiduojančio hormono (GnRH) agonistą arba antagonistą. Tais atvejais Ovaleap pradedama gydyti, praėjus 2 savaitėms nuo gydymo agonistu pradžios. Tuomet Ovaleap ir GnRH agonistas skiriami, kol subręsta reikiamas folikulų kiekis.

Jeigu Jums nevyksta ovuliacija, nėra mėnesinių ir nustatytas labai mažas FSH ir LH hormonų kiekis

Įprasta pradinė Ovaleap dozė yra 75–150 TV, kartu su 75 TV lutropino alfa.

Abu šiuos vaistus vartosite kasdien iki 5 savaičių.

Jūsų Ovaleap dozę galima kas 7 arba kas 14 dienų didinti 37,5–75 TV, kol bus pasiektas reikiamas poveikis.

Kai pasiekiamas reikiamas vaisto poveikis, Jums bus skirtas žCG arba r-žCG. Bus skirta vienkartinė 250 mikrogramų r-žCG arba 5 000-10 000 TV žCG injekcija, praėjus

24-48 valandoms po paskutinės Ovaleap ir lutropino alfa injekcijos. Jums rekomenduojama atlikti lytinį aktą žCG injekcijos dieną ir sekančią dieną. Taip pat galima atlikti vidinį gimdos apsėklinimą, įsodinant spermatozoidus į moters gimdą.

34

Jei po 5 gydymo savaičių gydytojas poveikio nenustato, gydymo Ovaleap ciklas turi būti nutrauktas.

Kitam gydymo ciklui Jūsų gydytojas skirs didesnę pradinę šio vaisto dozę nei praeitame cikle.

Jeigu Jūsų organizmo reakcija yra per stipri, gydymas Ovaleap bus nutrauktas ir žCG nebebus skiriamas [taip pat žr. 2 skyrių, „Kiaušidžių hiperstimuliacijos sindromas (KHSS)“]. Kitam gydymo ciklui Jūsų gydytojas skirs mažesnę Ovaleap dozę nei praeitame cikle.

Vyrams

Įprasta šio vaisto dozė yra 150 TV, vartojama kartu su žCG.

Abu šiuos vaistus vartosite tris kartus per savaitę ne mažiau kaip 4 mėnesius.

Jeigu po 4 mėnesių atsakas į gydymą nebuvo pasiektas, gydytojas gali pasiūlyti toliau vartoti šiuos du vaistus ne mažiau kaip 18 mėnesių.

Kaip vaistas leidžiamas?

Šis vaistas suleidžiamas, naudojant Ovaleap Pen. Ovaleap Pen yra įtaisas („švirkštiklis“), naudojamas injekcijoms į audinius, esančius iš karto po oda.

Gydytojas gali Jums pasiūlyti išmokti pačiam leistis šį vaistą. Gydytojas arba slaugytoja Jums nurodys, kaip tai daryti, taip pat pateikiami nurodymai atskiroje švirkštiklio naudojimo instrukcijoje. Nemėginkite patys leistis Ovaleap, kol Jūsų nepamokė to daryti gydytojas ar slaugytoja. Patį pirmą kartą šį vaistą reikia leistis tik esant gydytojui ar slaugytojai.

Ovaleap injekcinis tirpalas užtaisuose skirtas vartoti su Ovaleap Pen. Reikia atidžiai vadovautis atskira Ovaleap Pen naudojimo instrukcija. Švirkštiklio naudojimo instrukcija bus pateikta kartu su Ovaleap Pen. Tačiau tinkamam Jūsų būklės gydymui užtikrinti reikalingas artimas ir nuolatinis bendradarbiavimas su gydytoju.

Naudotas adatas po injekcijos iš karto sunaikinkite.

Ką daryti pavartojus per didelę Ovaleap dozę?

Poveikis pavartojus per didelį Ovaleap kiekį nežinomas. Tačiau gali išsivystyti kiaušidžių hiperstimuliacijos sindromas (KHSS), kuris aprašytas 4 skyriuje, „Sunkus šalutinis poveikis moterims“. Tačiau kiaušidžių hiperstimuliacijos sindromas (KHSS) gali atsirasti tik tuomet, jei kartu vartojamas ir žCG [taip pat žr. 2 skyrių, „Kiaušidžių hiperstimuliacijos sindromas (KHSS)“].

Pamiršus pavartoti Ovaleap

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Kai tik pastebėsite, kad praleidote dozę, kreipkitės į gydytoją.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Svarbus šalutinis poveikis

Sunkus šalutinis poveikis vyrams ir moterims

Labai retai nustatytos alerginės reakcijos, pvz., odos isbėrimas, iskilusios, niezinčios odos sritys, ir sunkios alerginės reakcijos su silpnumu, nukritusiu kraujospūdžiu, pasunkėjusiu kvėpavimu ir veido patinimu (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 000 vartotojų. Jeigu manote, kad Jums pasireiškė tokio tipo reakcija, Ovaleap nebeleiskite ir nedelsdami kreipkitės medicininės pagalbos.

35

Sunkus šalutinis poveikis moterims

Skausmas pilvo apačioje kartu su pykinimu arba vėmimu gali būti kiaušidžių hiperstimuliacijos sindromo (KHSS) simptomai. Tai gali rodyti, kad kiaušidžių reakcija į gydymą yra per stipri ir kad kiaušidėse susidarė didelių cistų [taip pat žr. 2 skyrių, „Kiaušidžių hiperstimuliacijos sindromas (KHSS)“]. Šis šalutinis poveikis yra dažnas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 žmonių).

KHSS gali tapti sunkus su aiškiai padidėjusiomis kiaušidėmis, sumažėjusiu šlapimo susidarymu, svorio didėjimu, pasunkėjusiu kvėpavimu ir (arba) skysčių kaupimusi pilve arba krūtinėje. Šis šalutinis poveikis yra nedažnas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 100 žmonių).

Retai gali pasireikšti KHSS komplikacijos, pvz., kiaušidės persisukimas arba kraujo krešuliai (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 1 000 žmonių).

Labai retai gali pasireikšti sunkios kraujo krešėjimo komplikacijos (tromboemboliniai reiškiniai), kartais nesusijusios su KHSS (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 000 žmonių). Tai gali sukelti krūtinės skausmą, dusulį, insultą ar širdies smūgį [taip pat žr. 2 skyrių, Kraujo krešėjimo sutrikimai (tromboembolijos reiškiniai)“].

Jeigu pasireiškė bet kuris aukščiau nurodytas šalutinis poveikis, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, kuris gali paprašyti nutraukti Ovaleap vartojimą.

Kitas šalutinis poveikis moterims

Labai dažni (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 žmonių)

vietinės reakcijos injekcijos vietoje, pvz., skausmas, paraudimas, kraujosruvos, patinimas ir (arba) sudirginimas;

galvos skausmas;

skysčio maišeliai kiaušidėse (kiaušidžių cistos).

Dažni (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iki 10 žmonių)

pilvo skausmas;

vidurių pūtimas;

pilvo spazmai;

pykinimas;

vėmimas;

viduriavimas.

Labai reti (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 000 žmonių)

gali pasunkėti astma.

Kitas šalutinis poveikis vyrams

Labai dažni (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 žmonių)

vietinės reakcijos injekcijos vietoje, pvz., skausmas, paraudimas, kraujosruvos, patinimas ir

(arba) sudirginimas.

Dažni (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 žmonių)

venų padidėjimas virš sėklidžių ir žemiau jų (varikocelė);

krūtų padidėjimas;

spuogai;

svorio didėjimas.

Labai reti (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 000 žmonių)

gali pasunkėti astma.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui, vaistininkui arba slaugytojui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai naudodamiesi V priede nurodyta nacionaline pranešimo sistema. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

36

Kaip laikyti Ovaleap

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant etiketės po „EXP“ ir dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikyti šaldytuve (2 °C - 8 °C).

Negalima užšaldyti.

Užtaisą laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.

Jei tinkamumo laikas nepasibaigęs, prieš atidarant vaistą galima laikyti ne ilgiau kaip 3 mėnesius ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Pakartotinai patalpinti į šaldytuvą negalima. Jeigu šis vaistas nebuvo vartojamas 3 mėnesius, nesuvartotą tirpalą sunaikinkite.

Švirkštiklyje esančio užtaiso turinį atidarius galima laikyti ne ilgiau kaip 28 dienas. ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Užsirašykite pirmo vartojimo datą paciento dienyne, kuris bus pateiktas su Ovaleap Pen.

Po kiekvienos injekcijos Ovaleap Pen reikia vėl uždengti dangteliu, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.

Pastebėjus drumzlių ar dalelių, šio vaisto vartoti negalima.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Ovaleap sudėtis

Veiklioji medžiaga yra folitropinas alfa.

Ovaleap 300 TV/0,5 ml: kiekviename 0,5 ml tirpalo užpildytame užtaise yra 300 TV (atitinka 22 mikrogramus) folitropino alfa.

Ovaleap 450 TV/0,75 ml: kiekviename 0,75 ml tirpalo užpildytame užtaise yra 450 TV (atitinka 33 mikrogramus) folitropino alfa.

Ovaleap 900 TV/1,5 ml: kiekviename 1,5 ml tirpalo užpildytame užtaise yra 900 TV (atitinka 66 mikrogramus) folitropino alfa.

Kiekviename tirpalo ml yra 600 TV (atitinka 44 mikrogramus) folitropino alfa.

Pagalbinės medžiagos yra natrio-divandenilio fosfatas monohidratas, natrio hidroksidas (2 M) (pH koreguoti), manitolis, metioninas, polisorbatas 20, benzilo alkoholis, benzalkonio chloridas ir injekcinis vanduo.

Ovaleap išvaizda ir kiekis pakuotėje

Ovaleap yra injekcinis tirpalas (injekcija). Ovaleap yra skaidrus ir bespalvis tirpalas.

Ovaleap 300 TV/0,5 ml tiekiamas pakuotėse, kuriose yra 1 užtaisas ir 10 injekcinių adatų.

Ovaleap 450 TV/0,75 ml tiekiamas pakuotėse, kuriose yra 1 užtaisas ir 10 injekcinių adatų.

Ovaleap 900 TV/1,5 ml tiekiamas pakuotėse, kuriose yra 1 užtaisas ir 20 injekcinių adatų.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas

Teva B.V.

Swensweg 5

37

2031GA Haarlem

Nyderlandai

Gamintojas

Teva Biotech GmbH

Dornierstraße 10

89079 Ulm

Vokietija

Teva Pharmaceuticals Europe B.V.

Swensweg 5

2031 GA Haarlem

Nyderlandai

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą:

België/Belgique/Belgien Lietuva

Teva Pharma Belgium N.V./S.A./AG UAB "Sicor Biotech"

Tél/Tel: +32 3 820 73 73 Tel: +370 5 266 0203

България Luxembourg/Luxemburg

Актавис ЕАД Teva Pharma Belgium N.V./S.A./AG,

Teл: +359 2 489 95 85 Belgique/Belgien

Tél/Tel: +32 3 820 73 73

Česká republika Magyarország

Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. Teva Gyógyszergyár Zrt.

Tel: +420 251 007 111 Tel.: +36 1 288 64 00

Danmark Malta

Teva Denmark A/S Teva Pharmaceuticals Ireland, L-Irlanda

Tlf: +45 44 98 55 11 Tel: +353 51 321740

Deutschland Nederland

TEVA GmbH Teva Nederland B.V.

Tel: +49 731 402 08 Tel: +31 800 0228 400

Eesti Norge

UAB "Sicor Biotech" Eesti filiaal Teva Norway AS

Tel: +372 661 0801 Tlf: +47 66 77 55 90

Ελλάδα Österreich

Teva Ελλάς Α.Ε. ratiopharm Arzneimittel Vertriebs-GmbH

Τηλ: +30 210 72 79 099 Tel: +43 1 97 007

España Polska

Teva Pharma, S.L.U. Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o.

Tel: +34 91 387 32 80 Tel.: +48 22 345 93 00

France Portugal

Teva Santé Teva Pharma - Produtos Farmacêuticos, Lda

Tél: +33 1 55 91 78 00 Tel: +351 21 476 75 50

Hrvatska România

Pliva Hrvatska d.o.o. Teva Pharmaceuticals S.R.L

Tel: +385 1 37 20 000 Tel: +40 21 230 65 24

38

Ireland Slovenija

Teva Pharmaceuticals Ireland Pliva Ljubljana d.o.o.

Tel: +353 51 321740 Tel: +386 1 58 90 390

Ísland Slovenská republika

Teva Finland, Finnland TEVA Pharmaceuticals Slovakia s.r.o.

Sími: +358 20 180 5900 Tel: +421 2 57 26 79 11

Italia Suomi/Finland

Teva Italia S.r.l. Teva Finland

Tel: +39 02 89 17 98 1 Puh/Tel: +358 20 180 5900

Κύπρος Sverige

Teva Ελλάς Α.Ε., Ελλάδα Teva Sweden AB

Τηλ: +30 210 72 79 099 Tel: +46 42 12 11 00

Latvija United Kingdom

UAB "Sicor Biotech" filiāle Latvijā Teva UK Limited

Tel: +371 673 23 666 Tel: +44 1977 628500

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas {MMMM m.-{mėnesio} mėn.}.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Europos vaistų agentūros tinklalapyje http://www.ema.europa.eu/."Ovaleap 450TV/0,75ml injekcinis tirpalas 0,75ml N1" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Nemuno vaistinė, UAB fil. 255 Kaunas Draugystės

Draugystės g. 9a-2, Kaunas
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI, VII 09:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena