E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Requip modutab 2mg pailginto atpalaidavimo tabletės N28

Nervų sistemą veikiantys vaistai >  Antiparkinsoniniai vaistai
Pavadinimas: Requip modutab 2mg pailginto atpalaidavimo tabletės N28
Veikliosios medžiagos: Ropinirole - 2mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: GlaxoSmithKline
ATC kodas N04BC04
Vidutinė kaina: 5,72 Eur (19,75 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Veiklioji REQUIP - MODUTAB medžiaga yra ropinirolis, kuris priklauso vaistų, vadinamų dopamino agonistais, grupei. Dopamino agonistai smegenyse veikia panašiai kaip natūrali medžiaga, vadinama dopaminu.

REQUIP - MODUTAB pailginto atpalaidavimo tabletės, naudojamos Parkinsono ligai gydyti.

Žmonėms, sergantiems Parkinsono liga, dopamino kiekis kai kuriose jų smegenų dalyse yra mažas. Ropinirolio poveikis yra panašus į natūralaus dopamino, todėl jis padeda sumažinti Parkinsono ligos simptomus.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

REQUIP - MODUTAB vartoti negalima:

jei yra alergija ropiniroliui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

jei sergate sunkia inkstų liga;

jei sergate kepenų liga.

Jei manote, kad kuris nors iš šių teiginių Jums tinka, pasakykite savo gydytojui.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Prieš vartojant REQUIP – MODUTAB, reikia pasakyti gydytojui arba vaistininkui:

jei esate nėščia ar manote, kad galite būti nėščia;

jei žindote kūdikį;

jei Jums yra mažiau kaip 18 metų;

jei sergate sunkia širdies liga;

jei turite sunkių psichikos problemų;

jei atsirado kokių nors neįprastų poreikių ir (arba) neįprastai elgiatės (žr. 4 skyrių);

jei netoleruojate kokių nors angliavandenių (tokių kaip laktozė).

Pasakykite savo gydytojui, jeigu Jūs arba Jūsų šeima ar slaugytojai pastebėjo, kad Jums pasireiškė neįprastas potraukis ar polinkis ir negalite atsispirti impulsui, potraukiui ar pagundai atlikti tam tikrus veiksmus, dėl kurių galite nukentėti arba pakenkti kitiems. Tai vadinama impulso kontrolės sutrikimais ir gali pasireikšti, pavyzdžiui: potraukiu azartiniams žaidimams, pernelyg gausiu valgymu ar išlaidavimu, nenormaliai sustiprėjusiu lytiniu potraukiu arba seksualinių minčių ar jausmų pagausėjimu. Gydytojui gali tekti keisti dozę arba nutraukti vaisto vartojimą.

Jei manote, kad kuris nors iš šių teiginių Jums tinka, pasakykite savo gydytojui. Jūsų gydytojas gali nuspręsti, kad REQUIP - MODUTAB Jums netinka arba Jus reikia papildomai tikrinti jį vartojant.

Kol vartojate REQUIP - MODUTAB

Pasakykite savo gydytojui, jei Jums vartojant REQUIP – MODUTAB, Jūs ar Jūsų šeimos nariai pastebėjo, kad ėmėte neįprastai elgtis (atsirado patologinis potraukis lošti ar pernelyg dideli seksualiniai poreikiai ir (arba) seksualinis aktyvumas). Jūsų gydytojui gali tekti pakoreguoti dozę ar nutraukti vaisto vartojimą.

Rūkymas ir REQUIP - MODUTAB

Pasakykite savo gydytojui, jei pradėjote ar metėte rūkyti, vartodami REQUIP - MODUTAB. Jūsų gydytojui gali tekti koreguoti vaisto dozę.

Kiti vaistai ir REQUIP-MODUTAB

Jei vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, įskaitant visus vaistažolių preparatus ir kitus vaistus, kuriuos įsigijote be recepto, apie tai pasakykite savo gydytojui arba vaistininkui.

Neužmirškite pasakyti gydytojui ar vaistininkui, jei vartodami REQUIP – MODUTAB, pradėjote vartoti naują vaistą.

Kai kurie vaistai gali pakeisti REQUIP - MODUTAB veikimo būdą ar padidinti nepageidaujamų reiškinių tikimybę. REQUIP - MODUTAB taip pat gali turėti įtakos kitų vaistų poveikiui.

Tokie vaistai yra:

antidepresantas fluvoksaminas;

vaistai nuo kitų psichikos ligų, pavyzdžiui, sulpiridas;

PHT (pakaiteičiamoji hormonų terapija);

metoklopramidas, vartojamas pykinimui ir rėmeniui gydyti;

antibiotikai ciprofloksacinas ar enoksacinas;

bet kuris kitas vaistas Parkinsono ligai gydyti.

Pasakykite savo gydytojui, jei vartojate ar neseniai vartojote kurį nors iš šių vaistų.

Jums prireiks papildomai tirti kraują, jei kartu su REQUIP-MODUTAB vartojate šių vaistų:

vitamino K antagonistų (vartojamų kraujo krešėjimui mažinti), pavyzdžiui, varfarino (kumarino).

REQUIP - MODUTAB vartojimas su maistu ir gėrimais

REQUIP - MODUTAB galite vartoti po valgio ar nevalgę, kaip Jums geriau.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

REQUIP - MODUTAB nerekomenduojamas, jei esate nėščia, nebent gydytojas patartų, kad REQUIP - MODUTAB nauda Jums yra didesnė nei pavojus dar negimusiam kūdikiui. REQUIP - MODUTAB nerekomenduojama vartoti žindymo laikotarpiu, kadangi tai gali turėti įtakos pieno gamybai.

Nedelsdama pasakykite savo gydytojui, jei esate nėščia, manote, kad galite būti nėščia ar planuojate pastoti. Pasitarkite su gydytoju, jei žindote kūdikį ar planuojate tai daryti. Gydytojas gali patarti Jums nutraukti REQUIP - MODUTAB vartojimą.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

REQUIP - MODUTAB gali sukelti mieguistumą. Vaistas gali sukelti žmogui labai didelį mieguistumą ir kartais žmonės gali užmigti labai staigiai be įspėjamųjų požymių.

Jeigu Jums gali būti pasireiškęs toks poveikis, nevairuokite, nedirbkite su mechanizmais ir venkite situacijų, kai dėl mieguistumo arba staigaus užmigimo Jums (ar kitiems žmonėms) gali kilti sunkaus sužeidimo ar mirties pavojus. Nesiimkite tokios veiklos tol, kol šis poveikis neišnyks.

Pasikalbėkite su savo gydytoju, jei tai kelia Jums problemų.

REQUIP - MODUTAB pailginto atpalaidavimo tablečių sudėtyje yra angliavandenio, vadinamo laktoze. Jei Jūsų gydytojas Jums sakė, kad netoleruojate kai kurių angliavandenių, pasitarkite su gydytoju, prieš vartodami REQUIP - MODUTAB.

REQUIP - MODUTAB 4 mg pailginto atpalaidavimo tablečių sudėtyje yra dažiklio, vadinamo saulėlydžio geltonuoju FCF (E110), kuris gali sukelti alergines reakcijas.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė Jūsų gydytojas arba vaistininkas. Jei abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Neduokite REQUIP - MODUTAB vaikams. REQUIP - MODUTAB paprastai neskiriamas jaunesniems kaip 18 metų žmonėms.

Parkinsono ligai gydyti REQUIP - MODUTAB gali būti vartojamas vienas arba kartu su kitu vaistu, vadinamu L-dopa (dar vadinamu levodopa). Jei vartojate levodopą, galite pasireikšti nekontroliuojami trūkčiojamieji judesiai (diskinezijos) pradėjus vartoti REQUIP - MODUTAB. Jei taip atsitiko, praneškite savo gydytojui, nes jis gali pakoreguoti Jūsų vartojamų vaistų dozes.

REQUIP – MODUTAB tabletė (-ės) yra pagaminta (-os) taip, kad vaistinė medžiaga iš jos (jų) atsipalaiduotų per 24 valandų laikotarpį. Jeigu Jums yra būklė, dėl kurios vaistas per greitai pasišalina iš virškinimo trakto (pvz., viduriavimas), tabletė (-ės) gali ne visiškai ištirpti ir netinkamai veikti. Galite pamatyti tabletę (-es) išmatose. Jeigu taip atsitiko, apie tai kiek galite greičiau pasakykite gydytojui.

Kiek REQUIP - MODUTAB Jums reikės vartoti?

Gali prireikti laiko nustatyti Jums tinkamiausią REQUIP - MODUTAB dozę.

Rekomenduojama pradinė REQUIP - MODUTAB pailginto atpalaidavimo tablečių dozė pirmą savaitę yra 2 mg vieną kartą per parą. Nuo antros gydymo savaitės gydytojas gali padidinti Jums dozę iki 4 mg REQUIP - MODUTAB pailginto atpalaidavimo tablečių vieną kartą per parą. Jei Jūs esate labai garbaus amžiaus, gydytojas gali didinti Jums dozę labai lėtai. Po to gydytojas koreguos dozę, kol parinks tokią, kuri Jums yra tinkamiausia. Kai kurie žmonės vartoja iki 24 mg REQUIP - MODUTAB pailginto atpalaidavimo tablečių kiekvieną dieną.

Jei gydymo pradžioje jaučiate nepageidaujamus reiškinius, kuriuos Jums sunku toleruoti, pasakykite apie tai gydytojui. Jūsų gydytojas gali patarti vartoti mažesnę dozę ropinirolio plėvele dengtų (greito atpalaidavimo) tablečių, kurias vartosite tris kartus per parą.

Nevartokite daugiau REQUIP - MODUTAB nei Jums rekomendavo gydytojas.

Gali prireikti keleto savaičių, kol REQUIP - MODUTAB ims Jus veikti.

Kaip vartoti REQUIP - MODUTAB

Vartokite REQUIP - MODUTAB vieną kartą per parą tuo pačiu metu kiekvieną dieną.

Nurykite savo REQUIP - MODUTAB pailginto atpalaidavimo tabletę (-es) nekramtę, užgerdami vandeniu.

Nelaužykite, nekramtykite, netraiškykite pailginto atpalaidavimo tabletės (-čių) – jei taip padarėte, yra pavojus, kad perdozuosite, nes vaistas pateks į Jūsų organizmą per greitai.

Jei pradedate vartoti REQUIP - MODUTAB pailginto atpalaidavimo tabletes vietoj ropinirolio plėvele dengtų (greito atpalaidavimo) tablečių

Gydytojas parinks Jums REQUIP - MODUTAB pailginto atpalaidavimo tablečių dozę pagal Jūsų vartotą ropinirolio (greito atpalaidavimo) tablečių dozę.

Vartokite savo ropinirolio plėvele dengtas (greito atpalaidavimo) tabletes taip, kaip ir dieną prieš pakeičiant gydymą. O kitą rytą išgerkite REQUIP - MODUTAB pailginto atpalaidavimo tablečių ir daugiau nevartokite ropinirolio plėvele dengtų (greito atpalaidavimo) tablečių.

Ką daryti pavartojus per didelę REQUIP - MODUTAB dozę?

Nedelsdami susisiekite su gydytoju ar vaistininku. Jei įmanoma, parodykite jiems REQUIP - MODUTAB pakuotę.

REQUIP - MODUTAB perdozavusiam žmogui gali būti šių simptomų: pykinimas, vėmimas, svaigulys, mieguistumas, protinis ar fizinis nuovargis, alpimas, haliucinacijos.

Pamiršus pavartoti REQUIP - MODUTAB

Negalima vartoti dvigubos dozės, norint kompensuoti praleistą dozę.

Jei užmiršote pavartoti REQUIP - MODUTAB vieną ar kelias dozes, paklauskite savo gydytojo, kaip vėl pradėti jį vartoti.

Nustojus vartoti REQUIP - MODUTAB

Nenutraukite REQUIP - MODUTAB vartojimo nepasitarę su gydytoju.

Vartokite REQUIP - MODUTAB tiek, kiek rekomenduoja gydytojas. Nenutraukite vartojimo, nebent taip patartų gydytojas.

Jei staigiai nutraukėte REQUIP - MODUTAB vartojimą, Parkinsono ligos simptomai Jums gali greitai pasunkėti. Staigiai nutraukus vaisto vartojimą, gali pasireikšti būklė, vadinama piktybiniu neurolepsiniu sindromu, kuri gali kelti didelį pavojų Jūsų sveikatai. Šio sindromo simptomai yra: akinezija (raumenų judesių susilpnėjimas), raumenų sąstingis, karščiavimas, kintantis kraujospūdis, tachikardija (širdies susitraukimų padažnėjimas), sumišimas, sąmonės pritemimas (pvz., koma).

Jei Jums reikia nutraukti REQUIP - MODUTAB vartojimą, Jūsų gydytojas Jums palaipsniui sumažins dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

REQUIP - MODUTAB šalutiniai poveikiai dažniau pasireiškia pradėjus pirmą kartą jį vartoti ar ką tik padidinus dozę. Šie poveikiai dažniausiai būna nesunkūs ir gali dar palengvėti kurį laiką pavartojus dozę. Jei nerimaujate dėl šalutinių poveikių, pakalbėkite su savo gydytoju.

Labai dažni šalutiniai poveikiai

Jie gali atsirasti daugiau nei 1 žmogui iš 10, vartojančių REQUIP - MODUTAB:

alpimas;

mieguistumas;

pykinimas.

Dažni šalutiniai poveikiai

Jie gali atsirasti mažiau nei 1 žmogui iš 10, vartojančių REQUIP - MODUTAB:

haliucinacijos (dalykų, kurių iš tikrųjų nėra, „matymas“);

vėmimas;

svaigulys;

rėmuo;

pilvo skausmas;

vidurių užkietėjimas;

kojų, pėdų ar rankų tinimas.

Nedažni šalutiniai poveikiai

Jie gali atsirasti mažiau nei 1 žmogui iš 100, vartojančių REQUIP - MODUTAB:

svaigulys ar alpimas, ypač staiga atsistojus (sukeltas nukritus kraujospūdžiui);

didelis mieguistumas dieną (sunki somnolencija);

staigus užmigimas, prieš tai nejautus mieguistumo (staigios miego pradžios epizodai);

psichikos sutrikimai, tokie kaip delyras (sunkus sumišimas), deliuzijos (neracionalios idėjos) ar paranoja (neracionalūs įtarimai).

Kai kuriems pacientams gali atsirasti išvardytas šalutinis poveikis (dažnis nežinomas: negalima apskaičiuoti remiantis turimais duomenimis)

alerginės reakcijos, pavyzdžiui: paraudę, niežtintys odos patinimai (dilgėlinė), veido, lūpų, burnos, liežuvio arba gerklų patinimas, apsunkinantis rijimą bei kvėpavimą, bėrimas ar stiprus niežulys (žr. 2 skyrių);

kepenų funkcijos pakitimai, nustatyti kraujo tyrimais;

agresyvus elgesys;

piktnaudžiavimas REQUIP – MODUTAB (potraukis vartoti didesnes dopaminerginių vaistų dozes nei reikia motoriniams simptomams kontroliuoti, vadinamas dopamino reguliacijos sutrikimo sindromu);

nesugebėjimas atsispirti impulsui, potraukiui arba pagundai atlikti tam tikrus veiksmus, kurie gali pakenkti Jums arba kitiems žmonėms. Tai gali būti:

stiprus impulsas pernelyg daug lošti, nepaisant, kad tai gali turėti sunkių pasekmių Jums ir Jūsų šeimai;

lytinio domėjimosi pokyčiai arba padidėjimas ir elgesys, kuris kelia didelį susirūpinimą Jums arba kitiems žmonėms, lytinio potraukio sustiprėjimas;

nekontroliuojamas potraukis pirkti arba išlaidauti;

besaikis valgymas (didelių maisto kiekių suvartojimas per trumpą laikotarpį) arba nenugalimas potraukis valgyti (suvalgymas daug didesnių maisto kiekių nei reikia alkiui numalšinti).

Pasakykite savo gydytojui, jeigu pasireiškė kuris nors nurodytas elgesio atvejis. Gydytojas aptars būdus, kurie padės suvaldyti arba sumažinti simptomus.

Jei vartojate REQUIP - MODUTAB su L-dopa

Žmonėms, vartojantiems REQUIP - MODUTAB su L-dopa, laikui bėgant gali atsirasti toks kitas šalutinis poveikis:

nekontroliuojami trūkčiojami judesiai (diskinezijos) (labai dažnas šalutinis poveikis). Jei vartojate levodopą, gali pasireikšti nekontroliuojami trūkčiojamieji judesiai (diskinezijos) pradėjus vartoti REQUIP - MODUTAB. Jei taip atsitiko, praneškite savo gydytojui, nes jis gali pakoreguoti Jūsų vartojamų vaistų dozes;Sumišimo jutimas (dažnas šalutinis poveikis).

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį, galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

REQUIP - MODUTAB sudėtis

Veiklioji REQUIP - MODUTAB medžiaga yra ropinirolis.

Vienoje pailginto atpalaidavimo tabletėje yra 2 mg, 4 mg arba 8 mg ropinirolio.

Pagalbinės medžiagos:

Pailginto atpalaidavimo tablečių šerdis. Hipromeliozė, hidrintas ricinos aliejus, karmeliozės natrio druska, povidonas (K 2932), maltodekstrinas, magnio stearatas, laktozė monohidratas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, manitolis (E421), geltonasis geležies oksidas (E172), glicerolio dibehenatas.

Plėvelė

2 mg pailginto atpalaidavimo tablečių plėvelė. Rausvasis Opadry OY-S-24900 (hipromeliozė, geltonasis geležies oksidas (E172), titano dioksidas (E171), makrogolis 400, raudonasis geležies oksidas (E172)).

4 mg pailginto atpalaidavimo tablečių plėvelė. Rusvasis Opadry OY-27207 (hipromeliozė, titano dioksidas (E171), makrogolis 400, saulėlydžio geltonojo FCF aliuminio kraplakas (E110), indigokarmino aliuminio kraplakas (E132)).

8 mg pailginto atpalaidavimo tablečių plėvelė. Raudonasis Opadry 03B25227 (hipromeliozė, geltonasis geležies oksidas (E172), titano dioksidas (E171), juodasis geležies oksidas (E172), makrogolis 400, raudonasis geležies oksidas (E172)).

REQUIP - MODUTAB išvaizda ir kiekis pakuotėje

Visų stiprumų REQUIP - MODUTAB yra kapsulės formos, pailginto atpalaidavimo tabletės, ant kurių vienos pusės yra pažymėta „GS“.

REQUIP - MODUTAB 2 mg. Rausvos, pailginto atpalaidavimo tabletės, kurių kitoje pusėje pažymėta „3V2“.

REQUIP - MODUTAB 4 mg. Rusvos, pailginto atpalaidavimo tabletės, kurių kitoje pusėje pažymėta „WXG“.

REQUIP - MODUTAB 8 mg. Raudonos, pailginto atpalaidavimo tabletės, kurių kitoje pusėje pažymėta „5CC“.

Visų stiprumų. Lizdinės plokštelės su 28 ar 84 pailginto atpalaidavimo tabletėmis. 2 mg pailginto atpalaidavimo tabletės taip pat tiekiamos ir lizdinėse plokštelėse su 42 pailginto atpalaidavimo tabletėmis.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas ir gamintojai

Registruotojas

UAB „GlaxoSmithKline Lietuva“

Ukmergės g. 120

LT-08105 Vilnius

Lietuva

Gamintojai

SmithKline Beecham PLC, T/A SmithKline Beecham Pharmaceuticals

Manor Royal, Crawley

West Sussex RH10 9QJ

Jungtinė Karalystė

arba

GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.

Ul. Grundwaldzka 189

60-322 Poznan

Lenkija

arba

Glaxo Wellcome S.A.

Avenida de Extremadura 3

09400 Aranda de Duero

Burgos

Ispanija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

UAB „GlaxoSmithKline Lietuva“

Ukmergės g. 120

LT-08105 Vilnius

Lietuva

Tel.: +370 5 2649 000

Faks.: +370 5 2649 111

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

Prancūzija REQUIP LP, Ropinirole Paucourt LP Malta REQUIP-MODUTAB
Lietuva REQUIP - MODUTAB Lenkija REQUIP-MODUTAB

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-06-20.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu"Requip modutab 2mg pailginto atpalaidavimo tabletės N28" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.48, Radviliškis

Gedimino g. 26, Radviliškis
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 08:00 - 15:00 VII 09:00 - 14:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.220 Varėna

Vytauto g. 18, Varėna
(8 310) 31 402
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.224 Garliava

Vytauto g. 55, Garliava
(8 37) 557 379
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.267 Šilalė

S.Dariaus ir S.Girėno g.12, Šilalė
(8 800) 50 005
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 104 Kuršėnai Basanavičiaus
Visuomenės vaistinė
J.Basanavičiaus g. 2, Kuršėnai
(8 41) 58 33 95
Darbo laikas: I - V 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.118 Trakai
Visuomenės vaistinė
Vytauto g. 60, Trakai
(8 528) 52 240
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.115, Kaunas
Visuomenės vaistinė
Savanorių pr. 255, Kaunas
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 2val. 56min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.304 Palanga
Gamybinė visuomenės vaistinė
Vytauto g. 33, Palanga
(8 460) 53 657
Darbo laikas: I - V 09:00 - 20:00 VI 09:00 - 18:00 VII 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.293 Šakiai

V.Kudirkos g. 104, Šakiai
(8 800) 50 005
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 352 Varniai

S.Daukanto g. 1, Varniai
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena