E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Simvacor 20mg dengtos tabletės N30

Širdies ir kraujagyslių sistemą veikiantys vaistai >  Serumo lipidų kiekį mažinantys vaistai
Pavadinimas: Simvacor 20mg dengtos tabletės N30
Veikliosios medžiagos: Simvastatin - 20mg
Tipas: Receptiniai nekompensuojami
Gamintojas: Sandoz
ATC kodas C10AA01
Vidutinė kaina: 5,85 Eur (20,2 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Simvacor yra vaistas, mažinantis padidėjusį cholesterolio kiekį kraujyje.

Simvacor vartojamas:

esant lipidų kiekio padidėjimui kraujyje

Lipidų kiekio padidėjimo kraujyje (pirminės hipercholesterolemijos ar mišrios hiperlipidemijos), kurio negalima paaiškinti kitomis ligomis, gydymas kartu su dieta, kai vien dietos ar kitokių nefarmakologinių priemonių (pvz., fizinio krūvio, svorio mažinimo) nepakanka.

Paveldimo lipidų kiekio padidėjimo kraujyje (homozigotinės šeiminės hipercholesterolemijos) gydymui Simvacor vartojama kartu su dieta ir kitomis lipidų kiekį mažinančiomis priemonėmis, arba jei šios priemonės netinka.

širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų profilaktikai

Pacientų, sergančių išreikšta aterosklerozine širdies liga ar cukriniu diabetu, kai cholesterolio kiekis normalus arba padidėjęs, širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimo sukeltų mirčių ir reiškinių dažnumo mažinimas. Vaisto vartojimas yra kaip papildoma priemonė, derinama kartu su kitų rizikos faktorių korekcija bei širdies ir kraujagyslių sistemą saugančiu gydymu.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Simvacor vartoti negalima:

jeigu yra alergija veikliajai medžiagai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

jeigu Jūs sergate aktyvia kepenų liga ar kraujyje dėl neaiškios priežasties yra nuolat padidėjęs tam tikrų kepenų fermentų (transaminazių) aktyvumas;

jeigu Jūs esate nėščia arba žindyvė;

jeigu Jūs kartu vartojate vaistų, kurie slopina citochromo P450 3A4 fermento aktyvumą, pvz., itrakonazolo, ketokonazolo, flukonazolo, pozakonazolo (vaistų nuo patogeninių grybelių), ŽIV proteazės inhibitorių (vaistų nuo ŽIV infekcijos), eritromicino, klaritromicino, telitromicino (antibiotikų) ar nefazadono (antidepresanto) (žr. skyrių „Kiti vaistai ir Simvacor“);

jeigu Jūs kartu vartojate gemfibrozilio (lipidų kiekį mažinančio vaisto), ciklosporino (imunosupresinio vaisto) arba danazolo (sintetinio hormono);

jeigu esate gydomas lomitapidu (vartojamu sunkios ir retos genetinės cholesterolio būsenos gydymui), nevartokite daugiau negu 40 mg Simvacor.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Simvacor.

Specialių atsargumo priemonių, vartojant Simvacor, reikia:

jeigu gydymo Simvacor metu atsiranda neaiškių priežasčių sukeltas raumenų skausmas, silpnumas ar mėšlungis, reikia nedelsiant informuoti gydytoją. Simvastatinas retkarčiais sukelia skeleto raumenų ligą (miopatiją). Retai simvastatinas gali sukelti sunkų raumenų pažeidimą (rabdomiolizę), dėl kurios gali sutrikti inkstų veikla. Raumenų ligos/raumenų ląstelių irimo rizika yra didesnė pacientams, kurie vartoja didelę Simvacor dozę ar jų vartoja kartu su tam tikrais vaistais (žr. skyrių „Kiti vaistai ir Simvacor“).

Pasakykite gydytojui, jeigu Jums yra daugiau negu 65 metai, jeigu yra sutrikusi inkstų veikla, negydoma susilpnėjusi skydliaukės veikla, jeigu Jums ar Jūsų kraujo giminaičiams yra buvę raumenų sutrikimų arba Jūs reguliariai geriate alkoholio, kadangi šie veiksniai gali didinti raumenų sutrikimo riziką.

Jeigu Jūs sirgote tam tikromis kepenų ligomis. Gali šiek tiek padidėti transaminazių aktyvumas, tačiau jis paprastai sunormalėja nenutraukus gydymo simvastatinu. Nuolatinis serumo transaminazių aktyvumo padidėjimas nutraukus ar pertraukus gydymą simvastatinu paprastai iš lėto sumažėja iki prieš gydymą buvusio aktyvumo.

Jeigu Jums bus atliekama planinė operacija, patariama nutraukti Simvacor vartojimą likus iki operacijos ne mažiau kaip kelioms paroms.

Kreipkitės į gydytoją arba vaistininką, jeigu Jūs

sergate sunkiu kvėpavimo nepakankamumu.

Gydytojui gali reikėti atlikti Jūsų kraujo ir kepenų veiklos tyrimus tam, kad patikrintų, ar prieš gydymą Simvacor ir jo metu tinkamai veikia kepenys ir raumenys.

Jei sergate cukriniu diabetu, ar yra padidėjusi jo išsivystymo rizika, vartojant šio vaisto gydytojas Jus atidžiai stebės. Jums cukrinio diabeto išsivystymo rizika yra padidėjusi, jei Jūsų kraujyje yra didelis cukraus ir riebalų kiekis, turite antsvorio ar Jūsų kraujospūdis yra aukštas.

Pasikalbėkite su savo gydytoju, vaistininku ar slaugytoja prieš pradedant vartoti Simvacor:

jeigu jaučiate nuolatinį raumenų silpnumą. Šiam sutrikimui diagnozuoti ir gydyti gali prireikti papildomų tyrimų ir vaistų.

jeigu Jūs vartojate ar per pastarąsiais 7 dienas vartojote geriamojo ar injekuojamojo vaisto, vadinamo fuzido rūgštimi (vaisto nuo bakterinės infekcijos). Fuzido rūgšties ir Simvacor derinys gali vesti prie pavojingų raumenų sutrikimų (rabdomiolizės).

Vaikams ir paaugliams

Vaikams ir paaugliams vartoti Simvacor nerekomenduojama.

Kiti vaistai ir Simvacor

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Toliau išvardyti vaistai gali sąveikauti su Simvacor ir taip padidinti nepageidaujamų reakcijų, susijusių su raumenų sutrikimais, riziką. Tokiais atvejais gali prireikti koreguoti simvastatino dozavimą ar nutraukti šio vaisto vartojimą.

Itrakonazolas, ketokonazolas, flukonazolas, pozakonazolas (vaistai nuo patogeninių grybelių), eritromicinas, klaritromicinas, telitromicinas (antibiotikai), ŽIV proteazės inhibitoriai (pvz., nelfinaviras), nefazodonas (antidepresantas), vaistai, kurių veiklioji medžiaga kobicistatas. Šių vaistų vartoti kartu su Simvacor negalima (žr. skyrių „Simvacor vartoti negalima“).

Fibratai (kiti cholesterolio kiekį kraujyje mažinantys vaistai, pvz., gemfibrozilis, bezafibratas).

Didesnės negu 1 g niacino ar nikotino rūgšties (cholesterolio kiekį kraujyje mažinančių vaistų) paros dozės.

Fuzido rūgštis (vaistas infekcinėms ligoms gydyti). Jeigu reikia vartoti geriamosios fuzido rūgšties taikant gydymą nuo bakterinės infekcijos, Jūs turite laiknai nutraukti šio vaisto vartojimą. Jūsų gyydojas paskys, kada yra saugu vėl pradėti vartoti Simvacor. Simvacor vartojimas kartu su fuzido rūgštimi retai veda prie raumenų silpnumo, suminkštėjimo ar skausmo (rabdomiolizės). Daugiau informacijos dėl rabdomiolizės žr. 4 skyriuje.

Ciklosporinas (vaistas nuo persodinto organo atmetimo reakcijos).

Verapamilis, diltiazemas (vaistas, kuriuo gydomas per didelis kraujo spaudimas ar įtampa krūtinės srityje) ir amjodaronas (vaistas širdies ritmo sutrikimams gydyti).

Lomitapidas (vartojamas sunkiai ir retai genetinei cholesterolio būsenai gydyti).

Kolchicinas (vartojamas podagrai gydyti).

Danazolas (sintetinis hormonas, gonadotropino inhibitorius).

Jeigu vartojate bet kurį iš minėtų vaistų, reikia pasakyti gydytojui.

Be to, svarbu pasakyti gydytojui, jeigu Jūs vartojate ar vartojote per 4 paskutines savaites:

Geriamųjų vaistų, kurie slopina kraujo krešėjimą (geriamųjų antikoaguliantų), kadangi jų vartojant kartu su Simvacor pasireiškia stipresnis kraujo krešėjimą slopinantis poveikis.

Simvacor vartojimas su maistu ir gėrimais

Greipfrutų sultys gali didinti simvastatino koncentraciją kraujyje. Venkite greipfrutų sulčių vartojimo gydymo Simvacor metu.

Alkoholis. Pasakykite gydytojui, jeigu vartojate didesnius alkoholio kiekius.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumas

Jei moteris nėščia, ketina pastoti ar įtaria, jog pastojo, Simvacor vartoti negalima. Jeigu Simvacor gydoma moteris pastoja, reikia nedelsiant nutraukti šių tablečių vartojimą ir kreiptis į gydytoją (žr. skyrių „Simvacor vartoti negalima“).

Žindymo laikotarpis

Nežinoma, ar Simvacor veikliosios medžiagos išsiskiria į motinos pieną. Dėl sunkių nepageidaujamų reakcijų kūdikiams rizikos, Simvacor negalima vartoti žindymo laikotarpiu. Jei būtinai reikalingas gydymas šiuo vaistu, žindymą reikia nutraukti.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Jums leidžiama vairuoti ir valdyti mechanizmus. Gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus Simvacor įtakos nedaro arba ji būna nereikšminga. Vis dėlto, jeigu vairuojate ar valdote mechanizmus, reikia atkreipti dėmesį, jog po to, kai vaistas pateko į rinką, retai gauta pranešimų apie galvos svaigimą.

Simvacor sudėtyje yra laktozės

Jeigu gydytojas yra sakęs, jog Jūs netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vartokite tabletes kartą per parą, vakare, užsigerdami pakankamu kiekiu skysčio (stikline vandens). Simvacor galite vartoti nepriklausomai nuo valgymo laiko. Tabletę galima padalyti į dvi lygias dalis.

Įprastinės dozės nurodytos lentelėje.

Didžiausia paros dozė yra:

4 Simvacor 20 mg tabletės arba 8 Simvacor 10 mg tabletės (atitinka 80 mg simvastatino) vieną kartą per parą.

Prireikus Jūsų gydytojas vaisto dozę gali didinti, bet ne dažniau kaip kas 4 savaites. 80 mg simvastatino yra rekomenduojama tik pacientams, kuriems yra sunki hipercholesterolemija bei didelė širdies ir kraujagyslių komplikacijų rizika.

Įprastinė pradinė dozė Pacientai, kuriems reikalinga didelė pradinė dozė
Lipidų kiekio padidėjimo kraujyje atveju 1-2 Simvacor 10 mg tabletės arba½-1 Simvacor 20 mg tabletė vieną kartą per parą (atitinka 10 – 20 mg simvastatino) 2-4 Simvacor 10 mg tabletės arba1-2 Simvacor 20 mg tabletės vieną kartą per parą (atitinka 20 – 40 mg simvastatino)
Paveldimo lipidų kiekio padidėjimo kraujyje (homozigotinės šeiminės hipercholesterolemijos) atveju 4 Simvacor 10 mg tabletės arba2 Simvacor 20 mg tabletės vieną kartą per parą (atitinka 40 mg simvastatino);ARBA2 Simvacor 10 mg tabletės arba1 Simvacor 20 mg tabletė (20 mg simvastatino) iš ryto, 2 Simvacor 10 mg tabletės arba1 Simvacor 20 mg tabletė (20 mg simvastatino) per pietus ir 4 Simvacor 10 mg tabletės arba2 Simvacor 20 mg tabletės (40 mg simvastatino) vakare (atitinka 80 mg simvastatino paros dozę).
Širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų profilaktikai 2-4 Simvacor 10 mg tabletės arba1-2 Simvacor 20 mg tabletės vieną kartą per parą (atitinka 20 – 40 mg simvastatino)

Vartojimas kartu su kitais vaistais

Simvacor yra veiksmingas vartojamas vienas ar kartu su anijonų mainų vaistais, pvz., kolestiraminu, kolestipoliu. Simvacor reikia vartoti likus ne mažiau kaip 2 valandoms iki minėtų vaistų gėrimo arba praėjus ne mažiau kaip 4 valandoms po jų vartojimo.

Pacientams vartojantiems ciklosporino, fibratų (išskyrus fenofibratą) ar lipidų kiekį mažinančią niacino dozę (1 g arba didesnę nikotino rūgšties paros dozę) kartu su Simvacor, simvastatino paros dozė turi būti ne didesnė kaip 10 mg.

Pacientams, vartojantiems amjodarono ar verapamilio kartu Simvacor, negalima viršyti 20 mg simvastatino paros dozės.

Senyviems pacientams

Senyviems pacientams dozės koreguoti nebūtina.

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Rekomenduojama paros dozė yra 10-40 mg per parą. Negalima viršyti 40 mg paros dozės. Gydytojas nustatys individualią dozę.

Jeigu manote, kad Simvacor veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vartojimas esant inkstų veiklos sutrikimui

Pacientams, kuriems yra nedidelis inkstų veiklos sutrikimas, paprastai dozės koreguoti nebūtina. Jeigu yra sunkus inkstų veiklos sutrikimas (kreatinino klirensas mažesnis negu 30 ml/min), gydymo didesne negu 10 mg simvastatino paros doze reikalingumą patariama rūpestingai apsvarstyti ir, jei būtina, vaisto skirti atsargiai.

Gydymas Simvacor trunka ilgai. Gydymo trukmę nustato gydytojas. Jeigu Jūs manote, kad Simvacor sukelia per stiprų ar per silpną poveikį, reikia pasikalbėti su gydytoju.

Ką daryti pavartojus per didelę Simvacor dozę?

Nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Vaisto perdozavus, gydytojas turėtų pradėti palaikomąjį ir simptominį gydymą.

Pamiršus pavartoti Simvacor

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Vaisto reikia vartoti toliau taip, kaip paskirta.

Nustojus vartoti Simvacor

Vėl gali padidėti lipidų kiekis kraujyje.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Retas. Jums gali pasireikšti bet kuris toliau išvardytas šalutinis poveikis. Tokio šalutinio poveikio dažnumas yra 1 - 10 iš 10000 gydytų pacientų.

Kraujo ir limfinės sistemos sutrikimai

Retas. Mažakraujystė.

Psichikos sutrikimai

Retas. Nemiga.

Dažnis nežinomas. Depresija.

Nervų sistemos sutrikimai

Retas. Galvos skausmas, parestezija (tirpimo, niežėjimo ir kitų nesamų dirgiklių tariamas jutimas), svaigulys, periferinė neuropatija.

Dažnis nežinomas. Atminties praradimas, susilpnėjimas.

Kvėpavimo sistemos, krūtinės ląstos ir tarpuplaučio sutrikimai

Dažnis nežinomas. Išskirtiniais atvejais intersticinė plaučių liga, ypač gydant ilgą laiką.

Virškinimo trakto sutrikimai

Retas. Vidurių užkietėjimas, pilvo skausmas, vidurių pūtimas, virškinimo sutrikimas, viduriavimas, pykinimas, vėmimas, kasos uždegimas.

Kepenų, tulžies pūslės ir latakų sutrikimai

Retas. Kepenų uždegimas, gelta.

Labai retas. Kepenų nepakankamumas.

Odos ir poodinio audinio sutrikimai

Retas. Išbėrimas, niežulys, plaukų slinkimas.

Skeleto, raumenų, ir jungiamojo audinio sutrikimai

Retas. Miopatija (įskaitant miozitą), rabdomiolizė (raumenų irimas) su ar be inkstų funkcijos nepakankamumo (žr. 2 skyriaus poskyrį „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“), raumenų skausmas, raumenų spazmas.

Dažnis nežinomas. Sausgyslių uždegimas, kartais su jų plyšimu, nuolatinis raumenų silpnumas.

Lytinės sistemos sutrikimai

Dažnis nežinomas. Seksualinės funkcijos sutrikimas.

Bendrieji sutrikimai ir vartojimo vietos pažeidimai

Retas. Silpnumas.

Tyrimai

Retas. Serumo transaminazių (kepenų fermentų) ALT, AST, gama glutamiltranspeptidazės aktyvumo padidėjimas, šarminės fosfatazės, kreatinkinazės aktyvumo kraujo serume padidėjimas (žr. 2 skyriaus poskyrį „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“).

Retai pacientui simvastatinas gali sukelti alerginę reakciją, kurios simptomai gali būti: kraujagyslinis pabrinkimas (angioneurozinė edema), į vilkligę panašus sindromas, reumatinė raumenų liga, dermatomiozitas (autoimuninė liga su odos pokyčiais, dažniausia veido ir sprando srityje), kraujo kiekybinės sudėties pokyčiai (trombocitopenija, eozinofilija, eritrocitų nusėdimo greičio padidėjimas), sąnarių uždegimas ir skausmas, odos išbėrimas ir niežėjimas, padidėjęs jautrumas šviesai, karščiavimas, staigus paraudimas, dusulys ir bendrasis negalavimas.

Vartojant kai kurių statinų buvo pastebėtas šis šalutinis poveikis:

• Miego sutrikimai, įskaitant košmarus.

• Seksualiniai sutrikimai.

• Cukrinis diabetas. Jis labiau tikėtinas, jei Jūsų kraujyje yra padidėjęs cukraus ir riebalų kiekis, turite antsvorio, ar Jūsų kraujospūdis aukštas.

Jeigu gydymo Simvacor metu atsiranda neaiškios priežasties sukeltas raumenų skausmas, padidėjęs jautrumas ar silpnumas, nedelsiant informuokite gydytoją.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/ esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 ºC temperatūroje.

Laikyti gamintojo pakuotėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo šviesos.

Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Simvacor sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra simvastatinas. Kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 10 mg arba 20 mg simvastatino.

- Pagalbinės medžiagos:

Tabletės branduolyje: askorbo rūgštis (tik Simvacor 10 mg), butilhidroksianizolas (E320), mikrokristalinė celiuliozė, citrinų rūgštis monohidratas , laktozė monohidratas, magnio stearatas, pregelifikuotas kukurūzų krakmolas.

Tabletės plėvelėje: hipromeliozė, talkas, dažikliai titano dioksidas (E171), raudonasis geležies oksidas (E172) ir geltonasis geležies oksidas (E172).

Simvacor išvaizda ir kiekis pakuotėje

Simvacor 10 mg plėvele dengta tabletė yra šviesiai rožinė, ovali, išgaubta, su įranta, vienoje pusėje yra užrašas “SIM 10”.

Simvacor 20 mg plėvele dengta tabletė yra oranžinė, ovali, abipus išgaubta, su įranta abiejose pusėse, vienoje pusėje įspausta “20”.

Tabletę galima padalyti į lygias dozes.

Kartono dėžutėje yra 30 tablečių, supakuotų į AL/PVC lizdines plokšteles.

Registruotojas

HEXAL AG

Industriestraße 25

83607 Holzkirchen

Vokietija

Gamintojas

Salutas Pharma GmbH

Otto-von-Guericke-Allee 1, D-39179 Barleben

Vokietija

arba

LEK S.A.

Ul. Domaniewska 50 C

02-672 Warszawa

Lenkija

arba

S.C. Sandoz S.R.L.

Str. Livezeni nr. 7A

540472 Targu Mures, Jud. Mures

Rumunija

arba

LEK S.A.

16, Podlipie Str.

95-010 Strykow,

Lenkija

arba

Salutas Pharma GmbH

Dieselstraße 5

70839 Gerlingen

Vokietija

(tik Simvacor 20 mg plėvele dengtom tabletėm)

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

Sandoz Pharmaceuticals d.d. filialas

Šeimyniškių 3A, Vilnius

Lietuva

Telefonas +370 5 26 36 037

Faksas +370 5 26 36 036

Nemokama linija pacientams +370 800 00877

El. pašto adresas: info.lithuania@sandoz.com

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-04-05

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu."Simvacor 20mg dengtos tabletės N30" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.11 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Mindaugo g. 11, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas, Vilnius Viršuliškių
Visuomenės vaistinė
Viršuliškių g. 30, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 22:00 VI 08:00 - 20:00 VII 08:00 - 17:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.53 Druskininkai
Visuomenės vaistinė
M.K.Čiurlionio g. 99, Druskininkai
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 15 Kaunas Partizanų
Visuomenės vaistinė
Partizanų g. 136, Kaunas
(8 37) 31 22 36
Darbo laikas: I - V 08:00 - 19:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 8 Vilnius Architektų 43
Visuomenės vaistinė
Architektų g. 43/Erfurto g. 31, Vilnius
(8 5) 27 06 263
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI, VII 09:00 - 20:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Vaistų pasaulis, UAB, vaistinė, filialas Nr.2
Visuomenės vaistinė
Taikos pr. 10, Visaginas
(8 386) 70 981
Darbo laikas: I - V 08:00 - 20:00 VI, VII 09:00 - 16:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.241, Alytus
Visuomenės vaistinė
Santaikos g. 34G, Alytus
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 22:00 VI, VII 09:00 - 18:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Benu vaistinė, UAB fil. Nr.252 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Saltoniškių g. 9, Vilnius
(8 5) 27 20 367
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 195 Šiauliai Energetikų
Visuomenės vaistinė
Energetikų g. 6, Šiauliai
(8 41) 39 24 30
Darbo laikas: I - V 09:30 - 16:30 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.150 Kavarskas

P.Cvirkos g. 11, Kavarskas
(8 381) 55 276
Darbo laikas: I - V 07:30 - 15:30 VI 08:30 - 13:30 
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena