E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Ovestin ovulės 0,5mg N15

Lytinių ir šlapimo organų sistemą veikiantys vaistai, lytiniai hormonai >  Lytiniai hormonai ir lytinę sistemą veikiantys vaistai
Pavadinimas: Ovestin ovulės 0,5mg N15
Veikliosios medžiagos: Estriol - 0,5µg
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: Organon
ATC kodas G03CA04
Vidutinė kaina: 10,64 Eur (36,74 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Ovestin yra Hormonų pakeičiamosios terapijos (HPT) preparatas. Jo sudėtyje yra moteriškojo hormono estriolio (estrogeno). Ovestin yra skirtas moterims po menopauzės, kurioms po paskutinių natūralių mėnesinių jau praėjo bent 12 mėnesių.

Ovestin skiriamas:

Po menopauzės atsirandantiems simptomams palengvinti

Menopauzės metu ir po jos estrogenų gamyba moters organizme laipsniškai mažėja. Jeigu kiaušidės chirurginiu būdu pašalinamos prieš menopauzę (atliekama ovarektomija), estrogenų gamyba nutrūksta labai staiga.

Dėl estrogenų trūkumo menopauzės metu makšties sienelė gali suplonėti ir išsausėti. Dėl to lytiniai santykiai gali tapti skausmingi, gali atsirasti makšties niežulys ir infekcijos. Be to, estrogenų trūkumas gali sukelti tokius simptomus, kaip šlapimo nelaikymas ar pasikartojantis šlapimo pūslės uždegimas.

Ovestin palengvina šiuos po menopauzės atsirandančius negalavimus. Kol pajusite pagerėjimą, gali praeiti kelios dienos ar netgi savaitės. Ovestin Jums bus skiriamas tik jeigu minėti simptomai labai pablogina Jūsų kasdienio gyvenimo kokybę.

Be to, Ovestin kremas gali būti skiriamas:

pagerinti žaizdų gijimą moterims po menopauzės, kurioms atliekama makšties operacija;

padėti įvertinti moterų po menopauzės gimdos kaklelio tyrimą.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Ligos istorija ir reguliarios medicininės patikros

Hormonų pakeičiamoji terapija (HPT) kelia tam tikrą pavojų, į kurį reikia atsižvelgti sprendžiant, ar pradėti HPT, ar ją toliau tęsti.

Moterų, kurioms menopauzė prasidėjo per anksti (dėl kiaušidžių nepakankamumo arba dėl chirurginio jų pašalinimo), gydymo patirties yra nedaug. Jeigu Jums menopauzė prasidėjo per anksti, HPT taikymo pavojus gali būti skirtingas. Pasitarkite su savo gydytoju.

Prieš paskirdamas ar pratęsdamas HPT, gydytojas norės sužinoti Jūsų ir Jūsų šeimos ligos istoriją. Gydytojas gali nuspręsti atlikti Jūsų fizinį ištyrimą. Jeigu reikės, jo metu bus patikrintos Jūsų krūtys ir (arba) vidaus organai.

Gydymo metu Jūs turėsite reguliariai (mažiausiai vieną kartą per metus) lankytis pas gydytoją, kuris Jus patikrins. Šių reguliarių patikrų metu aptarkite su savo gydytoju tęsiamo gydymo Ovestin naudą ir pavojus.

Reguliariai tikrinkitės krūtis, kaip Jums rekomendavo gydytojas.

Ovestin vartoti negalima

Ovestin vartoti negalima, jeigu bet kuri iš toliau išvardintų sąlygų Jums tinka. Jeigu dėl kurios nors abejojate, pasitarkite su savo gydytoju, prieš pradėdama vartoti Ovestin.

Ovestin vartoti negalima:

jeigu sergate, sirgote arba įtariama, kad sergate krūties vėžiu;

jeigu nustatyta arba įtariama, kad sergate estrogenams jautriu vėžiu, pavyzdžiui, gimdos gleivinės (endometriumo) vėžiu;

jeigu kraujuojate iš makšties dėl neaiškių priežasčių;

jeigu per daug veša gimdos gleivinė (endometriumo hiperplazija), ir to nesigydote;

jeigu yra arba kada nors buvo venose susidarę kraujo krešulių (trombozė), pvz., kojose (giliųjų venų trombozė) arba plaučiuose (plaučių embolija);

jeigu yra kraujo krešėjimo sutrikimas (toks kaip baltymo C, baltymo S arba antitrombino stoka);

jeigu sergate ar neseniai sirgote liga, kurią sukėlė arterijose esantys kraujo krešuliai, pavyzdžiui, patyrėte širdies smūgį (miokardo infarktą), insultą arba krūtinės anginą;

jeigu sergate arba sirgote kepenų liga, o kepenų veiklos tyrimų rodmenys tebėra pakitę;

jeigu sergate reta kraujo liga, vadinama porfirija, kuri yra perduodama iš kartos į kartą (paveldima);

jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) estrioliui arba bet kuriai pagalbinei Ovestin medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

Jeigu bet kuri iš anksčiau paminėtų būklių Jums pirmą kartą pasireiškia Ovestin vartojimo metu, daugiau jo nebevartokite ir nedelsdama pasitarkite su savo gydytoju.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasakykite savo gydytojui prieš pradėdama gydymą, jeigu Jums kada nors buvo toliau išvardintų sveikatos sutrikimų, nes vartojant Ovestin jie gali atsinaujinti ar pasunkėti. Jūs turėtumėte dažniau lankytis pas savo gydytoją ir tikrintis, jeigu yra:

fibromų, esančių gimdos viduje;

gimdos gleivinės augimas ne gimdoje (endometriozė) arba anksčiau nustatytas per didelis gimdos gleivinės vešėjimas (endometriumo hiperplazija);

padidėjęs kraujo krešulių susidarymo pavojus (žiūrėkite skyriuje „Kraujo krešuliai venose (trombozė)“);

padidėjęs pavojus susirgti nuo estrogenų priklausomu vėžiu (pvz., mama, sesuo ar senelė sirgo krūties vėžiu);

padidėjęs kraujospūdis;

kepenų sutrikimas, toks kaip gerybinis kepenų navikas;

cukrinis diabetas;

akmenys tulžies pūslėje;

migrena arba stiprus galvos skausmas;

imuninės sistemos liga, paveikianti daugelį organų (sisteminė raudonoji vilkligė, SRV);

epilepsija;

bronchų astma;

liga, paveikianti ausies būgnelį bei klausą (otosklerozė);

labai daug riebalų (trigliceridų) kraujyje;

skysčių susilaikymas dėl širdies ar inkstų veiklos sutrikimų.

Nedelsdama nutraukite Ovestin vartojimą ir kreipkitės į gydytoją

HPT vartojimo metu pastebėjusi bet kurią iš toliau išvardintų būklių:

bet kuri skyriuje „Ovestin vartoti negalima“ paminėta būklė;

odos arba akių baltymų pageltimas (gelta). Tai gali būti kepenų ligos požymiai;

reikšmingas kraujospūdžio padidėjimas (simptomai gali būti galvos skausmas, nuovargis, svaigulys);

pirmą kartą pasireiškiantys į migreną panašūs galvos skausmai;

nėštumas;

kraujo krešulių susidarymo požymiai, tokie kaip:

skausmingas kojų patinimas ir paraudimas;

netikėtas krūtinės skausmas;

pasidaro sunku kvėpuoti.

Daugiau informacijos rasite skyriuje „Kraujo krešuliai venose (trombozė)“.

Pastaba. Ovestin nėra kontraceptikas. Jeigu po Jūsų paskutinių mėnesinių dienos dar nepraėjo 12 mėnesių arba Jūs esate jaunesnė nei 50 metų amžiaus, norint išvengti nėštumo, Jums dar gali reikėti naudotis papildoma kontracepcija. Klauskite gydytojo patarimo.

HPT ir

Vėžio rizika

Per didelis gimdos gleivinės vešėjimas (endometriumo hiperplazija) ir gimdos gleivinės vėžys (endometriumo vėžys)

Bet kuri moteris per gyvenimą turi nedidelę galimybę susirgti endometriumo vėžiu (gimdos gleivinės vėžiu), nepriklausomai nuo HPT vartojimo. Vienu epidemiologiniu tyrimu įrodyta, kad ilgalaikis gydymas nedidelėmis estriolio dozėmis, vartojant tablečių, tačiau ne ovulių ar kremo, gali padidinti gimdos gleivinės vėžio riziką. Ši rizika tuo didesnė, kuo ilgiau gydoma, o nutraukus gydymą - išnyksta per vienerius metus. Estriolio vartojusioms moterims nustatytas vėžys būdavo mažiau išplitęs, negu estriolio nevartojusioms.

Siekiant išvengti gimdos gleivinės stimuliavimo, didžiausios leistinos dozės viršyti ar didžiausią dozę vartoti ilgiau nei kelias savaites negalima.

Pirmaisiais HPT vartojimo mėnesiais gali pradėti nereguliariai kraujuoti arba teplioti.

Tačiau turite kreiptis į savo gydytoją, jeigu kraujavimas arba tepliojimas:

trunka ilgiau nei kelis pirmuosius mėnesius;

prasideda po tam tikro laiko, jau taikant HPT;

išlieka net nutraukus HPT.

Kreipkitės į gydytoją, kuris nuspręs, ar dėl tokių požymių yra reikalingas nuodugnesnis ištyrimas.

Krūties vėžys

Turimi įrodymai rodo, kad sudėtiniai estrogenų ir progestagenų preparatai ir taip pat galimai vieno estrogeno HPT preparatai padidina pavojų susirgti krūties vėžiu. Papildomoji rizika priklauso nuo HPT vartojimo trukmės. Ji paaiškėja po kelerių metų. Vis dėlto, nutraukus HPT, per keletą metų (daugiausia per penkerius) vėl grįžta į pradinį lygį. Įrodyta, kad moterims, kurioms yra pašalinta gimda arba kurios 5 metus vartoja tik estrogeno turinčius HPT preparatus, krūties vėžio rizika yra tik šiek tiek didesnė arba visai nepadidėja.

Palyginimui

Krūties vėžys per 5 metus nustatomas vidutiniškai nuo 9 iki 17 iš 1000 nuo 50 iki 79 metų amžiaus moterų, kurioms HPT netaikoma. Iš 1000 nuo 50 iki 79 metų amžiaus moterų, kurioms 5 metus taikoma HPT estrogeno ir progestageno deriniu, krūties vėžys bus nustatytas vidutiniškai nuo 13 iki 23 moterų (t.y., atsiranda nuo 4 iki 6 papildomų atvejų).

Reguliariai tikrinkitės savo krūtis. Kreipkitės į gydytoją, pastebėjusios bet kokių pokyčių, tokių kaip:

odos įdubimai;

spenelio pokyčiai;

kokie nors sustandėjimai, kuriuos galite pamatyti ar apčiuopti.

Ar Ovestin yra susijęs su tokiu pat krūties vėžio padidėjimu, kaip ir kiti HPT preparatai, nėra žinoma. Jeigu nerimaujate, koks krūties vėžio pavojus kyla Jums, gydymo privalumus ir trūkumus aptarkite su savo gydytoju.

Kiaušidžių vėžys

Kiaušidžių vėžys yra reta liga. Pastebėta, kad mažiausiai 5 ar 10 metų taikant HPT kiaušidžių vėžio pavojus šiek tiek padidėja.

Palyginimui

Kiaušidžių vėžys per 5 metus nustatomas vidutiniškai maždaug 2 iš 1000 nuo 50 iki 69 metų amžiaus moterų, kurioms HPT netaikoma. Iš 1000 nuo 50 iki 79 metų amžiaus moterų, kurioms 5 metus taikoma HPT estrogeno ir progestageno deriniu, kiaušidžių vėžys bus nustatytas vidutiniškai nuo 2 iki 3 moterų (t.y., atsiranda iki 1 papildomo atvejo).

Ar Ovestin keliamas pavojus yra toks pat, kaip ir kitų HPT preparatų, nėra žinoma.

HPT poveikis širdžiai ar kraujotakai

Kraujo krešuliai venose (trombozė)

HPT vartojančioms moterims kraujo krešulių susidarymo venose pavojus yra 1,3 – 3 kartus didesnis, nei nevartojančioms, ypač pirmaisiais vaisto vartojimo metais.

Kraujo krešuliai gali būti dideli, ir jeigu krešulys nukeliauja į plaučius, gali atsirasti krūtinės skausmas, pasunkėti kvėpavimas, ištikti alpulys arba netgi mirtis.

Tikimybė, kad Jūsų venose susidarys kraujo krešulių, vyresniame amžiuje yra didesnė, taip pat jeigu Jums tinka bet kuri iš toliau išvardintų sąlygų. Pasakykite gydytojui, jeigu atitinkate bet kurią iš šių sąlygų:

negalite ilgą laiką vaikščioti, pavyzdžiui, po didelės operacijos, traumos ar ligos (taip pat žiūrėkite 3 skyriuje „Jeigu Jus reikia operuoti“);

turite didelį antsvorį (KMI > 30 kg/m2);

yra kraujo krešėjimo sutrikimas, kurį reikia ilgai gydyti vaistais, mažinančiais kraujo krešėjimą;

Jūsų kraujo giminaičiams kada nors yra susidarę kraujo krešulių kojose, plaučiuose ar kituose organuose;

sergate sistemine raudonąja vilklige (SRV);

sergate vėžio liga.

Kokie yra kraujo krešulių požymiai, aprašyta poskyryje „Ovestin nebevartokite ir nedelsdama kreipkitės į gydytoją“.

Palyginimui

Per penkerius metus kraujo krešulių venose atsiranda vidutiniškai nuo 4 iki 7 iš 1000 penkiasdešimtmečių moterų, kurioms HPT netaikoma. 5 metus HPT estrogeno ir progestageno derinio vartojusioms penkiasdešimtmetėms moterims atsiranda vidutiniškai nuo 9 iki 12 kraujo krešulių venose susidarymo atvejų 1000 vartojusių moterų (t.y., atsiranda 5 papildomi atvejai).

1000 penkiasdešimtmečių moterų, kurioms pašalinta gimda arba kurios 5 metus vartoja tik estrogeno turinčius HPT preparatus, kraujo krešuliai nustatomi nuo 5 iki 8 moterų (t.y., atsiranda 1 papildomas atvejis).

Ar Ovestin keliamas pavojus yra toks pat, kaip ir kitų HPT preparatų, nėra žinoma.

Širdies liga (širdies smūgis)

Kad HPT apsaugotų nuo širdies smūgio, įrodymų nėra.

Estrogeno ir progestageno derinį vartojančios vyresnės nei 60 metų moterys šiek tiek labiau rizikuoja susirgti širdies liga, lyginant su nevartojančiomis HPT.

Moterims, kurioms pašalinta gimda arba kurioms taikoma tik estrogeno turinti HPT, pavojus susirgti širdies liga nepadidėja.

Insultas

HPT vartojančioms moteris pavojus susirgti insultu yra maždaug 1,5 karto didesnis, negu nevartojančioms. Papildomų dėl HPT vartojimo insulto atvejų skaičius su amžiumi didėja.

Palyginimui

Per penkerius metus insultu suserga vidutiniškai 8 iš 1000 penkiasdešimtmečių moterų, kurioms HPT netaikoma. Iš 1000 penkiasdešimtmečių moterų, 5 metus vartojusių HPT, insultu susirgs 11 moterų (t.y., atsiranda 3 papildomi atvejai).

Kitos būklės

Nuo atminties praradimo HPT neapsaugo. Gauta nedaug įrodymų, kad atminties praradimo pavojus yra šiek tiek didesnis moterims, kurios pradeda HPT būdamos vyresnės nei 65 metų amžiaus. Klauskite gydytojo patarimo.

Vaikams ir paaugliams

Duomenų nėra.

Kiti vaistai ir Ovestin

Kai kurie vaistai gali turėti įtakos Ovestin poveikiui arba Ovestin gali turėti įtakos kitų vaistų veikimui. Tai galėtų sąlygoti nereguliarų kraujavimą. Tai taikytina šiems vaistams:

vaistai nuo epilepsijos (pvz., fenobarbitalis, fenitoinas ar karbamazepinas);

vaistai nuo tuberkuliozės (pvz., rifampicinas, rifabutinas);

vaistai nuo ŽIV infekcijos (pvz., nevirapinas, efavirenzas, ritonaviras ar nelfinaviras);

augaliniai preparatai, kurių sudėtyje yra jonažolės (Hypericum perforatum).

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, augalinius preparatus ar kitus natūralius produktus, arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Laboratoriniai tyrimai

Jeigu Jums reikia atlikti kraujo tyrimą, pasakykite gydytojui arba laboratorijos darbuotojui, kad vartojate Ovestin, nes šis vaistas gali paveikti kai kurių tyrimų rezultatus.

Ovestin vartojimas su maistu ir gėrimais

Vartodama Ovestin galite įprastai valgyti ir gerti.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Ovestin yra skirtas vartoti tik moterims po menopauzės. Jeigu pastojote, Ovestin nebevartokite ir kreipkitės į gydytoją.

Jeigu žindote kūdikį, Ovestin be gydytojo leidimo vartoti negalima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Nėra tikėtina, kad Ovestin paveiktų Jūsų gebėjimą vairuoti ir valdyti mechanizmus. Vis dėlto individualus atsakas į vaistą gali būti įvairus.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Įprasta dozė makšties simptomams mažinti – pirmosiomis savaitėmis dėti po 1 ovulę vieną kartą per parą. Vėliau dozė laipsniškai mažinama iki, pavyzdžiui, po 1 ovulę dėti du kartus per savaitę.

Įprasta dozė moterims po menopauzės norint pagerinti žaizdų gijimą atliekant makšties operaciją – dvi savaites prieš operaciją dėti po 1 ovulę vieną kartą per parą, o po operacijos dvi savaites dėti po 1 ovulę du kartus per savaitę.

Įprasta dozė siekiant padėti įvertinti moterų po menopauzės gimdos kaklelio tepinėlį – vieną savaitę prieš paimant kitą tepinėlį kas antrą dieną dėti po 1 ovulę vieną kartą per parą.

Atsigulkite ir pirštu įstumkite ovulę kuo giliau į makštį. Geriausiai tai daryti prieš nakties miegą. Ovestin ovulės nėra skirtos dėti į tiesiąją žarną (į išangę).

Jūsųs gydytojas stengsis išrašyti Jums, kiek įmanoma, mažiausią veiksmingą dozę ir simptomus gydyti kuo trumpesnį laiką. Jeigu manote, kad Ovestin veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į savo gydytoją.

Ką daryti pavartojus per didelę Ovestin dozę?

Jeigu pavartojote daugiau Ovestin negu reikėjo, kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką.

Jeigu kas nors prarijo ovulių, labai nerimauti nereikia. Visgi turite pasitarti su gydytoju. Gali atsirasti tokių simptomų: pykinimas, vėmimas, moterims po kelių dienų iš makšties gali pakraujuoti.

Pamiršus pavartoti Ovestin

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu pamiršote pavartoti įprastą dozę, suvartokite ją iškart prisiminusi, nebent apie pamirštąją dozę prisimintumėte tik kitos dozės vartojimo dieną. Jeigu apie pamirštąją dozę prisimintumėte kitos dozės vartojimo dieną, užmirštosios dozės nebevartokite, o toliau įprastai vartokite kitą dozę. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu Jus reikia operuoti

Jeigu Jūs ruošiatės operuotis, pasakykite chirurgui, kad vartojate Ovestin. Norint sumažinti kraujo krešulių susidarymo pavojų, Jums gali reikėti nutraukti Ovestin vartojimą likus maždaug 4  6 savaitėms iki operacijos (žiūrėkite 2 skyriuje „Kraujo krešuliai venose“). Klauskite gydytojo, kada galėsite vėl pradėti vartoti Ovestin.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

HPT vartojusioms moterims toliau išvardintos ligos yra pastebėtos dažniau, nei moterims, kurioms HPT netaikyta:

krūties vėžys;

gimdos gleivinės nenormalus augimas arba vėžys (endometriumo hiperplazija ar vėžys);

kiaušidžių vėžys;

kraujo krešuliai kojų ar plaučių venose (venų tromboembolija);

širdies priepuolis;

insultas;

galimas atminties praradimas, jeigu HPT pradedama taikyti vyresnėms nei 65 metų moterims.

Daugiau informacijos apie šiuos šalutinius poveikius rasite 2 skyriuje.

Priklausomai nuo dozės ir paciento jautrumo, Ovestin gali sukelti šalutinio poveikio reiškinius, tokius kaip:

krūtų pabrinkimas ar jautrumo padidėjimas;

nežymus kraujavimas iš makšties;

išskyrų iš makšties pagausėjimas;

pykinimas;

skysčių kaupimasis audiniuose, įprastai pasireiškiantis kulkšnių ar pėdų patinimu;

makšties sudirginimas ar niežėjimas;

į gripą panašūs simptomai.

Daugumai pacienčių šis šalutinis poveikis po pirmųjų gydymo savaičių praeina.

Taikant kitokią HPT yra pastebėti šie šalutiniai poveikiai:

tulžies pūslės liga;

įvairūs odos sutrikimai:

odos, ypač veido ar sprando, spalvos pakitimai, žinomi kaip „nėštumo dėmės“ (chloazma);

skausmingi rausvi mazgeliai odoje (mazginė raudonė (eritema));

išbėrimas tikslios formos raudonomis dėmėmis ar opelėmis (daugiaformė raudonė (eritema)).

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

Kaip laikyti Ovestin

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje

Laikyti gamintojo dėžutėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės.

Ant kartono dėžutės ir lizdinės plokštelės po “Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Ovestin sudėtis

Veiklioji medžiaga yra estriolis. Kiekvienoje ovulėje yra 500 mikrogramų estriolio.

Pagalbinė medžiaga yra kietieji riebalai.

Ovestin išvaizda ir kiekis pakuotėje

Baltos, smailėjančios formos ovulės. Kiekvienoje lizdinėje plokštelėje yra 5 ovulės. Kartono dėžutėje yra 15 ovulių

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Aspen Pharma Trading Limited

3016 Lake Drive

Citywest Business Campus

Dublin 24

Airija

Tel: 052140291

Gamintojas

Unither Industries

Zone Industrielle Le Malcourlet

BP 60, 03800 Gannat

Prancūzija

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-06-17

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (VVKT) tinklalapyje http://www.vvkt.lt/"Ovestin ovulės 0,5mg N15" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.49 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Gedimino pr. 18, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI 09:00 - 20:00 VII 10:00 - 17:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 11val. 47min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.35 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Ozo g. 25, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 13val. 47min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.266, Vilnius

Ukmergės g. 223, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 17:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 10val. 47min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 23 Klaipėda Liepojos
Visuomenės vaistinė
Liepojos g. 12, Klaipėda
(8 46) 35 11 05
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 17:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 10val. 47min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.264, Šiauliai

Aido g. 8, Šiauliai
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 09:00 - 22:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 12val. 47min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.195, Kaunas
Visuomenės vaistinė
Veiverių g. 150B, Kaunas
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 12val. 47min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.11 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Mindaugo g. 11, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 13val. 47min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 26 Klaipėda Vingio 6
Visuomenės vaistinė
Vingio g. 6, Klaipėda
(8 46) 32 36 26
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 17:00 VII 09:00 - 16:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 10val. 47min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 17 Vilnius Rinktinės
Visuomenės vaistinė
Rinktinės g. 57, Vilnius
(8 5) 27 53 514
Darbo laikas: I - V 08:00 - 18:00 VI 09:00 - 16:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 8val. 47min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 432 Kaunas Savanorių pr. 421

Savanorių pr. 421, Kaunas
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena