E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Vinorelbin Ebewe 10mg/ml konc.inf.tirpalas 5ml N1

Antinavikiniai vaistai ir imunomoduliatoriai >  Antinavikiniai vaistai
Pavadinimas: Vinorelbin Ebewe 10mg/ml konc.inf.tirpalas 5ml N1
Veikliosios medžiagos: Vinorelbine - 50mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Ebewe
ATC kodas L01CA04
Vidutinė kaina: 42,54 Eur (146,88 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Vinorelbin EBEWE yra žiemės alkaloidų grupės vaistas nuo vėžio. Juo gydomas tam tikros rūšies plaučių ir krūties vėžys.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Vinorelbin EBEWE vartoti negalima:

- jeigu yra alergija vinorelbinui arba arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

- jeigu sergate ar neseniai sirgote sunkia infekcine liga arba jeigu labai sumažėjęs baltųjų kraujo kūnelių kiekis (yra neutropenija);

- jeigu labai sumažėjęs kraujo plokštelių (trombocitų) kiekis kraujyje;

- jeigu krūtimi maitinate kūdikį;

- kartu su geltonosios karštligės vakcina.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Vinorelbin EBEWE.

- jeigu sirgote išemine širdies liga;

- jeigu kepenis apimanti sritis švitinama radioaktyviaisiais spinduliais;

- jeigu yra infekcijos požymių ar simptomų, pvz., karščiavimas, šalčio krėtimas, gerklės skausmingumas ar kt. (tokiu atveju būtina kiek galima greičiau pasakyti gydytojui, kadangi gali tekti atlikti būtinus tyrimus);

- jeigu esate vakcinuojamas gyva vakcina, pvz., geriamąja vakcina nuo poliomielito ar BCG;

- būtina griežtai saugoti, kad vaisto nepatektų į akis, kadangi gali pasireikšti stiprus akies paviršinio sluoksnio (ragenos) dirginimas ar net išopėjimas. Vaisto į akis patekus, jas tuoj pat reikia praplauti izotoniniu natrio chlorido tirpalu;

- jeigu vartojate bet kurio preparato išvardyto šio lapelio poskyryje „Kiti vaistai ir Vinorelbin EBEWE“.

Prieš kiekvieną vinorelbino dozę reikės atlikti kraujo tyrimus. Jeigu kraujo ląstelių kiekis bus per mažas, gydytojas vaisto injekciją atidės ir leis jo Jums tik tada, kai jų kiekis taps priimtinas.

Vaikams ir paaugliams

Vinorelbin EBEWE nerekomenduojama vartoti vaikams, jaunesniems nei 18 metų.

Kiti vaistai ir Vinorelbin EBEWE

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Ypač svarbu pasakyti, jeigu vartojate:

vaistų, galinčių slopinti kaulų čiulpų veiklą, pvz., bet kokio preparato nuo vėžio;

karbamazepino, fenitoino, fenobarbitalio (vaistų nuo epilepsijos);

antibiotikų, pvz., rifampicino, eritromicino, klaritromicino, telitromicino;

paprastųjų jonažolių preparatų;

ketokonazolo, itrakonazolo (vaistų nuo grybelinių ligų);

priešvirusinių preparatų nuo ŽIV, pvz., ritonaviro (ŽIV proteazės inhibitorių);

nefazodono (vaisto nuo depresijos);

ciklosporino, takrolimuzo (vaistų, mažinančių organizmo imuninės sistemos aktyvumą);

verapamilio, chinidino (vaistų nuo širdies sutrikimų);

kitų preparatų nuo vėžio, pvz., mitomicino C, cisplatinos;

kraują skystinančių vaistų, pvz., varfarino;

vakcinos nuo geltonosios karštligės arba kitokių gyvų vakcinų;

geramiojo vaisto nuo vėžio, vadinamo lapatinibu (pvz. vartojamo krūties vėžiui gydyti).

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumas

Vinorelbinas sukelia sklaidos trūkumus, todėl nėščioms moterims jo vartoti negalima, nebent nauda aiškiai persveria riziką. Jus gydantis gydytojas tai su Jumis aptars. Vaisingo amžiaus moterims gydymo šiuo vaistu metu ir iki 3 mėnesių po gydymo nutraukimo būtina veiksminga kontracepcija. Jeigu esate nėščia arba manote, kad galite būti pastojusi, pasakykite gydytojui.

Žindymas

Ar vinorelbino patenka į motinos pieną, nežinoma. Prieš pradedant gydyti šiuo vaistu, kūdikio maitinimą krūtimi būtina nutraukti.

Vaisingumas

Vinorelbinas sukelia genotoksinį poveikį, todėl gydymo metu ir ne trumpiau kaip 3 mėnesius po jo vyrams patariama moters neapvaisinti. Prieš gydymą šiuo vaistu vyrams reikia kreiptis patarimo dėl spermos konservavimo, kadangi vartodami vinorelbino jie visam laikui gali tapti nevaisingi.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Vinorelbino poveikis gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus tyrimais nenustatinėtas. Pacientas pats turi nuspręsti, ar jo būklė tinkama vairuoti, valdyti mechanizmus ar dirbti kitokį didesnio susikaupimo reikalaujantį darbą. Dėl sukeliamo poveikio, įskaitant šalutinį, šis preparatas yra vienas iš veiksnių, galinčių mažinti gebėjimą saugiai atlikti minėtą darbą. Toks poveikis aprašytas kituose šio lapelio skyriuose. Kad galėtumėte susiorientuoti, perskaitykite visą informacinį lapelį.

Jeigu kyla kokių nors neaiškumų, kreipkitės į gydytoją, slaugytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją.

Dozę nustatys ir Jums pritaikys gydytojas. Suaugusiam žmogui įprastinė dozė, leidžiama kartą per savaitę, yra 25 – 30 mg/m2 kūno paviršiaus. Ji priklauso nuo ligos, paciento sveikatos būklės ir kartu vartojamų kitų vaistų.

Prieš vartojimą reikiamą vaisto dozę praskies izotoniniu natrio chlorido arba 50 mg/ml (5) gliukozės tirpalu. Praskiestą preparatą lėtai (per 5 – 10 min.) sušvirkš arba per 20 – 30 min. sulašins Jums į veną. Po injekcijos arba infuzijos veną praplaus mažiausiai 250 ml izotoniniu tirpalu.

Šiuo vaistu gydoma tik ligoninėje, todėl per didelė ar per maža dozė vargu, ar bus suleista, tačiau pradėję dėl ko nors nerimauti, pasikalbėkite su gydytoju arba vaistininku.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba slaugytoją.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Sunkus šalutinis poveikis. Jeigu jis pasireiškia, nedelsdami pasakykite gydytojui.

Nedažnas (gali pasireikšti ne daugiau nei 1 žmogui iš 100) : krūtinės skausmas, kvėpavimo pasunkėjimas, kvėpavimo organų reakcija.

Retas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 žmogui iš 1000): krūtinės angina (krūtinės skausmas, plintantis į kaklą arba ranką), širdies priepuolis ir plaučių liga, kurie gali būti mirtini.

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis): alerginės ar anafilaksinės reakcijos simptomai kartu su tokiais staigiais požymiais kaip odos bėrimas, niežulys ar dilgėlinė, rijimo sutrikimas, veido, lūpų, liežuvio ar kitų kūno dalių patinimas, dusulys, švokštimas ar kvėpavimo sutrikimas, stiprus nuovargis (jaučiate, kad galite nualpti).

Tai labai sunkūs sutrikimai, todėl gali prireikti skubios mediko pagalbos.

Kitoks šalutinis poveikis. Jeigu jis pasireiškia, kiek galima greičiau pasakykite gydytojui

Labai dažnas( gali pasireikšti daugiau nei 1 žmogui iš 10). Baltųjų kraujo kūnelių kiekio sumažėjimas, dėl kurio padidėja galimybė susirgti infekcine liga. Raudonųjų kraujo kūnelio kiekio sumažėjimas (mažakraujystė), dėl kurio gali atsirasti nuovargis. Burnos ir gerklės uždegimas. Pykinimas ir vėmimas (Jums bus skirti vaistai, kurie šiuos poveikius sumažins), vidurių užkietėjimas. Plaukų slinkimas. Injekcijos vietos sutinimas, skausmingumas, skausmas ir (arba) išbėrimas. Kepenų funkcijos tyrimų duomenų nuokrypis nuo normos, be jokių simptomų. Giliųjų sausgyslių refleksų išnykimas ir kojų silpnumas (ypač po ilgesnio gydymo periodo).

Dažnas (gali pasireikšti ne daugiau nei 1 žmogui iš 10). Sąnarių, įskaitant ir žandikaulio, skausmas ir raumenų skausmas. Kreatinino kiekio padidėjimas kraujyje (inkstų veiklos pokyčio požymis). Infekcinės ligos požymiai, tarp jų karščiavimas, skausmas ir galintys paveikti Jūsų plaučius, šlapimo pūslę, inkstus ar skrandį ir žarnyną. Alerginė reakcija, pvz., odos išbėrimas ir kvėpavimo sutrikimai. Tam tikrų baltųjų kraujo kūnelių kiekio sumažėjimas, dėl kurio galimas karščiavimas ir retais atvejais jis gali būti mirtinas. Kraujo plokštelių (trombocitų), padedančių kraujui krešėti, kiekio sumažėjimas. Viduriavimas. Nuovargis, karščiavimas ir skausmas.

Nedažnas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 žmogui iš 100).

Lytėjimo pojūčio sutrikimai, kurie paprastai praeina nutraukus gydymą. Per didelis ar per mažas kraujospūdis, įskaitant kraujo priplūdimą į veidą ir šaltas rankas ar pėdas. Kvėpavimo pasunkėjimas ir švokštimas. Sunki infekcija, kuri gali paveikti žarnyną, kraujo užkrėtimą.

Retas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 žmogui iš 1000). Sunkus vidurių užkietėjimas, galintis sukelti žarnų obstrukciją,, kasos uždegimas, maža natrio koncentracija kraujyje. Elektrokardiogramos pokyčiai (širdies laidumo pokyčio požymis), odos irimas aplink injekcijos vietą (tinkamas infuzinės adatos įvedimas ir venos praplovimas šį poveikį gali apriboti). Labai mažas kraujospūdis, nualpimas. Odos reakcijos, tokios kaip bėrimas, niežulys, dilgėlinė.

Labai retas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 žmogui iš 10000). Sunkus kraujo užkrėtimas, galintis būti mirtinas. Gijeno-Bare (Guillain-Barre) sindromas (periferinių nervų uždegimas, galintis sukelti didelį silpnumą), sutrikusios antidiurezinio hormono sekrecijos sindromas. Jo simptomai gali būti kūno svorio augimas, pykinimas, vėmimas, raumenų mėšlungis, sumišimas ir konvulsijos. Greitas širdies ritmas, nenormalus širdies ritmas.

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis)

Karščiavimas ir infekcija, kuriuos sukėlė baltųjų ir raudonųjų kraujo kūnelių ir trombocitų skaičiaus sumažėjimas. Apetito praradimas. Rankų ir pėdų sindromas, apimantis paraudimą (primenantį nudegimą saulėje), tinimas, dilgčiojimo ar deginimo pojūtis, jautrumas (lytėjimui), odos tempimas, storos nuospaudos ir pūslės ant delnų ir pėdų.

Gali atsirasti kraujo pokyčių (mažas baltųjų kraujo kūnelių kiekis, mažakraujystė, mažas trombocitų kiekis, kepenų funkcijos rodmenų nuokrypis nuo normos, inkstų funkcijos rodmenų nuokrypis nuo normos, kai kurių druskų kiekio pokytis). Kad juos galėtų sekti, gydytojas lieps Jums atlikinėti kraujo tyrimus.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje http://www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Laikyti šaldytuve (2 C - 8 C).

Negalima užšaldyti.

Flakoną laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.

Ant dėžutės ar flakono po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Vinorelbin EBEWE sudėtis

Veiklioji medžiaga yra vinorelbinas. 1 ml koncentrato yra 10 mg vinorelbino (tartrato pavidalu).

Pagalbinės medžiagos yra injekcinis vanduo.

Vinorelbin EBEWE išvaizda ir kiekis pakuotėje

Vinorelbin EBEWE koncentratas infuziniam tirpalui (sterilus koncentratas) yra skaidrus, bespalvis arba šviesiai gelsvas tirpalas.

Vaistas tiekiamas stiklinėmis talpyklėmis, kurios vadinamos flakonais. Viename mililitre (ml) Vinorelbin EBEWE koncentrato yra vinorelbino tartrato, atitinkančio 10 miligramų (mg) vinorelbino.

Kiekviename 1 ml flakone yra 10 mg vinorelbino.

Kiekviename 5 ml flakone yra 50 mg vinorelbino.

Pakuotės dydis:

1 ml: 1, 5 arba 10 flakonų.

5 ml: 1, 5 arba 10 flakonų.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

EBEWE Pharma Ges.m.b.H. Nfg. KG

Mondseestraβe 11

A-4866 Unterach

Austrija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į rinkodaros teisės turėtoją.

Sandoz Pharmaceuticals d.d. filialasŠeimyniškių 3A,LT-09312 VilniusTel. +370 5 2636037Nemokama linija pacientams +370 800 00877

Faksas +370 5 2636036

El.paštas: info.lithuania@sandoz.com

Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais:

Valstybės narės pavadinimas Vaistinio preparato pavadinimas
Čekija, Danija, Estija, Suomija, Graikija, Vengrija, Latvija, Lietuva, Norvegija, Slovakija, Švedija, Slovėnija, Jungtinė Karalystė Vinorelbin EBEWE 10 mg/ml koncentratas infuziniam tirpalui
Belgija Vinorelbine Sandoz 10mg/ml, Concentraat voor oplossing voor infusie
Italija Vinorelbina Sandoz 10 mg/ml - concentrato per soluzione per infusione
Liuksemburgas Vinorelbin Sandoz 10 mg/ml - concentrate for solution for infusion
Vokietija Vinorelbin "NC" 10mg/ml – concentratefor solution for infusion
Ispanija Vinorelbin „Ferrer“ 10 mg/ml  koncentratas infuziniam tirpalui

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-04-24

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.ema.europa.eu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Toliau pateikta informacija skirta tik sveikatos priežiūros specialistams

Vinorelbin EBEWE 10 mg/ml koncentratas infuziniam tirpalui

Atsargumo priemonės

Reikia laikytis tinkamo darbo su citostatiniais preparatais ir jų naikinimo taisyklių.

Būtina tinkama saugumo įranga, vienkartinės pirštinės, veido kaukė ir vienkartinė prijuostė.

Išpiltą ar ištekėjusį tirpalą būtina sušluostyti.

Būtina griežtai saugoti, kad preparato nepatektų į akis. Jeigu jo patenka, akis tuoj pat reikia praplauti izotoniniu natrio chlorido tirpalu. Jeigu dirginimas nepraeina, reikia kreiptis į akių gydytoją. Jei preparato patenka ant odos, ją reikia gerai nuplauti vandeniu.

Darbą baigus, paviršių, ant kurio preparato pateko, reikia gerai nuvalyti, o rankas bei veidą nuplauti.

Nesuvartotą preparatą ar atliekas reikia tvarkyti laikantis vietinių reikalavimų.

GALIMA LEISTI TIK Į VENĄ. PRIEŠ VARTOJIMĄ REIKIA PRASKIESTI.

Nesuderinamumas

Šarminiais tirpalais Vinorelbin EBEWE skiesti negalima, kadangi gali iškristi nuosėdos.

Su kitais vaistiniais preparatais, išskyrus izotoninį natrio chloridą ir 50 mg/ml (5) gliukozės tirpalą, Vinorelbin EBEWE maišyti draudžiama.

Nesuderinamumo tarp Vinorelbin EBEWE ir skaidraus stiklo flakonų, PVC ar infuzinės sistemos su PVC vamzdeliais, nėra.

Vartojimo būdas

Vinorelbin EBEWE galima leisti tik į veną. Reikiamą dozę, praskiestą 20 – 50 ml izotoninio natrio chlorido ar 50 mg/ml (5) gliukozės tirpalo, galima lėtai (per 5 – 10 min.) sušvirkšti į veną iš karto arba praskiestą 125 ml izotoninio natrio chlorido ar 50 mg/ml (5) gliukozės tirpalo į ją sulašinti per 20 – 30 min. Preparato suleidus, veną visada būtina praplauti mažiausiai 250 ml izotoniniu tirpalu.

Prieš injekciją reikia būti tikram, kad kaniulė yra venoje. Jeigu leidžiant į veną Vinorelbin EBEWE patenka į aplinkinius audinius, galimas stiprokas dirginimas. Tokiu atveju injekciją reikia nutraukti, veną praplauti izotoniniu natrio chlorido tirpalu, o preparato likutį suleisti į kitą veną. Ekstravazacijos atveju reikia į veną leisti gliukokortikoidų, kad sumažėtų flebito rizika.

Laikymas ir tinkamumo laikas

Parduoti parengta pakuotė. Laikyti šaldytuve (2C - 8C). Negalima užšaldyti. Flakoną laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.

Neatkimštas flakonas. 3 metai.

Atkimštas flakonas. Flakoną atkimšus, koncentratą reikia vartoti nedelsiant, o likutį sunaikinti.

Praskiestas preparatas. Mikrobiologiniu požiūriu, preparatą reikėtų vartoti nedelsiant. Jeigu jis tuoj pat nevartojamas, už laikymo sąlygas ir trukmę atsako gydantis medikas, tačiau ilgiau negu 24 val. 2 C - 8 C temperatūroje laikyti negalima, nebent preparatas būtų skiedžiamas kontroliuojamomis ir validuotomis aseptinėmis sąlygomis."Vinorelbin Ebewe 10mg/ml konc.inf.tirpalas 5ml N1" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.11 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Mindaugo g. 11, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.12 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Kalvarijų g. 98/Žalgirio g. 105, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 07:00 - 22:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.15 Vilnius
Budinti vaistinė
Visuomenės vaistinė
Ukmergės g. 282, Vilnius
(8 800) 50 005
Vaistinė dirba visą parą.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.35 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Ozo g. 25, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 23:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.49 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Gedimino pr. 18, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI 09:00 - 20:00 VII 10:00 - 17:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.9 Kaunas
Visuomenės vaistinė
Šarkuvos g. 1a , Kaunas
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.23 Kaunas
Gamybinė visuomenės vaistinė
Pramonės pr. 29 , Kaunas
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.79, Panevėžys
Visuomenės vaistinė
Ukmergės g. 23, Panevėžys
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.115, Kaunas
Visuomenės vaistinė
Savanorių pr. 255 , Kaunas
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.195, Kaunas
Visuomenės vaistinė
Veiverių g. 150B, Kaunas
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 08:00 - 22:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena