E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Recoxa 15mg tabletės N60

Kaulų ir raumenų sistemą veikiantys vaistai >  Priešuždegiminiai ir priešreumatiniai vaistai
Pavadinimas: Recoxa 15mg tabletės N60
Veikliosios medžiagos: Meloxicam - 15mg
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: Zentiva
ATC kodas M01AC06
Vidutinė kaina: 7,1 Eur (24,51 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Recoxa tabletėse yra veikliosios medžiagos meloksikamo. Meloksikamas priklauso vaistų, vadinamų nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo (NVNU), grupei. Šie vaistai vartojami uždegimui ir skausmui malšinti.

Recoxa tabletės vartojamos:

trumpalaikiam osteoartrito paūmėjimo gydymui;

ilgalaikiam reumatoidinio artrito arba ankilozinio spondilito gydymui.

Vaisto galima vartoti suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 15 metų paaugliams.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Recoxa vartoti negalima:

- jeigu yra alergija meloksikamui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

- jeigu yra alergija acetilsalicilo rūgščiai (aspirinui) arba bet kuriam kitam nesteroidiniam vaistui nuo uždegimo;

- jeigu vartojant acetilsalicilo rūgšties (aspirino) arba kitokių NVNU kada nors pasireiškė astma (kvėpavimo pasunkėjimas), atsirado nosies polipų (nosies užgulimas dėl jos gleivinės paburkimo), susijusių su sloga, odos patinimas ar dilgėlinė;

- jeigu yra arba daugiau negu du kartus buvo atsinaujinusi virškinimo trakto (skrandžio arba žarnų) opa arba kraujavimas iš skrandžio ar žarnų (tai gali lemti, pavyzdžiui, išmatų pajuodavimą);

- jeigu kada nors buvo kraujavimas į virškinimo traktą arba virškinimo trakto prakiurimas, susiję su ankstesniu gydymu NVNU;

- jeigu kraujuoja į smegenis (kraujuoja iš smegenų kraujagyslių) arba yra kitokių kraujavimo sutrikimų;

- jeigu sergate sunkia kepenų liga;

- jeigu sergate sunkia inkstų liga, tačiau nesate gydomas dialize;

- jeigu sergate sunkiu širdies nepakankamumu;

- jeigu Jums yra paskutiniųjų trijų nėštumo mėnesių laikotarpis.

Recoxa vaikams ir jaunesniems kaip 15 metų paaugliams vartoti negalima.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Be tiesioginio gydytojo patarimo, kitų nesteroidinių vaistų nuo uždegimo kartu su Recoxa nevartokite. Meloksikamas, kaip ir kiti NVNU, gali sukelti skrandžio ar žarnų kraujavimą, išopėjimą bei prakiurimą, kurie kartais gali būti pavojingi gyvybei. Toks poveikis galimas bet kuriuo gydymo metu tiek susijęs, tiek nesusiję su įspėjamaisiais simptomais arba anksčiau buvusiais minėtais virškinimo trakto sutrikimais.

Bet kokia rizika yra labiau tikėtina vartojant didelę dozę ir ilgalaikio gydymo metu. Neviršykite rekomenduojamos dozės ir gydymo trukmės.

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Recoxa, jeigu kuri nors iš toliau išvardytų situacijų Jums tinka, kadangi gali reikėti keisti Jūsų gydymą arba jo metu Jus stebėti.

Esate nėščia, planuojate pastoti, žindote kūdikį.

Kada nors sirgote ezofagitu (stemplės uždegimu), gastritu (skrandžio uždegimu) arba bet kokia kita virškinimo trakto liga, pvz., opiniu kolitu, Krono liga. Apie atsiradusį bet kokį neįprastą pilvo simptomą pasakykite savo gydytojui.

Vartojate vaistų, galinčių didinti toksinio poveikio virškinimo traktui arba kraujavimo iš jo riziką (pvz., kitokių NVNU, gliukokortikoidų, antikoaguliantų, tokių kaip varfarinas, selektyvių atgalinio serotonino sugrąžinimo inhibitorių ar kraujo plokšteles (trombocitus) slopinančius vaistus, pvz., acetilsalicilo rūgšties).

Jūsų širdies veikla yra sutrikusi, patyrėte insultą arba galvojate, kad Jums galėtų grėsti šios būklės (pavyzdžiui, Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs, sergate diabetu, turite daug cholesterolio arba rūkote).

Jums yra hipovolemija (sumažėjęs kraujo tūris); ji gali pasireikšti po stipraus nukraujavimo ar nudegimo, operacijos ar dėl mažo kiekio skysčių vartojimo.

Sergate kepenų ar inkstų liga.

Sergate cukriniu diabetu.

Kada nors buvo nustatytas didelis kalio kiekis Jūsų kraujyje.

Gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kadangi šiame vaiste yra laktozės.

Jeigu esate senyvas, neatsparus ar silpnas pacientas, Jums yra didesnė šalutinių NVNU reakcijų pasireiškimo rizika, todėl gydytojas gali Jus atidžiai stebėti. Apie atsiradusį bet kokį neįprastą pilvo simptomą, ypač kraujavimą iš virškinimo trakto, turite nedelsdami pasakyti savo gydytojui.

Pacientams, kuriems yra didesnė toksinio poveikio virškinimo traktui pasireiškimo rizika, gydytojas gali skirti papildomai vartoti apsaugomųjų preparatų.

Tokie vaistai, kaip Recoxa, gali būti susiję su nedideliu širdies priepuolio („miokardo infarkto“) ar insulto pavojaus padidėjimu.

Gauta pranešimų apie su meloksikamo vartojimu susijusius pavojų gyvybei galinčius kelti odos išbėrimus (Stivenso-Džonsono sindromas, toksinė epidermio nekrolizė). Toks poveikis pirmiausia pasireiškia rausvų į taikinį panašių ar žiedinių dėmių (dažnai su pūslėmis centre) atsiradimu ant liemens.

Papildomi požymiai, kurių reikia ieškoti, yra burnos, gerklės, nosies ir lytinių organų opos bei konjunktyvitas (akių paraudimas ir patinimas).

Tokie pavojų gyvybei galintys kelti odos išbėrimai dažnai pasireiškia kartu su į gripą panašiais simptomais. Išbėrimas gali progresuoti: dideliame plote gali atsirasti pūslių ar pradėti luptis oda.

Didžiausia sunkių odos reakcijų atsiradimo rizika būna pirmosiomis gydymo savaitėmis.

Jei Jums atsirado su meloksikamu susijęs Stivenso-Džonsono sindromas ar toksinė epidermio nekrolizė, meloksikamo vartojimo atnaujinti niekada nebegalima.

Jei Jums atsiranda išbėrimas ar minėtų odos simptomų, būtina nutraukti meloksikamo vartojimą ir nedelsiant kreiptis į gydytoją (jam būtina pasakyti, kad vartojate šio vaisto).

Kiti vaistai ir Recoxa

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Labai svarbu gydytojui arba vaistininkui pasakyti, jeigu vartojate arba vartojote šių vaistų:

kitokių vaistų nuo uždegimo, įskaitant acetilsalicilo rūgštį (aspiriną);

gliukokortikoidų;

medikamentų, stabdančių kraujo krešėjimą, pvz., varfarino, arba tirpdančių kraujo krešulius (trombolizinių preparatų);

selektyvių atgalinio serotonino sugrąžinimo (SSRI) inhibitorių (vaistų, vartojamų depresijai bei kitokioms psichikos ligoms gydyti);

vaistų didelio kraujospūdžio ligai gydyti ar bet kokio diuretiko (šlapimo išskyrimą didinančių tablečių); jeigu vartojate diuretikų, Jūsų gydytojas gali stebėti Jūsų inkstų veiklą;

ciklosporino (vaisto, vartojamo po organo persodinimo bei nuo sunkių odos sutrikimų, reumatoidinio artrito ar nefrozinio sindromo);

ličio (vaisto nuo nuotaikos sutrikimų);

metotreksato (vaisto nuo navikų, sunkios nekontroliuojamos odos ligos bei aktyvaus reumatoidinio artrito);

kolestiramino (vaisto, vartojamo daugiausia cholesterolio kiekiui organizme mažinti);

kontraceptinę vartojimo į gimdą sistemą, kuri paprastai vadinama spirale.

Jeigu abejojate, kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką.

Recoxa vartojimas su maistu ir gėrimais

Kartu vartojamas maistas vaisto absorbcijos neveikia.

Tabletę reikia nuryti valgio metu, užgeriant vandeniu arba kitokiu skysčiu.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Trečiuoju nėštumo trimestru Recoxa vartoti draudžiama.

Pirmuoju ir antruoju nėštumo trimestrais bei žindymo laikotarpiu Recoxa galima vartoti tik gydytojo patarimu.

Recoxa gali sutrikdyti moters vaisingumą, todėl mėginančioms pastoti moterims šio vaisto vartoti nerekomenduojama. Moterims, kurios sunkiai pastoja arba kurioms dėl nevaisingumo atliekami tyrimai, meloksikamo vartojimą reikia nutraukti.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Vaistas budrumo ir gebėjimo sukaupti dėmesį neveikia. Pasireiškus šalutiniam poveikiui, pavyzdžiui, regos sutrikimui, galvos sukimuisi (vertigo) ar mieguistumui, galimas nepalankus poveikis veiklai, kuriai reikia didesnio budrumo, judesių koordinacijos ir greito sprendimų priėmimo (pavyzdžiui, vairavimui, mechanizmų valdymui, darbui aukštyje ir kt.). Jeigu minėtų sutrikimų atsiranda, užsiimti veikla, kuriai būtinas didesnis budrumas, negalima.

Recoxa sudėtyje yra laktozės

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu Jums reikia 7,5 mg paros dozės, gerkite pusę Recoxa 15 mg tabletės.

Įprastinė dozė suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 15 metų paaugliams

Osteoartrito paūmėjimas

Paros dozė yra 7,5 mg, tačiau prireikus ją galima didinti iki 15 mg.

Reumatoidinis artritas

Paros dozė yra 15 mg, tačiau prireikus ją galima mažinti iki 7,5 mg.

Ankilozinis spondilitas

Paros dozė yra 15 mg, tačiau prireikus ją galima mažinti iki 7,5 mg.

Specialių grupių pacientai

Jeigu esate senyvas, turite kepenų ar inkstų veiklos sutrikimų arba Jums yra didesnė šalutinių reakcijų rizika (ją didinančios būklės išvardytos skyriuje „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“), gydytojas Jums dozę gali apriboti iki 7,5 mg kartą per parą.

Vaikai ir jaunesni negu 15 metų paaugliai

Recoxa vaikams ir jaunesniems kaip 15 metų paaugliams vartoti negalima.

NEVIRŠYKITE DIDŽIAUSIOS 15 MG PAROS DOZĖS

Visą paros dozę reikia gerti iš karto.

Tabletę reikia nuryti valgio metu, užgeriant vandeniu ar kitokiu skysčiu.

Ką daryti pavartojus per didelę Recoxa dozę?

Jeigu išgėrėte daugiau Recoxa negu reikia, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Perdozavimo simptomai yra letargija, patologinis mieguistumas, pykinimas, vėmimas, pakrūtinio skausmas.

Sunkus apsinuodijimas gali sukelti hipertenziją, ūminį inkstų nepakankamumą, kepenų veiklos sutrikimą, kvėpavimo pasunkėjimą, komą, konvulsijas ir ūminį širdies ir kraujagyslių nepakankamumą (kolapsą).

Pamiršus pavartoti Recoxa

Jeigu įprastiniu laiku dozę išgerti pamiršote, nesijaudinkite. Pamirštąją dozę praleiskite, o kitą gerkite įprastiniu gydytojo nurodytu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Recoxa

Priešlaikinis gydymo nutraukimas gali lemti ligos ar jos simptomų atsinaujinimą arba pasunkėjimą.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Vaisto vartojimą nutraukite ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu:

pradėjote kraujuoti iš virškinimo trakto (vėmaluose atsirado kraujo arba pajuodavo išmatos);

išbėrė odą arba atsirado bet kokių gleivinės (pvz., vidinio apyburnio paviršiaus, žr. „Retas šalutinis poveikis“) pažaidų;

pasireiškė alerginė reakcija arba astma (kvėpavimo pasunkėjimas).

Į žemiau išvardytą sąrašą yra įtrauktas visas gydymo meloksikamu metu stebėtas šalutinis poveikis, įskaitant ir tą, kurį patyrė asmenys, vaisto vartoję ilgai arba didesnę negu rekomenduojama jo dozę.

Šalutinio poveikio dažnis apibūdinamas taip:

- dažnas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 žmogui iš 10);

- nedažnas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 žmogui iš 100);

- retas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 žmogui iš 1000);

- labai retas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 žmogui iš 10 000).

Dažnas šalutinis poveikis:

- anemija;

svaigulys, galvos skausmas;

virškinimo sutrikimai, šleikštulys, vėmimas, pilvo skausmas, vidurių užkietėjimas, pilvo pūtimas (dujų susikaupimas žarnyne), viduriavimas;

odos niežulys, išbėrimas;

edema (skysčio sankaupa audiniuose), įskaitant kojų edemą.

Nedažnas šalutinis poveikis:

- baltųjų kraujo ląstelių arba kraujo plokštelių kiekio sumažėjimas kraujyje, visiškas specifinių baltųjų kraujo ląstelių netekimas (agranulocitozė);

galvos sukimasis (vertigo), spengimas (žvangėjimas ar skambėjimas) ausyse, mieguistumas;

juntamas širdies plakimas, širdies nepakankamumas, kraujospūdžio padidėjimas, trumpalaikis veido ir kaklo paraudimas arba kraujo priplūdimas;

kraujavimas į virškinimo traktą, skrandžio ar žarnų opa (dėl šių sutrikimų gali pajuoduoti išmatos arba vėmaluose atsirasti kraujo);

stemplės arba burnos gleivinės uždegimas arba skausmingumas;

trumpalaikis kepenų funkcijos tyrimų rodmenų pokytis (pvz., transaminazių arba bilirubino kiekio padidėjimas; padaugėjus bilirubino, gali pagelsti oda);

dilgėlinė;

natrio ir vandens susilaikymas organizme, kalio kiekio padidėjimas kraujyje, inkstų funkcijos tyrimų duomenų pokytis.

Retas šalutinis poveikis:

- sunki alerginė (anafilaksinė) reakcija, įskaitant alpulį, dusulį ir odos reakcijas, astmos priepuolių pradžia kai kuriems acetilsalicilo rūgščiai (aspirinui) arba kitokiems NVNU alergiškiems asmenims;

- nuotaikos sutrikimai, nemiga, nakties košmarai, minčių susipainiojimas;

- regos sutrikimai, įskaitant daiktų matymą lyg per miglą;

- virškinimo trakto prakiurimas (virškinimo trakto išopėjimas), skrandžio arba storosios žarnos uždegimas;

- kepenų uždegimas;

- ūminis inkstų nepakankamumas pacientams, turintiems rizikos veiksnių;

- potencialiai gyvybei pavojų galintys kelti odos išbėrimai (Stivenso-Džonsono sindromas, toksinė epidermio nekrolizė) (žr. 2 skyrių);

- daugiaformė eritema (sunki alerginė odos reakcija, lemianti odos dėmes, raudonus randus arba purpurinius ar pūslėjančius plotus. Ji gali taip pat pažeisti burną, akis bei kitus drėgnus kūno paviršius);

- odos reakcija saulės šviesai;

- staigus odos ar gleivinės patinimas, pvz., aplink akis, veido, lūpų, burnos ar

ryklės patinimas, dėl kurio gali pasunkėti kvėpavimas (angioneurozinė edema).

Tokie vaistai, kaip Recoxa, gali būti susiję su širdies priepuolio („miokardo infarkto“) ar insulto pavojaus nedideliu padidėjimu.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje http://www.vvkt.lt esančią formą, ir pateikti ją vienu iš šių būdų: raštu adresu (Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos), Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius; nemokamu fakso numeriu (8 800) 20 131; telefonu (8 6) 143 35 34; el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant dėžutės po „Tinka iki“ ir lizdinės plokštelės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Recoxa sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra meloksikamas. Kiekvienoje tabletėje yra 15 mg meloksikamo.

- Pagalbinės medžiagos: laktozė monohidratas, mikrokristalinė celiuliozė, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas, natrio citratas dihidratas ir krospovidonas (A tipo).

Recoxa išvaizda ir kiekis pakuotėje

Recoxa 15 mg tabletės yra šviesiai geltonos, apvalios, abipus išgaubtos, nuožulniais kraštais su laužimo vagele vienoje pusėje. Vienoje laužimo vagelės pusėje įspausta ,,B“, kitoje  ,,19“. Kita tabletės pusė yra lygi.

Tabletę galima padalyti į lygias dozes.

Recoxa 15 mg tabletės yra supakuotos į lizdines plokšteles po 10 tablečių.

Pakuotės dydžiai:

10, 20, 30, 60 arba 100 tablečių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

Zentiva, k.s.

U kabelovny 130

Dolní Mĕcholupy

102 37, Praha 10

Čekija

Gamintojas

Zentiva, k.s.

U kabelovny 130

Dolni Měcholupy

102 37, Praha 10

Čekija

arba

Saneca Pharmaceuticals a.s.

Nitrianska 100

920 27 Hlohovec

Slovakija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

UAB „SANOFI-AVENTIS LIETUVA“

A. Juozapavičiaus g. 6/2

LT 09310, Vilnius

Tel.: +370 5 2755224

Faks.: +370 5 2755239

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Čekija Recoxa 15
Estija Recoxa 7,5 mg tablets, Recoxa 15 mg tablets
Latvija Recoxa 15 mg tablets
Lenkija Algan 15
Lietuva Recoxa 15 mg tabletės
Slovakija Recoxa 15
Vengrija MELOXICAM-ZENTIVA 15 mg tabletta

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-07-08

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/"Recoxa 15mg tabletės N60" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.244, Šiauliai
Visuomenės vaistinė
Tilžės g. 225, Šiauliai
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI 09:00 - 18:00 VII 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.350 Vilnius

Šeškinės g. 24, Vilnius
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Valerijono vaistinė, UAB
Gamybinė visuomenės vaistinė
Vilniaus g. 173, Šiauliai
(8 41) 43 37 74
Darbo laikas: I - V 07:30 - 21:00 VI 08:00 - 20:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.81 Šiauliai
Visuomenės vaistinė
Pramonės g. 6, Šiauliai
(8 41) 59 81 59
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI 08:00 - 22:00 VII 09:00 - 18:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Norfos vaistinė, UAB fil.nr.60 Molėtai
Visuomenės vaistinė
Vilniaus g. 99, Molėtai
(8 655) 79 662
Darbo laikas: I - V 09:00 - 19:00 VI, VII 09:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.106, Kuršėnai
Visuomenės vaistinė
J.Basanavičiaus g. 20-11, Kuršėnai
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI, VII 08:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.306 Varėna

Savanorių g. 5-1, Varėna
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.57 Alytus
Visuomenės vaistinė
Naujoji g. 2d, Alytus
(8 315) 74 451
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 21:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.109 Vilnius
Gamybinė visuomenės vaistinė
P.Baublio g. 2, Vilnius
(8 5) 27 96 316
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 VI 09:00 - 15:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.267 Šilalė

S.Dariaus ir S.Girėno g.12, Šilalė
(8 800) 50 005
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena