E-Pacientas
Aptechkin.by
Eurovaistine internete

Ieškomiausių TOP 5

Xalacom lašai 2,5ml N1

Jutimo organus veikiantys vaistai >  Vaistai akių ligoms gydyti
Pavadinimas: Xalacom lašai 2,5ml N1
Veikliosios medžiagos: Latanoprost - 50µg
Timolol - 5mg
Tipas: Receptiniai kompensuojami
Gamintojas: Pfizer
ATC kodas S01ED51
Vidutinė kaina: 5,85 Eur (20,2 Lt)
Lankytojų kaina: -

Išskleisti / Suskleisti Kas yra šis vaistas ir kam jis vartojamas

Xalacom veikliosios medžiagos yra latanoprostas ir timololis. Abi medžiagos skirtingu būdu mažina akispūdį.

Latanoprostas yra prostaglandinas, jis mažina akispūdį didindamas natūralų akies skysčio nutekėjimą iš akies vidaus į kraujotaką. Timololis yra beta blokatorius, jis mažina akispūdį mažindamas akyje susidarančio skysčio kiekį.

Xalacom vartojama pacientų, sergančių tam tikromis padidėjusiu akispūdžiu pasireiškiančiomis ligomis (atviro kampo glaukoma arba akies hipertenzija), akispūdžiui mažinti, jeigu gydymas vien lokalaus poveikio beta blokatoriais ar prostaglandinais yra nepakankamai veiksmingas.


Išskleisti / Suskleisti Kas žinotina prieš vartojant vaistą

Xalacom vartoti negalima:

- jeigu yra alergija latanoprostui, timololiui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

jeigu sergate kvėpavimo takų liga, įskaitant esamą ar buvusią bronchų astmą bei sunkią lėtinę obstrukcinę plaučių ligą (sunkią plaučių ligą, galinčią sukelti švokštimą, kvėpavimo pasunkėjimą ir (arba) ilgalaikį kosulį);

jei sergate kai kuriomis širdies ligomis, pavyzdžiui širdies nepakankamumas, ar širdies ritmo sutrikimas.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Xalacom.

Jeigu tuo pat metu gydoma ir kitais vietiškai veikiančiais akių vaistais, juos reikėtų vartoti bent 5 min. prieš arba po Xalacom;

jeigu naudojate kitus vaistus;

jeigu esate nėščia, manote, kad galite būti nėščia arba planuojate pastoti;

jeigu žindote kūdikį.

Šiek tiek į akis vartojamo Xalacom gali patekti į organizmą, todėl gali pasireikšti nepageidaujamas sisteminis veikliosios medžiagos timololio poveikis širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo sistemoms, pvz., širdies plakimo padažnėjimas, kraujospūdžio padidėjimas, širdies nepakankamumo pasunkėjimas ar švokštimas (retai tokios reakcijos gali būti labai sunkios). Jei sergate bet kokia širdies ar kvėpavimo sistemos liga, pasakykite gydytojui prieš Xalacom vartojimą: Jūs būsite atidžiai stebimas, ar nepasunkėja liga ir ar neatsiranda šalutinio poveikio.

Pasakykite gydytojui, jei Jums būna cukraus kiekio kraujyje sumažėjimo epizodų arba jei sergate I tipo diabetu (esate gydomas insulinu), kadangi vartojant Xalacom ūminio cukraus kiekio kraujyje sumažėjimo požymių ir simptomų gali neatsirasti. Be to, Xalacom gali slėpti skydliaukės funkcijos sustiprėjimo požymius (šiam sutrikimui būdinga padidėjęs jautrumas ir nervingumas, dažnas širdies plakimas, šilumos netoleravimas ir padidėjęs prakaitavimas, drebulys ir kūno svorio mažėjimas).

Pasireiškus sunkiai alerginei reakcijai, ligonių, kurie vartoja beta blokatorių (pvz., Xalacom sudėtyje esančio timololio), reakcija į įprastą šiam sutrikimui gydyti skiriamą vaisto adrenalino dozę gali būti nepakankama. Jei Jums yra buvusi padidėjusio jautrumo reakcija, pasakykite gydytojui.

Xalacom sudėtyje esantis latanoprostas gali laipsniškai keisti akių spalvą didindamas rudo pigmento kiekį rainelėje. Toks poveikis dažniausiai pasireiškia ligoniams, kurių rainelės spalva mišri, t. y. žaliai ruda, geltonai ruda ar melsvai arba pilkai ruda. Rainelės spalva kinta lėtai, jos pokyčiai gali likti nepastebėti kelis mėnesius ar metus. Jokių simptomų ar patologinių pokyčių neatsiranda. Gydymą nutraukus, rudo pigmento rainelėje nebedaugėja, tačiau spalva gali likti pakitusi visam laikui. Poveikio rainelės apgamams ir dėmelėms neatsiranda. Jei gydoma viena akis, gali pakisti tik tos akies spalva.

Jei sergate tam tikros rūšies glaukoma, vadinama lėtine uždaro kampo glaukoma, sergate glaukoma ir akyse nėra natūralių arba dirbtinių lęšiukų, sergate glaukoma, sukelta pigmentų formavimosi kampinėje akių kameroje arba sukelta akių uždegimo arba naujų kraujagyslių formavimosi akyse, arba jei sergate įgimta glaukoma, gydytojas nuspręs, ar galite vartoti Xalacom.

Xalacom sudėtyje esantis latanoprostas gali sukelti akyje esančios geltonosios dėmės patinimą (tokio poveikio požymis yra regos sutrikimas), ypač jei Jums yra afakija (akyje nėra lęšiuko) ar yra dirbtinas lęšiukas su įtrūkusia (įplėšta) užpakaline ar išorine lęšiuko kapsule arba jei yra tokio poveikio rizikos veiksnių (apie tai Jus informuos gydytojas).

Jei planuojama kataraktos operacija, pasakykite gydytojui, kad vartojate Xalacom (šio vaisto sudėtyje esančio timololio vartojimas buvo susijęs su tam tikromis komplikacijomis, t. y. vadinamuoju akies gyslainės atšokimu).

Xalacom sudėtyje yra benzalkonio chlorido, kuris akių preparatuose dažnai naudojamas kaip konservantas. Gauta duomenų, kad benzalkonio chloridas sukelia taškinę ir (arba) toksinę opinę keratopatiją, gali sudirginti akis bei pakeisti minkštųjų kontaktinių lęšių spalvą. Pasakykite gydytojui, jei Jums yra akių sausmė, jei dažnai ar ilgai vartojate Xalacom arba jei yra būklė, kai galimas ragenos pažeidimas (tokiu atveju gydytojas atidžiau stebės Jūsų akių būklę). Kontaktinius lęšius prieš Xalacom vartojimą reikia išimti, vėl įdėti galima po 15 minučių.

Kiti vaistai ir Xalacom

Xalacom gali keisti kitų vaistų (įskaitant akių lašus nuo glaukomos), o jie – Xalacom poveikį.

Pasakykite gydytojui, jei vartojate ar planuojate vartoti kraujospūdį mažinančių preparatų ar vaistų nuo širdies ligų ar cukrinio diabeto. Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Ypač svarbu pasakyti gydytojui, jeigu vartojate:

kitokių į akis vartojamų vaistų (pvz., akispūdį mažinančių prostaglandinų, beta blokatorių ar epinefrino preparatų);

geriamųjų ar injekuojamųjų beta blokatorių, pvz., atenololio, propranololio (šių vaistų vartojama nuo širdies ligų bei skydliaukės sutrikimų);

vaistų nuo širdies ligų (kalcio kanalų blokatorių, guanetidino, vaistų nuo ritmo sutrikimo, širdį veikiančių glikozidų, vadinamųjų parasimpatikomimetikų ar klonidino);

chinidino (juo gydomi širdies sutrikimai ir tam tikro tipo maliarija);

antidepresantų (fluoksetino ir paroksetino);

vaistų nuo diabeto.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Xalacom nėščioms ir žindančioms moterims vartoti draudžiama.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Akių lašų pavartojimas gali matomą vaizdą laikinai padaryti neryškų. Kol toks poveikis nepraeis, vairuoti ar valdyti mechanizmų negalima.

Xalacom sudėtyje yra konservanto benzalkonio chlorido. Gali sudirginti akis. Benzalkonio chloridas keičia minkštųjų kontaktinių lęšių spalvą. Prieš vartojimą kontaktinius lęšius reikia išimti (vėl juos galima įdėti ne anksčiau kaip po 15 min.).


Išskleisti / Suskleisti Kaip vartoti vaistą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Rekomenduojamas dozavimas suaugusiems žmonėms (įskaitant senyvus)

Rekomenduojama dozė yra vienas lašas į pažeistą (-as) akį (-is) kartą per parą. Jei praleidžiama viena dozė, kita dozė lašinama tada, kada numatyta. Į pažeistą (-as) akį (-is) per parą negali būti sulašinamas daugiau kaip vienas lašas.

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Vartojimo saugumas ir veiksmingumas vaikams ir paaugliams nenustatytas, todėl Xalacom nerekomenduojama vartoti vaikams ir paaugliams.

Vartojimas

Prieš akių lašų vartojimą reikia išimti kontaktinius lęšius. Juos vėl įsidėti galima po 15 minučių.

Jei vartojamas daugiau kaip vienas lokalaus poveikio oftalmologinis vaistinis preparatas, tarp jų vartojimo turi praeiti mažiausiai penkios minutės.

Vartojimo instrukcija

Vartokite žemiau nurodyta tvarka, tada viską padarysite tinkamai.

Nusukite išorinį apsauginį dangtelį nuo buteliuko.

Atsukite vidinį buteliuko dangtelį.

- Smiliumi švelniai patraukite žemyn pažeistos akies apatinį voką.

- Laikydami buteliuko viršūnėlę prie akies, švelniai paspauskite jį, kad vienas lašas nukristų į akį.

- Po Xalacom pavartojimo pirštu prispauskite akies kampą prie nosies (žr. paveikslą) 2 minutėms. Tai padės neleisti Xalacom patekti į likusią organizmo dalį.

- Užsukite vidinį buteliuko dangtelį atgal.

Ką daryti pavartojus per didelę Xalacom dozę?

Buteliuką spauskite atsargiai, kad į akį nukristų tik vienas lašas.

Per daug lašų gali truputį suerzinti akį. Nurijus akių lašų, gali pablogėti savijauta, pavyzdžiui, pasireikšti apsvaigimas, pasunkėti kvėpavimas, sumažėti širdies susitraukimų dažnis. Taip atsitikus, reikia nedelsiant pasikonsultuoti su gydytoju.

Pamiršus pavartoti Xalacom

Užmiršus įsilašinti Xalacom, kitą dozę reikia lašinti įprastu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Išskleisti / Suskleisti Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Paprastai lašų vartojimą galima tęsti, nebent pasireiškia sunkus poveikis. Jei Jums neramu, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Nenutraukite Xalacom vartojimo nepasitarę su gydytoju.

Šalutinis poveikis gali atsirasti tam tikru dažnumu, kuris apibūdintas žemiau.

Labai dažnas: atsiranda daugiau kaip 1 vaisto vartojančiam žmogui iš 10.

Dažnas: atsiranda 110 vaisto vartojančių žmonių iš 100.

Nedažnas: atsiranda 110 vaisto vartojančių žmonių iš 1 000.

Retas: atsiranda 110 vaisto vartojančių žmonių iš 10 000.

Dažnis nežinomas: dažnis negali būti įvertintas pagal turimus duomenis.

Žemiau išvardytas žinomas Xalacom šalutinis poveikis. Svarbiausias galimas šalutinis poveikis yra laipsniškas ir neišnykstantis akių spalvos pokytis. Be to, Xalacom gali sukelti sunkių širdies veiklos sutrikimų. Jei pastebėsite širdies ritmo ar veiklos pokyčių, pasitarkite su gydytoju ir jam pasakykite, kad vartojate Xalacom.

Xalacom būdingas šalutinis poveikis

Nervų sistemos sutrikimai

Nedažnas: galvos skausmas.

Akių sutrikimai

Labai dažnas: akių (rainelės) spalvos pokytis (toks poveikis gali neišnykti).

Dažnas: akies dirginimas (įskaitant gėlimą, deginimą ir niežulį), akies skausmas.

Nedažnas: akies paraudimas, junginės uždegimas, neaiškus matomas vaizdas, ašarojimo sustiprėjimas, voko uždegimas, ragenos ligos.

Odos ir poodinio audinio sutrikimai

Nedažnas: odos išbėrimas, niežulys.

Atskiroms veikliosioms medžiagoms būdingas šalutinis poveikis

Latanoprostas

Nervų sistemos sutrikimai

Galvos svaigimas.

Akių sutrikimai

Blakstienų ir smulkių plaukelių pokytis (pailgėjimas, pastorėjimas, pigmentacijos suintensyvėjimas ar kiekio padidėjimas), taškiniai išorinio akies sluoksnio pažeidimai, patinimas aplink akis, rainelės uždegimas, akies kraujagyslinio dangalo uždegimas, tinklainės sutrikimas (vadinamoji geltonosios dėmės edema), akies džiūvimas, ragenos uždegimas, ragenos patinimas ar pažeidimas, netinkama kryptimi augančios blakstienos, sukeliančios akies dirginimą, spalvotoje akies dalyje esanti skysčio pripildyta cista (rainelės cista), jautrumas šviesai, akių įdubimas.

Širdies sutrikimai

Krūtinės anginos pasunkėjimas ja sergantiems ligoniams, stiprus širdies plakimas.

Kvėpavimo sistemos sutrikimai

Astma, astmos pasunkėjimas, dusulys.

Odos ir poodinio audinio sutrikimai

Vokų odos patamsėjimas.

Skeleto, raumenų ir jungiamojo audinio sutrikimai

Sąnarių skausmas, raumenų skausmas.

Bendrieji sutrikimai ir vartojimo vietos pažeidimai

Krūtinės skausmas.

Timololis

Imuninės sistemos sutrikimai

Sisteminės alerginės reakcijos, įskaitant tam tikrų sričių, pvz., veido ir galūnių, poodžio patinimą, galintį įsitrikdyti kvėpavimo takų praeinamumą ir apsunkinti kvėpavimą ar rijimą, dilgėlinė arba išbėrimas su niežuliu, lokalus ar išplitęs išbėrimas, niežulys, staigi sunki gyvybei pavojinga alerginė reakcija.

Metabolizmo ir mitybos sutrikimai

Mažas gliukozė kiekis kraujyje (Hipoglikemija).

Psichikos sutrikimai

Miego sutrikimai (nemiga), depresija, košmariški sapnai, atminties netekimas.

Nervų sistemos sutrikimai

Alpulys, smegenų išemija, smegenų kraujagyslių sutrikimai, sunkiosios miastenijos (raumenų silpnumu pasireiškiančios ligos), galvos svaigimas, neįprasti pojūčiai, pvz., badymo ir dilgčiojimo pojūtis, ir galvos skausmas.

Akių sutrikimai

Akių dirginimo požymiai ir simptomai, (įskaitant deginimą, gėlimą, niežulį, ašarojimą, paraudimą), akis voko uždegimas, ragenos uždegimas, matomo vaizdo neryškumas ir po tinklaine esančio sluoksnio, kuriame yra kraujagyslių, atšoka po filtruojamosios operacijos (dėl to gali sutrikti rega), ragenos jautrumo sumažėjimas, akių sausmė, ragenos erozija (priekinio akies obuolio sluoksnio pažeidimas), viršutinio voko nusileidimas (dėl to akis išlieka pusiau užmerkta), matomo vaizdo dvejinimasis.

Ausų ir labirintų sutrikimai

Spengimas ausyse.

Širdies sutrikimai

Retas širdies plakimas, krūtinės skausmas, patinimas, širdies ritmo sutrikimas arba stiprus širdies plakimas, stazinis širdies nepakankamumas (širdies liga, pasireiškianti skysčių kaupimosi sukeltu dusuliu ir pėdų bei kojų tinimu), tam tikras širdies ritmo sutrikimas, širdies priepuolis, širdies nepakankamumas.

Kraujagyslių sutrikimai

Kraujospūdžio sumažėjimas, Raynaud sindromas (pirštų kraujotakos sutrikimas, galintis pasireikšti spalvos bei pojūčių pokyčiu), plaštakų ir pėdų šalimas.

Kvėpavimo sistemos sutrikimai

Bronchų spazmas (dažniausiai pacientams, jau sirgusiems su bronchų spazmu susijusia liga), dusulys, kosulys.

Virškinimo trakto sutrikimai

Skonio jutimo sutrikimas, pykinimas, virškinimo sutrikimas, burnos džiūvimas, pilvo skausmas, vėmimas.

Odos ir poodinio audinio sutrikimai

Plikimas, į žvynelinę panašus išbėrimas ar žvynelinės paūmėjimas, odos išbėrimas.

Skeleto, raumenų ir jungiamojo audinio sutrikimai

Su fiziniu krūviu nesusijęs raumenų skausmas.

Lytinės sistemos ir krūties sutrikimai

Lytinės funkcijos sutrikimas, lytinio potraukio susilpnėjimas.

Bendrieji sutrikimai ir vartojimo vietos pažeidimai

Raumenų silpnumas ar nuovargis.

Labai retais atvejais kai kuriems pacientams, turintiems sunkių akies priekinę dalį gaubiančio skaidraus sluoksnio (ragenos) pažeidimų, atsirado drumzlinų ragenos plotelių dėl gydymo metu susiformavusių kalcio nuosėdų.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje http://www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu mailto:NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.


Išskleisti / Suskleisti Laikymo sąlygos

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Laikyti šaldytuve (2 C – 8 C).

Pirmą kartą atidarius buteliuką vaistas tinka vartoti 4 savaites.

Po pirmojo atidarymo buteliuką laikyti ne aukštesnėje kaip 25C temperatūroje.

Buteliuką laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.

Ant buteliuko etiketės ir dėžutės po ,,Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


Išskleisti / Suskleisti Kita informacija

Xalacom sudėtis

- Veikliosios medžiagos yra latanoprostas ir timololis. 1 ml tirpalo yra 50 mikrogramų latanoprosto ir 5 mg timololio (atitinkančio 6,83 mg timololio maleato). Laše yra maždaug 1,5 mikrogramo latanoprosto ir 150 mikrogramų timololio.

- Pagalbinės medžiagos yra: benzalkonio chloridas, natrio-divandenilio fosfatas monohidratas, natrio chloridas, bevandenis dinatrio fosfatas, natrio hidroksidas (pH koreguoti) vandenilio chlorido rūgštis (pH koreguoti), injekcinis vanduo.

Xalacom išvaizda ir kiekis pakuotėje

Tirpalas yra skaidrus, bespalvis.

Xalacom tiekiamas 5 ml MTPE buteliukais su lašintuvu ir užsukamu DTPE dangteliu, kuris padengtas MTPE apsaugine plėvele.

Kiekviename buteliuke yra 2,5 ml akių lašų. Pakuotėje yra 1 buteliukas.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Rinkodaros teisės turėtojas

Pfizer Europe MA EEIG

Ramsgate Road

Sandwich, Kent CT13 9NJ

Jungtinė Karalystė

Gamintojas

Pfizer Manufacturing Belgium NV

Rijksweg 12, B-2870 Puurs

Belgija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

Pfizer Luxembourg SARL filialas Lietuvoje

Goštauto g. 40a, Vilnius

Tel.: +370 5 2514000

Faks.: +370 5 2514004"Xalacom lašai 2,5ml N1" aprašai:

/Images/Word32.png Informacinis lapelis   Atsisiųsti

Vaistinių, kuriose galite nusipirkti, paieška pagal vietovę:
Rajonas: Gyvenvietė: Vaistinių tinklas:
 

Ieškokit šiose vaistinėse : Vaistinių paieška atlikta šioje vietovėje: Visa Lietuva

Nemuno vaistinė, UAB fil. 292 Vilnius Antakalnio 59

Antakalnio g. 59, Vilnius
(8 5) 27 36 762
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.218, Panevėžys
Visuomenės vaistinė
Klaipėdos g. 92, Panevėžys
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 22:00 VI, VII 08:00 - 20:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 1val. 34min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.54 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Pylimo g. 3/1, Vilnius
(8 5) 26 17 201
Darbo laikas: I - V 07:00 - 20:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Gintarinė vaistinė, UAB fil.nr.306 Vilnius

L.Asanavičiūtės g. 27a, Vilnius
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.252, Kėdainiai
Visuomenės vaistinė
J.Basanavičiaus g. 93, Kėdainiai
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - V 08:00 - 21:00 VI, VII 09:00 - 20:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 0val. 34min.
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 147 Vilnius Erfurto
Visuomenės vaistinė
Erfurto g. 30, Vilnius
(8 5) 24 45 862
Darbo laikas: I - V 08:00 - 18:00 
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Nemuno vaistinė, UAB fil. 335 Vilnius Žirmūnų 2

Žirmūnų g. 2, Vilnius
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.301 Kaunas

P.Lukšio g. 1a, Kaunas
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.302 Kelmė

Kooperacijos g. 41, Kelmė
Įvertinimas ratingratingratingratingrating

Eurovaistinė, UAB filialas Nr.12 Vilnius
Visuomenės vaistinė
Kalvarijų g. 98/Žalgirio g. 105, Vilnius
(8 800) 50 005
Darbo laikas: I - VII 07:00 - 22:00 
Iki įstaigos darbo pabaigos liko: 1val. 34min.
Įvertinimas ratingratingratingratingratingPaskutinė svetainės peržiūros data: 2018 m. sausio 26 diena