E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Pragiola 75mg kapsulės N60

Nervų sistemą veikiantys vaistai >  Antiepilepsiniai vaistai
Pavadinimas: Pragiola 75mg kapsulės N60
Veikliosios medžiagos: Pregabalin - 75mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: KRKA
ATC kodas N03AX16
Vidutinė kaina: 9,46 Eur (32,66 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Pragiola priklauso vaistų, kurie vartojami suaugusiųjų epilepsijai ir generalizuotam nerimo sutrikimui (GNS) gydyti, grupei.

Epilepsija. Pragiola gydomi suaugę ligoniai, sergantys įvairių formų epilepsija (daliniai traukuliai, pereinantys arba nepereinantys į antrinę generalizaciją). Gydytojas Jums paskirs Pragiola, jei esamas gydymas buvo nepakankamai veiksmingas. Pragiola turite vartoti kartu su jau vartojamais vaistais. Pragiola neskiriamas vienas, o visada kartu su kitais vaistais nuo epilepsijos.

Generalizuotas nerimo sutrikimas. Pragiola gydomas generalizuotas nerimo sutrikimas (GNS). GNS simptomai – tai ilgą laiką trunkantys sunkiai valdomas didelis susirūpinimas ir nerimas. Dėl GNS ligonis gali būti nerimastingas arba jaustis įsitempęs ar susierzinęs, greitai pavargti (justi nuovargį), jam sunku sukaupti dėmesį arba gali aptemti protas, jis gali būti irzlus, jausti raumenų įsitempimą, gali sutrikti miegas. Ši būklė skiriasi nuo kasdieninio gyvenimo sukelto streso ir įtampos.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Pragiola vartoti negalima:

- jeigu yra alergija pregabalinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Pragiola.

Kai kuriems Pragiola vartojantiems pacientams nustatyta simptomų, rodančių alerginę reakciją. Tokie simptomai yra: veido, lūpų, liežuvio ir gerklės patinimas bei išplitęs odos išbėrimas. Jeigu pasireiškė tokių reakcijų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Pregabalinas susijęs su svaiguliu ir mieguistumu, dėl kurio senyvi pacientai gali pargriūti ir susižaloti. Todėl vartodami šį vaistą, kol nepriprasite prie jo poveikio, būkite atsargūs.

Pragiola gali sukelti miglotą matymą, apakimą ar kitokių regėjimo pokyčių, kurių dauguma būna laikini. Jeigu atsirado regėjimo pokyčių, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Kai kuriems ligoniams, sergantiems cukriniu diabetu ir priaugusiems svorio, vartojant pregabaliną gali prireikti keisti vaistų nuo cukrinio diabeto dozę.

Tam tikras šalutinis poveikis (pvz., mieguistumas) gali pasireikšti dažniau, nes nugaros smegenų traumą patyrę pacientai gali vartoti kitų vaistų (pvz., skausmo malšinamųjų ar spazmus slopinamųjų), kurių šalutinis poveikis panašus į pregabalino. Minėtų vaistų vartojant kartu, šalutinis poveikis gali būti sunkesnis.

Gauta pranešimų, kad kai kuriems pregabalino vartojusiems ligoniams pasireiškė širdies nepakankamumas. Dažniausiai tai buvo senyvi ligoniai, kurių širdies ir kraujagyslių veikla sutrikusi. Jeigu sirgote širdies liga, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, apie tai pasakykite gydytojui.

Gauta pranešimų, kad kai kuriems pregabalino vartojusiems ligoniams pasireiškė inkstų funkcijos nepakankamumas. Jeigu vartojant Pragiola, sumažėja šlapimo išsiskyrimas, pasakykite gydytojui, nes nutraukus vaisto vartojimą būklė gali pagerėti.

Nedaugelis žmonių, kurie buvo gydomi antiepilepsiniais vaistais, tokiais kaip pregabalinas, turėjo minčių apie savęs žalojimą arba savižudybę. Jeigu bet kuriuo metu turite tokių minčių, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Pragiola vartojant kartu su kitais vaistais, kurie gali sukelti vidurių užkietėjimą (pvz., kai kuriais vaistais nuo skausmo), gali pasireikšti virškinimo trakto sutrikimai (pvz., vidurių užkietėjimas, žarnų nepraeinamumas, žarnų paralyžius). Jeigu užkietėja viduriai, apie tai pasakykite gydytojui, ypač, jeigu turite polinkį tokiam sutrikimui.

Prieš pradėdami vartoti šį vaistą pasakykite gydytojui, jeigu sirgote alkoholizmu arba bet kokiu piktnaudžiavimu vaistu, arba priklausomybe nuo vaistų. Nevartokite daugiau vaisto nei paskirta.

Vartojant pregabalino arba netrukus po Pragiola vartojimo nutraukimo yra gauta pranešimų apie pasireiškusius traukulius. Jeigu pasireiškė traukuliai, nedelsdami pasakykite gydytojui.

Vartojant pregabalino yra gauta pranešimų, kad kai kuriems pacientams, kuriems buvo ir kitų būklių, pasireiškė smegenų funkcijos sumažėjimas (encefalopatija). Pasakykite gydytojui, jeigu buvo kokių nors sunkių būklių, įskaitant kepenų ar inkstų ligą.

Vaikams ir paaugliams

Ar saugu ir veiksminga pregabalinu gydyti vaikus ir paauglius (jaunesnius kaip 18 metų asmenis), nenustatyta, taigi šios grupės pacientams pregabalino vartoti negalima.

Kiti vaistai ir Pragiola

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Pragiola, kaip ir visi vaistai, gali daryti įtaką kitiems vaistams (sąveika su kitais vaistais). Kartu su kai kuriais kitais vaistais vartojamas Pragiola gali sustiprinti šių vaistų šalutinį poveikį, įskaitant kvėpavimo nepakankamumą ir komą. Svaigulys, mieguistumas ir sutrikęs dėmesio sukaupimas gali pablogėti kartu su Pragiola vartojant vaistų, kurių sudėtyje yra:

oksikodono (vartojamas skausmui malšinti),

lorazepamo (vartojamas nerimui gydyti),

alkoholio.

Pragiola galima vartoti kartu su geriamaisiais kontraceptikais.

Pragiola vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu

Pragiola kapsules galima gerti ir valgant, ir nevalgius.

Vartojant Pragiola patariama negerti alkoholio.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumo ir žindymo laikotarpiu Pragiola vartoti negalima, nebent gydytojas nurodė kitaip. Galinčios pastoti moterys turi naudoti veiksmingas kontracepcijos priemones.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Pragiola gali sukelti svaigulį, mieguistumą ir pabloginti gebėjimą sukaupti dėmesį. Negalima vairuoti automobilio, valdyti jokių mechanizmų, dirbti pavojingų darbų, iki tol, kol bus žinoma ar šis vaistas trikdo Jūsų gebėjimą vykdyti šią veiklą.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas . Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Gydytojas nustatys tinkamiausią dozę.

Pragiola galima tik gerti.

Epilepsija arba generalizuotas nerimo sutrikimas.

Vartokite tiksliai tiek kapsulių, kiek nurodė gydytojas.

Dozė, kuri buvo nustatyta atsižvelgiant į Jūsų būklę, paprastai yra nuo 150 mg iki 600 mg per parą.

Gydytojas nurodys gerti Pragiola du arba tris kartus per parą. Vartojant Pragiola du kartus per parą, vieną dozę reikia išgerti ryte, o kitą – vakare, kiekvieną dieną maždaug tuo pačiu metu. Vartojant Pragiola tris kartus per parą, vieną dozę reikia išgerti ryte, antrą – po pietų, trečią – vakare, kiekvieną dieną tuo pačiu metu.

Jeigu manote, kad Pragiola veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu esate senyvas žmogus (vyresnis kaip 65 metų) ir nesergate inkstų ligomis, Pragiola vartokite įprastai. Gydytojas gali keisti dozavimo planą ir (arba) dozę, jeigu Jūsų inkstų veikla sutrikusi.

Nurykite visą kapsulę ir užsigerkite vandeniu.

Vartokite Pragiola tiek laiko, kiek nurodys gydytojas.

Ką daryti pavartojus per didelę Pragiola dozę?

Nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba artimiausios ligoninės skubiosios pagalbos skyrių. Turėkite su savimi Pragiola kapsulių dėžutę arba buteliuką. Pavartojus per daug Pragiola, galite pajusti mieguistumą, sumišimą, susijaudinimą ar neramumą.

Pamiršus pavartoti Pragiola

Labai svarbu Pragiola kapsules vartoti reguliariai kasdien tuo pačiu metu. Pamiršus pavartoti dozę, išgerkite ją iškart prisiminę, išskyrus tuos atvejus, kai laikas gerti kitą dozę. Tokiu atveju pavartokite kitą dozę kaip įprasta. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Pragiola

Nenutraukite Pragiola vartojimo, kol nenurodė gydytojas. Jei gydymas yra nutraukiamas, tai reikia daryti palaipsniui mažiausiai vienos savaitės bėgyje.

Turite žinoti, kad baigus ilgalaikį ar trumpalaikį gydymą Pragiola, galite patirti tam tikrą šalutinį poveikį. Tai varginantis mieguistumas, galvos skausmas, pykinimas, nerimo pojūtis, viduriavimas, į gripą panašūs simptomai, traukuliai, nervingumas, depresija, skausmas, prakaitavimas, galvos svaigimas. Tokių simptomų gali atsirasti dažniau ir jie gali būti sunkesni, jeigu Pragiola vartojama ilgą laiką.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Jeigu Jums patino veidas ar liežuvis arba oda paraudo, lupasi ar atsirado pūslių, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

Labai dažnas šalutinis poveikis, gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 asmenų:

Svaigulys, mieguistumas, galvos skausmas

Dažnas šalutinis poveikis, gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 asmenų:

padidėjęs apetitas;

pakili nuotaika, sumišimas, orientacijos sutrikimas, lytinio potraukio sumažėjimas, dirglumas;

dėmesio sukaupimo sutrikimas, grubumas, atminties sutrikimas, atminties praradimas, drebulys, kalbos sutrikimas, dilgčiojimo pojūtis, tirpimo pojūtis, slopinimas, pernelyg didelis mieguistumas, nemiga, nuovargis, negalavimas;

miglotas matymas, dvejinimasis akyse;

galvos svaigimas (vertigo), pusiausvyros sutrikimas, griuvimas;

burnos džiūvimas, vidurių užkietėjimas, vėmimas, dujų kaupimasis žarnyne, viduriavimas, pykinimas, pilvo išsipūtimas;

erekcijos sutrikimas;

kūno patinimas, įskaitant galūnių patinimą;

apsvaigimo pojūtis, nenormali eisena;

padidėjęs kūno svoris;

raumenų mėšlungis, sąnarių skausmas, nugaros skausmas, galūnių skausmas;

gerklės skausmas.

Nedažnas šalutinis poveikis, gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 100 asmenų:

apetito nebuvimas, kūno svorio sumažėjimas, cukraus koncentracijos kraujyje sumažėjimas, cukraus koncentracijos kraujyje padidėjimas;

savęs suvokimo pakitimas, nerimastingumas, depresija, susijaudinimas, nuotaikų kaita, pasunkėjęs žodžių parinkimas, haliucinacijos, nenormalūs sapnai, panikos priepuoliai, apatija, agresija, pakili nuotaika, psichikos sutrikimas, pasunkėjęs mąstymas, lytinio potraukio padidėjimas, lytinės funkcijos sutrikimai, įskaitant negalėjimą patirti orgazmą, ejakuliacijos vėlavimą;

regėjimo sutrikimas, neįprasti akių judesiai, regėjimo pokyčiai, įskaitant tunelinį matymą, blyksėjimas akyse, trūkčiojantys judesiai, refleksų susilpnėjimas, padidėjęs aktyvumas, galvos svaigimas stojantis, odos jautrumo padidėjimas, skonio pojūčio išnykimas, deginimo pojūtis, drebulys judesio metu, sąmonės pritemimas, sąmonės netekimas, alpimas, jautrumo triukšmui padidėjimas, bloga savijauta;

akių džiūvimas, akių patinimas, akių skausmas, regėjimo nusilpimas, ašarojimas, akių dirginimas;

širdies plakimo sutrikimai, padažnėjęs širdies ritmas, kraujospūdžio sumažėjimas, kraujospūdžio padidėjimas, pulso pokyčiai, širdies nepakankamumas;

paraudimas, karščio bangos;

pasunkėjęs kvėpavimas, nosies džiūvimas, nosies gleivinės paburkimas;

padidėjęs seilių išskyrimas, rėmuo, stingulys aplink burną;

prakaitavimas, išbėrimas, šaltkrėtis, karščiavimas;

raumenų trūkčiojimas, sąnarių patinimas, raumenų sustingimas, skausmas, įskaitant raumenų skausmą, kaklo skausmas;

krūtų skausmas;

pasunkėjęs ir skausmingas šlapinimasis, šlapimo nelaikymas;

silpnumas, troškulys, sunkumas krūtinėje;

kraujo ir kepenų tyrimų rodmenų pokyčiai (kreatinino fosfokinazės suaktyvėjimas kraujyje, alanino aminotransferazės suaktyvėjimas, aspartato aminotransferazės suaktyvėjimas, trombocitų kiekio sumažėjimas, neutropenija, kreatinino koncentracijos kraujyje padidėjimas, kalio koncentracijos kraujyje sumažėjimas);

padidėjęs jautrumas, veido patinimas, niežulys, dilgėlinė, skystos išskyros iš nosies, kraujavimas iš nosies, kosulys, knarkimas;

skausmingos menstruacijos;

šaltos rankos ir pėdos.

Retas šalutinis poveikis, gali pasireikšti ne dažniau kaip 1 iš 1 000 asmenų:

nenormalaus kvapo jutimas, besisupantis vaizdas, šviesos stiprumo suvokimo pokytis, regėjimo ryškumas, apakimas;

vyzdžių išsiplėtimas, žvairumas;

šaltas prakaitas, spaudimas gerklėje, liežuvio patinimas;

kasos uždegimas;

rijimo pasunkėjimas;

sulėtėję ar sumažėję kūno judesiai;

negalėjimas tinkamai rašyti;

skysčių kaupimasis pilve;

skysčių kaupimasis plaučiuose;

traukuliai;

elektrokardiogramoje (EKG) rašomi pokyčiai, kurie rodo širdies ritmo sutrikimus;

raumenų pažaida;

išskyros iš krūtų, nenormalus krūtų augimas, krūtų padidėjimas vyrams;

nutrūkusios menstruacijos;

inkstų funkcijos nepakankamumas, šlapimo kiekio sumažėjimas, šlapimo susilaikymas;

baltųjų kraujo ląstelių kiekio kraujyje sumažėjimas;

netinkamas elgesys;

alerginės reakcijos (kurios gali pasireikšti kvėpavimo pasunkėjimu, akių uždegimu (keratitu) ir sunkia odos reakcija, kuriai būdingas išbėrimas, pūslės, odos lupimasis ir skausmas).

Tam tikras šalutinis poveikis (pvz., mieguistumas) gali pasireikšti dažniau, nes nugaros smegenų traumą patyrę pacientai gali vartoti kitų vaistų (pvz., skausmo malšinamųjų ar spazmų slopinamųjų), kurių šalutinis poveikis panašus į Pragiola. Minėtų vaistų vartojant kartu, šalutinis poveikis gali būti sunkesnis.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant pakuotės po Tinka iki/ EXP nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 C temperatūroje.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Pragiola sudėtis

Veiklioji medžiaga yra pregabalinas. Kiekvienoje kietojoje kapsulėje yra 25 mg, 50 mg, 75 mg, 100 mg, 150 mg, 200 mg, 225 mg ar 300 mg pregabalino.

Pagalbinės kapsulės turinio medžiagos: pregelifikuotas kukurūzų krakmolas, talkas (E553b).

Pagalbinės kapsulių apvalkalo medžiagos:

25 mg kietosios kapsulės: titano dioksidas (E171), želatina (E441), juodos spalvos spaustuviniai dažai (šelakas (E904), juodasis geležies oksidas (E172), propilenglikolis (E1520)).

50 mg ir 75 mg kietosios kapsulės: titano dioksidas (E171), želatina (E441), geltonasis geležies oksidas (E172), juodos spalvos spaustuviniai dažai (šelakas (E904), juodasis geležies oksidas (E172), propilenglikolis (E1520)).

100 mg kietosios kapsulės: titano dioksidas (E171), želatina (E441), raudonasis geležies oksidas (E172), baltos spalvos spaustuviniai dažai (šelakas (E904), propilenglikolis (E1520), kalio hidroksidas (E525), titano dioksidas (E171)).

150 mg kietosios kapsulės: titano dioksidas (E171), želatina (E441), raudonasis geležies oksidas (E172), geltonasis geležies oksidas (E172), juodos spalvos spaustuviniai dažai (šelakas (E904), juodasis geležies oksidas (E172), propilenglikolis (E1520)).

200 mg ir 225 mg kietosios kapsulės: titano dioksidas (E171), želatina (E441), raudonasis geležies oksidas (E172), geltonasis geležies oksidas (E172), juodasis geležies oksidas (E172), juodos spalvos spaustuviniai dažai (šelakas (E904), juodasis geležies oksidas (E172), propilenglikolis (E1520)).

300 mg kietosios kapsulės: titano dioksidas (E171), želatina (E441), raudonasis geležies oksidas (E172), geltonasis geležies oksidas (E172), juodasis geležies oksidas (E172), baltos spalvos spaustuviniai dažai (šelakas (E904), propilenglikolis (E1520), kalio hidroksidas (E525), titano dioksidas (E171)).

Pragiola išvaizda ir kiekis pakuotėje

Kietoji kapsulė (kapsulė).

25 mg kietosios kapsulės (kapsulės): kapsulės korpusas yra baltos spalvos, dangtelis baltos spalvos. Ant kapsulės dangtelio juodais dažais užrašyta,,P25“. Kapsulės viduje yra baltų arba balkšvų miltelių. Kapsulės ilgis 13,8 – 14,8 mm.

50 mg kietosios kapsulės (kapsulės): kapsulės korpusas yra baltos spalvos, dangtelis ryškiai geltonos spalvos. Ant kapsulės dangtelio juodais dažais užrašyta,,P50“. Kapsulės viduje yra baltų arba balkšvų miltelių. Kapsulės ilgis 15,3 – 16,2 mm.

75 mg kietosios kapsulės (kapsulės): kapsulės korpusas yra rudai geltonos spalvos, dangtelis rudai geltonos spalvos. Ant kapsulės dangtelio juodais dažais užrašyta,,P75“. Kapsulės viduje yra baltų arba balkšvų miltelių. Kapsulės ilgis 13,8 – 14,8 mm.

100 mg kietosios kapsulės (kapsulės): kapsulės korpusas yra raudonai rudos spalvos, dangtelis raudonai rudos spalvos. Ant kapsulės dangtelio baltais dažais užrašyta,,P100“. Kapsulės viduje yra baltų arba balkšvų miltelių. Kapsulės ilgis 15,3 – 16,2 mm.

150 mg kietosios kapsulės (kapsulės): kapsulės korpusas yra baltos spalvos, dangtelis geltonai rudos spalvos. Ant kapsulės dangtelio juodais dažais užrašyta,,P150“. Kapsulės viduje yra baltų arba balkšvų miltelių. Kapsulės ilgis 17,2 – 18,3 mm.

200 mg kietosios kapsulės (kapsulės): kapsulės korpusas yra rudos spalvos, dangtelis rudos spalvos. Ant kapsulės dangtelio juodais dažais užrašyta,,P200“. Kapsulės viduje yra baltų arba balkšvų miltelių. Kapsulės ilgis 18,7 – 19,8 mm.

225 mg kietosios kapsulės (kapsulės): kapsulės korpusas yra baltos spalvos, dangtelis rudos spalvos. Ant kapsulės dangtelio juodais dažais užrašyta,,P225“. Kapsulės viduje yra baltų arba balkšvų miltelių. Kapsulės ilgis 18,7 – 19,8 mm.

300 mg kietosios kapsulės (kapsulės): kapsulės korpusas yra baltos spalvos, dangtelis tamsiai rudos spalvos. Ant kapsulės dangtelio baltais dažais užrašyta,,P300“. Kapsulės viduje yra baltų arba balkšvų miltelių. Kapsulės ilgis 20,0 – 22,1 mm.

Pragiola tiekiamas kartono dėžutėse, kuriose yra 14, 28, 30, 56, 60, 84, 90 ar 100 kietųjų kapsulių lizdinėse plokštelėse.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Krka, d.d., Novo mesto

Šmarješka cesta 6

8501 Novo mesto

Slovėnija

Gamintojas

Krka, d.d., Novo mesto

Šmarješka cesta 6

8501 Novo mesto

Slovėnija

arba

TAD Pharma GmbH

Heinz-Lohmann-Straße 5

27472 Cuxhaven

Vokietija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą:

UAB KRKA Lietuva

Senasis Ukmergės kelias 4,

Užubalių km.,Vilniaus r.

LT - 14013

Tel. + 370 5 236 27 40

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Valstybės narės pavadinimas Vaistinio preparato pavadinimas
Slovėnija, Bulgarija, Čekija, Slovakija, Estija, Kroatija, Latvija, Lenkija, Vengrija, Rumunija, Kipras, Graikija, Malta Pragiola

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-06-16

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Pragiola 75mg kapsulės N60" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti
/Images/PDF32.png EPAR santrauka   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.251, Zarasai
Visuomenės vaistinė
D.Bukonto g. 7, Zarasai
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 17:00 VII 09:00 - 16:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 10val. 7min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.226 Vilnius

Pylimo g. 58, Vilnius
(8 5) 21 23 463
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.109 Vilnius
Gamybinė visuomenės vaistinė
P.Baublio g. 2, Vilnius
(8 5) 27 96 316
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI 09:00 - 15:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 9val. 7min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil.nr.29 Zarasai
Visuomenės vaistinė
Vytauto g. 28, Zarasai
(8 655) 47 969
Darbo laikas: I - V 09:00 - 20:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 10val. 7min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.114 Kaunas
Visuomenės vaistinė
Jotvingių g. 15, Kaunas
(8 37) 36 31 77
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI, VII 09:00 - 18:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 10val. 7min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil.117 Alytus Jonyno

A.Jonyno g. 10C, Alytus
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil. Vilnius Kalvarijų

Kalvarijų g. 151, Vilnius
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Merkinės vaistinė, UAB fil.nr.5 Alytus

Naujoji g. 48, Alytus
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.297 Ukmergė

Vytauto g. 60, Ukmergė
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil.nr.73 Pagėgiai

Vilniaus g. 18aA, Pagėgiai
(8 618) 14 342
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena